Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

в неділю буде йти вистава "Тригрошова опера".багато про неї чула.напевно варто піти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в неділю буде йти вистава "Тригрошова опера".багато про неї чула.напевно варто піти.

Ага, тільки не злякайся, коли в тебе отак проситимуть гроші  :D

post-2742-1255766310.jpg

А ще можна стати на мить актором, правда обирають чоловіків  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає по чому квиточки на прем"єру 24-25-го будуть?

Ходив 24-го на прем"єру. Квитки від 5 грн і дорожче. Всім раджу подивитись. Ластівка - молодець. Дуже "жирний" фінал, вдало підібраний музматеріал, Даценко (Мазепа) - супер. Завжди гарна і природня Люда Савош зуміла розтривожити душу (хоча й роль епізодична). Перша дія лише, здається, якась не дуже вцілому вдала - чи то не дограна толком, чи то сценарій такий нуднуватий... Двіжняка на початку не вистачає, ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає по чому квиточки на прем"єру 24-25-го будуть?

Ходив 24-го на прем"єру. Квитки від 5 грн і дорожче. Всім раджу подивитись. Ластівка - молодець. Дуже "жирний" фінал, вдало підібраний музматеріал, Даценко (Мазепа) - супер. Завжди гарна і природня Люда Савош зуміла розтривожити душу (хоча й роль епізодична). Перша дія лише, здається, якась не дуже вцілому вдала - чи то не дограна толком, чи то сценарій такий нуднуватий... Двіжняка на початку не вистачає, ІМХО.

Підтримую думку щодо першої дії. Зате фінал дійсно вражає, та й взагалі вистава дуже актуальна для сьогодення в політичному плані. Піднімаються питання, що тривожили "владу" тоді і які й досі не втратили свою актуальність. Раджу переглянути

Р.S. Дуже гидко після вистави було їхати в маршрутці, напханої пяними компаніями, які й думки своєї висловити без мата не можуть. Ще 10 хв назад були такі високі почуття й думки, а тут......((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, після від*їзду Іляшенка з театру, якось жвавий інтерес пропав. Чи то час був такий, чи то трупа сильна була (Приходько, Дорошенко, Гриб, Мороз і т.д.).

Трупа сильна була. І час такий був, що в Луцьку було більше акторів, які колись вивчились в радянських столичних театральних вузах в геніальних педагогів і набули безцінних професійних навиків. А сьогоднішній молоді нашого театру, мені здається, просто немає у кого повчитись професіоналізму. Вони всі, безумовно, талановиті люди - це безперечно. Але ось Вам приклад: "Одкровення від Мазепи" - грає переважно молодь, все ніби нічого, наче б то й може бути - і тут раптом у ролі Семена Палія з"являється на сцені нар. арт України Олександр Якимчук і так собі запросто (мені здалось, навіть трохи зухвало) "перекриває" емоційно і енергетично гру молодих партнерів (порушує створений ансамбль) і зводить нанівець усі їхні намагання створити певну динамічність . Якимчук сцену свою відіграв і все! - на молодь після нього вже не цікаво дивитись: немає якоїсь характерної театральної сценічної енергетики у них, чи що... Звичайно ж, Якимчук не винний в тому, що картинка не клеїться - видно, що дехто з молодих акторів явно не дотягує до відповідного рівня. Урівнювати такі баланси - робота режисера. А отже, Петрові Петровичу, значить, так сподобалось... А серед молоді мені особисто дуже подобаються Дмитро Мельничук, Олена Небось, Людмила Савош. Вони, не дивлячись на молодий вік, уже справжні професіонали своєї справи і творитимуть майбутнє нашого театру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До уваги театралів.

6-7 листопада о 19.00 в малому залі театру відбудеться вистава Київського театру Л.Курбаса "Польові дослідження з українського сексу" за романом О.Забужко.

На афіші прописаний ще сеанс на 15 год., але попереджаю, це вистава лише для працівників театру.

Ціна квитків 20 грн. В залі всього 50 місць. Отож маємо лише 100 квитків.

Поспішайте! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Вистави відмінені вже офіційно :(

і не тільки вистави. Цікаво, а пивнушки також позакривають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
А серед молоді мені особисто дуже подобаються Дмитро Мельничук, Олена Небось

Усіма лапками за! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяли квитки на "Декамерон" київського театру на 13 грудня.

І яка вартість?

Від 50 до 120 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяли квитки на "Декамерон" київського театру на 13 грудня.

наскільки я знаю, "Декамерон" - 10 грудня, а 13-го, здається, буде "Одкровення від Мазепи" нашого театру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяли квитки на "Декамерон" київського театру на 13 грудня.

наскільки я знаю, "Декамерон" - 10 грудня, а 13-го, здається, буде "Одкровення від Мазепи" нашого театру.

На квитках написано 13 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хто має бажання на 18-00 год сьогодні (19 грудня) скласти мені товариство для походу в театр на виставу "Ретро"? Ціна квитка - чай (кава) Засоби зв"язку : аська в профілі, тел 8 066 8897720

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби трошки раніше нагадала, я б приєднався:(

До речі, а театр точно працюватиме?

Шиба вчора підписав розпорядження про профілактику грипу і ГРВІ - театр там теж значився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Ооооооо!!!

Шановні....

ЯКА СЬОГОДНІ була вистава!!!! ммммм....

Не передати словами просто

Історична тематика...драма на дві дії...

І я, нелюбитель історико-націоналістичних тем з їжачком на голові, в косусі і зі "злобним відом" стояла вкінці хлопала і ковтала сльози блін ако мале дитя, а вони все котилися і котилися... ну бо стриматись щось не виходило...

"Одкровення від Мазепи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені також сподобалась

тільки якось не закінчено ІМХО

продовження буде?

наскільки знаю вони з цією виставою їдуть на гастролі в столицю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...