Перейти до змісту

"Укроп" - презентація.


difoto

Рекомендовані повідомлення

Отож. Я йду на вибори. Іду висуванцем від партії "УКРОП". Це мій вибір. Це - законно. Без зброї. Якщо йду. Значить надіюсь на Вашу підтримку.

Можна поцікавитись, чому саме "УКРОП"? Які причини висування саме від цієї організації?

тому що я патріот.

Крава, зі всією повагою, питання- ти вважаєш "укроп" партією патріотів?

УКРОП я вважаю єдиною поки що партією, яка є проукраїнською опозицією до нинішньої влади.

мені за час служби приходилось неодноразово приїздити на Волинь. І покращень я не помічав.

Мало того. Покращення були, але в провладного люду.

Волонтери цькуються.

Урядовці піаряться і нічого не роблять.

БПП лише роздає обіцянки.

ХВАТИТЬ!!!

Цитую:

Президент - миллиардер.

Премьер - министр миллиардер.

Глава МВД - мультимиллионер.

Глава налоговой службы- мультимиллионер.

Замы Генпрокурора - миллионеры.

Депутаты - миллионеры.

Кернес идет в мэры Харькова, Кивалов и Труханов - в мэры Одессы, Вилкул - в мэры Днепра.

Куча тварей из ОБ идут на выборы от БПП.

ПС, Свобода, радикалы - страшные враги.

В СИЗО более 70 майдановцев, в СИЗО добровольцы, в СИЗО солдаты, в СИЗО патриоты.

В СИЗО ни одного судьи, прокурора, рыга.

Сепаров из СИЗО отпускают. Сепаров любят.

Журналисты ведущих каналов вещают о том, что террористов "нужно понять и простить, с ними надо договариваться".

Любимой угрозой самой последней бляди, приближенной к власти, становится: "я тебе повестку в АТО оформлю".

Никто не наказан за Майдан. Никто не наказан за потери на войне.

Классный результат Революции, не?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 199
  • Створено
  • Остання відповідь

yu2007, а я десь сказав, що Крава продався? Я підтверджую, що я не розумію його вчинку, але я не роблю категоричних висновків, принаймні до того моменту, поки не буде нагоди поговорити про це з Кравою особисто і не тут на борді.

А мене можна купити??? ))))))))))

Ще не родився той, хто може купити Краву.

Плам. Я сьогодні це в Луцьку. Давай зустрінемось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитую:

Президент - миллиардер.

Премьер - министр миллиардер.

Глава МВД - мультимиллионер.

Глава налоговой службы- мультимиллионер.

Замы Генпрокурора - миллионеры.

Депутаты - миллионеры.

А Коломойський хто?

Палиця хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наведіть хоча б два приклада реально ДОКОРІННИХ змін

я писав вище, але ви читаєте через рядок або по діагоналі.

БПП-С на чолі з Романюком

Насправді, Романюк теж людина Бєні -- він керував Приватом на Волині і саме Бєня просував його в політику. Інше питання, наскільки вміло це зараз приховано :)

До речі, Крава теж був не останньою людиною в луцькому Приваті...

чому був? І Є. В 2008 році я був заступником першого заступника Голови правління ПриватБанку.

До 2013 року ми друкували в Луцьку картки на Росію мільйонними тиражами.

Зараз я - солдат. І бачу з цієї колокольні як і хто з нами. Не Порошенко це і не Яценюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитую:

Куча тварей из ОБ идут на выборы от БПП.

а в осередку УКроп хоча б Волинському представників ПР ні одного не має? :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХВАТИТЬ!!!

Цитую:

Классный результат Революции, не?"

дарма ти цю х..ню зацитував... набір слів без логіки....

те, що людина патріот, не дає їй право кидати гранати і інших. не дає їй право брати хабарі. вчиняти кримінально переслідувані дії....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не родився той, хто може купити Краву.

Те ж саме можна сказати про Плама. Цього швидше приб'є хтось :_07:

Я, до речі, теж мав пропозиції від кількох політсил і не лише цього року, але відмовився від них. Якби погодився, то це, певно, була б Самопоміч.

Ми поговорили з Кравою сьогодні. Його рішення я досі не розумію, але ми домовились, що висновки не про "Укроп", а про нього особисто зробимо по його роботі, зараз же я можу лише побажати йому особисто удачі і не "скурвитись". Якщо в мене будуть до Крави такі ж питання, яких море до Палиці -- я перший йому про це скажу. Так само, як я задав питання до ГШР Самооборони, коли вони виникли, хоча там і були друзі, а до Самооборони як до структури в цілому в мене питань немає, я поважаю їхню роботу.

Окрім всього іншого, мені НЕ подобається, що "Укроп" ( і Крава зокрема) вже так відверто заявляє себе опозицією до БПП-С, тому що нічим добрим такий поділ ніколи в історії України не закінчувався. Україна завжди вигравала, поки українці між собою не починали гризтись. Крава каже, що БПП-С зливає армію і він, як солдат, це бачить. Може бути, я не можу спорити, бо може мені з мого дивана того не видно, бо мені здається, що армія дуже сильно зросла. Але я не маю жодних підстав не довіряти Мартензу, якого поважаю не менше, ніж Краву, і який теж був в армії, наскільки я знаю -- навіть в набагато більшій }|{опі, ніж Крава. І Мартенз пішов в БПП-С. От і питання зараз виникає -- чи готовий Крава бути опозицією до Мартенза? Думаю, що якби вони в одному окопі ділили один шматок хлібу, то відповідь була б "ні", а зараз таке враження, що вони в різних арміях воювали...

а в осередку УКроп хоча б Волинському представників ПР ні одного не має?

Олександр Товстенюк балотувався в депутати обласної ради 2010 року від Партії Регіонів. Зараз, після заяви Башкаленка, що кістяк штабу "Укропу" в Луцьку -- люди з Партії Регіонів, Саша відповів, що вони набирають людей за професійними якостями, а не за партійною приналежністю. Тому, krava, я б не радив звинувачувати БПП в тому, що там є хтось з ОБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХВАТИТЬ!!!

Цитую:

Классный результат Революции, не?"

дарма ти цю х..ню зацитував... набір слів без логіки....

те, що людина патріот, не дає їй право кидати гранати і інших. не дає їй право брати хабарі. вчиняти кримінально переслідувані дії....

я за законні зміни влади. Саме тому я пішов в Збойні сили України. Все зробив, щоб мене призвали. Семе тому я зараз іду на вибори і законим способом хочу представляти громаду в органах місцевого самоврядування.

Повірте. З гранатою по Волині ходити не буду. Є де застосовувати зброю - по наказу. Але і тут є питання. В нас зараз не війна. В нас зараз АТОшка. І тут ми - солдати, не захищені. Проти нас вже відкривають кримінальні справи в Луганську, що є територією України щодо застосування зброї проти громадян України, які "катались на танку" напроти наших позицій....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш "найкращий" президент сам один з засновників ПР. Але то таке, мабуть молодий був, дурний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і питання зараз виникає -- чи готовий Крава бути опозицією до Мартенза?

прочитай сусідній топік, там друїд все росписав. Ну і крава йде по Дубнівській, а Мартенз - по Балці. Моя думка - голосувати не за Уроп чи Солідарність, а за краву або мартенза, якщо коротко.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крава йде по Дубнівській, а Мартенз - по Балці

Ну от і як вони будуть співпрацювати, якщо обоє пройдуть, якщо зараз вже одні до одних ставляться, як опозиція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитай сусідній топік, там друїд все росписав. Ну і крава йде по Дубнівській, а Мартенз - по Балці. Моя думка - голосувати не за Уроп чи Солідарність, а за краву або мартенза, якщо коротко.

Логічно. Але от за кого мені голосувати, якщо по моєму округу нема ні крави, ні мартенза, а є медвечуківський промоутер від БПП-С та колишній риг від укропа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, а я десь сказав, що Крава продався? Я підтверджую, що я не розумію його вчинку, але я не роблю категоричних висновків, принаймні до того моменту, поки не буде нагоди поговорити про це з Кравою особисто і не тут на борді.

А мене можна купити??? ))))))))))

Ще не родився той, хто може купити Краву.

Плам. Я сьогодні це в Луцьку. Давай зустрінемось.

Здається Балога сказав, що у політиці кинуть в сто раз швидше , ніж у бізнесі.

Просто використають і кинуть.

Я не вірю Корбану, на котрого було більше трьох замахів( ще задовго до другого Майдану)

котрий сам казав, що може відібрати будь яке підприємство , завод чи компанію у будь в кого в Україні.Аби лише було замовлення. Як він розказував , що бачить світ лише зсередини броньованого мерса.

У що ти вступаєш?

І що ти скажеш тут через три роки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не вірю Корбану

Наша пісня гарна, нова. По якому з луцьких округів висувається корбан?

Я не вірю порошенку, який казав: долар по 10, АТО за лічені години. Але зараз голосуватимуть не порошенка, а Климчука і Мартенза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти бачив Ахметова депутатом? А між тим він грає величезну роль у політиці, а на нього працюють сотні та тисячі депутатів усіх рівнів та ваги.

Ти ж не така прямолінійна людина, як такі пости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти бачив Ахметова депутатом? А між тим він грає величезну роль у політиці, а на нього працюють сотні та тисячі депутатів усіх рівнів та ваги.

Ти ж не така прямолінійна людина, як такі пости.

Ну на що, а на пам'ять я "не жалуюсь". Після того як Юга підігнав броньовик до офіса СКМ, Ахмєтов подався в депутати ВРУ і пробув там всю каденцію.

Якщо ти ще не зрозумів: розпорошення бордівчан по різних партіях на цих виборах - це така багатоходівка )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і як вони будуть співпрацювати, якщо обоє пройдуть, якщо зараз вже одні до одних ставляться, як опозиція?

Стояночка - а з чого ти взяв, що вони "вороги"? "Ставляться" - партії, а кандидати у депутати йдуть працювати для лучан. Якщо крава на дубнівскій буде слухати дубнівських і робити щось для них, а мартенз на балці буде слухати балківських і робити для них - при чому тут партії?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і як вони будуть співпрацювати, якщо обоє пройдуть, якщо зараз вже одні до одних ставляться, як опозиція?

Якщо крава на дубнівскій буде слухати дубнівських і робити щось для них, а мартенз на балці буде слухати балківських і робити для них - при чому тут партії?

Ді,зі всією повагою, а як же думка керівництва партії? Хлопці йдуть не самі по собі, а під "прапором" певних політичних сил?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент - миллиардер. Премьер - министр миллиардер. Глава МВД - мультимиллионер. Глава налоговой службы- мультимиллионер. Замы Генпрокурора - миллионеры. Депутаты - миллионеры. Кернес идет в мэры Харькова, Кивалов и Труханов - в мэры Одессы, Вилкул - в мэры Днепра. Куча тварей из ОБ идут на выборы от БПП. ПС, Свобода, радикалы - страшные враги. В СИЗО более 70 майдановцев, в СИЗО добровольцы, в СИЗО солдаты, в СИЗО патриоты. В СИЗО ни одного судьи, прокурора, рыга. Сепаров из СИЗО отпускают. Сепаров любят. Журналисты ведущих каналов вещают о том, что террористов "нужно понять и простить, с ними надо договариваться". Любимой угрозой самой последней бляди, приближенной к власти, становится: "я тебе повестку в АТО оформлю". Никто не наказан за Майдан. Никто не наказан за потери на войне. Классный результат Революции, не?"

Це слова дубнівських?

Це слова Корбана.

ВІН ВЖЕ НИМИ ГОВОРИТЬ.

Які нах інтереси дубнівських, якщо Вілкул йде в мери Дніпра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді,зі всією повагою, а як же думка керівництва партії? Хлопці йдуть не самі по собі, а під "прапором" певних політичних сил?

Так ні крава, ні мартенз не є членами партій :) Прочитайте нарешті сусідній топік друїда!

Чуваки, здам сакральну таємницю - Лапін йшов від Народного Фронту, але він вважає, що Сєня - гандон. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, хвилинка оффтопа.

oV5FjDJ369A.jpg

Ну і питання до всіх: які нагальні проблеми є в нашого міста? І яка партія/громада на вашу думку реально зможе їх вирішити? На місцях нам потрібні не тільки патріоти, але й люди, які хоча б знають про те, що в Луцьку немає гарячої води (це для початку :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лапін йшов від Народного Фронту, але він вважає, що Сєня - гандон. :)

так часто буває у стосунках начальник/підлеглий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і питання до всіх: які нагальні проблеми є в нашого міста? І яка партія/громада на вашу думку реально зможе їх вирішити? На місцях нам потрібні не тільки патріоти, але й люди, які хоча б знають про те, що в Луцьку немає гарячої води (це для початку :) )

во-во

Max Kolezznikov

О беспощадном популизме политрекламы

Вчера проехался по городу и обратил внимание на борды разных политсил. Такое ощущение, что будут выборы не в местные советы, где депутаты будут решать вопросы детских площадок и проведения дня города, ну и ещё немножко дерибанить муниципальную землю, а как минимум в Галактический Совет. Обещают решить важнейшие вопросы, которые в принципе не решаются на местном уровне.

Серьёзно, кто-то поверит в то,что депутаты Горсовета Ирпеня реально назначат нового главу Генштаба, а в Краматорске решат, что таки да - теперь у нас будет профессиональная армия, или фракция Батькивщины в Моршине снизит тариф на газ для всей страны? Миллион пустых обещалок - ничего конкретного именно для моего города.

Когда ж наши политики перестанут считать нас лохами... И когда ж процент лохов снизится настолько, что популисты никуда не пойдут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мартенз- так, Моклиця -так, Климчук - так, Рижков-так, Ванус-так

Крава- соррі, ноу. попри то, шо баєц. навіть не артист..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з чого ти взяв, що вони "вороги"

Я не кажу, що вони "вороги". Але Крава каже, що Порошенко ворог, що він продався, що він всіх зливає, зокрема армію зливає, і що Крава йде в політику, щоб протистояти Порошенку і не дозволити нас всіх злити. І саме тому "Укроп", бо Крава патріот, а Бєня єдиний, хто може протистояти Порошенку.

Я це не вигадав, це слова Крави. А як протистояти Порошенку, будучи місцевим депутатом? Ну, напевно ж -- просуваючи інтереси Бєні, який вже десь там зверху має "протистояти Порошенку".

З іншого боку -- Мартенз, який йде від БПП. Якщо він там йде, то, певно, він не бачить, що Порошенко зливає армію і що Порошенко продався. Хоч вбий -- я не вірю, що інакше Мартенз пішов би в тому списку. Але при такому розкладі, як я вище написав, Крава має типу протистояти Мартензу.

Як там було в класика? "Калізія, підписздєсь і підписздєсь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...