Перейти до змісту

Український американець, або якого дідька тобі вдома не сиділось ?)


Houston

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, шось так на чужині скучно стало і згадав за борду. От думаю дай напишу, може з людьми порозмовляю рідною або на суржику )

Занесло мене в Америку не так давно, хотів сюди потрапити вже багато років, ну от і на тобі, маєш.

Для людей які тут не бували але хочуть побувати не в цілях туризму і відпочинку , а в справах роботи і пошуку кращого рівня життя, можу сказати, що Америка наскільки вона прекрасна , то рівно настільки ж і жорстока, пережує і виплюне тебе навіть не попирхнувшись, на вулиці залишитись тут дуже легко, таксамо як і вирватись з нех , все залежить від мотивації.

Я тут відносно не довго, місяць часу , але вже дещо та відмітив для себе, тут люди чимось схожі до наших , дуже люблять халяву, може навіть більше чим ми, і живуть в принципі за такими ж правилами як і ми " Не наїбеш - не проживеш".

Хоча нема чого правду в мішок ховати, рівень життя тут достатньо високий , навіть бомж одівається чистіше  чим бомж український , як ніяк держава за ними дивиться і намагається їм допомагати.

Що до мене то я зараз працюю з своїм другом , ми робимо різного роду лендскейпінг, наприклад вчора викладали патіо біля дому одного з найважливіших адвокатів в Хьюстоні. Хата в нього шоб вам не збрехати 2-2,5 мільйони зелених коштує, мої ноги по таким дорогим підлогам в житті не ходили ще. От така вона Америка на перший погляд.

Буду викладати фото тут в темі якщо будуть цікаві варіанти. А зараз ось декілька таких.

Пишіть що ви думаєте на данний рахунок , я буду радий поспілкуватись.

 

P.S. Я в чорній бейсболці, а біля мене мій напарник Джо-Джо, ми в той день по 150 долларів заробили , а ті двоє за забором по 30, бо майже нічого не робили і сиділи в телефонах )

 

SAVE_20181117_080239.jpeg

SAVE_20181117_080156.jpeg

IMG_20181104_083211.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

з дитинства обожнюю все американське

з радістю підпишуся на тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, Houston said:

 Америка наскільки вона прекрасна , то рівно настільки ж і жорстока, пережує і виплюне тебе навіть не попирхнувшись, на вулиці залишитись тут дуже легко, таксамо як і вирватись з нех , все залежить від мотивації...

Привіт. 

В цих твоїх словах я з тобою абсолютно згідний, бо за останній час стільки всього зрозумів що про таке навіть писати не можу та просто не маю часу... в США всього за один день можна заробити 20 тис. і в той же час 40 тис. втратити... і в той же час розумієш що все це якісь дурниці з того всього що ти тепер розумієш...

Продовжуй, мені самому цікавий твій погляд на США як "свіжого" емігранта!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Waver сказано:

Привіт. 

В цих твоїх словах я з тобою абсолютно згідний...

Продовжуй, мені самому цікавий твій погляд на США як "свіжого" емігранта!

Я думаю це малось на увазі різниця у відношенні до робочих обов'язків . У нас те що мають робити троє роблять п'ятеро в перервах між перекурами і кавою (не всі але таки більшість), а в США з таким підходом роботодавець одразу виставить за двері. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, halcogen сказано:

В мене знайомий на днях в США вернувся. Скаржився, що там баби страшнуваті. Автор, що там з дівками? :D

звісно страшнуваті, бо працюють як коні навіть на каву вийти не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pushy z macbooka mogo naparnyka, tomy sorry za text z anglijskimy bykvamu. Mij laptop ne zapuskaetsja, (Videoadaptor not answer) napevno kinec momy laptopy.

 

Divchata ta zinky tyt zabuvajut bolt na sebe vje z 23-25 rokiv, v magaz mozut prujtu v pijami ))) makijaj to tilky na den narodgenya abo velyke svjato.

Vchra bylu na birthday odnogo z mojih dryziv, vony afro-american vsi, amerycanski gromadiany, sho  ja moly skazaty vony svjatkyjut jak ostannij den zhivyt.

Na rahunok visa kotra y mene to ja i moji dryzi z USA pomogly meni zrobutu Religious VISA. Ale jasno zhe ja do cerkvy maju vidnoshenya nijake )))

Sogodni pershyj raz idy v jihny cerkvy, vidpyshy jak to vono bylo i sho bachuv)

Maju sche pary novuh foto, ale treba vidremontyvaty mij laptop.

Dakyju vsim hto napysav, bydy piznishe )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Houston сказал:

Divchata ta zinky tyt zabuvajut bolt na sebe vje z 23-25 rokiv, v magaz mozut prujtu v pijami ))) makijaj to tilky na den narodgenya abo velyke svjato.

То тільки наші, мабуть, в магаз одягають шубу і каблуки і тонни макіяжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, volks сказал:

То тільки наші, мабуть, в магаз одягають шубу і каблуки і тонни макіяжу.

Тому що по сторонах роззираються, як би вчепити кращого/при баблі/(свій варіант), не зважаючи, що вдома діти є..
Звісно, я узагальнюю і перебільшую, але життя, воно таке.. Риба шукає де глибше, а людина де краще, засуджувати не збираюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Houston сказал:

pushy z macbooka mogo naparnyka, tomy sorry za text z anglijskimy bykvamu. Mij laptop ne zapuskaetsja, (Videoadaptor not answer) napevno kinec momy laptopy.

 

Divchata ta zinky tyt zabuvajut bolt na sebe vje z 23-25 rokiv, v magaz mozut prujtu v pijami ))) makijaj to tilky na den narodgenya abo velyke svjato.

Vchra bylu na birthday odnogo z mojih dryziv, vony afro-american vsi, amerycanski gromadiany, sho  ja moly skazaty vony svjatkyjut jak ostannij den zhivyt.

Na rahunok visa kotra y mene to ja i moji dryzi z USA pomogly meni zrobutu Religious VISA. Ale jasno zhe ja do cerkvy maju vidnoshenya nijake )))

Sogodni pershyj raz idy v jihny cerkvy, vidpyshy jak to vono bylo i sho bachuv)

Maju sche pary novuh foto, ale treba vidremontyvaty mij laptop.

Dakyju vsim hto napysav, bydy piznishe )

ви мені дещо прояснили..

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім )

Цікавий сьогодні досить був день , побував я в Українському клубі в Хьюстоні, запрошували мене ліпити вареники , але я чесно признався що ніколи цього не робив і відкланявся)

Також сьогодні побував в даунтауні Хьюстона, так звичайно не Нью Йорк, але вражає не менше, а з сторони чистоти і охайності то навіть краще, бо в Нью Йорку прийнято сміття складати на обочині і це нормально для них, а тут же навпаки , всі вулиці вилизані чепурні, тільки народу поменше.

Працювати сьогодні не працював, неділя всетаки, а от завтра намічається ударний день бо телефонував мій напарник і говорив, що той адвокат порадв нас свому сусіду і показав нашу роботу, ну і він собі щось подібне захотів.) Не погано як на мене , головне щоб дощу не було , бо в нас сьогодні злив так добряче шо я навіть з ранку і подумати не міг, небо було без жодної хмаринки.

Побував сьогодні в магазині "1 to 5" , все від одного доллара  і до 5, прикольно , можна не погані речі купити, навіть електроніку. Все для людей, торгівля і сфера послуг тут на рівні, Доречі ще жодного разу не пробував гамбургера. чізбургера і тд  і тп. Намагаюсь їсти хоч те що я бачу і розумію що це , замовляю собі перед роботою завжди картоплю обжарену в яйці з курячим мясом, ну і запиваю не солодкою мінералкою, а гарячим чаєм, на мене часом зкоса дивляться місцеві )))

Трапилась сьогодні і одна цікава зустріч біля Волмарта, сидів бездомний  років так 40-45 і розмовляв з якимось хлопцем, тримав табличку, я не читав , але там одне і теж як завжди, дайте поможіть і тд і тп. Але чому звернув на нього увагу , він вимовляв чітко букву Р, ну я подуав дай до нього підійду і запитаю хто і звідки, ну і як вияснилось то громадянин росії, з Ростова, звати Діма , прибув в 2014 році по тур візі, був разом з своєю дівчиною, але вже більше 2 років не бачив її... Я довго не мав часу розмовляти. лише запитав чи на крек гроші просиш чи на не померти з голоду , то клявся і божився шо на їжу, ну але його червоні  білки очей мені говорили за інше, дав йому 5 долларів, може в карму мені зарахуеться там вище )

От таке воно жииття , я сказати чесно багато надивися таких людей котрі під враженням від серіалів і фільмів виробництва США летіли сюди і потім хлебали в повний рот, бо реальність в Америці вона геть не така як в фільмах, тут бігати по кафешкам пити каву і вино не вийде , тут як конь маслаєш , приходиш додому падаєш, зранку проснувся, вмився , закінувся і вперьод.

От так воно буває)

 

Доречі хто може порадити офлайн програму для стискання фото. бо через форум довго закидує, мій інтернет слабенький ) Іронія долі , батьківщина інтернету  і тут провідного  майже ніхто не має, всі на мобільному сидять ) В дощ то взагалі можна забути за хороший сигнал...

IMG_20181105_123525.jpg

IMG_20181118_101517.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Houston said:

Доречі хто може порадити офлайн програму для стискання фото. бо через форум довго закидує, мій інтернет слабенький ) Іронія долі , батьківщина інтернету  і тут провідного  майже ніхто не має, всі на мобільному сидять ) В дощ то взагалі можна забути за хороший сигнал...

Для Відновса можеш загрузити собі безкоштовний FastStone image viewer...   http://www.faststone.org/FSViewerDetail.htm

Для Мака безкоштовний Fotor Photo Editor в App Store...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Lockerz сказано:

ось як Америка ставить на місце

Ах вот ты какой, оказывается,   северный олень.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.11.2018 at 09:49, halcogen сказано:

В мене знайомий на днях в США вернувся. Скаржився, що там баби страшнуваті. Автор, що там з дівками? :D

On 18.11.2018 at 09:52, case_l сказано:

звісно страшнуваті, бо працюють як коні навіть на каву вийти не можна.

19 годин тому, Houston сказано:

Divchata ta zinky tyt zabuvajut bolt na sebe vje z 23-25 rokiv, v magaz mozut prujtu v pijami ))) makijaj to tilky na den narodgenya abo velyke svjato.

(Дівчата та жінки тут забивають болт на себе вже з 23-25 років, в магаз можуть прийти в піжамі ))) макіяж то тільки на день народження або велике свято)

8 годин тому, Houston сказано:

...бо реальність в Америці вона геть не така як в фільмах, тут бігати по кафешкам пити каву і вино не вийде , тут як конь маслаєш , приходиш додому падаєш, зранку проснувся, вмився , закінувся і вперьод.

 

Перефразую анекдот :)

Цитувати

- Коханий, а ти мене любиш?

- люблю...

- А курити заради мене кинеш??

- ну, кину...

- І пити вже ніколи не будеш???

- та не буду вже...

- і на дівчат заглядати зарічешся????

- та звичайно!

- А життя своє заради мене віддаси???

- та віддам! НАХЄРА МЕНІ От ТАКЕ Життя?!!

 

Так от питання - то нах...іба воно те все? Ото пертися на ту чужину, якщо життя, як такого, там не буде? Я серйозно, цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jack74 сказано:

Так от питання - то нах...іба воно те все? Ото пертися на ту чужину, якщо життя, як такого, там не буде? Я серйозно, цікаво

Чому не буде? В кожній країні свої плюси і мінуси, своє життя. Потрібно лише визначитися, чи підходить тобі таке життя. Силою там ніхто не тримає. Не подобається - завжди можна повернутися назад. Але як показує практика, повертаються одиниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожного своя "америка". Ми з дружиною як їздили на 4 місяці по програмі обміну, то ми встигли і попрацювати і погуляти і поїздити трохи по країні. А сусід наш працював цілодобово, на 3х роботах бо мета в нього була зовсім не така. Найбільше мені подобалось в америці що якщо ти хочеш заробити більше - це важко, але реально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Amor сказал:

В кожного своя "америка". Ми з дружиною як їздили на 4 місяці по програмі обміну, то ми встигли і попрацювати і погуляти і поїздити трохи по країні. А сусід наш працював цілодобово, на 3х роботах бо мета в нього була зовсім не така. Найбільше мені подобалось в америці що якщо ти хочеш заробити більше - це важко, але реально

моя сестра півтора роки живе в США

дуже щаслива і хоче там жити надалі

тому я з вами повністю погоджуюся,кожен дивиться і бачить все через свій фільтр

я завжди кажу так : якщо так погано в одній із самих цивілізованих краін світу,то де добре?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, paksivatova сказано:

моя сестра півтора роки живе в США

знайшла там свого судженого?  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, alexvvv сказал:

знайшла там свого судженого?  ;)

 

ні,з судженим поіхали разом :g10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, paksivatova сказал:

моя сестра півтора роки живе в США

дуже щаслива і хоче там жити надалі

тому я з вами повністю погоджуюся,кожен дивиться і бачить все через свій фільтр

я завжди кажу так : якщо так погано в одній із самих цивілізованих краін світу,то де добре?

Цитата

 

Мудрец и ученик сидят у ворот своего города. Подходит путник и спрашивает:
— Что за люди живут в этом городе?

— А кто живет там, откуда ты пришел? — спрашивает мудрец.

— Ох, мерзавцы и воры, злобные и развращенные.

— Здесь то же самое, — ответил мудрец. Через некоторое время подошел другой путник и тоже спросил, что за народ в этом городе.

— А кто живет там, откуда ты пришел? — спросил мудрец.

— Прекрасные люди, добрые и отзывчивые, — ответил путник.

— Здесь ты найдешь таких же, — сказал мудрец.

— Почему ты одному сказал, что здесь живут негодяи, а другому — что здесь живут хорошие люди? — спросил мудреца ученик.

— Везде есть и хорошие люди, и плохие, — ответил ему мудрец. — Просто каждый находит только то, что умеет искать.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...