Перейти до змісту

Тест на логічне мислення (М. Войнаровский)


nataljka

Рекомендовані повідомлення

покажи на прикладі, що саме для тебе там не логічно

давай поміркуємо разом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нелогічним є те, що тест на логіку використовує неправильні терміни, які не можна застосувати до даних ситуацій. Адже кожне слово несе якийсь зміст. Але навіть, якщо опустити цей факт. Я б не став величати таку науку, як логіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нелогічним є те, що тест на логіку використовує неправильні терміни, які не можна застосувати до даних ситуацій. Адже кожне слово несе якийсь зміст. Але навіть, якщо опустити цей факт. Я б не став величати таку науку, як логіка.

гуманітарій, інфа 100% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні :) я людина, просто людина. Хоч і маю диплом молодшого спеціаліста технічого коледжу, я технік-механік комп'ютерних систем і мереж.

За плечима також музична школа і студсамоврядування, націоналістична громадська організація, а нині ще й церковний хор. Тому я наголошую, не все ще в цьому світі логічне і раціональне, ще не відміняв ніхто таких понять, як віра надія і любов. І не говоріть, мені що ці поняття не мають до цього ніякого відношення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні :) я людина, просто людина. Хоч і маю диплом молодшого спеціаліста технічого коледжу, я технік-механік комп'ютерних систем і мереж.

За плечима також музична школа і студсамоврядування, націоналістична громадська організація, а нині ще й церковний хор. Тому я наголошую, не все ще в цьому світі логічне і раціональне, ще не відміняв ніхто таких понять, як віра надія і любов. І не говоріть, мені що ці поняття не мають до цього ніякого відношення.

Чомусь нагадує спроба мясоїдів затролити веганів :) Я ж лише мав на увазі що твій мозок більш схильний до маніпуляції словами, ніж до побудови логічних математичних ланок, і посада нічого не змінює, знаю кучу гуманітаріїв які займаються компьютерами - вносять хаос в математичну сухість ;) Якщо не зрозумів тест - не варто тут це виявлять, я впевнений що у співах ти кращий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винос мозга!

Тест на уважність сприйняття слів-закарлюк :_02:

23 бали, я так розумію через те, що не вчитувався уважно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Тому я наголошую, не все ще в цьому світі логічне і раціональне, ще не відміняв ніхто таких понять, як віра надія і любов. І не говоріть, мені що ці поняття не мають до цього ніякого відношення.

Що іраціонального і нелогічного в вірі, надії та любові?! На мою думку, все в цьому світі можна логічно пояснити. Інша справа, що пояснення часто настільки складні, що їх важко знайти. І саме коли хтось не може знайти логічне пояснення якогось явища, зазвичай виникають твердження про його надприродність. Але те, що ми чогось не бачимо, не означає, що його не існує!

Щодо тесту, декілька років тому я його вже проходив з результатом в 29 балів. А сьогодні вже всі 30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

25 між тисяч слів німих шоб не сказати гірше, подекуди ржачно) але це тест і тіко тест. життєва логіка це не тільки логіка заперечення заперечень... тест легкий. дійсно. але між цих кракозябликів мізки перегріваються. :_09: вважаю аналогічні тести скоріш тестами на психонервову систему а не на логіку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...