Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

<p>

<br />В цумі теж не хотіли)))<br />
<br /></p> може спочатку дихлофосом спробувати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

<p>

<br />В цумі теж не хотіли)))<br />
<br /></p> може спочатку дихлофосом спробувати?

Це ж на благо всієї громади!!!

П.С. На сході хлопці віддають найцініше що може бути в цьому житті на благо Українського народу, то чому якісь матеріальні ціності ПП не хочуть віддати на благо громади міста Луцька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б взагалі старий ринок зніс з історичного центру міста, тай нічого толкового на старому ринку не продають
То давай відразу вже з судами, прокуратурою, міліцією. міськрадою і облрадою - і так нічого толкового вони не роблять.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, то жарт був. Я за те щоб на місці старого ринку зробити містечко майстрів. Цікаво чи були б клієнти на міні готель із українськими печами (щоб кості погріти)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну знесете ви той ринок, що далі громада Луцька? От неповірите, особисто мені, якщо б знесли там-там, я б жодної незручності не відчув і також вважаю що там продається нічого толкового. Поясніть для чого ламати, бо аргументи типу - історичний центр, туристичні маршрути то занадто розпливчате пояснення, щоб ламати людям бізнес. Головний індикатор не ваша думка, а думка тих людей, які створюють оту масовку на Старому. Вигода від знесення тільки у власників торгових центрів + соціально-гуманітарна проблема. Ніхто б з базарників тупо не стояв і не засирав собою історичний центр міста, якби до них не приходили люди для участі в економічних стосунках. Отой базарник він корисний достатньо великій кількості людей. Якщо люди перестануть ходити на ринок, тоді і можна закривати за непотрібністю, а так давайте план?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за те щоб на місці старого ринку зробити містечко майстрів. Цікаво чи були б клієнти на міні готель із українськими печами (щоб кості погріти)?
Сергій, а хто буде купляти оті деревяні штучки, залізячки, скельця? Скільки часу ото протримається? На Різдво, Паску ще так, а в міжсезонні? Якщо туристів в Луцьку немає вже, то не в старому ринку проблема, просто не цікавий Луцьк інакше б на старий ринок не дивились. Тепер наступне - економічна ситуація в країні. Туризм загинається, я по Плаї бачу. Може в Буковелі ще є люди, а в інших місцях вже навіть не рентабельно пушками стріляти і підйомники включати. Але скільки бабла вклали в Буовель? І там думаю також серйозні проблеми. Будьте реалістами. А то потім прийдеться зносити місто майстрів і робити платну стоянку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, певно для початку гроші за оренду землі повинні йти громаді а не горгуту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

срач і "старого міста" попід Замком прибирати потрібно полюбому і давно. Я вже про це писав, напишу і ще раз. Той свино-курятник - це позорище. Саме в тому місці, де зараз знаходиться Сатрий ринок - одні мінуси. І Парк засирається, і Пробки трансопртні в обідню пору постійні, а саме головне, перекреслює весь краєвид на Замок і враження від тієї невеличкої "старої" частини Луцька.

Робочі місця? так, неприємно, але без цього не обійтись. На "Північний" з-під Троянди (де згодом побудувався "Гостинець") перегнали? Теж спочатку було купа шуму. Нічого, запрацював і "Півничний" нормально. І там гарно стало.

А "старий"... Давно була ідея переселити його на територію колишньої військової частини на Львівській. Ідеальне місце! І транспортне сполучення, - внутрішньоміське так і приміське - з трьох сторін Луцька дороги там сходяться (Ковельська, Володимирська, Львівська), і місця вдосталь.

Так потім зненацька Юстиція ту територію заграбастала. Згодом забрали в Юстиції і віддали Університету начебто на будівництво студмістечка... І що? Досі там срач, як і був. Пустир і сміттєзвалище.

От раз нічого Університет там не будує вже стільки років - забрати назад на баланс міста і перенести туди "Старий ринок"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От раз нічого Університет там не будує вже стільки років - забрати назад на баланс міста і перенести туди "Старий ринок"-добра думка,підтримую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от читаю я вас шановні лучани і думаю - невже все так погано.

всі знають що старий ринок - це бруд, дешевезна, іноді просто фігня якась на продаж ну і час від час щось хороше, нормальне, доступне.

як тільки мову завели що треба забрати звідти ринок - почали згадувати за бабло, яким живе ринок та підприємці, почали мріяти про нові будинки та ТРЦ, котрі можуть там буи - знову бабло, загадали скільки БАБЛА дали підприємці допомоги, про бабло чиновників теж згадали і Буковель з його баблом згадали і т.д.

БАБЛО, БАБЛО, БАБЛО...

невже єдинна цінність у житті - це Бабло? невже збереження історичної пам"ятки, історії міста та знамених людей не такі важливі, ніж бабло заробене бабою Параскою да дядьком Петром?

невже єдине, для чого треба зберігати старе місто - це бабло туристів?

а просто для себе зберігти місто та цікаві місця? при чому ті місця, де більшість лучан і не були.

дасть Бог, замок вистоїть ще не одне покоління, а бабло, що крутиться на ринку - воно так заполонило розуми людей, що не бачать краси навколо.

у Криму і на сході теж, багато людей цінували лише бабло, і що сталось - ні бабла, ні двора.

давайте міняти цінності, бо гроші - то є штука потрібна, але не повинна ставитись першопричиною дій та думок. є цінності, котрі важливіші за навіть шалені гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте міняти цінності, бо гроші - то є штука потрібна, але не повинна ставитись першопричиною дій та думок. є цінності, котрі важливіші за навіть шалені гроші...

І треба почати саме з цього https://www.youtube.com/watch?v=1WP49udws-0

а не з цього

І цінності почнуть в людей по трохи змінюватися самі мобою!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі речі не роблять з переляку. Потрібно скласти бізнес-план на декілька років(може й з десяток).

Першим пунктом потрібно зробити з ринку комунальне п-во,щоб дохід йшов на громаду.Рахунок відкритий,тому проблем з контролем не буде.

Далі 50% доходу в міську казну,а 50% на облаштування нового місця під ринок.

Далі знайти(виділити) під ринок територію(варіантів багато,промзони,непрацюючі заводи тощо)

Далі розробити генплан ринку.Розбити його на зони(будматеріали,хімія,господарчі,автотовари тощо).Врахувати місця для парковки,погрузки-вигрузки і т.д.

Підготувати всю інфраструктуру-дороги,ЛЕП,комунікації тощо.

Далі будувати сучасні павільйони,в т.ч. за рахунок інвестицій самих ПП і опрацювати можливість залучити кошти якихось міжнародних фондів.

І тільки тоді залишити на старому ринку тільки народні промисли і с.г. продукти,а інші на новий ринок.

Паралельно можна зробити проект реконструкції місця,де старий ринок(убрати підстанцію,впорядкувати дороги,зробити велику освітлену площу,яку вписати в загальний ансамбль Парк-Замок-Старе місто.

Якось так на скору руку.А якщо посидіти подумати і залучити фахівців,то все можливо зробити ще краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 1999 році жив трохи у Львові. Тоді ще не було там майстерні шоколаду, кавової копальні, схрону та іншого. Туристи були - але такої кількості як тепер точно не було. Взятий напрямок на туризм пішов і місту і місцевим підприємцям на користь (можливо і чогось не знаю).

У Вінниці вчився (1994-2009) та працював у 2000-2001 рік. Було повно базарів і срач як і на наших. При Гройсману частину позакривали (збудували торговий у спальному районі), частину перенесли (центральний), інші впорядкували. Вінниця виглядає краще - правда умови ведення бізнесу там драконовські.

Те, що старий базар багатьох кормить зрозуміло. Найперше людям потрібно дати альтернативу - інші торгові місця або достойну роботу. Залишати в тому ж вигляді - відрізати шляхи до туристичного розвитку міста. Сам був свідком того, як іноземка була прикро вражена побаченим "краєвидом" із замку.

Чи будуть туристи? У Льві їдуть, у Кам’янець-подільський їдуть. У Вінниці значно збільшився потік туристів після відкриття порошенівського фонтану. Чим може поділитись турист у Луцьку, яким селфі, на фоні чого? Що побачити? Був із сім’єю в замку Паланок - все відчинено, ходи дивись. А у нас? Я на вежу дітей не можу зводити. Зате на базар, в антисанітарію, можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хочуть! Не хочуть самі підприємці. Зараз наш бордівець Pama, який був кандидатом у облраду(пам"ятаєте?) - Богдан Климчук, у виконкомі працює над цим питанням. Щоб були гарантії підприємцям, зменшення оренди і прямий договір з міськрадою. Але все залежить від самих підприємців.

Підприємці просто піддаються пропаганді зі сторони Горгута, а що таке сила пропаганди видно на прикладі Сходу, потрібно просто обяснити підприємцям, що вони і місто лише виграють без Споживспілкі. Контролери піднімають паніку і вкладають в голови що повивозять контейнери якщо непродовжать договір Споживспілці. Непогано було щоб прийшов якійсь депутат росказав перевагі і надав гарантії що їм залишать їхні місця на ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старого ринку не буде, тільки потрібно почекати поки закінчаться строки оренди, закінчатся законні підстави перебування на цій території ринку і громада завалить. Тільки не можна от так просто взяти і завалити. Це як не як інвестиційний проект, хтось вклав гроші на перспективу і не можна отак просто по денеерівськи вирішувтаи за його фінансові інтереси і ще й філософськи розпинатись про чуже бабло - це цивілізовано. Так є купа гівна, але воно має якогось власника. чи то халупка, чи сарай чи гараж і інакшого шляху ніж законний не існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, цей ринок не сьогодні почали "валити", і не вчора. Його вже роки й роки "валять". І кожен раз починається "РОБОЧІ МІСЦЯ!!!", "а ми платили!", "а за що ми дітей будем кормити" і т.д. Щоразу підприємці починають кидатися під "ломи й лопати" і процес зупиняється. Але пора вже зрозуміти, що цей базар доживає, і потрібно змиритись і йти далі. А підприємці за ці роки вже мали вдосталь часу, щоб спокійно поприбирати ті "халупки" чи "сараї", не чекаючи, поки приїде бульдозер. Але ж в нас так не буває, правда ж ... сам знаєш, що по-хорошому ніхто сам не піде.

Так, потрібно з підприємцями працювати, потрібно їм пояснювати, потрібно давати гарантії, звичайно. Потрібно зробити по-Європейськи, врешті-решт. Тобто, підготувати їм новий ринок і тоді перемістити. Оте во чорт-зна-шо біля Кромберга змогли побудувати? (я про владу міста і про той "оптовий" ринок) От тепер нехай зможуть його і перенести в нормальне для людей місце, і тоді переселять туди підприємців з "Старого" А для початку потрібно було б ще розібратися, чия була ініціатива будувати оте чудо бідя Кромберга, дістати того лобіста, хто там заробив на будівництві і на нього покласти витрати на "переїзд". Я розумію, що це нереально, але все ж ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, якщо завтра, заборонять експлуатацію жигулів, і за забруднення навколишньої території і високої аварійності даного транспортного засобу, ви теж всі будете за? А те, що люди повкладали свої останні, кровні 5к - 10к в ті контейнери, і так взяти і відібрати в них, це справді якось по денеерівськи, без совісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, якщо завтра, заборонять експлуатацію жигулів, і за забруднення навколишньої території і високої аварійності даного транспортного засобу, ви теж всі будете за? А те, що люди повкладали свої останні, кровні 5к - 10к в ті контейнери, і так взяти і відібрати в них, це справді якось по денеерівськи, без совісно.

ну взагалі то такого роду зміни готуються не за день і не за місяць, береться наприклад дата - 1 лютого 2016 з якої забороняється експлуатація транспортних засобів виготовлених до 1990 р (25 років тому), з двигунами без необхідного технічного переобладанння під стандарт Євро 2 (як приклад)

і все - є рік, щоб підготувати транспорт чи продати на запчастини.

так само і з ринком - думаю буде достатньо - два роки до дати переорганізації всіх наявних точок продажу із ліквідацією точоко продажу у певному секторі ринку. та переормленням під затверджений стандарт у секторах де буде дозволено.

і все - далі вирішувати підприємцям - чи торгувати тут чи ні.

згадайте як всім було добре коли маршрутки ставали будь де де вийдеш на дорогу. і як було важко перейти на нові зупинки.

а зараз вже й ніби звикли, що є певні зупинки у відповідних місцях.

старий ринок - це погано організована спонтанна точка продажу, і зараз там ніким не ставиться задача організувати всі процеси у відповідності до певної структури. там просто заробляють бабки - одні з підприємців, інші з людей і т.д.

треба відходити від цьго всього і йти до чітко організованих ринків і точок продажу. з певним стандартом зовнішнього вигляду і відповідно з виконанням санітарних норм.

десь так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся піднята проблема не у ринку а у Горгуту:

http://www.volynnews...bliaye-milyony/

Коротко про суть: облспоживспілка орендує землю у міськради за 3,60 грн. за 1 кв. м., а здає підприємцям за 80 грн. за 1 кв. м. Різницю в кишеню Горгута.

Не за 80, а за 60.

Але. Ось так людей і настроюють, граючи на їхній необізнаності і жадібності.

Площа Центрального ринку - 3 гектари, робочих місць - десь 2050. Звідси випливає, що підприємець сплачує ці кошти не тільки за той метр під самісіньким контейнером, а за приблизно 14,6 метрів квадратних землі (сюди входять і проїзди, і проходи між рядами, і адмінбудівля, і сторожка, і кімната міліції, і хоздвір, і земля під контейнером). Частина підприємців торгує в приміщенні, частина - з яток, але на кожного обов'язково припадає пара метрів "некорисної" площі. А в Романюка згідно закону рахують площу , зайняту ринком вцілому.

Так що не настільки аж вже велика маржа Горгута, як нам втирають. Я не "за" керування Горгутом, я за об'єктивність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Луцьку достатньо місць, щоб організувати ринок не у зоні історичних пам"яток та потенційних туристичних маршрутів.

З цього моменту пападробнєє.

Три гектари вільної землі в Луцьку, та ще й в одному місці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, певно для початку гроші за оренду землі повинні йти громаді а не горгуту.

Для початку згадаймо, скільки комунальних підприємств загнулися в Луцьку. Навскидку. Зелене господарство, Будинок побуту, Автопарксервіс, і ще там щось з містом зв'язане, офіс був на розі Кривого Валу і Хмельницького. Мало не загнулось підприємство електротранспорту.

То що, ризикнемо тисячами (на цей раз) робочих місць заради сумнівної маржі при роботі ринку "по-білому"? Маржа там не така вже й велика, я вище описала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три гектари вільної землі в Луцьку, та ще й в одному місці?

Ринок біля Кромберга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже єдинна цінність у житті - це Бабло? невже збереження історичної пам"ятки, історії міста та знамених людей не такі важливі, ніж бабло заробене бабою Параскою да дядьком Петром?

невже єдине, для чого треба зберігати старе місто - це бабло туристів?

а просто для себе зберігти місто та цікаві місця?

А що, замок валиться і валяться історичні пам'ятки з іншого боку замку,- і винен у тому ринок?

дасть Бог, замок вистоїть ще не одне покоління, а бабло, що крутиться на ринку - воно так заполонило розуми людей, що не бачать краси навколо.

А давайте це розкажемо тій жіночці з села Радомишель, яка щодня пече домашній хліб і виносить його на продаж, рятуючи життя сина, який паралізований лежить удома після автоаварії і якому відрізали ногу через рік після аварії (виною лікарська помилка)? Може, хай не торгує та не віддає кредит у банк, а милується красою навколо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас? Я на вежу дітей не можу зводити. Зате на базар, в антисанітарію, можу.

Тоді треба зносити не Центральний ринок - там антисанітарії нема - а ринок Токарського "Скорпіон-Сервіс" (це те, що видно з вікна тролейбуса чи маршрутки).

І наводити лад в Старому місті. Знести самобуди, забрати у власність міської громади історичні пам'ятки, які незаконно приватизовані, перепродані та руйнуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...