Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

зранку бронюватиму квиточки

1. Liberta

2. Caprichos

3. Olesya

4. Oksana04

5. solnishko

6. Vika

7. Lyusya

8. Izym82

9. (не Zheny@) Анонім

ЩЕ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчасно темку побачила. Я з вами

1. Liberta

2. Caprichos

3. Olesya

4. Oksana04

5. solnishko

6. Vika

7. Lyusya

8. Izym82

9. (не Zheny@) Анонім

10. SvitlikOM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли це і шо це, що я пропустила?

Це, Куся, бордкава в театрі під час антракту :) І ти теж ідеш, правда?

Якщо серйозно, то долучайся до перегляду "Лісової пісні" завтра о 18.00!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Liberta, списочок для тебе. ^_^

2. Caprichos

3. Olesya

4. Oksana04

5. solnishko

6. Vika

7. Lyusya

8. Izym82

9. (не Zheny@) Анонім

10. SvitlikOM

11. sweetlena

12. ще один анонім (теж не Zheny@)

13. kykysya5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут така вЄсЧь...

На сьогодні на 800чол замовлено в театрі квитки для студентів ЛДТУ.

Ми пролітаєм мимо театру і плавно переміщаємось сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми з дружиною ідемо сьогодні в театр,дістали білети для студентів

Приємного перегляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми сьогодні йдемо на французьку комедійну виставу Львівського академічного театру "Воскресіння" - «Ніч для жінок» (Інтегральний стриптиз).

Хтось ще збирається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П'ємо за Лісову пісню, що лунає не для нас... і чекаємо вражень від Барабаса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава вистава, не нудна, декорації, костюми, гра акторів на належному рівні :smile-zachot: . Особливо сподобалися костюми Того, що греблю рве і Русалки, прямо як з "Аватару". Після "Гамлета" хотілося подивитися щось подібне, але тут інший режисер зі своїм творчим підходом, теж талановитий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не втримаюсь і поділюся враження про вчорашню п"єсу «Ladies Night» («Ніч для жінок»). :blush:

Такого поєднання кількості гумору і смутку в одній виставі я ще не бачила. Крізь жарти і комічні сцени показано таку вразливу чоловічу душу!

Серед чоловіків неймовірно запальним був товстун (Кевін) :ok2: Ну а фінальний номер-стриптиз із зніманням один одному чобіт, просто порвав публіку!

Ось тут є декілька фото.

І серед тих 7 чоловіків єдина жіноча роль, але яка! Актриса з фігурою підлітка, тоненька як тростинка. Її далеко немолодий вік (думаю за 80) видає мова і руки (сильно виражений артрит). І ця літня жінка вразила, як і гімнастичною берізкою з кувирком на сцені, так і душевним монологом, після якого глядачі аплодували. Браво!

post-2742-0-36104300-1301138715_thumb.jp

Будете мати нагоду, перегляньте, рекомендую.

Фото неважні, але які вже є.

post-2742-0-11297300-1301139285_thumb.jppost-2742-0-13139600-1301139303_thumb.jppost-2742-0-73561800-1301139322_thumb.jppost-2742-0-97482700-1301139406_thumb.jppost-2742-0-77361400-1301139459_thumb.jppost-2742-0-93233900-1301139506_thumb.jppost-2742-0-29050700-1301140495_thumb.jppost-2742-0-46531600-1301140548_thumb.jppost-2742-0-04459500-1301140559_thumb.jppost-2742-0-37456900-1301140569_thumb.jp

P.S.

У залі були переважно жінки, складалось враження, що частина прийшла на реальний стриптиз :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти коли написала, що йдеш на цю виставу, я чомусь подумав, що це якесь пошловате шоу, які возять попровінціях мандрівні труппи. а тепер після цього посту згадав, що читав про цю виставу цікаву і дуже позитивну рецензію чи то якомусь журналі, чи то на культурному сайті.

сам би сходив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж давала лінк на довідку :)

Вперше п’єса «Ladies Night» («Ніч для жінок») була поставлена у Новій Зеландії в 1987 році, і з тих пір з неймовірним успіхом йде на кращих театральних майданчиках світу. У 2001 році сценічне життя постановки отримало новий поштовх після вручення найвищої театральної премії Франції – «Мольєр», у номінації «Краща комедія».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

6 квітня гастролі Львівського драматичного театру ім. Заньковецької з виставою «Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами…».

За останнім кіносценарієм Миколайчука.

Це історія про мандрівного філософа, яка була написана в останні роки життя Івана Миколайчука. Розповідь про людину, яка нічого не шукаючи, зуміла знайти відповіді на одвічні запитання і розтлумачити правди та кривди життя. Іван – мандрівник, який не має оселі, бо весь світ його дім, який не має друга, бо кожний зустрічний його ближній і брат, який не має жінки, адже усі жінки світу можуть бути його дружиною.

Це байка, бо в ній багато чого повчального, але ця наука настільки проста, що не потребує великих премудростей: вистачить лише здорового глузду.

На глядача чекатиме колоритний карпатський світ зі своїми премудростями та духами, кумедними ситуаціями та гіркою правдою, яка викликає веселий сміх замість суму. Пісні, танці, народні музики – забавка для того, щоб збагнути життя.

Я уже з квитками :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, чи на вихідні (9-10 квітня) є вистави і які саме

http://afisha.lutsk.ua/events?company=20 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже з квитками :)

А я уже переглянула :P Вистава непогана, але мені наші місцеві більше подобаються, гра природніша самовідданіша, реалістичніша.Хоча гарний настрій- гарантовано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, Лесю, не знаю чим заньківчани тобі видались гірші, а я таки лишилась задоволена і це нічого не сказати.

Реально плакала ридала від сміху (Коломия- не помия, Ірена ЗагОлена та Олена НегОлена... :D )

Калита мені чимось нагадував Миколайчука, такі ж бісики в очах.

Якось усе в ній так гармонійно перепліталось і сильні музики, і декорації . Основна пісня про Івана класнюча, хочу знайти.

Черговий раз вражена талантом Миколайчука. І як я випустила з уваги фільм з такою плеядою акторів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А признайтесь чи хтось ходив на балет Кармен-Стріт вчора? Які враження? Так хотілося сходити і несудьба :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з коханим щойно повернулися з "Лісової пісні". Чудове, захоплююче дійство, приємно проведений вечір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно гарна постановка, сподобалося оформлення сцени. Костюми.

Якщо коротко, то приємно вразило. Несподівано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...