Перейти до змісту

"Укроп" - презентація.


difoto

Рекомендовані повідомлення

Зверху - фуршет. Бюджетники, пенсіонери і прібліжонні жруть бутерброди з ікрою

Вибачайте але нічого особистого тільки факти, правдиві факти - на другому поверсі не фуршет, а була вода для людей! Було дуже спекотно у залі і там передбачили лише воду і ніяких бутербродів, а ще і з ікрою там взагалі не було! Просто кажіть або пишіть правду, а у іншому випадку чим ви відрізняєтесь від...?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 199
  • Створено
  • Остання відповідь

що йому заважає сказати стоп:

Мабуть блокнот, програмка, браслет, ручка і кружка. Дуже переконливий аргумент, щоб проголосувати... :) Може якби була гречка, то було б більш переконливо, а так... :) Це стандартний набір на кожному схожому заході що були проведені на цьому тижні майже всіма політсилами області. Чого до одного УКРОПу до...колупались?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що йому заважає сказати стоп:

Мабуть блокнот, програмка, браслет, ручка і кружка. Дуже переконливий аргумент, щоб проголосувати... :) Може якби була гречка, то було б більш переконливо, а так... :) Це стандартний набір на кожному схожому заході що були проведені на цьому тижні майже всіма політсилами області. Чого до одного УКРОПу до...колупались?

Я не до сувенірів? Чому він туди прийшов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверху - фуршет. Бюджетники, пенсіонери і прібліжонні жруть бутерброди з ікрою

Вибачайте але нічого особистого тільки факти, правдиві факти - на другому поверсі не фуршет, а була вода для людей! Було дуже спекотно у залі і там передбачили лише воду і ніяких бутербродів, а ще і з ікрою там взагалі не було! Просто кажіть або пишіть правду, а у іншому випадку чим ви відрізняєтесь від...?!

Тобто ТС - peace door ball? А цей топік - брудна політтехнологія?

Я не до сувенірів? Чому він туди прийшов?

А чому приходять на заходи Самопомочі, Солідарнсті/БПП?

Ознайомитись з програмами кандидатів, напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що йому заважає сказати стоп:

Мабуть блокнот, програмка, браслет, ручка і кружка. Дуже переконливий аргумент, щоб проголосувати... :) Може якби була гречка, то було б більш переконливо, а так... :) Це стандартний набір на кожному схожому заході що були проведені на цьому тижні майже всіма політсилами області. Чого до одного УКРОПу до...колупались?

Як вже ця презентація "блокнот, програмка, браслет, ручка і кружка" "партій" дістала за 24 роки. Схаменіться...

Олігархи - це зло.

Олігархи при владі - це зло в квадраті.

...

По темі:

Коломойський кинув "Свободу".

Коломойський кинув "Самопоміч"

Вирішив на "псевдо - іменах ще зіграти". Коломойський укр. народ просто "має", ось і все. А ви несіть гроші в Його банк, голосуйте за його партію.

П.С. За Діму голосував би і радив іншим голосувати за нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви несіть гроші в Його банк, голосуйте за його партію.

П.С. За Діму голосував би і радив іншим голосувати за нього.

Точно, картковий рахунок ТСа (в підписі) - в Укроповському банку. Савпадєніє? Не думаю... Чи ви про якого Діму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, Новий Луцьк переслідує лише 2 основні мети: 1. Відмивання грошей 2. непрямий підкуп виборців. А те що він спонсорує і тут і там випливає із цих двох пунктів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, Новий Луцьк переслідує лише 2 основні мети: 1. Відмивання грошей 2. непрямий підкуп виборців. А те що він спонсорує і тут і там випливає із цих двох пунктів.

Як там кажуть в піндоських фільмах: "готові це підтвердити в суді під присягою?"

Маєте факти - адресу прокуратури знайдете в гуглі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там кажуть в піндоських фільмах: "готові це підтвердити в суді під присягою?"

Маєте факти - адресу прокуратури знайдете в гуглі.

Нє, ну канєшно, "нє пойман - нє вор". Чайником не притворяйся, а то ще неокрєпші уми повірять в благі наміри сабжа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. За Діму голосував би і радив іншим голосувати за нього.

Те що робить Діма достойно всілякої поваги .З однієї сторони.

Але є так фраза ,,Хороша людина- це ще не професія,,

А на сьогодні без професіоналів ми просто перетворимось на монастир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо за бєшана цензура і чистка в темі? севастополь.інфо отдихає.

А чиї пости потерли? Нічого не помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самооборона - це теж в певній частині фонд. Вона теж генерує кошти

Самооборона - це громадська ініціатива. "Новий Луцьк" не стояв на майдані, не патрулював місто у кризові моменти, не розробляв беспілотники і не клеїв бронепластини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну канєшно, "нє пойман - нє вор". Чайником не притворяйся, а то ще неокрєпші уми повірять в благі наміри сабжа.

Хто не злодій? Палиця?

І про чайники. 1) фонд для відмивання коштів. Смішно. Хоча я не маю жодного уявлення про рух коштів по рахунках Нового Луцька. Палиця вже почав займатися наркотиками, зброєю, шльондрами чи які кошти він "пере" через фонд? Чи не простіше прати через Кіпр, БВО та інші юрисдикції?

2) фонд займається непрямим підкупом. Більше того, наскільки мені було відомо, він займався також і прямим підкупом. Але це не мета існування фонду. Мета - перемога у виборчих перегонах людей, "делегованих" фондом. А підкуп - це лише інструмент досягнення мети.

Самооборона - це громадська ініціатива. "Новий Луцьк" не стояв на майдані, не патрулював місто у кризові моменти, не розробляв беспілотники і не клеїв бронепластини.

Новий Луцьк - це громадська ініціатива громадянина Палиці. Самооборона не вкладала бруківку, не встановлювала спортивні і дитячі майданчики, не ремонтувала школи і дитсадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий Луцьк - це громадська ініціатива громадянина Палиці

Прям як громадянин Кейн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо за бєшана цензура і чистка в темі? севастополь.інфо отдихає.

А чиї пости потерли? Нічого не помітив.

Можливо, глюки борди. В мене то 3, то 2 сторінки в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для мене "укроп" це свого роду був прикол над кацапами. типу мем, який форсили, аби підколоти путінців і даунбасян.

а тут з укропа зробили цілу аббревіатуру і цілу політичну партію. пісєц, скоро з будь-якого прикола будуть робити політичні рухи і політичне крило.

А давайте створимо партію Шоколапка, або краще КП-кривавий пастор, ОБАМА-Основна Боротьба Анти Москальська Асоціація

або ПУТІНГ-Парасюк та Українські і Іноземні Національні Герої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куда не глянь патріоти, одні за бабло, другі тіпа за ідею, но інфа соточка там тоже за бабло :)

Бабло, ідея, скажи краще, була ікра на столах чи ні? Бо #зрада не дає заснути )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до тих, хто Діфото тут в сує згадував : ви якщо хоч десяту частину від того, що він зробив, зробите, тоді й будете єб*льнікі відкривати. Так, він людина й людина може помилятись, хочете щось йому заперечити ? Нема проблем, заперечте йому в лице, принесете чергову допомогу для бійців АТО, віддасте йому в руки й повчайте скільки влізе, а не живете, як ніби нічого не сталось й тільки серете всіх, той криво сів, той погано встав, той неправильно ліг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тролити легко, правда ж?

Не знаю, не пробував.

Я писав про те, що "де юре" фонд палиці - неполітична організація. Мету діяльності можна дізнатись з їхнього статуту. Тому їхніх прапорів і не було.

А щодо майбутніх виборів. Я не брав участі в жодних десь так з кінця 90х. Але на передостанніх підняв дупу і проголосував за лапіна і за якусь ще партію, списки якої очолював тука і мочанов.

Тепер хотів за тебе проголосувати, але ти не братимеш участі, на жаль.

До Ді. Одне питання. От брати кошти в Нового Луцька на свої волонтерські проекти, відправляти доньку за їх рахунок на відпочинок (не впевнений, але Соромітник так казав), заступатися за спонсорство палиці над велоднем і водночас налаштовувати Інтернет-спільноту проти палиці - це порядно?

відправляв і буде відправляти. гарно устроївся. так бабкі крутяться

до тих, хто Діфото тут в сує згадував : ви якщо хоч десяту частину від того, що він зробив, зробите, тоді й будете єб*льнікі відкривати. Так, він людина й людина може помилятись, хочете щось йому заперечити ? Нема проблем, заперечте йому в лице, принесете чергову допомогу для бійців АТО, віддасте йому в руки й повчайте скільки влізе, а не живете, як ніби нічого не сталось й тільки серете всіх, той криво сів, той погано встав, той неправильно ліг

гарно устроївся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не злодій? Палиця? І про чайники. 1) фонд для відмивання коштів. Смішно. Хоча я не маю жодного уявлення про рух коштів по рахунках Нового Луцька. Палиця вже почав займатися наркотиками, зброєю, шльондрами чи які кошти він "пере" через фонд? Чи не простіше прати через Кіпр, БВО та інші юрисдикції? 2) фонд займається непрямим підкупом. Більше того, наскільки мені було відомо, він займався також і прямим підкупом. Але це не мета існування фонду. Мета - перемога у виборчих перегонах людей, "делегованих" фондом. А підкуп - це лише інструмент досягнення мети.

Поясню спеціально для адептів сабжа. Фонд хоче спонсорнути якусь фіговіну. Наприклад Велодень. В нього просять 10000 грн. Фонд знімає зі свого рахунку наприклад 30 000, з них 10 000 віддає організаторам івента, а 20 000 витрачає на власні потреби - хоч на сауну з дівками для керівника. Який сенс? Бо гроші на рахунок фонду постійно капають з тих же офшорів про які ти сказав, і їх треба якось оприходувати. І чим більше івентів спонсорується, тим більше можна вивести з фонду, і відповідно знову завести в фонд з офшора. Крім того, благодійні фонди ще й мають ряд плюшок від держави. І ти це добре знаєш, але все одно притворяєшся чайником. Типу треба все щоб було де-юре, а якщо де-факто не співпадає з де-юре, то його не існує. Діткам на уроці правознавства це розкажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад Велодень. В нього просять 10000 грн. Фонд знімає зі свого рахунку наприклад 30 000, з них 10 000 віддає організаторам івента, а 20 000 витрачає на власні потреби - хоч на сауну з дівками для керівника. Який сенс? Бо гроші на рахунок фонду постійно капають з тих же офшорів про які ти сказав, і їх треба якось оприходувати.

Можеш навести підтвердження цих слів?

І, по-моєму, в іншій темі ми вже дійшли висновку, що краще нехай хоча б "Новий Луцьк" спонсорує розвиток спорту і пропагує ЗОЖ в нашому місті, ніж ніхто цим займатися не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Я в цього фонду грошей не брав. Велодень організовував StarOFF і моя позиція з цього приводу чітка - я б до Товстенюка не звертався, але у випадку Велодня (НЕполітичного івенту) - ціль виправдовує засоби. Ім потрібен піар, нам - Велодень. Щодо доньки - вибачте, а вона чим завинила? Дитина перемогла на обласній олімпіаді і школа їй видала путівку - 600 грн за тиждень на Буковелі. Я вам більше скажу - моя теща відпочивала чотири дні в санаторії за рахунок Палиці і тепер тільки за нього й буде голосувати з усіма подругами. Це називається непрямий підкуп. Але ж зауважте - я не моя теща і я не дитина-олімпіадист, в мене свої погляди на "Новий Луцьк" і на Укроп.

2. Не було бутербродів? Хтось мене хоче "підловити" на брехні? Будь ласка. Оці жіночки напевне з собою все принесли, включно з вилками та тарілками.

12068654_10205061936173159_7039888991052873512_o.jpg

3. На рахунок чи порядно налаштовувати проти Палиці. У мене є певна інформація і вона колись дійде до прокуратури, що пан Ігор за рік губернаторства в Одеській області на портових "оборудках" нахапав 10 000 000 000 гривень. Скільки дав фонд на благоустрій та армію? Так що цілком порядно відкривати людям очи на такі речі. Проти фонду я нічого не маю, поки він не лізе в політику, а він такі вліз і засів там дуже глибоко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І, по-моєму, в іншій темі ми вже дійшли висновку, що краще нехай хоча б "Новий Луцьк" спонсорує розвиток спорту і пропагує ЗОЖ в нашому місті, ніж ніхто цим займатися не буде.

До цього висновку дійшли ви, а не я. Якщо ви не розумієте, для чого то робиться, мені нас (вас і мене) шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...