Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

А хто був на комедії "Номер 13" Рея Куні?(класне прізвище )Правда біля драмтеатру інша назва *** пригоди в готелі lux.

Цікавлять враження від перегляду.

Я був. Емоції позитивні. Вражень багато. Найбільше мені сподобався секретар. Хоча вся зіграли непогано. Був на цій виставі і в Тернополі, правда там вона називаєтсья "Нічні дебати". Чесно кажучи, мені Луцький варіант більше сподобався. Дуже хтів попасти на виставу "КРИЗА", але прийшлося їхати на навчання в день прем"єри.

Також раджу всім переглянути виставу "Номер 13".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

 Теж була. Гарна постановка в традиціях нашого театру. Вистава насичена народними піснями, якісно виконаними, що підсилює гру акторів.  Фінальна сцена викликає сльози, які неможливо стримати. Я плакала. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

З відкриттям 71-го  сезону, театрали!

Хто ходив на "Гамлета", признавайтесь? Які враження? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З відкриттям 71-го  сезону, театрали!

Хто ходив на "Гамлета", признавайтесь? Які враження? 

Вчора ходили на Гамлета. Чесно кажучи, йти не хотілося, відомий сюжет, в школі проходили, але білети мали на перший ряд.

Такої оригінальної постановки не очікували, але знаючи режисерський хист Петра Ластівки в інших виставах, надіялися на хорошу роботу. Неординарний підхід, чудова гра акторів, костюми, а музика це взагалі, зовсім не середньовічна, а якийсь рок. Одним словом, це вражаюче дійство треба бачити :smile-zachot: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я була на прем"єрі в п"ятницю, також квитки у перший ряд мала. Дуже грандіозне дійство вийшло. Зал аплодував стоячи біля 20 хвилин. Дуже сподобався Гамлет у виконанні Дмитра Репюка.

18006-2b.jpg

Ці скажені очі важко забути. Мельничук мабуть у суботу в другому акторському складі був, треба буде сходити для порівняння якось.

Костюми - це взагалі окрема мова. Я в захваті від того що побачила, бо добре розгледіти можливість мала зі свого місця. Цікаві, начичені кольорами, деталями, стразами, камінцями. Виглядало дійсно шикарно!

Музика... Поясню коротко: Апокаліптика, Океан Ельзи.... Класно підібрано. Гармонійно все.

Окремо ше згадаю декорації. Ті столи на колесиках... Здавалося що вони на нас таки впадуть коли Гамлет в поривах божевілля Офелію крутив, бож оркестрова яма тепер зашита і сцена таки здоровенна.

Дуже ще сподобався сам початок вистави: Актори на сцену під трагічну музику проходять через весь зал. Це так хвилююче було.

З мінусів і комічних ситуацій згадаю ті "бокали" з пластикових пляшок і "фрукти". Хто ходив зрозуміє. Вони коли падали, то звук пластика просто смішив. А ще в королеви один з костюмів як на нашу з подругами скромну думку аж занадто еротичний, вульгарно якось.

Я у школі чесно кажучи не сильно читакою була, тож до викладення не придеруся. Сиділа цілу виставу з відкритим ротом. Але ті хто краще обізнаний з шекспірівським Гамлетом аніж я по хрестоматії, то казали, що у виставі погано викладена любовна тема з Офелією. Проте в кожного режисера своє бачення як на мене.

Мені сподобалося. Як на мене то ця вистава найкраща з постановок останніх років. Мій вердикт - сходити обов"язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А ще в королеви один з костюмів як на нашу з подругами скромну думку аж занадто еротичний, вульгарно якось" - цілком підтримую, особливо вульгарною виглядала вона, кола повернулась до зали і розпахнула той свій костюм...можливо, то була режисерська задумка підкреслити розбещеність звичаїв, що панувала при дворі...не знаю, але мені не сподобалось, хоча всі інші костюми просто вражаючі

Також дивно дивилися Гамлет (Дмитро Репюк)в парі з Офелією (Людмила Савош). Гамлет ростом десь з 150 см, який увесь час знервовано підскакував, виглядав підлітком біля Офелії,на голову вищої і кілограмів на 10 важчої від нього,такий режисерський хід мені зрозуміти не вдалось...Загальне враження - найкраще у виставі - то костюми

А ще якось незвично було без тіні батька Гамлета :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я від Савош взагалі шось не під враженнями, як і від Органісти. Но грають вони професійно. Просто типаж не мій видно. Штучні занадто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мінусів і комічних ситуацій згадаю ті "бокали" з пластикових пляшок і "фрукти". Хто ходив зрозуміє. Вони коли падали, то звук пластика просто смішив.

Бокали з пластикових пляшок навмисне падали саме З ТАКИМ звуком... І фрукти НАВМИСНЕ були пластмасовими... Якщо пригадаєте, то персонажі протягом вистави їли чіпси - штучну їжу... Все фальшиве - посуд, їжа, любов... власне як і є в житті... Все в тому середовищі було побудоване на брехні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то були не чіпси а кукурудзяні палички. ггг :0001:

якщо це так сильно важливо, то і кукурудзяні палички і чіпси були :0100:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я була на прем"єрі в п"ятницю, також квитки у перший ряд мала. Дуже грандіозне дійство вийшло. Зал аплодував стоячи біля 20 хвилин. Дуже сподобався Гамлет у виконанні Дмитра Репюка.

Ці скажені очі важко забути. Мельничук мабуть у суботу в другому акторському складі був, треба буде сходити для порівняння якось.

В суботу теж грав Дмитро Репюк.

А ідею з пластиковими бокалами напевно взяли з "очумелих ручок". Але вони так часто падали на сцену, що скляного реквізиту не напасешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто іде завтра на "Бал в Савойе" в нашому театрі?

Петербурзький театр оперети, квитки 50-100 грн.

"Бал в Савойе", описание спектакля: "Молодожены Мадлен и Жестен вернулись из свадебного путешествия длинною в год. И это первый вечер, который они проводят вместе дома. Но здесь их уже ждут старые друзья со своими проблемами и новостями. И старые долги - Жестен обещал своей бывшей возлюбленной Танголите, что поужинает с ней в любой назначенный девушкой вечер. Жестен - человек слова... Короче, вы сами знаете, как много преград приходится преодолевать героям оперетт. Любовь, измены - мнимые и подлинные - примирения и счастливые пары в конце спектакля - весь этот классический набор присутствует в пьесе".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, хто виклав тут свої враження від "Гамлета", особливо iriuss за її змістовний відгук! Прочитавши, мені дуже захотілось побачити то все на власні очі. Фантастичне задоволення! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А ще в королеви один з костюмів як на нашу з подругами скромну думку аж занадто еротичний, вульгарно якось" - цілком підтримую, особливо вульгарною виглядала вона, кола повернулась до зали і розпахнула той свій костюм...можливо, то була режисерська задумка підкреслити розбещеність звичаїв, що панувала при дворі...не знаю, але мені не сподобалось, хоча всі інші костюми просто вражаючі

Також дивно дивилися Гамлет (Дмитро Репюк)в парі з Офелією (Людмила Савош). Гамлет ростом десь з 150 см, який увесь час знервовано підскакував, виглядав підлітком біля Офелії,на голову вищої і кілограмів на 10 важчої від нього,такий режисерський хід мені зрозуміти не вдалось...Загальне враження - найкраще у виставі - то костюми

А ще якось незвично було без тіні батька Гамлета :)

Доречі, корорлеву грає чоловік. А взагалі вистава сподобалася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, королеву грає чоловік. А взагалі вистава сподобалася.

Можливо вчора Гертруду грав і чоловік, а на минулому тижні Світлана Органіста :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гертруду грав явно не чоловік, сидячи на першому ряді мені було чітко видно :)

От королеву, що грали актори, яких запросили для Гамлета, там грав чоловік.

А вистава просто шикарна, Гамлет зіграний дуже емоційно, чого вартий сам погляд актора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була вчора на "Гамлеті". Враження не однозначні. Може я і не затята театралка, але якось доволесь побувати на цій виставі в Києві. Ось там мені сподобалось все: і актори, і костюми, і сама атмосфера. Те, що я побачила вчора - то був не "Гамлет". Вистава варта уваги, дивитись її можна, і потрібно. Видно, що всі старались, і актори молодці, але, всерівно, чогось не вистачило.

Помітила, ще одну дуже позитивну річ. Більше ніж вистава - сподобалась публіка. Сподобалось те, що людей в залі було багато, як вони сприймали все це дійство, як аплодували після вистави. Приємно вразила ціна квитків на виставу. От і думаю, може, то ще раз сходити. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жаль завжди хотів сходити на Гамлета, дочекаюсь майбутнього разу...

А що заважає сходити? Точно не пам'ятаю дат, але виставу ще будуть показувати разів два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жаль завжди хотів сходити на Гамлета, дочекаюсь майбутнього разу...

А що заважає сходити? Точно не пам'ятаю дат, але виставу ще будуть показувати разів два.

16 жовтня і 20 жовтня на 18 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щойно з театру - маса приємних вражень! Гамлет у виконанні Д.Репюка просто зачарував: яка віддача, який блиск в очах, повне занурення в образ!

Тут йшла мова, про надто відверті костюми королеви :) - таки так, вона добру половину вистави напів-голою пробігала по сцені, хоча враження від вистави це не зіпсувало.:)

Загалом -супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь і своїми враженнями. Зрозуміло, що "Гамлет" не зовсім Шекспірівський, та все ж має місце.

Вразили декорації, костюми, музичний супровід і гра Гамлета.

Варіант із рухаючими столами, дуже вдалий, як і театр тіней в центрі сцени. Столи зіграли роль і ложа, і пастки, і саркофага, і подіуму, і сповідальні. Різкі і контрастні кольори костюмів (чорний змінив білий, а потім червоний) підсилювали ефект, як партія шахів, яку розігрує життя.

Репюк талант, без сумніву, як оголений нерв, тримав у напрузі. Особливо пройняла мезансцена з флейтою. Браво!  :blush:

Чомусь ніхто не згадує фінал вистави. Як Ви розумієте задум режисера у виході чиновника з правами на цю державу? Із реплікою: - сховайте трупи, підіймається над усіма. Це екскурс у сьогодення? Держави будуються на трупах, фальш і зрада проходять крізь століття? 

9m.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...