Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

В субботу "Ретро"(жизнь и отношения детей и родителей), а в воскресенье "Моя чарівна леді" комедия-мюзикл. На 18.00. Цены от 10 до 25 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

Надибала отаку сторіночку нашого театру

Тиць

Але вона вчасно не оновлюється :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В прошлое воскресенье жена малого на Маугли водила (я на работе был, не смог сходить), так малый мне полвечера рассказывал, понравилось ему (малому 4,5 года). Подумываю сходить на Моя чарівна леді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Masik Дата Вчора, 15:29

В прошлое воскресенье жена малого на Маугли водила (я на работе был, не смог сходить), так малый мне полвечера рассказывал, понравилось ему (малому 4,5 года). Подумываю сходить на Моя чарівна леді.

Суперська вистава, сходи, не пожалкуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GalinkaS

Пол:Женский

В прошлое воскресенье жена малого на Маугли водила (я на работе был, не смог сходить)

Щось тут не так :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GalinkaS

Пол:Женский

В прошлое воскресенье жена малого на Маугли водила (я на работе был, не смог сходить)

Щось тут не так :ohmy:

В прошлое воскресенье жена малого на Маугли водила (я на работе был, не смог сходить)

Це взагалі Masik писав, а GalinkaS просто не виділила цитатою ;):P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вчора була на прем'єрі п'єси "Криза" – весела трагедія на 2 дії. Дуже сподобалося, часом і плакати і сміятися хтілося. Неперевершена гра, актуальна тема, звичайна луцька сім'я.

Хто ще був? Як враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора була на прем'єрі п'єси "Криза" – весела трагедія на 2 дії. Дуже сподобалося, часом і плакати і сміятися хтілося. Неперевершена гра, актуальна тема, звичайна луцька сім'я.

Хто ще був? Як враження?

Я чула враження протилежні. Але побачити хотілося б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора була на прем'єрі п'єси "Криза" – весела трагедія на 2 дії. Дуже сподобалося, часом і плакати і сміятися хтілося. Неперевершена гра, актуальна тема, звичайна луцька сім'я.

Хто ще був? Як враження?

Я вчора була на виставі. В залі всі місця зайняті- аншлаг, що приємно. :) П'єса, як то кажуть "про життя". В якій багато хто себе може впізнати. І гумор непоганий. Було смішно. Але от всплакнути не получилось, хоч я досить сентиментальна. Щось з трагедією у них трохи не склалось. Комедія вийшла краще. Не дуже подобались затягнуті сцени з недонапруженим драматизмом. Та й паузи в них видавались недоречними. Фінал теж "недожали". Але це чисто моя, суб'єктивна думка. Загалом спектакль сподобався. Радує, що театр тішить нас прем'єрами. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! І ми там були. Чудова вистава. Нам дуже-дуже сподобалось. В тій сім.ї кожен може знайти щось схоже на власну родину, або на сусідів, родичів, колег. Дуже життєва вистава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вистава супер!

Щодо того, що "фінал не дотиснули" - в мене теж склалось таке враження.

Мій варіант: треба було зробити щось на зразок епілогу, де б була показана подальша доля всіх персонажів через років 20. Приклад: синок став би таким самим лузером, як і батько, за спиною 3 спиногриза і істєричка-дружина, всі в одній квартирі. Дочка вийшла б заміж за якогось Вована, першого хлопця на районі, який пару раз покатав її на своїй старій тюнінгованій "вісімці" і вона в нього закохалась до нестями :), далі жила б з чоловіком разом з батьками, час від часу намагаючись випхати їх нарешті в дім престарілих. :) Взагалі можна багато чого придумати - благо простору для польоту фантазії вистачає.

ІМХО тоді вистава була б більш цілісною і мала б якусь мораль. А так - просто люксова комедія. Головна родзинка - луцькі реалії. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ще був? Як враження?

Мені сподобалось. Проблеми актуальні.

Багато народу було. Основна маса молодь. А це радує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у соботу на прем'єрі! Враження........ Слів немає... ОДНІ ЕМОЦІЇ!!!! Даже наший градогачальник був - Шиба. Хоч би з квітами прийшов....

А на рахунок аудіторії - тільки в суботу я побачив багато молоді. А взагалі - мало людей віком до 30 років ходить на вистави. Обідно трішки. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ходимо періодично з подругами і дуже задоволені. На "Кризу" відправила маму, то було не переслухати, стільки позитивних емоцій.

і присутність молоді мене радує, особливо коли бачу хлопця з дівчиною, таке собі побачення :) Молодці!

а ще радує, що за доступну ціну і майже даром, дійсно подарунок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26.03.2010-27.03.2010 р. театр-студія "Гармидер" ставить драму "Портрет".

місце події - вул. Ковельська, 56 (приміщення районного Будинку культури)

час - 19.00 год.

є бажаючі?

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26.03.2010-27.03.2010 р. театр-студія "Гармидер" ставить драму "Портрет".

місце події - вул. Ковельська, 56 (приміщення районного Будинку культури)

час - 19.00 год.

є бажаючі?

;)

Так, є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26.03.2010-27.03.2010 р. театр-студія "Гармидер" ставить драму "Портрет".

місце події - вул. Ковельська, 56 (приміщення районного Будинку культури)

час - 19.00 год.

є бажаючі?

;)

Так, є.

запрошуємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно брав квитки на завтра. Місця майже розібрані, лишились тільки бокові та на балконі.

Залежно від місця, є квитки по 10 та 20 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дівчата навіщо "криза" давайте покатаємось

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry465475

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...