Перейти до змісту

"Укроп" - презентація.


difoto

Рекомендовані повідомлення

Для незадоволених методами спілкування Дмитрий Викторович Шума на борді.

Зверху - фуршет. Бюджетники, пенсіонери і прібліжонні жруть бутерброди з ікрою.

Знизу - самооборонівець Діма, який півтора року стоїть на зупинці біля Там-Таму, збираючи кошти бійцям. Він отак може простояти місяць, з цим плакатом!!!

А поруч - благодійний ярмарок для бійців.

Оренда сцени з шестиметровим екраном коштує в десятки разів більше, ніж весь "товар" на ярмарку.

У мєня всьо.

nVWOe.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 199
  • Створено
  • Остання відповідь

А чо серед спонсорів нема фонду "Новий Луцьк"? А то Палиця в укропі а прапорців нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли тільки чую про цю ж..овську партію імені Бені - мене верне...А патріотизмом, мені так здається, там не пахне...А Дмитро молодець..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класні коменти під статею про самооборону, як то кажуть не роби добра то не получеш зла)))) http://ar.volyn.ua/20150926-aktyvisty-potrolyly-zjizd-ukropu-v-lutsku/

puNkR-FEios.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже поважаю пана Дмитра, коли проходимо з жінкою повз нього майже завжди кидаємо у скриньку гроші(20-50 грн).Мені тільки цікаво-чи отримує він зарплатню з пожертв?Сім"я теж є у нього, кормити якось треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще про укроп

Victor Tregubov

24 вересня о 14:06 · Змінено ·

Ой мамочки.Смайлик «smile» Аргументация!

Какой следующий ход ожидается в рамках хождения на поле оппоблока, хотелось бы мне знать? Просто второй государственный язык или сразу Таможенный союз?

Список лайкнувших тоже порадовал.

12036785_1499277107063489_5409514692515761104_n.jpg?oh=31a086ccf60dfd71987e93b842b60f5a&oe=568E2A5E

Богдан Карпенко

Люди Коломойського починають пояснювати, чому вони ідуть на вибори разом з ригами і Кернесом. Вони йдуть на вибори разом з ригами, шоб риги не перемогли. Ясно ж. Смайлик «smile»

Коли Олійник і Палиця голосували за ратифікацію угоди між Україною та РФ з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України вони теж з ригами об'єднувались проти ригів, бо патріоти. Так за бидло мати свій електорат треба вміти. Але цезрада з'їсть і тепер буде кричати, шо Кернес патріот. Скоро цезрада буде кричати, шо Жилін - герой країни - запомніте етот твіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені чомусь ось це подібним виглядає:

Може я помиляюсь( тупить інет, важко гуглити), Але ескіз шеврона "укроп", створений українським художником Андрієм Єрмоленко, на прохання діаспори в Об'єднаних арабських Еміратах, яка активно допомагає українській армії. Тому, до єврейської мінори це ніякого відношення немає... Якщо помилився, поправте))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще не так давно (коли палав конфлікт довкола укртранснафти) Ді впрягався за коломойського: герой, танки заправляв, коли в держави грошей не було, Дніпропетровськ втримав. А зараз що, вже не герой?

А чо серед спонсорів нема фонду "Новий Луцьк"? А то Палиця в укропі а прапорців нема...

Новий Луцьк, як і самооборона, - неполітична організація. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий Луцьк, як і самооборона, - неполітична організація. )

Дуже навіть палицетична
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені чомусь ось це подібним виглядає:

Може я помиляюсь( тупить інет, важко гуглити), Але іскіз шеврона "укроп", створений українським художником Андрієм Єрмоленко, на прохання діаспори в Об'єднаних арабських Еміратах, яка активно допомагає українській армії. Тому, до єврейської мінори це ніякого відношення немає... Якщо помилився, поправте))))

Іскіз був проданий пану Коломойському,офіційно ще у 2014 році,являєтся власністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже поважаю пана Дмитра, коли проходимо з жінкою повз нього майже завжди кидаємо у скриньку гроші(20-50 грн).Мені тільки цікаво-чи отримує він зарплатню з пожертв?Сім"я теж є у нього, кормити якось треба.

Сім"ї немає, живе з батьком... Патріот! І над-над-над-справедлива людина до наївності.

Щоб відкинути всілякі ваші сумніви і припущення повідомлю: джерело його існування забезпечує йому можливість до проживання і дозволяє мати вільний графік щоб волонтерити по лише своїй власній волі... Мене навіть самого інколи викликають посмішку його розборки за 1-2 гривні на штабі... Молодець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий Луцьк, як і самооборона, - неполітична організація. )

Дуже навіть палицетична

Це фонд. Він генерує кошти (в даному випадку - власні кошти палиці та, можливо, інших пов'язаних з ним бізнесюків) і витрачає їх на суспільні потреби.

Самооборона - це теж в певній частині фонд. Вона теж генерує кошти (але не лише аласні, а в основному небайдужих громадян та підприємств) і теж витрачає їх на ті ж самі потреби (наприклад, потреби військових).

Під час виборів фонди підтримують своїх кандидатів. На крайніх парламентських НЛ підтримував констанкевич, СО - лапіна.

Все чесно, правда ж ;) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий Луцьк, як і самооборона, - неполітична організація. )

Дуже навіть палицетична

Це фонд. Він генерує кошти (в даному випадку - власні кошти палиці та, можливо, інших пов'язаних з ним бізнесюків) і витрачає їх на суспільні потреби.

Самооборона - це теж в певній частині фонд. Вона теж генерує кошти (але не лише аласні, а в основному небайдужих громадян та підприємств) і теж витрачає їх на ті ж самі потреби (наприклад, потреби військових).

Під час виборів фонди підтримують своїх кандидатів. На крайніх парламентських НЛ підтримував констанкевич, СО - лапіна.

Все чесно, правда ж ;) ?

З поправочкою:

-фонд: інвестує кошти

(в даному випадку - власні кошти палиці та, можливо, інших пов'язаних з ним бізнесюків)
з метою реалізації майбутніх фінансових проектів.

- Самооборона: веде підтримку того кандидата який пройшов хоча б внутрішні обговорення. І штаб підтримки якого працював на громадських засадах (тобто за ідею: зробити світ краще для всіх) на відміну від решти.

Тролити легко, правда ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Новий Луцьк" - неполітична організація???

Я вас зараз здам міліції за пропаганду важких наркотиків!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тролити легко, правда ж?

Не знаю, не пробував.

Я писав про те, що "де юре" фонд палиці - неполітична організація. Мету діяльності можна дізнатись з їхнього статуту. Тому їхніх прапорів і не було.

А щодо майбутніх виборів. Я не брав участі в жодних десь так з кінця 90х. Але на передостанніх підняв дупу і проголосував за лапіна і за якусь ще партію, списки якої очолював тука і мочанов.

Тепер хотів за тебе проголосувати, але ти не братимеш участі, на жаль.

До Ді. Одне питання. От брати кошти в Нового Луцька на свої волонтерські проекти, відправляти доньку за їх рахунок на відпочинок (не впевнений, але Соромітник так казав), заступатися за спонсорство палиці над велоднем і водночас налаштовувати Інтернет-спільноту проти палиці - це порядно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тролити легко, правда ж?

Не знаю, не пробував.

Я писав про те, що "де юре" фонд палиці - неполітична організація. Мету діяльності можна дізнатись з їхнього статуту. Тому їхніх прапорів і не було.

А щодо майбутніх виборів. Я не брав участі в жодних десь так з кінця 90х. Але на передостанніх підняв дупу і проголосував за лапіна і за якусь ще партію, списки якої очолював тука і мочанов.

Тепер хотів за тебе проголосувати, але ти не братимеш участі, на жаль.

ну що зробиш, потрібно йти голосувати за інших, не менш достойних... І вони точно є! ;)

Я пізно підняв свою дупу і наважився балатуватись... Відповідно останні вагони виявився переповнені в партіях в яких хоч можна не втратити репутацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що зробиш, потрібно йти голосувати за інших, не менш достойних... І вони точно є! ;)

Наприклад? Ну от взяти товстенюка, зробив чимало, армії допомагає - достойний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Ді. Одне питання. От брати кошти в Нового Луцька на свої волонтерські проекти, відправляти доньку за їх рахунок на відпочинок (не впевнений, але Соромітник так казав), заступатися за спонсорство палиці над велоднем і водночас налаштовувати Інтернет-спільноту проти палиці - це порядно?

відповім за Ді

Може йому важко це визнати, але...

Не суди строго! Кожен з нас робить в своєму житті помилки, відкрию страшну таємницю! Я теж свого часу в своїй молодості з ригами в Торчин на каруселі катався на виборах, навіть не за гроші, просто по приколу було. Каюсь!

Після того і ще через багато інших факторів (в основному від оточуючих) до мене прийшло прозріння і розкаяння! Зараз я ні за які гроші не буду брати участь в будь яких мутних акціях, бо зрозумів що нічого немає важливішого ніж твоя гідність і чесність...

ну що зробиш, потрібно йти голосувати за інших, не менш достойних... І вони точно є! ;)

Наприклад? Ну от взяти товстенюка, зробив чимало, армії допомагає - достойний?

Знову ти плутаєш проект з покликанням...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти, при ясному розумі, брав участь в сумнівних "заходах" (каруселях), які мали на меті змінити результати волевиявлення громадян на окремих дільницях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж свого часу в своїй молодості з ригами в Торчин на каруселі катався на виборах, навіть не за гроші, просто по приколу було. Каюсь!

Для повного розкаяння та прощення треба розказати про тих ригів , хто такі були.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж свого часу в своїй молодості з ригами в Торчин на каруселі катався на виборах, навіть не за гроші, просто по приколу було. Каюсь!

Для повного розкаяння та прощення треба розказати про тих ригів , хто такі були.

Чесно кажучи я не знаю. Мені тоді було не цікаво... Яник і ко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти, при ясному розумі, брав участь в сумнівних "заходах" (каруселях), які мали на меті змінити результати волевиявлення громадян на окремих дільницях?

Уяви собі так. Бо я ще не знав що це таке... Я був молодий і мені було плювати, як більшості сучасної молоді, мене до цього ніхто "правильно" не виховував, як і більшість, мої батьки "прийшли з совка", але я їх не звинувачую... Потім був майдан, профспілкові курси, потім рухи, колектив в якому я працював на той час; я був одним з ініціаторів вдалих "міні-страйків" за підвищення заробітньої платні і світогляд мій потроху змінився. Але зауважу, що гроші я не брав жодного разу, мені вже тоді це все якось "попахувало", мені було просто соціально цікаво потусити в "поважній" компанії.

Ти думаєш технологія непрямого підкупу виборців вчора придумана? І так легко її виявити? Але вона працює! Багато гідних серед нас на неї легко купуються.

Ді теж гроші не для збагачення брав, його теж ніхто "не виховував", він за них робив велодень щоб Вам всім було комфортно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...