Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

14 жовтня

18:00

п'ятниця

У.Б.Н. (В'язень сумління)

Галина Тельнюк

драма (вистава йде без антракту)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

Для мене У.Б.Н. теж виявилась найсильнішою. Це вибуховий коктейль, в котрому намішані і сміх, і сльози, і біль, і жаль, і гордість, і ніжність, і смуток, і сором...

Навіть важко описати свої враження, десь прозріваєш, десь щемить, десь обурює...

Словами не передати, це треба обов'язково бачити.

А найприкріше, що почула інформацію, що це остання постановка і виставу знімають з репертуару на вимогу адміністрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля!!!! як знімають!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????

я привела на виставу киян. перед вечором патріотичної пісні у Кораблику.

косметики не вистачило би((((

це надзвичайно сильна річ.

навіть сильніша, ніж Одкровення Мазепи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Її і з анонсу відразу ж і прибрали, самі гляньте, ніби і не було вчора...

http://www.teatr.volyn.ua/notices

Яка гидота! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як шкода! Справді гидота. Читала відгуки, вирішила, що обов"язково потрібно подивитися - а тут на тобі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Її і з анонсу відразу ж і прибрали, самі гляньте, ніби і не було вчора...

http://www.teatr.volyn.ua/notices

Яка гидота! :(

ну так все правильно - вистава відбулася і з анонсів можна її прибирати. з репертуару вона ж не зникла :0011:убн

сьогодні була "Моя чарівна леді" - скоріше всього, що взавтра її з анонсів також приберуть, але це ж не означає, що її списують. :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив на "У.Б.Н." два рази.

Рік тому і цієї п!ятниці.

По-різному сприймається кожного разу..

Напевне, кожна вистава сама по собі має вплив на свідомість глядача в момент перегляду і деякий час опісля.

Але ця особливо.

Думаю тому, що порушує питання, які є пріоритетними для кожної людини, - життєва позиція і сім!я.

Як на мене, позицію голоного героя не можна однозначно назвати правильною чи неправильною.

І, дивлячись виставу, аналізуючи і розмірковуючи над тим, як сам повів би себе на місці головного героя, мимоволі стаєш на час вистави в!язнем сумління.

А ще я не розумію, чому чи не кожну виставу "розбавляють" елементами пошлості.

Невже без діалогу про секс і віагру вистава "У.Б.Н." сприймалась би глядачем менш адекватно?.. :dont:

Діти ж ходять в театр.. Та й самому неприємні ті "контрастні вставки" в серйозну проблематику твору.

Ще мені особисто смішно було із зачіски дружини голового героя а-ля тигрЮля.. :)

А так загалом дуже гарна вистава. Спонукає до роздумів, до вибору, залишає на довгий час слід в душі. А це показник вартісності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як шкода! Справді гидота. Читала відгуки, вирішила, що обов"язково потрібно подивитися - а тут на тобі!

Та цю виставу і так давали лише раз в рік. Буду дуже втішена, якщо таки дадуть на наступну Покрову.

speaker, чесно кажучи, подивував щодо пошлості. Чи ти думаєш у скрутні воєнні роки люди сексом не займались і не жартували на цю тему? :blink:

Якраз таки без отих життєвий відступів і було б усе занадто пафосно.

А щодо коси, то не Юля цей стиль придумала, він існував ще далеко до неї. Якісь стереотипні асоціації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

speaker, чесно кажучи, подивував щодо пошлості. Чи ти думаєш у скрутні воєнні роки люди сексом не займались і не жартували на цю тему? :blink:

Якраз таки без отих життєвих відступів і було б усе занадто пафосно.

А щодо коси, то не Юля цей стиль придумала, він існував ще далеко до неї. Якісь стереотипні асоціації...

Я пишу те, що думаю і відчуваю, не обов!язково розраховуючи на те, чи одобрять написане, чи ні..

Таке враження, що без теми сексу людям немає над чим пожартувати, про що поговорити, чим розважитись тощо.

Варто лише увімкнути ТБ чи радіо і часто гидко стає від пошлої одноманітності ефіру.

А тут ще й театр..

Примітивно.

Є речі, які не варто так виносити на широкий загал. На те вони і називаються інтимними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж пишу про те, що відчуваю! Історію творять люди, а не ідоли! Думаю, саме це автор і мала на увазі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідна з Ласкою. Все у ній було виважено. А оці маленькі уколи іронії та гумору тримали на нерівній хвилі емоції :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходили вчора на "Дон Жуана".

Емоції позитивні і двоякі. Склалося враження, що виконавець ролі Дон Жуана (Сичук) - не розкрив її як слід. Сганарелю (Репюку) аплодували частіше. Він взагалі краще і повніше викладається на сцені. Перша дія була захопливіша, кумедна, смішна (моментами). А от під час другої дії трошечки нуднувато було, хоч і прикро про це казати.

Можливо з часом, вони відкатають її, і усунуть деякі похибки. Роль короля - дійсно сама шикарна!!! :) Ні слова і 99,9% часу просидів в кутку сцени спостерігаючи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходят слухи что УБН убрали из репертуара...

Так вот всё это ФИГНЯ! Сегодня говорил с одним из актёров нашего театра- просто спектакль тяжёлый и специфический по этому, играется раз-два раза в год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехілу фігню тоді розпускають самі актори з У.Б.Н.

Мо піарять так? :D

Виставі буть! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні мала нагоду запитати заступника директора за чутки про У.Б.Н. і прямої відповіді " чи так чи ні" я не почула. Сказав, що важко, знає, що люди її хочуть бачити, буде видно.

Скільки чула відгуків, всі сходяться на тому, що це найсильніша річ з їх репертуару. Але ж зал на неї не забитий, хоч і ставлять раз в рік. Парадокс, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему никто не упомянул о концерте симфонического оркестра в драмтеатре? Только с него вернулся, под большим позитивным впечатлением)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему никто не упомянул о концерте симфонического оркестра в драмтеатре? Только с него вернулся, под большим позитивным впечатлением)

Тут окрема тема. Сама теж в захваті, давай ділитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У неділю, 23 жовтня, теж буде вистава, яку досить рідко ставлять.

"Приборкання норовливої" /Вільям Шекспір/

Років десь так п!ять-сім тому ходив на неї кілька разів.

Цікава, весела.. Раджу сходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто на вихідні зібрався в театр, майте на увазі - суботню виставу на камерній сцені "Аншлаг любові" відмінено. Планується 2 грудня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, Laska

ум..шкода, а я вже друзів запросила :(

на форумі театру чомусь інформація не оновлюється <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ми таки відвідали "Аншлаг любові". Захотілося перечитати Марданя, оскільки вистава насичена життєвими мудростями, що заставляють замислитись.

Це ніби театр про театр, про нікчемність влади і грошей перед бажанням просто бути коханим.

Відчула, що постановки про сучасність глибше мене проймають ніж класика.

Вдруге відвідувала виставу на камерній сцені, імпонує вона мені. Усе відбувається якось інтимно, ніби пошепки і водночас сильно. Як сказала моя знайома, відчуття, що ти, будучи запрошеним у гості, став очевидцем подій і переймаєшся ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

15 грудня, 18:00, четвер.

ДОН ЖУАН

Жан-Батіст Мольєр, музика Вольфганга Амадея Моцарта

Музична комедія-буф на дві дії

Остання вистава в цьому році?77

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...