Перейти до змісту

Український американець, або якого дідька тобі вдома не сиділось ?)


Houston

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

Вибачаюсь що не писав. По сімейним обставинам повернувся додому, сьогодні вночі приїхав.

Повертатись однозначно в США буду , але це в не найближчих планах, так як підготуватись більш детально маю до наступного разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Houston сказал:

Вибачаюсь що не писав. По сімейним обставинам повернувся додому, сьогодні вночі приїхав.

Повертатись однозначно в США буду , але це в не найближчих планах, так як підготуватись більш детально маю до наступного разу.

 

напишіть нам десь так за тиждень

враження від життя в Украіні після США

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.12.2018 в 09:34, paksivatova сказал:

напишіть нам десь так за тиждень

враження від життя в Украіні після США

 

Я вам скажу що і при постійному проживанні тут, враження не найкращі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так, враження не найкращі. Але я намагаюсь завжди бути зайнятим і не давати собі хандрити.B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
8 часов назад, Houston сказал:

клята америка, повернувся 2  місяці як

може повернутися  в США бажаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Houston сказал:

так от і кажу, 2  місяці вже в США

то ж розкажіть

як було в Україні після Штатів

і як в Штатах після України

доки враження свіжі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Змінив роботу і місце проживання, живу тепер в Хьюстоні, робимо хенд-мейд картини і трафорети. Пишу рідко бо роботи дуже багато і по Америці і на Европу.За враження говорити особливо нема що, тільки хіба те що працювати з білими людьми краще ніж з чорними. Я раніше думав шо є афроамериканці і є нігери, так от мені поки нігери попадались. Я не расист ні разу, але нігер залишається нігером завжди, навіть якшо надіне дорогий костюм і прикинеться людиною. 

Хотів відвідати український ресторан , але його нема в Хьюстоні. дуже хотів дерунів , але в польському теж непогані деруни роблять то я там поїв. Поляк і полячка шо там працюють запитали звідки я , то коли сказав шо з України. Волинь, то трохи перекосило їх, дивні якісь... живуть старими образами.

Получив на днях дозіл на роботу, але з кожним днем все більше додому тягне, от думаю шо робити.

Ще раз вибачаюсь шо пишу рідко, буду намагатись частіше писати, ви питайте шо цікавить вас, а я все розкажу шо знаю.

До зустрічі.

P.S. форум чомусь перевернув догори дригом дві перші фотки... не знаю як їх попраавити

IMG_0006.JPG

IMG_0007.JPG

IMG_0005.JPG

IMG_0009.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 06.04.2019 at 05:52, Houston сказано:

Ще раз вибачаюсь шо пишу рідко, буду намагатись частіше писати, ви питайте шо цікавить вас, а я все розкажу шо знаю.

До зустрічі.

відкрив оце відео.. і людина розказує про зарплати вантажника в 5 тисяч доларів.
наскільки це реально?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Dima4s сказано:

відкрив оце відео.. і людина розказує про зарплати вантажника в 5 тисяч доларів.
наскільки це реально?

Не дивився відео, не хочу витрачати годину часу. Розкажи що там, скільки він працював годин, які умови, ітд. Бо 5800 чистими після податків працюючи вантажником - це щось із розряду фантастики. Такі гроші не кожна людина із вищою освітою отримує. Якось дивився відео іншого блогера, який на мувінгу працював, то в нього в день виходило в середньому 150, максимум 200 з чайовими. Ось реальні зарплати вантажників на мувінгу: https://www.indeed.com/salaries/Mover-Salaries

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5000 $ mojna zarobl9ty dalnoboishikom 9ksho tu maesh dozvil na veluky fyry TIR. Z cum putan9m krashe do Waver, vin tak prciye. A 5800 gryz4ikom to brehn9, takomy viruty to sebe ne povajaty.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.04.2019 в 18:19, Serpent сказал:

то в нього в день виходило в середньому 150, максимум 200 з чайовими.

* 26 = ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Houston сказал:

5000 $ mojna zarobl9ty dalnoboishikom 9ksho tu maesh dozvil na veluky fyry TIR. Z cum putan9m krashe do Waver, vin tak prciye. A 5800 gryz4ikom to brehn9, takomy viruty to sebe ne povajaty.

 

я думаю,що робота вантажника в різних штатах оплачується по різному

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...