Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

"Дон Жуан" - так, але в суботу ще є "Приборкання норовливої", а в неділю "Номер 13" :0060:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь
подивитися об`ємно живе виконання, думаю, це краще ніж просто прочитати цей твір.

я фігєю, дорогая рєдакция... :0159:

Шаляпіна не чула, але Рабінович наспівав))

а не задумувались про те, що "живе виконання" може дати лише приблизне уявлення про твір? (я бачила Гамлета в джинсах, ну така от задумка режисера, то що, можна судити про твір?)

так Ви Подерв'янського почитайте, єслі Шекспіра влом, там теж є слово "Гамлєт"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дон Жуан" - так, але в суботу ще є "Приборкання норовливої", а в неділю "Номер 13"

Це достовірна інфа? Бо на сайті театру в анонсі пусто...

подивитися об`ємно живе виконання, думаю, це краще ніж просто прочитати цей твір.

я фігєю, дорогая рєдакция... :0159:

Шаляпіна не чула, але Рабінович наспівав))

а не задумувались про те, що "живе виконання" може дати лише приблизне уявлення про твір? (я бачила Гамлета в джинсах, ну така от задумка режисера, то що, можна судити про твір?)

так Ви Подерв'янського почитайте, єслі Шекспіра влом, там теж є слово "Гамлєт"))

Я "Гамлета" повністю не читав.

А вистава сподобалась.

Я цим не хизуюсь. Але не вважаю себе неосвіченим через те, що не читав Шекспіра.

Подеревянського не люблю ані читати, ані слухати.

KateV усе правильно сказала:

подивитися живе виконання краще, ніж просто прочитати твір

Це значить, що прочитати - добре, а прочитати і подивитись на сцені - ще краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KateV усе правильно сказала: Цитатаподивитися живе виконання краще, ніж просто прочитати твір Це значить, що прочитати - добре, а прочитати і подивитись на сцені - ще краще.

speaker, ти оптиміст)) :_25:

але для мене ця фраза не звучить так однозначно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дон Жуан" - так, але в суботу ще є "Приборкання норовливої", а в неділю "Номер 13"

Це достовірна інфа? Бо на сайті театру в анонсі пусто...

ага :0043: . зайдіть в касу театру, подивіться афіші, чи просто подзвоніть в адміністрацію чи касу ;) .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ога, дійсно так.

Є вистави в суботу і неділю.

Ходив сьогодні на "Дон Жуан".

Не скажу, що повністю розділяю думки Мольєра і бачення режисера, але зіграли дійсно дуже чудесно.

Особливо мені сподобався Дмитро Репюк у ролі слуги Дона.

Костюми шикарні. Академічний спів красивий.

А оркестр на сцені просто довершує гарно поставлене і зігране дійство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивитися живе виконання краще, ніж просто прочитати твір
Це значить, що прочитати - добре, а прочитати і подивитись на сцені - ще краще.

А я от не зовсім згідна. Читаючи книгу, в голові вимальовується якась та СВОЯ картинка,

своє уявлення, якими мають бути герої, деталі, характери. Я , наприклад, часто розчаровуюся,

коли бачу екранізації, або театральні постановки тих творів, які мені близькі і до душі.

Я принципово не дивлюся "Майстра та Маргариту". Ні фільмів, ні вистав.

Усі герої вже давненько живуть в моїй уяві, і кожного разу, перечитуючи Булгакова,

я відкриваю щось нове. Можливо колись мені і захочеться подивитися екранізацію. Та не зараз.

І не найближчим часом.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так принципово не дивитися театральних постановок, то в театр ні ногою, там же 90% ставлять якраз прочитані і загальновідомі твори.

Коли я йду переглядати, то усвідомлюю, що це бачення режисера. Звісно, воно може різнитися, але буває, що й на твір подивишся по-новому, завдяки розставленим акцентам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я йду переглядати, то усвідомлюю, що це бачення режисера.

Так я згідна) Але на деякі вистави я все ж таки не ходжу.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні в нашому театрі була прем'єра - музично-танцювальна містерія "Витівки Морфея".

На одну дію сукупність магії музики, хореографії і барв.

Якщо не помиляюсь, театр дебютував у новому жанрі. І дебют вдалий. Ростуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в нашому театрі була прем'єра - музично-танцювальна містерія "Витівки Морфея".

На одну дію сукупність магії музики, хореографії і барв.

Якщо не помиляюсь, театр дебютував у новому жанрі. І дебют вдалий. Ростуть :)

на мою думку, ні в одному музично-драматичному театрі України такого немає. здається ми перші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "Сухишвили", станом на зараз, лишились квитки за 200, 250, 300 грн.

24 лютого Російський незалежний театр дає "За двома зайцями" з Писанкою. Ціна квитків 60, 80, 100, 120 грн.

До речі, виявляється в нашому театрі на великій сцені були "Записки українського самасшедшего". Хто був? Які враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в нашому театрі була прем'єра - музично-танцювальна містерія "Витівки Морфея".

На одну дію сукупність магії музики, хореографії і барв.

Якщо не помиляюсь, театр дебютував у новому жанрі. І дебют вдалий. Ростуть :)

В захопленні від вистави. Чудова постановка. Новий формат для Луцька.Браво!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це були не "Записки українського самасшедшего" а вистава монотеатру "Міф" за "Записки сумасшедшего" Гоголя Талановитий актор,але ,як на мене,це не для пересічного глядача.Зал примусово заповнили,тільки задоволених від перегляду напевно одиниці.Вразило те,що,як сказав виконавець,він цю виставу у нас в п"ятницю грав 266-ий раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Записки сумасшедшего" Гоголя Талановитий актор,але ,як на мене,це не для пересічного глядача.Зал примусово заповнили,тільки задоволених від перегляду напевно одиниці.

наш глядач сміявся там де це було "неуместно" /коли у актора зацепилася сорочка за мікрофон./ ну і звичайно розмови по телефону, і між собою, заважають. :(

Щодо вистави, мені дуже сподобалась гра актора, дуже. Не хочу ображати наших акторів, але він грає так живо - захоплююча міміка, тембр голосу, вимова.

люблю такі вистави, вистава-роздум...

Р.S. вибачте за лаконічність, але це треба слухати та споглядати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чого мовчимо? Невже ніхто не ходив на прем'єру?

Не змогла пропустити, тому і не можу не поділитись.

"Три ідеальні подружжя" (Анатомія зради) Комедія пристрасті в ритмі танго.

Від першої дії була просто в захваті. Емоційно, жваво і потужно зав'язувався сюжет. Танго виглядало кайфово.

Традиційно сподобалась гра Органісти та Якимчука, а особливо заразив Зінчук! Браво!

А от друга дія якось не пройняла і не підтримала весь запал першої дії. Органіста виглядала неприродно, чи то з партнером не спрацювались. Єрмакович, пардон, не вразив. Були моменти коли здавалось що ось-ось він розкривається і запалює, але це були миттєвості. Одним словом, головний герой - мачо, не був мачо на повну, відчувалась його невпевненість. Можливо ще просто не відшліфовано. Хоча, переглядаючи другий склад, думаю Сичук справиться, оскільки Дон Жуан з нього вийшов чудовий.

Щодо інших, то хотілось більшого розкриття всіх героїв сюжету. Дмитро Мельничук мені виглядав мляво в ролі професора, хоча був момент коли пройняв і публіка аплодувала. А Наталія Мельничук, гру котрої я обожнюю, взагалі не було розкрито.

А загалом, театр тішить, декорації, музичний супровід, костюми і смислове навантаження дає естетичну насолоду і інформацію для роздумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Три ідеальні подружжя" (Анатомія зради) Комедія пристрасті в ритмі танго.

Сьогодні були з дружиною на цій виставі. Пишу ще під емоціями.

Цікавий сюжет в оригінальному виконанні. Танго заслуговує окремої уваги. Ну і Хорхе у виконанні Ігора Зінчука - це просто супер, 12 балів!

Друга дія повністю змінює обличчя постановки. Тут відкидаються комедійні моменти першої частини, тут вже потрібно пройнятись почутим і побаченим на сцені і зрозуміти. Як на мене, якщо в першій дії Ферран постає як суто негативний персонаж, то надалі однобока картина стає не такою вже й зрозумілою. Можна прослідкувати навіть деякі паралелі між Печоріним із "Героя нашого часу" Лєрмонтова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг мій ходив на виставу під назвою ''Криза''. Думаю і собі піти (от тільки уточнити, коли вона в програмі). Варто чи ні?

Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли не знаю, а те що варто, то тут без сумнівів. Навіть треба. Слідкуйте за анонсами на сайті театру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Три ідеальні подружжя" (Анатомія зради) Комедія пристрасті в ритмі танго.

Сьогодні були з дружиною на цій виставі. Пишу ще під емоціями.

Цікавий сюжет в оригінальному виконанні. Танго заслуговує окремої уваги. Ну і Хорхе у виконанні Ігора Зінчука - це просто супер, 12 балів!

Друга дія повністю змінює обличчя постановки. Тут відкидаються комедійні моменти першої частини, тут вже потрібно пройнятись почутим і побаченим на сцені і зрозуміти. Як на мене, якщо в першій дії Ферран постає як суто негативний персонаж, то надалі однобока картина стає не такою вже й зрозумілою. Можна прослідкувати навіть деякі паралелі між Печоріним із "Героя нашого часу" Лєрмонтова.

Підтримую. Також був на цій виставі з дружиною та друзями. Дуже сподобалася, парвда мій колега першу дію проспав...не через те що вона не цікава, а через те що дві ночі перед тим не спав. Ну звичайно на емоціях ми йому все пересказали і показали))) Рекомендую піти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tolik79, я таки здогадалась хто Ви :_08:

Прийміть персональні вітання з професійним святом.

Нехай Мельпомена ніколи не залишає Вас, яскравих і цікавих ролей, заповнених залів, визнання глядачів і шани від держави. :_24:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...