Перейти до змісту

Новини батальйону "АЙДАР"


ODZER

Рекомендовані повідомлення

Не змінимо систему - не зміниться ніщо.

Це було головною вимогою Майдану - зміна Системи. Виконання цієї вимоги там само де і реформи, там сам де і 1000 грн. бійцям АТО в день.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Бля, куди не глянь - всі одіозні та неоднозначні. Генпрокуратура відкрила 27 кримінальних проваджень щодо 13 бійців "Айдару" (тут), на ПС також гонять. Йопа мать, а хто жене та з чиєї подачі? А може давайте спочатку розберемось з беркутятами з Майдану, суддями-"антимайданниками", голосувальниками за "закони 16 січня", охоронцями Ахметки, які нещодавно побили журналістів (до речі, як рацуха - нехай айдарівці "відтягнуться" на цих охоронцях, і наука кАзлам Ахметки буде, і люди позитивно сприймуть, коротше - повна реабілітація хлопцям буде), з приспішниками ВФЯ (а то вже Андрюша Портнов "погрожує" повернутись до України, бо до нього немає питань в наших правоохоронних органів), з Яремою, який немає питань до ВФЯ, з якого, в свою чергу, хоче Європа зняти санкції, а проведення реформ, тобто, жодної реформи за 9 місяців. Продовжувати можна довго. Блін, та розкрийте очі, нас зіштовхують лобами. В нашій історії вже було таке - "ястрєбкі", а потім звинувачували бандерівців. Немає, як на вас, паралелей? Не наштовхує на роздуми - а почерк один і той самий?! Я для себе поставив знак рівності між пАпєрєдніками і цими, бля, "уміротворьоними міротворцами".

Смешались в кучу кони, люди,

И залпы тысячи орудий

Слились в протяжный вой…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смешались в кучу кони, люди, И залпы тысячи орудий Слились в протяжный вой…

Андрій, та не скажи. Життя - складна річ. Має бути послідовність в діях влади. А ми її не спостерігаємо. Вони пішли шляхом найменшого спротиву - шляхом пАпєрєдніков. Звичайно, ліпше зробити "говноброс" проти когось (в даному випадку, представників добровольчих батальйонів), ніж займатись своїми прямими обов'язками і відволікти увагу людей від проблем насущних.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, 100%. От і ще одна тенденція - аяйай, не мона, війна в країні, а ти критикуєш, то ти фсбшник.

В нас вже давно така тенденція прослідковується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, та ні, до влади й їх дій питань багато, але Айдар сам себе дискредитує. повір, коли про це можна буде говорити, або колись хто не витримає - буде стільки інформації...просто зараз всі розуміють, що через частину Айдару можна нанести шкоду всім захисникам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батальон "АЙДАР"

Военнослужащие в/ч п/п В0624 (батальон “АЙДАР”) глубоко возмущены фактами, отраженными в съемке c видеорегистратора машины, выложенном на канале youtube.https://www.youtube....h?v=rvXXHtheXBQ

В видеосюжете фигурируют лица, которые позорят звание бойца батальона «АЙДАР», военнослужащего Вооруженных сил Украины, просто украинца.

Не хватает слов обозначить то, что совершили эти люди. Это выглядело глумлением над памятью наших погибших.

Мы уверены, что виновные будут наказаны в соответствии с действующим законодательством, как виновные перед законом и перед обществом.

Недостойно бойца батальона «АЙДАР» вести себя непорядочно, не по-мужски, по отношению ко всему, ради чего мы воюем за единство нашей Родины — чувству национального единства, безопасности, спокойной и мирной жизни.

офіційна сторінка у фейсбуці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи уточнена інформація з позицією самого батальйону

В "Айдарі" визнали, що свавілля на бориспільській трасі влаштували їхні бійці

Заступник командиру батальйону територіальної оборони "Айдар" Євген Пташник заявив, що двоє чоловіків на відео з бориспільської траси є бійцями цього військового формування

Про це він заявив у ефірі Еспресо.TV.

"Так, це були бійці "Айдару". Двох людей ми впізнали", - сказав Євген Пташник.

"Я дізнався про це відео, мені подзвонили з редакції одного з каналів. Ми його переглянули, не один я, а й група офіцерів і військовослужбовців. Ми дуже сильно обурені тим, що ті люди, які повинні захищати тих людей, які живуть у Києві, Львові, Івано-Франківську, Черкасах, по всій Україні, творять таке неподобство", - заявив військовий.

У батальйоні не знають, що могло підштовхнути бійців на такі дії.

"Я не знаю, що може таке статися, через що можна накинутися на цивільну людину, на тих людей, які нам допомагають тут. Останні гроші несуть, щоб армія стала на ноги і захистила їх та їхні родини", - сказав Пташник і запевнив, що "цих бійців не буде в батальйоні "Айдар".

"Сказати, що таких випадків більше не буде - я не можу. Але йде планомірна і важка робота з виявлення таких людей, які не гідні носити звання військовослужбовців і тим більше бійця батальйону "Айдар", - підсумував заступник командиру батальйону.

Нагадаємо, що сьогодні у мережі з'явилося відео, на якому люди у камуфляжній формі, схожі на бійців "Айдару", порушуючи правила дорожнього руху, влаштували бійку на трасі Бориспіль-Київ.

Радує, що признали, що це не нормальна поведінка, вірю, що розберутся. Так що не все так погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, та ні, до влади й їх дій питань багато, але Айдар сам себе дискредитує. повір, коли про це можна буде говорити, або колись хто не витримає - буде стільки інформації...просто зараз всі розуміють, що через частину Айдару можна нанести шкоду всім захисникам...

Андрію, я розумію все. Але головне: "как подать?". Чи не так?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрію, я розумію все. Але головне: "как подать?". Чи не так?

ні, справді ні. вони самі чудять й самі паляться.

нажаль так й є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклад (викладено в пості №184) - як тонко, не здається тобі?

...Неоднократно наблюдал, что даже не на западной Украине в целом, а именно на Галичине, особый пиетет к погибшим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви не припускаєте, що в рядах добровольчих батальйонів (Айдару в т.ч.) можуть бути, скажем так, "заслані козачки", тобто агенти ГРУ чи ФСБ, завдання яких і полягає в тому, щоб якомога більше дискредитувати наших військових?

Адже йде війна. А будь-яка війна - це також війна розвідок, шпигунів і диверсантів.

Все ж не хочеться вірити, що серед наших героїв, наших захисників є таке бидло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бидло захисником не є..Воно просто "примазалося", і "сосе" (не плутати з інтимом). Паралельно намагається підставити чиюсь голову замість своєї сраки. Але рано чи пізно, бидлуатізм вилізе "на-гора", це Закон Всесвіту.

П.С. Є ще й гірше, аніж ці...Страшно буде, коли "вилізе". Єдиний позитив ситуації - є можливість почистити трохи. Як і хто - то вже я не казатиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я людина "не просвітлена" і для мене Айдар це браві хлопці, які воюють замість нас всіх - там, на сході, під кулями. І тут опанатакаху*ня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте перші сторінки теми про загиблих хлопців, які поклали життя за нашу Батьківщину. Не всі ж погані, не треба робити поспішних висновків і оцінювати цілий батальйон по його окремих особах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які б благі наміри не побудили цих айдарівців на цей мордобой - вони 100% не праві. Повагу до себе, повагу до загиблих героїв, та й навіть до звичайних померлих кулаками не виховаєш. Не потрібно було перекривати всю трасу. Хто має повагу, той би й так не обганяв, а хто цю повагу не має в собі, не вихований так, того не змусиш силою... Бог тому буде суддею, а не такі "вихователі".

... А от дурості наробили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учасники сутички на Бориспільській трасі за участі "Айдару" розповіли, що сталося насправді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, перше - трасу не перекривали, кому потрібно було - їхали як по лівій полосі, так і зправа, перегляньте відео, врешті решт!

друге - чуваки сивіють просто везучи 200-х додому у рефрижераторі. І це не гіпербола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, перше - трасу не перекривали, кому потрібно було - їхали як по лівій полосі, так і зправа, перегляньте відео, врешті решт!

друге - чуваки сивіють просто везучи 200-х додому у рефрижераторі. І це не гіпербола.

По СТБ в новинах показували потерпілого. Там же показували відео, де всі полоси були перекриті айдарівцями і автомайданом і вони не давали себе обігнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився уважно відео.

Вже про це говорили раніше. Починається зіркова хвороба людей, що повертаються із фронту.

Мало того, він вважає що бійців треба зустрічати на колінах.

Це справді "страшна загроза для нашого майбутнього" (с) автор слів з відео.

Є над чим задуматись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, подивіться повне відео. Там видно, що колону обганяють.

На відео видно (мені), що зліва зміг прорватися лише жовтий бус, і то лише тоді, коли білий бус з колони почав підрізати автора відео, звільнивши таким чином крайню ліву смугу. Також бачив ще одну автівку, яка випереджувала колону зправа по обочині. За нею також рвонуло авто з колони і невідомо що там було з ними далі.

Я подивився повне відео, а тепер почитайте ПДР як має рухатися колона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подивився повне відео, а тепер почитайте ПДР як має рухатися колона.

ок. "Айдарівці" винуваті. Війни в країні немає. Ніхто не загинув. Все робим по правилам.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айдарівців можна зрозуміти,вони погарячкували, можливо деяким людям насрати що в країні війна, і що за них життя віддають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, "панять и прастить"

хоч би один вибачився на камеру за те що б'ють цих людей...

Айдарівців можна зрозуміти,вони погарячкували, можливо деяким людям насрати що в країні війна, і що за них життя віддають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...