Перейти до змісту

Український американець, або якого дідька тобі вдома не сиділось ?)


Houston

Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, Houston сказал:

Розбирають значитьтоматний сок , бо коли я прихожу то тільки цей і ще там якийсь інший є, але не томатний , а на рахунок борщу то я собі не зготую сам такого , я не на стільки хороший кулінар) та й звик щоб мені готували))) лежень блін)

Що до чеків і інформацією яка в них , то там імя і номер телефону , хочеш то телефонуй хто там питав, американці в своїй переважній більшості не піднімуть трубку , а то й взагалі номер в чорний список закинуть. а більше нічого ти і не зробиш з тим номером., якось отак.

А я б не акцентувала увагу на борщу - раз його нема

а подивилася,що там є )

моя сестра часто купувала (як приіхали,зараз не знаю) креветки,фісташки та різні горішки - те,на що у нас high прайс ) 

горох ! свіжий зелений та різні смаколики,що у нас сезонні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

На тему борщу

Один знайомий, який вже кілька років мешкає в Буенос Айресі про таке сказав так :

в чужій країні або ти швидко переймаєш чужу культуру звички і традиції і як всі насолоджуєшся життям, або ниєш що нема борщу, гречки, що посмішки всі натягнуті і постійно вишукуєш що не так. Або ти виїжджаючи втікаєш від совка, або виїжджаючи ти тягнеш совок з собою. (Не дослівно але десь так по змісту)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, vampirich сказано:

в чужій країні або ти швидко переймаєш чужу культуру звички і традиції і як всі насолоджуєшся життям, або ниєш що нема борщу, гречки, що посмішки всі натягнуті і постійно вишукуєш що не так. Або ти виїжджаючи втікаєш від совка, або виїжджаючи ти тягнеш совок з собою. (Не дослівно але десь так по змісту)

Так то так, але ж людині тільки-тільки приїхала. Треба трохи часу, щоб зрозуміти, хочеш ти далі тут жити, чи все ж ностальгія по червоному борщу та гарним дівчатам потягне тебе назад на Батьківщину. Звичайно, є такі унікуми, які селяться і все життя живуть в російськомовному ком'юніті типу Брайтона, розмовляють тільки російською, а англійську не вчать принципово, і кожен день хають Америку і клятих капіталістів та згадують рідні берізки і як вдома було добре. Ну але це вже клініка, сам розумієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Serpent сказал:

Треба трохи часу, щоб зрозуміти, хочеш ти далі тут жити, чи все ж ностальгія по червоному борщу та гарним дівчатам потягне тебе назад на Батьківщину

Що заважає борщ там навчитись варити? Чи ностальгія по нашому брєду мучить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не нию і ніякий совок з собою не тягну, те що я 1 раз сказав за червноний борщ, зовсім не значить те що було вище написано , це взагалі ні до чого було написано.

В мене якась проблема з форумом, постійно показує помилку бед гетаве 502 борд луцьк юа хост ерор. Вдень то і не зайдеш , а вечором то більше шансів.

Ось вам фото новорічних інсталяцій з Хьюстона, це доречі район селебрітіс і спорт зірок , будинки там від 30 мільйонів долларів стартують, ну там відповідно і доміни такі як замки, друг мені розповідав з яким ми їздили туди шо ті люди котрі в тих домах живуть, рік назад почали дуже сильно возмущатися ізза того що люди приходять до їхніх заборів і фоткаються і почали вони вимагати обмежити їм доступ їхніх парканів. Влада на це подивилась з іншого боку, вулиця по якій ходять люди являється державною власністю , а на паркани люди не лізуть, тому нікому і нічого забороняти не стали. Селебріті попсіхували і заспокоїлись... Як на мене то придурки які з жиру бісяться.

Ну а на рахунок інсталяцій то скажу так , ялинок нема, снігу нема, відповідно як результат новорічного настрою нема)))

Також був біля ЕплСтора, ну шо я вам можу сказати , зборище хіпстерів і випендрьожніків всіх вікових категорій, мені сподобався дизайн самого магазину, гарно придумано, так ніби саме за себе говорить, у нас все чесно і прозоро, заходь і дивись. Хоча напевно тільки лінивий не знає за те шо Епл знижує потужності своїх телефонів з часом.

Здавав вчора з двома знайомими тест фізичної перевірки на пожежника, один пройшов один ні , я теж пройшов , мене сказали шо такі хлопці нам треба, чи не хотів би я бути пожежником, і одразу не даючи мені слово вставити сказали шо пожежники не тільки вогонь гасять а й повінь стримують і усівають насліжки. 

Шо ви скажете на цей рахунок ? Я покищо нейтральний до цього  хоча як варіант не погано , зарплатня звичайно не дуже , вимоги високі і ризики є, але медицина майже за дармо, і соцпакет + знижки на їжу і різного роду пролукти, ну і пенсія звичайно раніше)

От такі от пироги, пишіть ваші думки на цей рахунок, дякую , а я спати)

IMG_20181123_182116.jpg

IMG_20181123_193657.jpg

IMG_20181123_193711.jpg

IMG_20181123_193806.jpg

IMG_20181123_193818.jpg

IMG_20181123_200423.jpg

IMG_20181123_203105.jpg

IMG_20181123_203138.jpg

IMG_20181123_203148.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Houston сказал:

Шо ви скажете на цей рахунок ? Я покищо нейтральний до цього  хоча як варіант не погано , зарплатня звичайно не дуже , вимоги високі і ризики є, але медицина майже за дармо, і соцпакет + знижки на їжу і різного роду пролукти, ну і пенсія звичайно раніше)

це якби ти спитав, чи йти працювати, скажімо, двірником, то ми мали б якесь моральне право щось тобі радити. А тут робота повьязана з ризиком, тому це виключно тобі вирішувати, тим більше, що імхо, більшість з нас, про роботу пожежника в США, знають хіба що з фільму *Дело храбрых*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

знають хіба що з фільму *Дело храбрых*

"Зворотна тяга"

1 час назад, Houston сказал:

 

IMG_20181123_182116.jpg

Тема піци не розкрита

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що обіцяють? (По з/п)

Робота ризикована. Можливо краще пошукати ще щось... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибирай такий шлях,щоб потім на пенсії міг оглянувши ст назад , сказати самому собі

-мені не соромно за мій вибір, 

я зробив в житті те,що ХОТІВ.

Ну і те що міг.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок грошей то приблизно 2500-2800 в місяць , ну і знижки , доречі попжежі тут трапляються не дуже часто , на багато частіше повінь трапляється.

У всякому випадку я тест вже пройшов , залишились тести , я вирішив спробувати , нічого нікому не винний буду у всякому випадку. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Houston сказано:

На рахунок грошей то приблизно 2500-2800 в місяць

Це чистими на руки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, case_l сказано:

Це чистими на руки?

Навряд чи. В США кожен сам платить податки, так що ЗП як правило озвучується "before taxes", тобто до сплати податків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/24/2018 at 10:07 AM, halcogen said:

Може виникнути проблема з червоним буряком.

Ніяких проблем з буряком у США немає... відкривай гугл та ютуб і вчись варити борщ! )))

До речі, один раз купував в Валмарті червоний буряк, свіжий з листочками... так молода лінива жирна продавчиня американка спочатку мене перепитала що це таке і як воно називається щоб пробити через касу, а після того як я їй сказав, видала... "вав, а я ніколи його сирого чи вареного не куштувала... тільки з консерви консервований".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/24/2018 at 2:04 AM, vampirich said:

На тему борщу

Один знайомий, який вже кілька років мешкає в Буенос Айресі про таке сказав так :

в чужій країні або ти швидко переймаєш чужу культуру звички і традиції і як всі насолоджуєшся життям, або ниєш що нема борщу, гречки, що посмішки всі натягнуті і постійно вишукуєш що не так. Або ти виїжджаючи втікаєш від совка, або виїжджаючи ти тягнеш совок з собою. (Не дослівно але десь так по змісту)

Якщо хтось думає що червоний чи зелений борщ, чи гороховий супчик - це якийсь "совок", то він дуже помиляється... бо якщо людина виросла в цій культурі харчування, то якими делікатесами її не корми, все одно дуже скоро їй захочеться звичайного українського борщику.

І до речі, де би ми не були і якими би ми з дружиною делікатесами не харчувалися, а через декілька днів всеодно уже хочеться по тарілочці нашого простого українського борщика...

Інша справа, людина вже сама вирішує чи їй вічно жалітися що чогось хочется а його немає,  або взяти та й самому зробити... у вік інтернету навчитись щось готувати взагалі не проблема. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

борщ це лише приклад. Мається на увазі бути постійно невдоволеним що там, куди приїхав нема борщу і т д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/25/2018 at 1:06 AM, Houston said:

В мене якась проблема з форумом, постійно показує помилку бед гетаве 502 борд луцьк юа хост ерор. Вдень то і не зайдеш , а вечором то більше шансів.

Уже більше року така проблема, після останнього "оновлення" борди...

З мобільного інтернету в мене цей форум взагалі ніколи не працює, тільки зі станціонарного вай-фай, ось тому рідко що сюди і закидаю, бо спочатку немає змоги а потім уже немає часу чи бажання. 

Заходь через вай-фай чи з домашнього інтернету, тоді все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім, заходжу рідко  бо проблема з конеутом до борди.

Покищо без новин, працюю сплю їм))) 

На вихідних може злітаю в Нью Йорк, буде видно )

А на рахуннок піци то ми з друзями після робочого дня купили, вирішили запливти жиром трошки)

Безымянный.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Houston сказал:

Привіт всім, заходжу рідко  бо проблема з конеутом до борди.

Покищо без новин, працюю сплю їм))) 

На вихідних може злітаю в Нью Йорк, буде видно )

А на рахуннок піци то ми з друзями після робочого дня купили, вирішили запливти жиром трошки)

Безымянный.png

я так хочу,щоб ви полетіли в Нью-Йорк і прислали ціле море фотографій - Статуя Свободи,Парки Централ та Беттері, Манхетен та 5 авеню вас так чекають!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але їдьте в Нью Йорк хочаб на тиждень, і то того часу буде мало. Ми особисто за тиждень нічого не встигли побачити і дуже шкодуємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Houston сказал:

)

А на рахуннок піци то ми з друзями після робочого дня купили, вирішили запливти жиром трошки)

І все-одно не розкрита)))

Яка ціна? Як на смак порівняно з нашими?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому і

On 26.11.2018 at 17:08, Waver сказано:

так молода лінива жирна

бо

On 26.11.2018 at 17:08, Waver сказано:

я ніколи його сирого чи вареного не куштувала... тільки з консерви консервований

А ще краще фастфуд зжерти і крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Houston сказано:

Привіт всім, заходжу рідко  бо проблема з конеутом до борди.

Постав якийсь безплатний VPN, для хрома цей наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...