Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Детальніше тут

стаття не нова, але, якщо комусь не пощастило відвідати виставу - можуть тут знайти висвітлення цієї події та відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

А ось і відгук Липківської «Ах, Гамлет, серце навпіл рветься…»

Чітко розставила акценти, згадала і розтлумачила про всі деталі.

Петру Ластівці, схоже, нема ніякого діла до того, що 400 років поспіль «Гамлета» не ставив тільки лінивий. Він, здається, просто сів — і прочитав п’єсу. Зрозумів, про що вона (які там філософські збоченості? які привиди?! нічого абстрактного та інфернального (!) це про нас, про нашу бідолашну країну — і крапка), і своє розуміння втілив, використавши не тільки й не стільки текст Шекспіра (зі значними купюрами, до речі), але оце своє розуміння духу та сенсу шекспірівського твору.
 

Там і галерея фото з вистави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь ніхто не згадує фінал вистави. Як Ви розумієте задум режисера у виході чиновника з правами на цю державу? Із реплікою: - сховайте трупи, підіймається над усіма. Це екскурс у сьогодення? Держави будуються на трупах, фальш і зрада проходять крізь століття? 

9m.jpg

Коли я дивлюсь отакі от "осучаснені" постановки класичних п'єc, то згадую анекдот, який прочитала давно, ще в дитинстві і тоді до толку не зрозуміла :

"Не дуже здарий режисер має поставити "Євгенія Онегіна" і все ламає глову якби то пооригінальніше це зробити. Дружина йому радить: "А ти введи в спектакль сцену де Онегін Звертається до Лєнсього, питаючи про Тетяну: "А хто ця дівчина в джинсах левайсах?"

Ото придумують, вводять щось нове, оригінальне, а суть, як на мене, гублять. Остання сцена - явний випад проти влади. На прем'єрі були присутні і Шиба і Грицюк - вони то напевно зрозуміли. Але мені сподобались останні акти, коли Гораціо заявив, що він про все розкаже, але після ухмилки нового можновладця відійшов у тінь. Та могильник після нього твердо сказав "Про все розкажу я." Тобто "я ще вас всіх поховаю". Цей хід мені сподобався. Глибоко "копнув" режисер. Ніщо не вічне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На сайті драмтеатру висить анонс прем'єри "Гість". Додатково вказано КАМЕРНА СЦЕНА ТЕАТРУ. Що це значить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камерна сцена- це малий зал на 60 місць (вхід зі сторони зупинки). В цій виставі грають лише два актори, квитки 15 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камерна сцена- це малий зал на 60 місць (вхід зі сторони зупинки). В цій виставі грають лише два актори, квитки 15 грн.

А я думав що це камерна музика. Треба сходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от хто ще не бачив "Одкровення від Мазепи" і не має з ким сходити?

"Довгий час історія українського народу була захована за пропагандистськими брошурками радянських часів. Прикро усвідомлювати, що українська історія була так зцензурована у Москві, що тепер нам доводиться шукати правди в глибинних літературних джерелах нашого народу. Великі поети і письменники використовували міф про Мазепу та його походження любовними стежками Польщі та України. Для нас сьогодні важливі приклади служіння своєму народу, могутня інтелектуальна та політична праця Івана Степановича Мазепи, його державницька ідеологія: розбудова церков, шкіл, гімназій, художництв, архітектури, його меценатське подвижництво в ім’я розвитку культури та збереження традицій українського народу, що може служити прикладом для сучасних можновладців України.

Про зраду: не може зрадником бути той, кого зрадили. А саме Петро І виявився зрадником, адже саме він зігнорував Коломацькі статті і знехтував проханням гетьмана Мазепи і обов’язком Сюзерена про оборону кордонів України від шведської армії.

Постать Мазепи, високоосвіченої людини, одного з найбагатших правителів Європи, видатного політика була сплюндрована московським урядом і проклята Православною церквою за наполяганням Петра І. Так завжди буває, коли в своїй хаті чужий господар. Наш народ не звоювали татари, не перемогли поляки, - бо розум нації не знищили. І москалі не переможуть."

Це я так ненав'язливо шукаю компанію для походу на виставу завтра :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жаль завжди хотів сходити на Гамлета, дочекаюсь майбутнього разу...

А що заважає сходити? Точно не пам'ятаю дат, але виставу ще будуть показувати разів два.

16 жовтня і 20 жовтня на 18 год.

А я "Гамлета" так і не побачила :(. Якось не повезло. Виявилося, що вистава 20 жовтня почалась не о 18:00, а в 17:00, бо на 18:00 вистави точно ідуть по вихідним, а по буднях - в інші години (хоча в неті і на афішах цього зазначено не було). Чомусь жіночка, яка продавала мені квитки 19 жовтня, цього не сказала, хоча я перепитала за час. Наступного дня ми опинились в незручному становищі :angry2: Білети нам повертати відмовились, шукали того, хто продав, вмовляли піти в інший час, бо дати на квитках не було, потім звинуватили в тому, що, може, ми студенти і квитки дали безкоштовно і ми хочемо на них заробити. Після довгих суперечок гроші за квитки нам віддали, але все-одно було неприємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли "Одкровення від Мазепи"? Сьогодні?

Liberta,"ALEX", можна приєднатися до вашої компанії? Звичайно, якщо я не буду третім-зайвим? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли "Одкровення від Мазепи"? Сьогодні?

Liberta,"ALEX", можна приєднатися до вашої компанії? Звичайно, якщо я не буду третім-зайвим? :)

Звичайно що можна, хоча з Liberta ми ще і не домовились. Значить будемо збирати Board компанію для гуртового походу в театр :)

Так, вистава сьогодні о 18:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так давайте будемо домовлятись :rolleyes:

Я працюю майже біля театру і якщо ніхто не передумав, можу зайти за квитками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не передумав, давайте тоді організуємо зустріч, ну у фоє чи при воході, наприклад, перед виставою щоб не згубитись в годині так, 17.30-17.45.

Caprichos, ти як, з нами? :)

Є ще бажаючі? Відписуємось панове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную години до 15 зачекати, можливо ще хтось виявить бажання, тоді буду замовляти квитки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, я теж хочу, якщо можна, звичайно. Тим більше, що цієї вистави ще не бачила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, тоді мені 2 квитка (якщо можна то посередині ряду і щоб були один біля одного)  :blush: А коли приблизно буде підтвердження про бронювання квитків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я попередньо забронювала 8 місць поруч у 8-му ряду, але там є ще вільні місця. В 15 год. маю повідомити точну кількість і квитки зможемо купити безпосередньо перед виставою

Поки нас є:

ALEX

SvitlikOM

Caprichos

Мala - 2

izym82 - 2

Liberta - 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забронювала на 9 місць у 8-му ряду, квитки по 20 грн. Будемо надітись, що вистава хороша :rolleyes:

а як ми маємо зустрітись? Я, наприклад, знайома лише з Caprichos :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забронювала на 9 місць у 8-му ряду, квитки по 20 грн. Будемо надітись, що вистава хороша :rolleyes:

а як ми маємо зустрітись? Я, наприклад, знайома лише з Caprichos :rolleyes:

Я не знаю нікого, але думаю знайдемось якщо зберемося біля входу, наприклад, навпроти Афіши "Гамлет", якщо вона ще там є за 15-20 хв до початку вистави.

Чи зробити табличку з написом "Board.lutsk.ua" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...