Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

Я ще минулого разу Олесю і Алекса агітувала, але щось вони мовчать :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще минулого разу Олесю і Алекса агітувала, але щось вони мовчать :rolleyes:

От і не мовчу:). Я йду з сестрою, навіть квитки вже маємо. Так що завтра побачимось.

Мєстро встрєчі ізмєніть нєльзя... ;)Зустрічаємось біля афіші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще минулого разу Олесю і Алекса агітувала, але щось вони мовчать :rolleyes:

Хто мовчить, я мовчу? :)

Я буду точно, давно хотів сходити на цю виставу (чи може навіть і не виставу), ну завтра подивлюсь, а тоді буде видно як називатиму це дійство, до завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім! Цікавить на яку годину вистава і чи є ще квитки в продажі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім! Цікавить на яку годину вистава і чи є ще квитки в продажі?

Вистава на 18:00. Квитки повинні бути, я брала позавчора - було з чого вибрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Шо ж такоє", а я ще досі сезон не відкрив :(

P.S. Але на "Кармен" раніше був, що там у вас наступне на черзі?  :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім! Цікавить на яку годину вистава і чи є ще квитки в продажі?

Вистава на 18:00. Квитки повинні бути, я брала позавчора - було з чого вибрати.

Привіт! То що, спробувати забронювати квитки, щоб в одному ряду? Олеся, а ти в який ряд квиточки взяла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! То що, спробувати забронювати квитки, щоб в одному ряду? Олеся, а ти в який ряд квиточки взяла?

Спробуй, якщо можна, я був би лише вдячний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забронювала 4 квитки, місця поруч, в 17.40 буду біля афіші, а там дасться знати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кармен" - чудова вистава! А музика....! У мене аж ноги підтанцьовували.

Всім дякую за компанію! Було приємно зустрітись знову. І глінтвейн після театру - то була теж суперова ідея (їхати додому було тепло-тепло:blush:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці, що сходили. Шкода, що не змогла приєднатись. Наступного разу обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці, що сходили. Шкода, що не змогла приєднатись. Наступного разу обов'язково.

А ми переживали, де загубилась Оля:)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж можна сказати про "Кармен" - це просто феєрично. Музика (жива оркестрова, а не запис якийсь), оперний вокал, костюми акторів, їх рухи, танці, а яка була сама Кармен, справжня циганочка :). Все було на рівні, а кількість глядачів у залі цьому пітдвердження (зал був майже повний).

Дякую всім за компанію rolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці, що сходили. Шкода, що не змогла приєднатись. Наступного разу обов'язково.

А ми переживали, де загубилась Оля:)?

Таки загубилась, домашні клопоти засмоктали. Шкодую страшенно. На майбутнє треба буде розжитись чиїмось номером телефону, щоб у разі чого попередити. І сподіваюсь це не остання в цьому сезоні вистава. Бо моя жаба не дає мені спокою. Хоч відгуки про виставу почитаю. Ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж нада організовувати двіж з тєатром, щоб потім просто врєзать???от інтєлігєнція, не може просто, все нада вичурно(не партесь, це я із завісті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора ввечері помер директор нашого облмуздрамтеатру Береза Богдан Степанович...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В нашому театрі завтра прем'єра - вистава "Лісова пісня" (драма-феєрія на 2 дії)

post-9912-0-87715500-1296834022_thumb.jp

post-9912-0-40039000-1296834028_thumb.jp

post-9912-0-95199600-1296834035_thumb.jp

post-9912-0-49627400-1296834045_thumb.jp

post-9912-0-07644300-1296834051_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. І я вже аж три квитка купила (не тому, що така широка і на одному стільчику не поміщусь) і з нетерпінням чекаю завтрашньої прем'єри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно повернувся з вистави...Це щось неймовірне! Гра акторів неперевершена, постановка - блискуча! Думав буде гірше інакше, бо важко поставити. А все вийшло так як треба! Все супер, хто не ходив - завітайте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені прем'єра теж дуже сподобалась.

Сиділа на передостанньому ряді і бачила як реагував режисер на виставу. Він крутив головою, присідав, махав руками, кілька разів вибігав із залу. Тяжка робота. Це ж треба придумати як поставити п'єсу, налаштувати акторів на гру, зібрати всі компоненти постановки до купи. Цього разу робота і режисера, і акторів, і музикантів вдалась на славу. Та й матеріал благодатний. До речі, постановка цього спектаклю була присвячена 140-річчю від народження Лесі Українки і 100-річчю написання "Лісової пісні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...