Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Надумали ми з Наталкою Liberta сьогодні сходити в театр на «Кармен», якщо хтось ще має таке бажання, не бачив цієї вистави, або хоче подивитись ще раз – приєднуйтесь. Вистава дійсно гарна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

Я з подругою також вчора ходила на Кармен. І мені не сподобалось. Сиділи в першому ряду і було видно як в Органісти плаття розійшлося по швах, як в Небось всі зуби в яскраво червоній помаді після антракту були, дехто з групи текст забував бож фанера йшла і думали шо просто шевелити губами то тоже схоже на спів. І оці білі ЛАСІНИ в тореадорів...Забагато мовчала головна червона Кармен, більшість тексту за неї виконувала Коць. Таке враження що наш драмтеатр скоро перейменують в "імені Коць" бо коли не підемо на виставу то вона в головній ролі. Я звичайно не проти того, вона акторка хороша, алеж не кожнісіньку виставу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиділи в першому ряду і було видно як в Органісти плаття розійшлося по швах, як в Небось всі зуби в яскраво червоній помаді після антракту були

Кожний бачить те, що він хоче бачити...

Цією виставою відкривався 20 Міжнародний фестиваль "Слов'янські театральні зустрічі", спектакль має купу схвальних рецензій в львівських та київських газетах...

Чому б не оцінити сміливість режисерського задуму, зважаючи на відсутність в місті оперного театру, і відповідно, глядацького і режисерського досвіду? Невже не справило враження аранжування "Кармен-сюїти" Бізе Миколою Гнатюком? Не вразив Голос, на якому тримається вся музика у спектаклі?

А щоб не бачити помади на зубах (ніхто не застрахований), завжди беру квитки, починаючи з 7 ряду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від "Кармен" отримала багато позитивних вражень. Хто ще не був, раджу... :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дехто з групи текст забував бож фанера йшла і думали шо просто шевелити губами то тоже схоже на спів

Я вважаю, що Ви зробили великий комплімент театру, сприйнявши живе виконання пісень та музики за фонограму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходили на Кармен, коли тільки поставили виставу, 2 роки назад. Таких дрібничок з балкону не було видно, але отримали дійсно задоволення, рекомендую :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был сегодня с ребёнком на "Біда навчить" - ребёнку понравилось, нам с кумом тоже (фляжечка коньячка была очччень кстати) :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был сегодня с ребёнком на "Біда навчить" - ребёнку понравилось, нам с кумом тоже (фляжечка коньячка была очччень кстати) :friday:

^_^ ^_^ ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ластівка П. і Д.Репюк стали лауреатами мистецької премії “Бронек” за постановку і головну роль"Гамлета" відповідно. Джерело

Враховуючи, що цю, хоч і символічну, премію вперше отримали не тільки столичні митці, приємно за земляків.

З чим і вітаємо :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче піти в театр на "Лісову пісню" в п'ятницю 25.03.11 на 17.0018.00 ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точніше, на 18.00.

Хіба що Оксанка мала на увазі каву перед переглядом, то можем і на 17 год. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точніше, на 18.00.

Хіба що Оксанка мала на увазі каву перед переглядом, то можем і на 17 год. ;)

Я писала згідно цього...

У Vika немає доступу до Борди, але вона буде).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точніше, на 18.00.

Хіба що Оксанка мала на увазі каву перед переглядом, то можем і на 17 год. ;)

Я писала згідно цього...

Там помилка, вечірні спектаклі по буднях зараз на 18 год., зимою на 19 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюсадин!:smile-zachot:

Але каву пропоную пити після вистави.

Після - то вже не каву...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз сьогодні мала нагоду переглянути "Лісову пісню" з акторським складом Натанчук, Єрмакович.

Перша думка промайнула - яким невичерпним джерелом залишається твір для художників. Костюми настільки підсилювали образи! Хоча, щодо декорацій заднього фону, у мене було відчуття дежавю. Саме такий фон - сонце/місяць я вже десь спостерігала, якщо не плутаю, то "Мадам Баттерфляй" на Львівській сцені. Та і костюми лісових героїв часом нагадувати єгипетський (особливо Русалки і "Той що греблі рве" ) або японський стиль, коли використовувалось яскраве червоне полотно. Здавалося, що зараз визирне голова дракона :D. Найбільше сподобалась реалізація водойми і жита. Золоті коси з вплетеними квітками маку, ну, дуже вдало!

309.jpg

Живий музичний супровід на самій сцені, це вже як стиль нашого театру, скрипалі і труби з балетом були в унісон. І звуки лісу, у виконанні самих жителів, реалізовано бездоганно.

Акторський склад, як завжди, на висоті. Особисто для мене дуже радісно було побачити на сцені Людмилу Іванівну (Доля). Як-не-як, примадонна минулого століття.

Свої фото маю, але їх достатньо в кращій якості на офсайті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюсадин!:smile-zachot:

Але каву пропоную пити після вистави.

Після - то вже не каву...

(п"янички..багєма околотєатральна)

підтягуюсь

на пєрєкладінє 15 рас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюсадин!:smile-zachot:

Але каву пропоную пити після вистави.

Після - то вже не каву...

(п"янички..багєма околотєатральна)

Толік, ти наша совість!:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і традиційно, до голоса совєсті не прислухаються.

Совесть совершила непоправимую ошибку, в результате чего была удалена )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зранку бронюватиму квиточки, хто ще з нами?

Я і Izym82 теж з вами! Забронюйте для нас 2 квиточки, будь ласка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зранку бронюватиму квиточки, хто ще з нами?

І я з вами!!! Наталь, для мене також квиточок забронюй, будь-ласочка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, вношу поправочку: мені 2 квиточки, пліз :g15:

зранку бронюватиму квиточки

1. Liberta

2. Caprichos

3. Olesya

4. Oksana04

5. solnishko

6. Vika

7. Lyusya

8. Izym82

ЩЕ?

9. Анонім, якого я приведу з собою, аби розбавити нашу дівочу компанію :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...