Перейти до змісту

Damask

Учасники
 • Кількість зміста

  353
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

46 Байдужий

2 Підписників

Про Damask

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 19.02.1992

Контакты

 • Сайт
  dmytrokinakh.net.ua
 • Skype
  dmytro_kinah

Информация

 • Интересы
  web, QA, mobile, sport, football

Останні відвідувачі профілю

3 860 перелядів профілю
 1. Напишіть телефон в ПП і чи Вам буде зручно якщо я після 5ї заберу.
 2. Треба вивести кнопку включення ПК за кілька метрів(2-2.5) від самого ПК Здається на материнці 2х контакна кнопка (два штекери) Пропонуйте вашу ціну. Поточна кнопка вмонтована в міцно в корпус. не хочеться ламати.
 3. не працюють( так тому і хотілось в суботу щоб вихідні перестояла і далі в дорогу
 4. Всім привіт так вже склалось що потрібно замінити лобове скло (нове уже куплено) у суботу, тобто завтра. Машина робоча і постійно в русі, тому до понеділка чекати не хотілося б. Хто може порекомендувати/підказати де завтра можна замінити скло (якісно, в гаражах не пропонувати)?
 5. Мені трішки по часу впирається. В любому випадку дякую за варіанти і ссилки!
 6. тобто шукати планку? Так мабуть і буду робити. Як то кажуть любі гроші дав би лиш би доставити той нещасний ком порт. Стосовно мамки то це і дорожче і треба наново все переналаштовувати/розбирати. Хотілось малою кров'ю відбутись.
 7. Мені треба два, це в платіжний термінал. Косинку найшов але напряму від материки не завелась.
 8. Або в кого є PCI плата з ком портами
 9. Маю таку мамку - https://www.ebay.co.uk/itm/Foxconn-45CS-Mini-ITX-Motherboard-with-Intel-Atom-230-1-6GHz-CPU-and-Backplate-/282436498516 На ній COM порт - Хто має таку косичку?
 10. Треба такий як на фото перехідних з com на usb Можливості поставити планку в материнку немає. Мушу викручуватись ось так( Пишіть Ваші пропозиції.
 11. Дивіться фото, були наче робочі але віддаю як є. Від літри яблучно вигоградного соку для дружини не відмовлюсь.
 12. Damask

  Віддам 3 жорсткі диски

  наберу Вас завтра
 13. Термінал придбано та уже майже довдено до ладу. Лишилось кілька невирішених технічних питань: - є упс в якому мертвий акамулятор і який подає більшу на пругу ніж потрібно. Цікавить Ваша прода - пробувати ремонтувати чи купити заміну? - термальний принтер чеків погано друкує. В Луцьку є хто може його глянути? Ну і на випередження цікавить чи де у нас в Луцьку бу даний пристрій можна купити?
×