Перейти до змісту

27а маршуртка-камікадзе


Damask

Рекомендовані повідомлення

та цыэю маршуткою на роботу норм ъхати, коли запызнюэшся) а то э такы, що заснути можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

та цыэю маршуткою на роботу норм ъхати, коли запызнюэшся) а то э такы, що заснути можна.

:0091:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 % підтримую топікстартера.

Вв неділю в мене був випадок

Вупиняю в 18 маршрутку біля розвороту 5 тролейбуса мама сиділа на лавочці і потихеньку йде до дверей, цей камікадзе угледів ззаду 1 ку і не відкриваючи дверей рушає, я постукав легенько у двері той відкрив і знову рушати я йому говорю:" зачекай" а він: "я спішу", потім почув цілу низку фраз від водія я йому: "шановний Ви не хвилюйтесь так, Ви ж людей везете а не дрова".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 27-м маршруті нормальні шофери.

Треба просто не ссати в компот.

...Сказав водій маршруткі № 27! :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 % підтримую топікстартера.

Вв неділю в мене був випадок

Вупиняю в 18 маршрутку біля розвороту 5 тролейбуса мама сиділа на лавочці і потихеньку йде до дверей, цей камікадзе угледів ззаду 1 ку і не відкриваючи дверей рушає, я постукав легенько у двері той відкрив і знову рушати я йому говорю:" зачекай" а він: "я спішу", потім почув цілу низку фраз від водія я йому: "шановний Ви не хвилюйтесь так, Ви ж людей везете а не дрова".

тепер водії гоняться за грошима забуваючи про якісь пасажирських перевезень......

Я один раз був учасником того , що в маршрутку (не пам'ятаю номеру) вмістилось більш ніж 60 чоловік....прикиньте >60 чоловік!!!! про який ту комфорт може іти мова

На 27-м маршруті нормальні шофери.

Треба просто не ссати в компот.

...Сказав водій маршруткі № 27! :_07:

полюбому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ще фігня, згадайте от часи коли по маршруту №15 ще їздили 91 богданчики, ото було ралі. Тоді їх на тому маршруті було добіса, і ганялись вони поперед одного, а ще й при тому що зупинялись тоді біля кожного стовпа, а не по зупинках.

Були ж часи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я один раз був учасником того , що в маршрутку (не пам'ятаю номеру) вмістилось більш ніж 60 чоловік....прикиньте >60 чоловік!!!! про який ту комфорт може іти мова

Раз був свідком як водій під’їжжаючи до зупинки на якій стоїть біля двацяти чоловік каже: "аж душа радується" хоча салон був дааалеко не пустий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ще фігня, згадайте от часи коли по маршруту №15 ще їздили 91 богданчики, ото було ралі. Тоді їх на тому маршруті було добіса, і ганялись вони поперед одного, а ще й при тому що зупинялись тоді біля кожного стовпа, а не по зупинках.

Були ж часи :)

я тільки четвертий рік в Луцьку..не застав газельок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, газелі зникли з вулиць міста дуже давно, ще певний час їздили по приміських маршрутах але і звідти зникли вже давно. А от мерси їздили ще досить довго, доки мер, (здається Кривицький) не заборонив їх, тоді їх змінили богдани і еталони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от мерси їздили ще досить довго, доки мер, (здається Кривицький) не заборонив їх, тоді їх змінили богдани і еталони.

ну, пару мерсов ещё катаются.. на 103,107 и рожищенских маршрутах, правда, это уже наверное считается междугородними рейсами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє на пригородніх маршрутах їх ще багато катається, особливо в Рожищанському напрямку.

А от із міських маршрутів вони пропали вже давненько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, с политеха лучшей альтернативой 27-му маршруту будут киверцовские 103 и 107 (если, конечно, надо выходить от Проминя и дальше, там маршруты совпадают). Они едут в объезд центра через набережную, то времени можно нормально сэкономить. Да и ездят в разы чаще 27-го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, газелі зникли з вулиць міста дуже давно, ще певний час їздили по приміських маршрутах але і звідти зникли вже давно. А от мерси їздили ще досить довго, доки мер, (здається Кривицький) не заборонив їх, тоді їх змінили богдани і еталони.

А ще на 15-ах були колись IVEKO бусики... :horse:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз така гулянка пішла... а рафіки ще хтось помнить? :0022:

я памятаю, заходиш і у три погибелі згинаєся :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всё пытался вспомнить как эти удобные маршрутки назывались :) на языке крутился 452-й уаз, но не то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рафіки то ще круто, от до нас в Боратин десь в середині чи кінці 90-тих Т-2 їздив на маршруті, пару людей зайшло і місця немає :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після 4-ї пари їхав з Львівської додому маршруткою 27а. поки доїхав до дому був шокований...

плюс ще багато дрібних моментів які справили негативне враження..

Скрябін очевидно теж їхав зі зйомок на такій маршрутці, після чого і заспівав про цю "собачу будку", і "підрізіє", і "як сельодка в відрі" і " переплетені тіла" і ще багато чого. Мабуть ще й до всього водії маршруток складають іспит з екстремального водіння...проходять час від часу курси по підвищенню кваліфікації з швидкісної їзди, хамської поведінки. Не всі звичайно, а самі достойні. Так що Вам, ТС, попався дуже "досвічений водій"... :excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз така гулянка пішла... а рафіки ще хтось помнить?
я памятаю, заходиш і у три погибелі згинаєся

За те це було справжнє маршрутне таксі - довозило мєго швидко в любу точку вздовж маршруту. Зараз би такі, на 6-9 місць і щоб зупинялись де скажу, нехай за 5 грн, а то й 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після 4-ї пари їхав з Львівської додому маршруткою 27а. поки доїхав до дому був шокований...

плюс ще багато дрібних моментів які справили негативне враження..

Скрябін очевидно теж їхав зі зйомок на такій маршрутці, після чого і заспівав про цю "собачу будку", і "підрізіє", і "як сельодка в відрі" і " переплетені тіла" і ще багато чого. Мабуть ще й до всього водії маршруток складають іспит з екстремального водіння...проходять час від часу курси по підвищенню кваліфікації з швидкісної їзди, хамської поведінки. Не всі звичайно, а самі достойні. Так що Вам, ТС, попався дуже "досвічений водій"... :excl:

він певнно має гоночну кваліфікацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доїздиться.

завжди в таких випадках нагадував водію, що перевозить людей, а не собі подібних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз така гулянка пішла... а рафіки ще хтось помнить? :0022:

я памятаю, заходиш і у три погибелі згинаєся :0152:

Особливо, коли на 9-ку чи 16-ку їздили... :rotate:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів був поскаржитись але не став...в оточуючих бажання вступитись за мене явно не було б. Тому і промовчав щоб не виставляти себе дурнем.

Ви за себе думайте, а не за оточуючих.

Як воно вріжеться в стовб і оточуючі почнуть евакуюватись по головам в паніці, то про вас думати не будуть.

я думаю громадський транспорт це не те місце де можна випендрюватись....

У будь-якому місці де ви платите за послугу ви маєте право на її якісне надання і можете цього вимагати.

звоним на 15-80, их там быстро успокаивают...

З мобільного можливо набрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...