Перейти до змісту

"Укроп" - презентація.


difoto

Рекомендовані повідомлення

До цього висновку дійшли ви, а не я. Якщо ви не розумієте, для чого то робиться, мені нас (вас і мене) шкода.

Я прекрасно розумію, для чого це робиться, але це ніяк не нівелює користь від таких дій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 199
  • Створено
  • Остання відповідь

Нас всіх поставили перед фактом, що зі всього цього передвиборчого г#вна треба вибирати те, що найменьше смердить. Реально, ВСІ крадуть... Тільки одні крадуть і не дають нічого електорату, а інші кидають крихти з барського столу народу. Кого-ж вибрати?А хіба є з чого вибирати?Практично всі організації очолюють одні й ті-ж самі. Тільки назви різні. Вот тут кажуть, що нас купують. Так, апріорі, це правда. Питання в іншому знову=ж таки=а КОГО ОБИРАТИ?Я, наприклад, не знаю. І більшість не знає, тому-що куди не глянь=всюду одні й ті самі морди. Факт в тому, що ЛЮБІ фонди=це в основному, в першу чергу, відмивання накрадених грошей. Чи херовий той самий Палиця?Да нічим не гірший й не кращий від іньших. Але... Але, як не як, багато кому він допоміг. Майданчики, компи в школи, людям на операції й на лікування, облаштування міста... Він нас купує?Мабуть. Не знаю... Але, повторюсь, хіба є з чого вибирати?Якби була можливість й можна було цих всіх олігархів "анулювати"=в кого-б рука дрогнула?...Й почати все з "чистого листа"...Не сумніваюсь, що існують достойні люди, котрі переживають за майбутнє нашої країни, й за добробут людей. Але без фінансуванні вони=ніхто. І ніколи не вийдуть такі за кермо влади, не дозволять їм. Все впирається в бабло. і в кого цього бабла більше-то й і буде керувати. І, звичайно, в першу чергу думати про свій бізнес і інтереси .А людям крихти кидати, щоб не гунділи. Так буде до тих пір, поки ми всі не зрузуміємо, що кожен з нас ПОВИНЕН нести відповідальність за все, що коїться в державі. В першу чергу, треба навчитись людям думати й відповідати за свої слова й дії. А то виправдання, типу "кожен може помилятись"=це тільки школяр собі може дозволити, а не доросла людина. Особливо в випадках співучасті становлення влади цілої країни. "Ой, я помилився й проголосував не за того...","Ой, я не знав..."чи ще подібне=а потім маєм те, що маєм. Покажіть мені хоч когось достойного, кого можна вибрати?Аргументовано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Відмивання грошей 2. непрямий підкуп виборців.

А це тільки УКРОП робить? У нас в Україні скільки партій (більше 140!!!)і всі білі, пухнасті, а тут УКРОП під роздачу попав, ну це ж треба так...:) Бо інші тишком-нишком втихаря збори проводили, що їх не розсекретили і клеймо не повісили, а ці у відкриту провели і на тобі - галасу...:) Ну просто сміх!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самооборона не вкладала бруківку

Ну а по фото з різних сайтів і у різні часи Самооборона це все лише нищила! :) Схід, війна... - це все зрозуміло, але в нас місцеві вибори і що так звана ця "організація" зробила для міста, області, громади?! Не треба все на купу звалювати і прикриватись патриотизмом, як це зараз повально роблять, а конкретні факти у студію! І всім відомо, що і у лавах Самооборони, УКРОПу, ПС, Свободи... повно всякої наволочи, так що не треба тут...пі..пі...! А то виходить що лише Самооборона сама достойна, а інші - шлак. Вибори, конкуренція, доводьте людям! А то як що - всі разом, а як вибори - хто більше бруду один на одного вил'є. Ну так, це по нашому, по Українські...:(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп:

новозареганий тролик потопав до своїх родичів

як то кажуть - "рєгайся ісчо"

гарно устроївся

підлаштуй спелчекер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий Луцьк - це громадська ініціатива громадянина Палиці. Самооборона не вкладала бруківку, не встановлювала спортивні і дитячі майданчики, не ремонтувала школи і дитсадки.

Все так, Палиця( тю, за його рахунок), клали, будували, ремонтували, таки да, але... Самооборона то робила без дальніх прицилів, , як казала мультяшна сова, бєзвозмєздно. Відчуваєте різницю?)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так, Палиця( тю, за його рахунок), клали, будували, ремонтували, таки да, але... Самооборона то робила без дальніх прицилів, , як казала мультяшна сова, бєзвозмєздно. Відчуваєте різницю?)))))

Прикол в тому, що самооборона те взагалі не робила. Відчуваєте різницю? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так, Палиця( тю, за його рахунок), клали, будували, ремонтували, таки да, але... Самооборона то робила без дальніх прицилів, , як казала мультяшна сова, бєзвозмєздно. Відчуваєте різницю?)))))

Прикол в тому, що самооборона те взагалі не робила. Відчуваєте різницю? :_02:

Да! Який ти обмежений. Самооборона - громадська організація, яка фінансується на основі добровільних внесків громадян\активістів. Акумульовані кошти йшли\йдуть на підтримання громадського порядку, волонтерську діяльність, підтримання життєздатності армії.

"Новий Луцьк" - організація, фінансована приватним бізнесом, зокрема палицьким, отриманим (значна його частка) незаконними махінаціями на митниці, нафто\газовій сфері тощо. Кошти направленні для популяризації Палиці і йог прибічників шляхом будування майданчиків, ремонтами тощо. Ці дійства ЗАВЖДИ проходять ПУБЛІЧНО. щоб всі дякували господареві.

Січеш різницю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так, Палиця( тю, за його рахунок), клали, будували, ремонтували, таки да, але... Самооборона то робила без дальніх прицилів, , як казала мультяшна сова, бєзвозмєздно. Відчуваєте різницю?)))))

Прикол в тому, що самооборона те взагалі не робила. Відчуваєте різницю? :_02:

Не хотів постити все, що було в пості, відповідав на написане для того, хто писав. Не ліньки, перечитайте#42 :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да! Який ти обмежений. Самооборона - громадська організація, яка фінансується на основі добровільних внесків громадян\активістів. Акумульовані кошти йшли\йдуть на підтримання громадського порядку, волонтерську діяльність, підтримання життєздатності армії. "Новий Луцьк" - організація, фінансована приватним бізнесом, зокрема палицьким, отриманим (значна його частка) незаконними махінаціями на митниці, нафто\газовій сфері тощо. Кошти направленні для популяризації Палиці і йог прибічників шляхом будування майданчиків, ремонтами тощо. Ці дійства ЗАВЖДИ проходять ПУБЛІЧНО. щоб всі дякували господареві. Січеш різницю?

Чувак, це ти обмежений, або не вмієш читати. Мова йшла про вкладання бруківки, організацію спортмайданчиків, забезпечення шкіл і універів обладнанням і т.д. Самооборона з вищеперечисленого хоч щось зробила?

Про їх волонтерську діяльність ніхто не спорить. Але мова зараз не про це. Як ти там казав - "січеш різницю?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова йшла про вкладання бруківки, організацію спортмайданчиків, забезпечення шкіл і універів обладнанням і т.д. Самооборона з вищеперечисленого хоч щось зробила?

Це якийсь сюрр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему самооборона должна делать спортивные площадки? Прийдите ещё В фонд борьбы со СПИДом и спросите почему улицы плохо убирают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є стійке переконання що депутати всіх рівнів не повинні класти бруківку \ робити спортивні майданчики

депутати повинні створити умови щоб в "міськради" вистачало грошей на це все

а те що в нас відбувається то суміш фантасмагорії, фарсу і ще якоїсь дивної фігні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадиму: Теперішній керівник «сабжа», як ти його називаєш, ще років 5-7 тому катався по Луцьку на «правильному» нульовому (амг-ешному?) гелєндевагену. Тобто вже тоді «пацан прийшов до успіху» і сауна з дівками явно була йому по кишені, для цього не потрібно очолювати фонд НЛ.

Діфото: мати інформацію про злочин і не поспішати повідомляти її в прокуратуру – це також злочин. «Проти фонду я нічого не маю, поки він не лізе в політику» - так фонд і створювався для того, щоб Палиця проліз в політику як мажоритарщик, а не по списках «Нашої України» чи Блока Порошенка. Про твоє ставлення до фонду я робив висновки виключно з твоїх постів на борді рік-два-три тому. Дочка і теща нічим не завинили, але ж ти усвідомлюєш, що вони відпочивали за спижжені палицею в держави кошти? Чи вони відпочивали саме за чесно зароблені ним кошти, а ті 10 виведених з порту хуліардів пішли виключно на канапки з ікрою та інші «непорядні» речі? Ось це мені не подобається найбільше, якась політика подвійних стандартів, вибіркове правосуддя.

До всіх: Перефразовуючи пост Дизеля з іншого політичного топіку на борді: «Самооборона Волині» - це найкраще, що трапилося з нашим суспільством за останні роки. Проте СО, напевно, не зробила б і 10 частини зробленого, якби не підтримка пересічних волинян (грошима, продуктами, речами чи безкоштовною працею і потраченим часом). І всі, хто в тій чи іншій мірі долучалися до волонтерської роботи СО, мали чітке уявлення про мету цієї діяльності.

Але прийшов час виборів. І «неполітична самооборона» починає займатися брудною політтехнологією. Ця тема – вброс з метою збільшення числа хейтерів «сабжа». Хтось поведеться на «ікру» і не проголосує за палицю, товстенюка і укроп. Як вже писав хтось вище, обливати брудом набагато легше, чим чесно агітувати за своїх представників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є стійке переконання що депутати всіх рівнів не повинні класти бруківку \ робити спортивні майданчики

Так депутати зазвичай цього й не роблять)))

Це роблять кандидати в депутати (або діючі депутати, які в кінці своєї каденції теж переходять в ранг "кандидатів", щоб ще 4 роки віддано служити громаді).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему самооборона должна делать спортивные площадки? Прийдите ещё В фонд борьбы со СПИДом и спросите почему улицы плохо убирают.

Не пересмикуйте. Мова йшла про дві організаціії. Тільки одна чомусь, роблячи для міста не менше іншої (але в іншому руслі), вважається букою, а інша няшкою. От мені теж стає цікаво - чому така вибірковість? Хоча дивлячись, що вибори на носі, питання скоріше носить риторичний характер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені теж стає цікаво - чому така вибірковість? Хоча дивлячись, що вибори на носі, питання скоріше носить риторичний характер.

тю

прикидаєшся? чи справді не розумієш різниці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені теж стає цікаво - чому така вибірковість? Хоча дивлячись, що вибори на носі, питання скоріше носить риторичний характер.

тю

прикидаєшся? чи справді не розумієш різниці?

Та люди або відпрацьовують бабло або ярі адепти. І в одному і в іншому випадку доказувати щось не має сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему самооборона должна делать спортивные площадки? Прийдите ещё В фонд борьбы со СПИДом и спросите почему улицы плохо убирают.

Не пересмикуйте. Мова йшла про дві організаціії. Тільки одна чомусь, роблячи для міста не менше іншої (але в іншому руслі), вважається букою, а інша няшкою. От мені теж стає цікаво - чому така вибірковість? Хоча дивлячись, що вибори на носі, питання скоріше носить риторичний характер.

Так Гітлер для німців зробив огогогогогго скільки більше від інших.

То хто матері історії більше цінний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова йшла про дві організаціії. Тільки одна чомусь, роблячи для міста не менше іншої (але в іншому руслі), вважається букою, а інша няшкою. От мені теж стає цікаво - чому така вибірковість? Хоча дивлячись, що вибори на носі, питання скоріше носить риторичний характер.

Якщо власник фонду(давайте називати все своїми іменами) краде дохуліард і дає громаді десяток мільйонів, щоб вони його обрали для того, щоб він міг далі красти дохуліардами - це погано. Якби він не крав (і всі інші, що йдуть до влади)- не потрібно було б фонду, і ти мусиш це зрозуміти - в області знайшлися б гроші і для майданчиків, і для доріг і для путівок у санаторії бюджетникам. І для ремарки - Самооборона таки вкладала бруківку, яку народ використав для "бомбування" будівлі УМВС, своїми силами, за сприяння Івана Мирки ( ака vanus ) та приватних спонсорів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Гітлер для німців зробив огогогогогго скільки більше від інших.

Це ти зараз гітлера з палицею порівняв? Нуачьо, Гітлер, як особистість, був кльовий чувак: ветеран 1ої світової, з корупцією боровся, не пив, вегетаріанець, захисник тварин, талановитий художник, врешті решт турботливий чоловік і вірний друг )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[давайте називати все своїми іменами

Давайте. Коли ФПГ Коломойського краде (виводить рефінансування в офшор, викачує чужу нафту і т.д.) - їм це можна, бо вони якусь частинку цих коштів витрачають на фінансування тербатів і заправку танків. Коли ж вони трансформуються в укроп, щоб взяти владу в свої руки - відразу згадують про вкрадені охуліарди. Послідовно, чьо.

В Україні живуть чудові люди: освічені, працьовиті, гостинні, завжди готові прийти на допомогу. Але чомусь завжди обирають собі у владу "крадунів". Як так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[давайте називати все своїми іменами

Давайте. Коли ФПГ Коломойського краде (виводить рефінансування в офшор, викачує чужу нафту і т.д.) - їм це можна, бо вони якусь частинку цих коштів витрачають на фінансування тербатів і заправку танків. Коли ж вони трансформуються в укроп, щоб взяти владу в свої руки - відразу згадують про вкрадені охуліарди. Послідовно, чьо.

В Україні живуть чудові люди: освічені, працьовиті, гостинні, завжди готові прийти на допомогу. Але чомусь завжди обирають собі у владу "крадунів". Як так?

Після згвалтування прибиральниці Ганьки в неї бере пояснення в міліціонер:

-"як це сталося?"

-"та стою я раком, мию підлогу, а він підходить ззаду задер спідницю і зробив своє діло"

-"а тікати не пробували?"

-"та куди ж? по помитому?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після згвалтування прибиральниці Ганьки в неї бере пояснення в міліціонер:

-"як це сталося?"

-"та стою я раком, мию підлогу, а він підходить ззаду задер спідницю і зробив своє діло"

-"а тікати не пробували?"

-"та куди ж? по помитому?"

:) Отож бо й воно

Коли укроп спонсорує спортсмена чи поїздку рідні - не маю нічого проти.

Коли укроп годує канапками делегатів з*їзду - караул, нас купують.

Але в обох випадках гроші ті самі, тобто пижжені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли укроп спонсорує спортсмена чи поїздку рідні - не маю нічого проти.

А хто казав, що це добре?

:) Отож бо й воно

Тема про УКРОП же ж?

То давай не порівнювати її з іншими організаціями, а скажи, не вже ж ти віриш, що особи партійного списку УКРОПу дійсно працюватимуть на благо волинян?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...