Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, rl72 сказано:

 

Ромаха, і що один день пройшов і  ти вже розчарувався... а скільки агітації було

Є об‘єктивна оцінка ситуації, вона наступна: найвища влада повністю не відчуває реальних проблем суспільства. Як їх самих ніхто в світі неповажає, так і вони ставляться до народу. Ця ситуація скоріш всього обернеться катастрофою. Такої кількості мєнтів я в житті не бачив і вона протиставлена людям, які вийшли мирно підтримати впровадження рятівних механізмів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
7 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Є об‘єктивна оцінка ситуації, вона наступна: найвища влада повністю не відчуває реальних проблем суспільства. Як їх самих ніхто в світі неповажає, так і вони ставляться до народу. Ця ситуація скоріш всього обернеться катастрофою. Такої кількості мєнтів я в житті не бачив і вона протиставлена людям, які вийшли мирно підтримати впровадження рятівних механізмів.

ромаха, а якби там стільки ментів не було, на скільки мирним була б така підтримка?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, vaz75 сказано:

Це так радієш невдачі Ромахи, чи тому, що повпливати на владу не вдасться?

 

гм, цікавий вплив на владу. депутати самі на себе впливають. це якийсь сюр.

цікаво хто на кого мав впливати: Парасюк на Соболєва, Соболєв на Семенченка, Семенченко на Тимошенко, Тимошенко на Лєщенка??? Так, може Парасюк не до того свій вплив застосовував? Не Гелетей же ж у нас закони приймає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, romaxa11 сказал:

Є об‘єктивна оцінка ситуації, вона наступна: найвища влада повністю не відчуває реальних проблем суспільства. Як їх самих ніхто в світі неповажає, так і вони ставляться до народу. Ця ситуація скоріш всього обернеться катастрофою. Такої кількості мєнтів я в житті не бачив і вона протиставлена людям, які вийшли мирно підтримати впровадження рятівних механізмів.

І що далі? Шини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, romaxa11 сказал:

Є об‘єктивна оцінка ситуації, вона наступна: найвища влада повністю не відчуває реальних проблем суспільства.

 

До нас на ремонт пригнали авто, BMW X6 M-ka 2016 року. Така шикарна машина, сідаєш в неї, а в ній все так чудово, гармонійно, уютно, все обшито і пахне натуральною шкірою, музика Hi-End класу, звучання - нема слів щоб виразити... І ось сидиш в такій машині і думаєш, які нафіг проблеми людей можуть турбувати власників таких авто (я маю на увазі тих власників, що при владі), як хтось колись казав - вони бачать навколишній світ тільки з вікон своїх кабінетів і своїх дорогих автомобілів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yura-patriot сказано:

Так шо там Саакашвілі ваш шановні? буде прєзіком,чи ні?:)

При всьому бажанні, йому по закону не можна стати президентом. Ходять чутки, що на цю роль готують... Вакарчука.

B)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Serpent сказал:

При всьому бажанні, йому по закону не можна стати президентом. Ходять чутки, що на цю роль готують... Вакарчука.

B)

 

 

Луценко, по закону, теж не мав права бути генеральним прокурором, але ж в нас *парламентсько-президентська * форма правління :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, rl72 сказал:

гм, цікавий вплив на владу. депутати самі на себе впливають. це якийсь сюр

не самі на себе, а на колег. Якщо депутати бпп хочуть на колег повпливати, щоб була більшість, вони кличуть свого *старшого брата* Порошенка, який , ніштяками, погрозами та шантажом, допомагає прийняти потрібний закон. Інші ж депутати теж покликали свого *старшого брата* - народ, щоб прийняти *свої* закони, щоб народ повпливав на інших депутатів. Тому нема ніякого *сюра*, один (декілька) в полі не воїн, розповсюджуєтся і на верховну зраду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Юріч сказал:

які нафіг проблеми людей можуть турбувати власників таких авто (я маю на увазі тих власників, що при владі)

Такі, наприклад

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

не самі на себе, а на колег. Якщо депутати бпп хочуть на колег повпливати, щоб була більшість, вони кличуть свого *старшого брата* Порошенка, який , ніштяками, погрозами та шантажом, допомагає прийняти потрібний закон. Інші ж депутати теж покликали свого *старшого брата* - народ, щоб прийняти *свої* закони, щоб народ повпливав на інших депутатів. Тому нема ніякого *сюра*, один (декілька) в полі не воїн, розповсюджуєтся і на верховну зраду

не сміши. народ покликали)))

*свої* закони - це як? ці ж Порошенко подав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Луценко, по закону, теж не мав права бути генеральним прокурором, але ж в нас *парламентсько-президентська * форма правління :) 

 

та ти що? а знаєш в чому відмінності зі внесенням змін в Закон України і Конституцію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, rl72 сказал:

не сміши

ок,не смішу

5 минут назад, rl72 сказал:

а знаєш в чому відмінності зі внесенням змін в Закон України і Конституцію?

нєа, просвіти, з врахуванням особливостей політичної системи (прав тот, у кого большє прав) України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

нєа, просвіти, з врахуванням особливостей політичної системи (прав тот, у кого большє прав) України

В Конституцію зміни вносяться:

1. Законопроект в першому читанні проста більшість 226 і більше голосів

2. передача в Конституційний щодо висновку чи відповідає той законопроект Конституції

3. Якщо висновок позитивний, на голосування у ВРУ і тепер треба 300 голосів мінімум.

4. є 300 голосів є зміни, немає 300 голосів. арідівідерчі.

Якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, rl72 сказано:

ти ж мене теж не знаєш, але чомусь дійшов висновку "про лизати сраку"  за гроші впрямому значенні

я в живу можу поговорити з тим же Ді, Українцем (хоча про що?:)), з Захаром вже взападло<_<, а з тобою хто в живу говорив? Ти звичайний чмошник, який думає як чмошник і пише як чмошник. Ді просто велика дитина, яка не хоче вірити в свою інфантильність і унікальну здатність робити невчасні помилкові висновки, але то його доля, очевидно непроста. Бо одне діло помилитись і виправитись, а інше купити на все життя безлімітний абонемент на граблі. Я його думку поважаю, правда тільки тому, що це його думка а не методичка. Просто читаючи методичку у нього виникають подібні думки і загалом він щиро згідний з методичками. А ти чмошник і заробіток твій чмошний. Я мушу це написати, бо як не напишу, то всі призабудуть яке ти чмо, ну і щоб ти сам не забував. Хоча хто ти? Хтось тебе бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, romaxa11 сказано:

я в живу можу поговорити з тим же Ді, Українцем (хоча про що?:)), з Захаром вже взападло<_<, а з тобою хто в живу говорив? Ти звичайний чмошник, який думає як чмошник і пише як чмошник. Ді просто велика дитина, яка не хоче вірити в свою інфантильність і унікальну здатність робити невчасні помилкові висновки, але то його доля, очевидно непроста. Бо одне діло помилитись і виправитись, а інше купити на все життя безлімітний абонемент на граблі. Я його думку поважаю, правда тільки тому, що це його думка а не методичка. Просто читаючи методичку у нього виникають подібні думки і загалом він щиро згідний з методичками. А ти чмошник і заробіток твій чмошний. Я мушу це написати, бо як не напишу, то всі призабудуть яке ти чмо, ну і щоб ти сам не забував. Хоча хто ти? Хтось тебе бачив?

Я бачив... І не раз...

Рома перед тим як таке писати, спочатку подумай про себе хто ти. І лише через те, що ти не знаєш персонально людину і не подобається його дописи ти не маєш права так його обзивати. 

А те що ти тут дозволяєш писати про людей яких ти знаєш, мені взагалі соромно і в якісь мірі не приємно, що ми взагалі знайомі.

Триндець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте не сваритись а об'єднаємось над тим, що цікавить всіх нас. Те що всім нам потрібно. У нас різні погляди, але хто себе дійсно не продав може ж не підіймати болючі та неприємні для інших теми. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romaxa11 сказано:

я в живу можу поговорити з тим же Ді, Українцем (хоча про що?:)), з Захаром вже взападло<_<, а з тобою хто в живу говорив? Ти звичайний чмошник, який думає як чмошник і пише як чмошник. Ді просто велика дитина, яка не хоче вірити в свою інфантильність і унікальну здатність робити невчасні помилкові висновки, але то його доля, очевидно непроста. Бо одне діло помилитись і виправитись, а інше купити на все життя безлімітний абонемент на граблі. Я його думку поважаю, правда тільки тому, що це його думка а не методичка. Просто читаючи методичку у нього виникають подібні думки і загалом він щиро згідний з методичками. А ти чмошник і заробіток твій чмошний. Я мушу це написати, бо як не напишу, то всі призабудуть яке ти чмо, ну і щоб ти сам не забував. Хоча хто ти? Хтось тебе бачив?

 

а з якого йуха я маю перед тобою відчитуватись?

 

п.с. ти ще більший дурень, ніж я думав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, rl72 сказано:

 

а з якого йуха я маю перед тобою відчитуватись?

 

п.с. ти ще більший дурень, ніж я думав.

Ти взагалі ніхто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:

Я бачив... І не раз...

Рома перед тим як таке писати, спочатку подумай про себе хто ти. І лише через те, що ти не знаєш персонально людину і не подобається його дописи ти не маєш права так його обзивати. 

А те що ти тут дозволяєш писати про людей яких ти знаєш, мені взагалі соромно і в якісь мірі не приємно, що ми взагалі знайомі.

Триндець!

Хто сказав що не думаю, занадто сильно думаю. Думаю про те, що ви знайшли алгоритм виправдання цинічної підлості влади відносно трупів на Грушевського, під Дебальцевим, Ілловайськом, Зеленопіллям. Вам зручніше сіре, але коли ти граєшся в відтінки сірого ти втрачаєш відчуття білого і чорного, ти набуваєш унікальної здатності осуджувати будь кого і виправдрвувати будь що, переводити стрілки з головного на вторинне, замінювати стратегію тактикою. Це гра з моральністю, порядністю, гра з совістю. Це страшна річ, коли в цій країні можна виправдати будь що, при допомозі темників і ботні. От зараз всі взялися за малолєтку в Харкові, а не було б політичних протестів, всі б клади на це і відмазали її на раз два. Єдине що я тримаю в собі, це не дозволити собі залізти в сіре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

І лише через те, що ти не знаєш персонально людину і не подобається його дописи ти не маєш права так його обзивати. 

 

А нічого, що та сама людина обзиває іншу людину, не знаючи її? Чого ти не включив "адвоката", коли він, наприклад, мене довбнем назвав? 

П.С. Ні в якому разі не виправдовую  і не підтримую нелицеприємний спіч Ромахи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А нічого, що та сама людина обзиває іншу людину, не знаючи її? Чого ти не включив "адвоката", коли він, наприклад, мене довбнем назвав? 

 

Контекст різний ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...