Перейти до змісту

Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

Твій рівень українізації «Майкл із Торонто»

Дуже файно, що до українізації comfy.ua долучилися навіть представники української діяспори в Канаді. Твоя українська — куль та майже бест, але є одне але... Інколи ти й сам не тямиш, якою мовою розмовляєш. Отже, вйо навчатися!

http://ua.comfy.ua/test/start/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій рівень українізації ''Нащадок Шевченка''

Слава Україні! Рівень моєї українізації зашкалює. Я грамотно пишу та розмовляю рідною мовою. Кобзар би мною пишався!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій рівень українізації «Нащадок Шевченка»

Слава Україні! Рівень моєї українізації зашкалює. Я грамотно пишу та розмовляю рідною мовою. Кобзар би мною пишався!

Хоча в реалі не сказав би що я нащадок Шевченка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча в реалі не сказав би що я нащадок Шевченка :)

Те ж саме, що і в мене про випускницю. Тест легкий.

Хотілося б себе десь перевірити на чомусь складнішому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пізнавально і цікаво.

Перша спроба:

8 з 10 правильних відповідей

Твій рівень українізації «Випускниця філфаку»

Я володію рідною мовою вільно, як філолог: напам’ять цитую класиків української літератури, у вільний час влаштовую мовні вечори у «Львівській політехніці», а перед сном читаю блог Ірини Фаріон. Я знаю, що «Маша» — то форма не наша, а запрошуючи друга на борщ, звертаюсь до нього «Степане!», а не «Стьопа».

Друга спроба:

10 з 10 правильних відповідей

Твій рівень українізації «Нащадок Шевченка»

Слава Україні! Рівень моєї українізації зашкалює. Я грамотно пишу та розмовляю рідною мовою. Кобзар би мною пишався!

В другій спроі повторилося питання про опінію (двічі відповів правильно) та про книгу-книжку (вважаю, що ці дві відповіді правильні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 з 10 правильних відповідей :_35:

Твій рівень українізації :_04:«Випускниця філфаку» :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащадок. схибив двічі. цікаво, хто тоді той, хто усі 10 завдання виконав правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащадок. схибив двічі. цікаво, хто тоді той, хто усі 10 завдання виконав правильно?

Кілька постів вище глянь))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій рівень українізації «Азіров»

Це просто бімба! Я є носієм унікального діалекту «азірівка», що спустився до нас із висоти прем’єрського крісла. Кажуть, таку говірку дедалі частіше можна почути десь у Ростові. В Україні це мовне явище занепадає, бо людей з такою балачкою знімають із поїздів і спроваджують самі знаєте, куди...

:0150:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевірив 0\10 і підпортив Комфі статистику ^_^

a749c47e43b42727f0aa6ffbd12c217d.png

Твій рівень українізації «Кокошник»

Це не наш дресс-код. Краще вдягай вишиванку, читай «Кобзаря» і вивчай співочу мову. А потім дамо тобі ще шанс протестуватися. Дізнайся, чи є серед твоїх друзів москалики: запроси їх пройти цей тест.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно хотів створити тему для обговорення, вибачте якщо не за адресою, але дістало. Добре що є такі тести, проте звернімо увагу на чому виховуються наші ДІТИ. На прикладі своєї доньки можу і хочу сказати про омоскалення і окацаплення українців ще з народження, (для всіх рускоязичних кого зачепило - пнх), чому я і моя дитина має слухати з усіх мовників чужу мову і як наслідок нею розмовляти, хтось може сказати вибирай сам з чого вона буде черпати інформацію і якою мовою, але з чого вибрати? НЕМА УКРАЇНСЬКОГО контенту для дітей, всі мультфільми російською, добре що можна знайти старі мультики українською на ютубі, але вони не такі цікаві для сьогоднішніх дітей, питання звичайно до держави, але до кого конкретно? Чому на 1 україномовну пісню на музичному каналі, загальному, 20 кацапських і 15 англомовних, а виконуються «українськими» артистами, теж до кого з запитанням? Добре хоч дубляж нових фільмів рідною, але трохи дорого ходити щодня в кіно, хочеться і в зомбоящику рідну почути. Про радіоефір взагалі без сліз говорити важко, українською на БІЛЬШОСТІ станцій тільки реклама, Галичина і радіо24, це типу вам русофобам вистачить, до кого з питанням наповнення ефірів теле, радіо українським звертатись? Я не впевнений що моя дитина пройде такий тест, їй 3.5 а вона вже наполовину москаль, мене це дуже гнобить, чим я можу зарадити? Просто боляче що в своїй країні з традиціями з культурою, відчуваю себе «нацменом», можливо колись настане той час, коли все чуже буде мати переклад, а не титри рідною мовою знизу, коли для кацапів, які тут живуть буде 1-2 тематична радіостанція, коли наші творчі люди будуть творити рідною для нас, а не для москальських глядачів.... Надіюсь, чекаю, готовий щось змінити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 з 10 правильних відповідей

Твій рівень українізації «Випускниця філфаку»

Я володію рідною мовою вільно, як філолог: напам’ять цитую класиків української літератури, у вільний час влаштовую мовні вечори у «Львівській політехніці», а перед сном читаю блог Ірини Фаріон. Я знаю, що «Маша» — то форма не наша, а запрошуючи друга на борщ, звертаюсь до нього «Степане!», а не «Стьопа».

Оступився на сходах... ;)

Але те що написано у описі, то не про мене. Говорю суржиком.... :( і нічого не можу з цим вдіяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій рівень українізації «Нащадок Шевченка»

Слава Україні! Рівень моєї українізації зашкалює. Я грамотно пишу та розмовляю рідною мовою. Кобзар би мною пишався!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...