Перейти до змісту

"Азов"? Ось це такі захисники Вітчизни?


Miro

Рекомендовані повідомлення

Це "квіти", буде ще гірше. Люди вдягають, допомагають, а окремі "защітнікі" дискримінують армію. Miro, однозначно, молодець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

ще є військова прокуратура. то якраз їх парафія... імхо.

якщо б мала місце бійка, використання зброї, та інший кримінал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Шкодер. Всі твої пости лиш для того, доб роздути власне его, та неймовірно потішити своє самолюбство? Дурницю пишеш.

Я описав випадок, що реально трапився не лише зі мною вночі. Де штаб Азова - поняття не мав, інакше обов'язково тут же поїхав би.

Сьогодні працюю до 23.00, раніше вирватись з роботи ніяк. Завітаю в міліцію, Самооборону, Азов. Сподіваюсь, що хлопці, з якими був вночі, щось та запам'ятали. Буду їх сьогодні бачити.. Якщо ніц не зірветься. Але машину міліції, хто вночі чергував, того міліціонера знайти, думаю, буде нескладно. Так само як представника чи то Варти Порядку, чи то СамоОборони-Правого Сектора, який їздив з ними. До речі, в бусі міліції були ще хлопці. Чув, що вибухнули лайкою, коли азовці поїхали.. Але може вони щось про своє розмовляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшно подумати що буде робитись коли війна закінчиться. Сама нещодавно стикнулась з двома неадекватами з АТО. Купувала таканину, була разом з дитиною, продавець вже почала відрізати тканину і тут підійшли два підвипивших героя. Сказали, ми з батальйону Волинь нам нада тото і то бігом! Продавець зауважила що відпускає мене з дитиною, попросила зачекати. Те що прозвучало у відповідь писати не буду, бо це будуть одні символи і крапки, але в загальному це звучало так - та ми тільки но з передової, ти повинна взагалі тут біля нас бігати, ви тут "дівчата" ківіточки нюхаєте, а ми там порох, скоро ми і до вас доберемся і навчимо дисципліни, що ми не зобовязані платити за товар, нам взагалі повинні товар безкоштовно віддати бо ми з АТО і тд.

Я попросила не висловлюватись одними матами при дитині, то у відповідь почула таке, що прийшлось малому вуха долонями прикривати. У продавця трусились руки від страху. Ми взяли свій товар і похапцем пішли звідти. Після цього я майже цілий день була під враженнями, згадалось, як колись малою стала свідком того як мій дядько (авганець) будучи пяним, сокирою, з криками "бий душманів" , порубав новий гарнітур якй вони тільки но купили по великому блату. Реально стало страшно, бо маєм кумів і друзів які зараз в АТО, а після війни не знатимеш чого можна чекати від людей які з неї повернулись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер мені зрозуміло чому американці не надають летальну зброю Україні.

Той Азов давно вже пора реформувати. Є там хороші вояки, які звільняли Маріуполь і досі тримають оборону. Але загалом, цей батальйон давно вже себе дисредитував. На заході про них пишуть, як про неонацистів. І ще їх герб якйсь незрозумілий.

У BBC і TheTelepraph є статті де Азов прямо називають неонацистами.

Ukraine crisis: the neo-Nazi brigade fighting pro-Russian separatists

Ukraine conflict: 'White power' warrior from Sweden

І в англомовній WikiPedia пише що бат. Азов - неонацисти.

П.С. Прошу не плутати нацистів з націоналістами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпаки:

Полк "Азов" стане бригадою спецпризначення

Полк "Азов" найближчим часом буде реорганізовано в бригаду спеціального призначення.

Про це повідомляється в мікроблозі полку в Twitter.

"Якщо все буде добре, то найближчим часом полк "Азов" буде перетворений в окрему бригаду спеціального призначення", - сказав командир полку Андрій Білецький.

Він зазначив, що тоді буде можливість розширитися до 2,5 тис бійців.

"Повірте, вони у нас є. Величезна кількість української молоді хоче, рветься в "Азов". Але ми маємо закритий штат. Тобто ми не можемо набирати зараз людей", - сказав Білецький, підкресливши, що дуже важко нести моральну відповідальність за неоформлених хлопців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшно подумати що буде робитись коли війна закінчиться.

страшніше буде якщо вона не закінчиться
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По синці завжди всяка хрень виходить. Сам по синці бувало робив те за, що було соромно. Стосовно ситуації яку описав ТС. Бачу конфлікт одного як називаю учителя і бухого. Конфлікту мирного "героя" який отримає повісту і "піде за Україну воювати" і іншого "героя" який хз чи ваще воював (треба вияснити). Але голосні слова АЗОВ вже названі... АЗОВ обіжає велосепедистів Луцька.

Ситуацію не знаю.. буває різне. По синці інколи і справді люди матом розмовляють навіть дуже культурні з першого погляду. Синька вона така. Але є такі які ріал шукають конфлікту. Вимкни музику, тихіше говори, не бикуй, не матерись... і конфлікт виростає там де його не було. Але так на перший погляд бачу проблему не в АЗОВІ, а в синці. І можливо ТС сам шукав конфлік, хоча мож помиляюсь. Знаю трошки Азовців. Можливо і Романа знаю. Тільки є така річ, що між собою мало хто друг друга по іменах в правій тусі називає. Псевдо багатьох знаю, по іменах тільки близбких з Азова з ким пересікався. І про Романа не чув. Можливо чув у розмові псевдо(кличку) Романа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я живу в цетрі міста і досить часто у нас в дворі вечорами збираються велосипедисти

люблять голосно посміятися, деколи п'ють пиво, деколи матюкаються

я от думаю, що краще - хлопці, ризикують своїм життям захищаючи батьківщину, але п'ють і матюкаються, чи велосипедисти, які теж п'ють і матюкаються, але життям ризикують лише на диванах і перед монітором?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я живу в цетрі міста і досить часто у нас в дворі вечорами збираються велосипедисти

люблять голосно посміятися, деколи п'ють пиво, деколи матюкаються

я от думаю, що краще - хлопці, ризикують своїм життям захищаючи батьківщину, але п'ють і матюкаються, чи велосипедисти, які теж п'ють і матюкаються, але життям ризикують лише на диванах і перед монітором?

велосипедисти не погрожують застосувати зброю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я живу в цетрі міста і досить часто у нас в дворі вечорами збираються велосипедисти

люблять голосно посміятися, деколи п'ють пиво, деколи матюкаються

я от думаю, що краще - хлопці, ризикують своїм життям захищаючи батьківщину, але п'ють і матюкаються, чи велосипедисти, які теж п'ють і матюкаються, але життям ризикують лише на диванах і перед монітором?

Есть категория людей, которые идут на войну не мз-за патриотических чувств, любви к родине, ради будущего детей, а просто пострелять, ради адреналина. Вот такой контингент часто возвращается с чувством что ему теперь все обязаны, должны падать ниц перед его ликом и вообще устройте ему гарем и депутатскую корочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NoutM,мінус мій. Уважно читаємо перший пост, якщо не допомагає - двічі читаємо. ТС конфлікту явно не шукав в цій ситуації. А "музика, матюки і т.д".....Дайте адресу своїхз вікон, я приїду пізненько і допоможу Вам комфортно провести час разом із Rammstein у трансляції 2 кВт. Або при Вашій дружині/дівчині/хорошій знайомій почну справляти малу нужду на тротуар, і, як філолог, буду голосно вживати яскраві нецензурні звороти, запозичені в країни-агресора. В цьому випадку, я думаю, ви спробуєте мені ще й по морді дати...Якщо словами не дійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По синці завжди всяка хрень виходить. Сам по синці бувало робив те за, що було соромно. Стосовно ситуації яку описав ТС. Бачу конфлікт одного як називаю учителя і бухого. Конфлікту мирного "героя" який отримає повісту і "піде за Україну воювати" і іншого "героя" який хз чи ваще воював (треба вияснити). Але голосні слова АЗОВ вже названі... АЗОВ обіжає велосепедистів Луцька.

Ситуацію не знаю.. буває різне. По синці інколи і справді люди матом розмовляють навіть дуже культурні з першого погляду. Синька вона така. Але є такі які ріал шукають конфлікту. Вимкни музику, тихіше говори, не бикуй, не матерись... і конфлікт виростає там де його не було. Але так на перший погляд бачу проблему не в АЗОВІ, а в синці. І можливо ТС сам шукав конфлік, хоча мож помиляюсь. Знаю трошки Азовців. Можливо і Романа знаю. Тільки є така річ, що між собою мало хто друг друга по іменах в правій тусі називає. Псевдо багатьох знаю, по іменах тільки близбких з Азова з ким пересікався. І про Романа не чув. Можливо чув у розмові псевдо(кличку) Романа?

Роман -усього лиш пасажир. Це саме він вже був поліз битися. А от водій - це саме той, який кричав, що дістане пістолет.

Його імені, на жаль, не знаю.

Щодо велосипедистів.. За всіх відповідати не буду, але за своїх колег-АВЛ-івців впевнений на 100 відсотків, що такого робити не будуть. Для розпиття пива є інші місця, але не вулиця. Несолідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от думаю, що краще - хлопці, ризикують своїм життям захищаючи батьківщину, але п'ють і матюкаються

ти трошки не договорив, то ж я продовжу рядок: погрожують зброєю, а інколи навіть стріляють з неї в людей які з ними в чомусь не згідні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По синці завжди всяка хрень виходить. Сам по синці бувало робив те за, що було соромно. Стосовно ситуації яку описав ТС. Бачу конфлікт одного як називаю учителя і бухого. Конфлікту мирного "героя" який отримає повісту і "піде за Україну воювати" і іншого "героя" який хз чи ваще воював (треба вияснити). Але голосні слова АЗОВ вже названі... АЗОВ обіжає велосепедистів Луцька.

Ситуацію не знаю.. буває різне. По синці інколи і справді люди матом розмовляють навіть дуже культурні з першого погляду. Синька вона така. Але є такі які ріал шукають конфлікту. Вимкни музику, тихіше говори, не бикуй, не матерись... і конфлікт виростає там де його не було. Але так на перший погляд бачу проблему не в АЗОВІ, а в синці. І можливо ТС сам шукав конфлік, хоча мож помиляюсь. Знаю трошки Азовців. Можливо і Романа знаю. Тільки є така річ, що між собою мало хто друг друга по іменах в правій тусі називає. Псевдо багатьох знаю, по іменах тільки близбких з Азова з ким пересікався. І про Романа не чув. Можливо чув у розмові псевдо(кличку) Романа?

Роман -усього лиш пасажир. Це саме він вже був поліз битися. А от водій - це саме той, який кричав, що дістане пістолет.

Його імені, на жаль, не знаю.

Щодо велосипедистів.. За всіх відповідати не буду, але за своїх колег-АВЛ-івців впевнений на 100 відсотків, що такого робити не будуть. Для розпиття пива є інші місця, але не вулиця. Несолідно.

Якщо є бажання можу взнати, що за хлопаки. З Луцька як не дивно зараз Азовців мало. Повернулись ті хто на ротацію (не на довго) і ті хто не пішов у ВСУ коли Азов вивели з МВС. Більшість моїх знайомих з Азова вже на цивілці. Особливого в полку не бачу. Є один з яким катаємо монети шукати. Від нього навіть мату в розмові нема і роботяга. Є такі, що дитинство і далі в жопі. Синька, дівки і тусовка. Але якщо зрівнювати з Айдарівцями чи іншими % адекватів і неадекватів однаковий. Вину вашого конфлікту бачу одну. Синька. А від синькі вже всякий брєд з погрозами і спробами бійки. А чи ви пророкували конфлікт чи ні.. не можу сказати. Не був і не бачив ситуацію на живу. Особисто також вас не знаю. Бачу тільки текст і викладення вашої ситуації. Особисто мені не зрозуміло, що то за міліція яка навіть не спробувала втрутитись в конфлікт. Живем по новому. Раніше менти боялись бо мож бандит))) зара буде боятись бо мож атошник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велосипедисти не погрожують застосувати зброю...

не погрожують? я за своє життя багато різних п'яних неадекватів набачився, хтось погрожував татом-СБУшником, хтось мамою-прокурором, хтось братом-беркутівцем, хтось чорним поясом по карате, а хтось казав, що вийме ножа і заріже... п'янота вона така...

і якщо мене на вулиці обматюкає випивший студент на ровері, то я не буду створювати на борді тему з провокативною назвою "Університет? Ось це такі майбутні вчителі!" або "Велосипедисти? Загроза нашого міста!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є бажання можу взнати, що за хлопаки.

мужик сказав - мужик зробив. Взнай. Думаю, нам всім цікаво буде взнати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що на ГШР ніхто не звернувся. Від Самооборони до історичного 2 хвилини пішки, а велосипедами ще швидше.

І що? Приїде ГШР і буде змагатися з "Азовом" хто кого перематюкає? :-D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, взагалі-то я їх зустрів випадково, коли повертався з роботи. :) Було орієнтовно близько дванадцяти. А дружина - неревнива та не сердита.. Доки не розбудиш. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що? Приїде ГШР і буде змагатися з "Азовом" хто кого перематюкає? :-D

ГШР? Перематюкає? З яких то пір? 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, взагалі-то я їх зустрів випадково, коли повертався з роботи. :) Було орієнтовно близько дванадцяти. А дружина - неревнива та не сердита.. Доки не розбудиш. :D

тема обростає новими цікавими подробицями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже. Людина, яку ми шукаємо, молодий хлопець, років 26-29,

худощавий, ріст 175-180. Іномарка темно-синя, можливо чорна. Опитано поки лише дівчину (до речі, як виявилось, їй ще і 18 нема). Погрозу прострелити ногу вона чула дуже виразно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hennadii Moskal

2 ч. ·

..... І хотіли б, щоб українці знали: не всі їдуть на Донбас захищати Україну. Я постійно вимушений їздити і вибачатися перед родичами загиблих і покалічених через скоєні злочини. Хочу поїхати в місто Щастя і вибачитися перед батьками розстріляної молодої пари 1974 року народження, чоловіка і жінки, які з Щастя виїхали на автомашині «Фольксваген Кадді» і додому не повернулися, пропали. На днях їх знайшли розстріляними в лісі неподалік Щастя. Автомобіль викрали і, почепивши номера з назвою АТО, на ньому роз’їжджав мешканець м. Яворів Львівської області Єльнес Роман Романович 1973 року народження, який саме через машину і розстріляв подружжя. У місті Яворів усі думають, що він виїхав воювати, захищати Україну. А він скоїв злочин ще в серпні та навіть після вбивства записався в один із добровольчих батальйонів, але швидко звідти втік. А потім фактично як дезертир скоїв ще цілу купу злочинів. Так, він сьогодні затриманий, сидить у слідчому ізоляторі. Його будуть судити. Я б про це не писав, якби такий «герой» був один. Але їх із кожним разом стає все більше й більше, а в деяких випадках – їх цілі роти, а то й батальйони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...