Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

В неділю буде вистава "Неймовірні пригоди в готелі класу LUX...", хтось бачив? Варто сходити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю буде вистава "Неймовірні пригоди в готелі класу LUX...", хтось бачив? Варто сходити?

Варто. Гарна вистава. Бачила минулого року, сподобалось. Особливо, Олександр Якимчук гарно зіграв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йди, не пошкодуєш, "№ 13" - це хороша комедія, емоції залишаються тільки позитивні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заздрю людям, яких справді цікавить театр, а не йдуть туди, бо це ніби-то є показником їх окультуреності і "вищості". Тьфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є краща пропозиція давайте після того театру або одразу ж сходимо на пиво :g15::lol::friday: там посидемо, познайомимось, поговорим про життя, про хороше і погане шо нас турбує, взагалом класно буде й цікавіше ніж у тому театрі і як на мене то сьогоденний театр особливо у луцьку аж ніяк не заворожує і не захоплює людей своєю майстерністю і цікавістю та грою, але то особисто моя думка ви вважайте як хочете вас ніхто не осуджуватиме !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю буде вистава "Неймовірні пригоди в готелі класу LUX...", хтось бачив? Варто сходити?

Варто. Гарна вистава. Бачила минулого року, сподобалось. Особливо, Олександр Якимчук гарно зіграв.

Я теж думаю що має сподобатись, тим більше що вже не від однієї людини чую позитивні відгуки. Тому сьогодні взяв 2 квиточки на завтрашню виставу.

в мене є краща пропозиція давайте після того театру або одразу ж сходимо на пиво...

...взагалом класно буде й цікавіше ніж у тому театрі...

Альтернатива просто супер.

...як на мене то сьогоденний театр особливо у луцьку аж ніяк не заворожує і не захоплює людей своєю майстерністю і цікавістю та грою...

А ви там хоч були, чи так чули краєм вуха від таких же "знавців" мистецтва?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю буде вистава "Неймовірні пригоди в готелі класу LUX...", хтось бачив? Варто сходити?

Щойно повернулись з вистави. Мої сподівання виправдались на всі 200%.

Постановка просто супер, гра акторів неперевершена. Давно я так щиро від душі не сміявся аж до сліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продивлявся головну сторінку борди, і помітив, шо назва цієї теми на ній виглядає дещо інакше, а саме: "Форумчани. Давайте підемо в ..." Я спочатку навіть образився :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По городу кое-где стоят афиши о выступлении Василия Попадюка (скрипач) в драмтеатре 18-го ноября, однако на официальном сайте драмтеатра про него никакой информации. Отменили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По городу кое-где стоят афиши о выступлении Василия Попадюка (скрипач) в драмтеатре 18-го ноября, однако на официальном сайте драмтеатра про него никакой информации. Отменили?

не поновили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не поновили?

Врядли. Тут полно других актуальных выступлений, а про скрипача ни слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продивлявся головну сторінку борди, і помітив, шо назва цієї теми на ній виглядає дещо інакше, а саме: "Форумчани. Давайте підемо в ..." Я спочатку навіть образився :D

а чого тобі ображатися?... судячи з твоїх відгуків про театр, - то твоя хата взагалі з краю...

для людей, які ходять в театр, байдуже як виглядає назва теми на головній сторінці борди...

вони в театр ходять не для того, щоб потім в тій темі гадити флеймити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з твоїх відгуків про театр, - то твоя хата взагалі з краю...

от не спорю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По городу кое-где стоят афиши о выступлении Василия Попадюка (скрипач) в драмтеатре 18-го ноября, однако на официальном сайте драмтеатра про него никакой информации. Отменили?

не поновили?

сайт драмтеатру стосується тільки драмтеатру (вечірні вистави, казки, концерти, склад трупи і т.д.), усі інші заходи, які відбуваються в приміщенні драмтеатру, наскільки я знаю, афішуються на інших сайтах, щитах, стовпах... :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плануємо "квартирний" похід у театр на ці вихідні.

Є вибір:

Калігула (20/11/10)

Моя Чарівна Леді (21/11/2010)

Порадьте, якщо хтось бачив. Я особисто хочу на Калігулу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж планую похід в театр, і теж є вагання між цими двома варіантами. Особисто більш схильний до "Калігули". Але знайомі були, їм не сподобалось.

Моя думка, що ця вистава не для кожного, це серйозний філософський твір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдемо на Калігулу.

А потім - обговорення.

Прям як на кінопоказах, ггг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Калігулу Тінто Брасса уже подивились? там єсть а чьом пагавартіь

 

нєт іщщо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо переслухалась "Пігмаліона" у різних іпостатсях (в тому числі "Моя чарівна леді") і передивилася "Калігулу" Тінто Брасса, то на яку виставу має йти та особа? :blush::D

ІМХО жіночий акторський колектив талантом в нашому театрі бере глядача, тільки талантом, на відміну від чоловічого. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нус... ділимось враження про "Калігулу".

Особисто мені сподобалось. Хоч спочатку теж сидів не дуже доганяючи суть того що відбувається на сцені, але потім вистава "затягнула". Особливо в 2-й дії коли події вже розгортались швидше.

Ну і плюс окремо хочу виділити чудову гру акторів.

По виході з театру доводилось чути від глядачів відгуки, що вистава їм не сподобалось (і таких було чимало), але майже всі додавали, що просто її не зрозуміли. Це ще раз доводить, що дана постановка розрахована не на широке коло глядачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ще раз доводить, що дана постановка розрахована не на широке коло глядачів.

абсолютно згідний :smile-zachot:

P.S. це не є №13 або ще щоcь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з SergiuS, вистава не для всіх. Також сидів першу дію мало що розуміючи, але друга дія внесла ясність в постановку.

Помітив що опісля першої дії дехто на другу так і не прийшов, видно люди йшли просто в театр, не знаючи якого роду вистава там має бути (одна парочка, сидячи позаду мене весь час розмовляла явно не про виставу, благо на другу дію вони не прийшли :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а ходімо на "Кармен" в неділю? :) Дійство вражаюче, вистава більше схожа на мюзикл, ніж на спектакль, ну і знову ж таки - класика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...