Перейти до змісту

"Укроп" - презентація.


difoto

Рекомендовані повідомлення

А хто казав, що це добре?

О!!! Ось вона, думка бидла - "він хоч щось зробив!" Вівці так і обирають собі пастухів. Вівці не вибирають тих, хто хоче щось зробити, їм потрібен борщ вже зараз. І нємєдлєнно!

Цих олбанців без 100 грам не розбереш. Тобто такий "борщ", як: титульне спонсорство велодня чи окремих спортсменів, виділення коштів на ремонт авто для фронту - це не має нічого спільного з намірами палиці/товстенюка обратися у владу?

Ну а ось це:

Самооборона у моєму та інших обличчах співпрацювала з фондом "Новий Луцьк", можливо не так публічно, як ви зараз затіяли оте обсирання. Зараз у 28-й бригаді є потреба у машині, вивозити поранених з поля бою - я у вас усіх щиро питаю: чи можна, щоб фонд Палиці профінансував ремонт машини, яку я знайшов? Нє - тоді не будем заморочуватись, в нас вибори на носі, вони важливіші. .

напевно слід розуміти так: брати гроші в палиці - не можна, бо це підкуп, але якщо хорошим людям дуже треба - можна, бо тоді це ж не підкуп.

А тим, хто цього не розуміє, президент АВЛ (не Ді, інший :)) пояснює:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 199
  • Створено
  • Остання відповідь

Ні, красти ніколи не можна. Але піднята тобою тема занадто серйозна для поста на форумі. Це дискусія на десять бокалів пива - коли в кінці ми будем цілуватись і співати гімн дійшовши до того, що всі люди браття і т.д.

Я тобі наведу приклад: Порошенко - найкращий президент з часів незалежності України (прокрутіть у себе в голові Кравчука, Кучму, Ющенка, ну і Гигиги - Януковича) - але він одночасно "не найкращий президент" і це зрозуміло всім.

В Ukrainec є його козирна фраза: "Так робіть шось!!!" І ти розумієш, що ти робиш, тобі ставлять палки в колеса, не виходить, але ти йдеш далі - робиш, знову палки і знову його "Робіть шось!!!" А він перед громадскістю відповідає за проект "Волинський шолом". А тебе прокинула контора, яка мала зробити завдання по проекту. І ти злишся на того Українця, що він не розуміє, що не все так просто і т.д. Але потім починаєш розуміти, що в Порошенка подібного саботажу на середніх та нижніх ступенях стільки, що його б мали взагалі заматюкати і зкинути, як овоча!

Але щось я задалеко зайшов у роздумах. Я ж казав, що це довга тема.

Живітє чьотко і не косячьте! Голосуйте за Мартенза на 23-му окрузі у міськраду, я його помічник :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема про УКРОП же ж?

То давай не порівнювати її з іншими організаціями, а скажи, не вже ж ти віриш, що особи партійного списку УКРОПу дійсно працюватимуть на благо волинян?

Не вірю. Як і не вірю в те, що будь-яка інша партія працюватиме виключно на благо громадян, а не на свою кишеню в першу чергу.

У нас бізнес йде у владу, щоб захистити свій капітал від посягань "ворогів" та примножити його. Але щоб портапити у владу, бізнесу потрібно "трішки поділитися" своїми благами з громадянами, щоб ті зробили "правильний" вибір на дільницях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю. Як і не вірю в те, що будь-яка інша партія працюватиме виключно на благо громадян, а не на свою кишеню в першу чергу.

У нас бізнес йде у владу, щоб захистити свій капітал від посягань "ворогів" та примножити його. Але щоб портапити у владу, бізнесу потрібно "трішки поділитися" своїми благами з громадянами, щоб ті зробили "правильний" вибір на дільницях.

А як ти вважаєш, немає чесних кандидатів, які б змогли в першу чергу працювати на суспільство?

Якщо немає, то нах такі вибори, може їх саботувати? Чи все ж обирати "хто більше дасть"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперішній керівник «сабжа», як ти його називаєш, ще років 5-7 тому катався по Луцьку на «правильному» нульовому (амг-ешному?) гелєндевагену. Тобто вже тоді «пацан прийшов до успіху» і сауна з дівками явно була йому по кишені, для цього не потрібно очолювати фонд НЛ.

Та ти не спригуй на керівника, я його до слова приліпив. Там набагато серйозніші проекти ніж сауна чи футбольне поле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ти не спригуй на керівника, я його до слова приліпив. Там набагато серйозніші проекти ніж сауна чи футбольне поле.

Маєш факти? Ділись, цікаво буде почитати. Чи може зв*язаний якимись "угодами про нерозголошення"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож. Я йду на вибори. Іду висуванцем від партії "УКРОП".

Це мій вибір. Це - законно. Без зброї. Якщо йду. Значить надіюсь на Вашу підтримку.

Дякую за увагу і вперед.12019955_1017466434964419_4777333157321079628_n.jpg?oh=95ae85edc1d8c58cf75975791f4badcb&oe=565DD366

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живітє чьотко і не косячьте! Голосуйте за Мартенза на 23-му окрузі у міськраду, я його помічник :)

Ну всьо, тоді привикай до закону курятника тоді!

закон курятника: клюй ближнего, гадь на нижнего и смотри в задницу высшему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там кажуть в піндоських фільмах: "готові це підтвердити в суді під присягою?" Маєте факти - адресу прокуратури знайдете в гуглі.

Маєш факти? Ділись, цікаво буде почитати. Чи може зв*язаний якимись "угодами про нерозголошення"?

Чого ти до тих фактів доколупався? Он по всіх каналах зараз популярні передачі із журналістськими дослідженнями. Там фактів хоч відбавляй, але щось не чути що по результатах що винних садять пачками. Ти взагалі в житті багато зустрічав ідіотів які отак, на арапа, зливають подібну інфу на форум?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ти вважаєш, немає чесних кандидатів, які б змогли в першу чергу працювати на суспільство?

Якщо немає, то нах такі вибори, може їх саботувати? Чи все ж обирати "хто більше дасть"?

Тема про Укроп же ж? :)

На рахунок "саботувати" - з цими питаннями до Соромітника в сусідню тему. Він там пропагує теорію, що якщо не маєш впливу на якийсь процес, то не варто цим і перейматися. Хоча я і сам, після того як колись давно попрацював помічником офіційного представника одного із "найчесніших" кандидатів в президенти по одному з волинських округів та побачив усю кухню зсередини, довгий час саботував абсолютно всі вибори.

Відносно чесні кандидати можливо й є, але я не знайомий з такими кандидатами, тому прізвищ не можу назвати. Скажи мені, звідки повинні братися чесні кандидати? Напвено з числа чесних громадян? А народ наш в переважній більшості чесний? Він не краде? Серед людей з кола твого спілкування ти можеш багатьох назвати чесними?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ти до тих фактів доколупався?

Все зрозуміло. Пустослівство (від латинського peacedoorball) :)

Отож. Я йду на вибори.

На фото людина в камуфляжі - це ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож. Я йду на вибори. Іду висуванцем від партії "УКРОП". Це мій вибір. Це - законно. Без зброї. Якщо йду. Значить надіюсь на Вашу підтримку.

Можна поцікавитись, чому саме "УКРОП"? Які причини висування саме від цієї організації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед людей з кола твого спілкування ти можеш багатьох назвати чесними?

На щастя, є такі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой не пи..ди.

Хочу. і пи...джу, як перевіриш?

Пи..ть не вредно вредно не пизд..ть, так що головне що признався! так шо можеш і далі пиз...ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пи..ть не вредно вредно не пизд..ть, так що головне що признався! так шо можеш і далі пиз...ти.

Навіть впадло тебе мінусувати, бо ти по собі всіх судиш. Далі не відповідатиму на твої пости, вибачте за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож. Я йду на вибори. Іду висуванцем від партії "УКРОП". Це мій вибір. Це - законно. Без зброї. Якщо йду. Значить надіюсь на Вашу підтримку.

Можна поцікавитись, чому саме "УКРОП"? Які причини висування саме від цієї організації?

тому що я патріот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особи партійного списку УКРОПу дійсно працюватимуть на благо волинян?

Нічого особистого але одне питання - а хто і з якого списку буде, по вашому, працювати на волинян? Щоб це не виглядало бла-бла або тролінгом, то у випадку критики когось бажано наводити приклад тих, хто може бути на перевагу тих кого критикують. Тоді і буде справжня дискусія і переконання, а не "сам дурак". Якось так.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож. Я йду на вибори. Іду висуванцем від партії "УКРОП". Це мій вибір. Це - законно. Без зброї. Якщо йду. Значить надіюсь на Вашу підтримку.

Можна поцікавитись, чому саме "УКРОП"? Які причини висування саме від цієї організації?

тому що я патріот.

Крава, зі всією повагою, питання- ти вважаєш "укроп" партією патріотів?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого особистого але одне питання - а хто і з якого списку буде, по вашому, працювати на волинян? Щоб це не виглядало бла-бла або тролінгом, то у випадку критики когось бажано наводити приклад тих, хто може бути на перевагу тих кого критикують. Тоді і буде справжня дискусія і переконання, а не "сам дурак". Якось так.

Тема про УКРОП, то й про нього і пишу.

Я, нажаль, таких, що працюватимуть на волинян, а не на себе\партію поки не знаю. Можливо, Іван Мирка, можливо, Богдан Климчук.

Знаєш ти когось, повідом, буде цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є сумніви щодо патріотизму власників партії укроп

Е, ви про що, шановні? Людина відповіла "Тому що я патріот". Вона не писла "Тому що власники укропа патріоти".

Це не має відношення до його участі в політиці.

Це саме можна було сказати і про Лапіна, але ж не казали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...