Перейти до змісту

Новини батальйону "АЙДАР"


ODZER

Рекомендовані повідомлення

й знову я не можу втриматись....Айдар,Айдар хто ти????чий ТИ?

так от темка бурштину ну дуууже популярна,так от по "долгу служби" довелось поспілкуватись з жителем Олевська,так ось його слова мене чуток вразили--й була ця розмова після побаченог овідео з обгоном Айдару,

-"нас кришує Айдар 40-60 чоловік,акашнікі,балаклави,два ряди охорони".... про які сцуко зміни можна говрити????й бардак,анархія цих тіпів (не тільки Айдару,я знав особоисто,вже покійного бійця з Айдару,пацан був молодець,патріотом,звідки це шобло понабиралось я не знаю) зі зброєю по всіх областях у всіх сферах!!!+Самооборона й Правий сектор--хоч забаньте мене це бандформування справжні які приймають участь у конфліктах де крутяться гроші--це не випадковість!!!!.Тай у відео спростуванні--хтось щось конкретне почув?чи давили на те що покійників везли......закон є закон!

колись мене про факти питали які факти?мене закопають,або натякнуть так аби фактів я не пригадав ніколи!тому що якщо всі праведникі так себе показали то куди йти далі шукати справедливості(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Я подивився повне відео, а тепер почитайте ПДР як має рухатися колона.

ок. "Айдарівці" винуваті. Війни в країні немає. Ніхто не загинув. Все робим по правилам.

в чому вина пацана з дружиною на шкоді, щоб підрізати їхнє авто, виходити і розпускати руки? якби то був мажор на лексусі, то ще якось понятно, хоча для людей честі це неприпустимо. а так..... :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю,як там було насправді,але це були не похорони братків після розборок,а похорони бійців,які загинули за нашу волю і свободу і нічого не станеться,якщо хтось трішки затримається на трасі.Ми повинні з почестями і шаною ховати не тільки тих,хто загинув першим,а й усіх інших.Це не повинно перетворюватись в щось рутинне й заурядне.

Я часто їзжу і бачу похоронні процесії,мені ніколи й в думці не було обганяти,підрізати тощо.

Колега розповідав,як їхав трасою Дубно-Львів і айдарівці також їхали похоронною процесією,всі спокійно їхали за колоною,але один крутяк на джипіку почав обганяти машини,при чому постійно порушуючи(через 2 суцільних,витискаючи інші машини з колєйки,підрізаючи) і хлопці не витримали,двома джипами його відтіснили на узбіччя.Морду не били,але виїхати з узбіччя самотужки крутелик не зміг.

Якщо чесно,то іноді самому хочеться таких крутеликів випихати далеко за узбіччя.Бо по іншому бидло не зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок. "Айдарівці" винуваті. Війни в країні немає. Ніхто не загинув. Все робим по правилам.

а знаєш, друже, що найгірше у всій цій ситуації?

те що замість визнати свою вину, почали прикриватись загинувшими побратимами. верх цинізма.

думаю ти не гірше мене знаєш, що являє собою айдар й що там далеко не всі такі, як наші та афганці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І досі ніхто не знає , кого Айдар слухається насправді.Між тим наближається перемиря і робити їм на передовій не буде чого.

Тож по вечерам у нас стане веселіше.

І якщо на любого міліціонера можна знайти його начальника- то хто в Айдара начальник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю,як там було насправді,але це були не похорони братків після розборок,а похорони бійців,які загинули за нашу волю і свободу і нічого не станеться,якщо хтось трішки затримається на трасі.Ми повинні з почестями і шаною ховати не тільки тих,хто загинув першим,а й усіх інших.Це не повинно перетворюватись в щось рутинне й заурядне.

Я часто їзжу і бачу похоронні процесії,мені ніколи й в думці не було обганяти,підрізати тощо.

Колега розповідав,як їхав трасою Дубно-Львів і айдарівці також їхали похоронною процесією,всі спокійно їхали за колоною,але один крутяк на джипіку почав обганяти машини,при чому постійно порушуючи(через 2 суцільних,витискаючи інші машини з колєйки,підрізаючи) і хлопці не витримали,двома джипами його відтіснили на узбіччя.Морду не били,але виїхати з узбіччя самотужки крутелик не зміг.

Якщо чесно,то іноді самому хочеться таких крутеликів випихати далеко за узбіччя.Бо по іншому бидло не зрозуміє.

Хлопці що загинули - герої! Вічна їм пам"ять!

От ти кажиш що нічого не станеться коли всі проїдуть за колоною. Що сталося коли жовтий бус обігнав колону? Відповідаю: нічого не сталося! Обганяти колону (хоча це колоною важко назвати) це діло особисте!Хто має бажання - буде їхати за колоною, хто не має бажання - буде їхати після. В любій ситуації потрібно бути людиною, а не бидлом як на відео!

Чим ці люди відрізняються від тих людей які рік назад били журналістку (здається теж на бориспільскій трасі)? Таке ж саме бидло, тільки тепер зі зброєю яка рано чи пізно вистрелить в невинну людину!

P.S. І не прикривайтесь похоронною процесією, вибачте за грубі порівняння, та доставка тіла з моргу до домівки похоронною процесією назвати важко!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок. "Айдарівці" винуваті. Війни в країні немає. Ніхто не загинув. Все робим по правилам.

Так, по правилам, по законам і т.д. В добровольчих батальйонах значний відсоток майданівців, які вийшли щоб припинити беззаконня, свавілля тої влади, а потім продовжили боротьбу уже з зовнішнім ворогом, якому майдан зіпсував усі плани. І найбільше неповаги до тих загиблих, проявили самі айдарівці з відео, бо люди гинули на майдані і на сході не за таке бикування на дорогах, а щоб його не було. Та й мені особисто все-рівно хто бикує на дорозі: охорона Януковича чи Айдар, хто кришує бізнес: СБУ чи Айдар. Суть думаю зрозуміла?

А тепер про повагу: в Україні не обганяють покійника, бо це - погана прикмета, ніби можеш швидше за нього в могилу попасти. До прояву поваги чи неповаги така дія немає жодного відношення. Повагу я собі не так уявляю і проявляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, деякі стояли на Майдані, щоб отаке бидло не тикало факуни у вікно, посилаючи інших. Менше пафосу, друже. За подібну поведінку в Луцьку б на*%й машину розвалили.

nickel,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше чому ви всі акцентуєте увагу саме що це Айдар. Так чи інакше це звичайні бійці, я надіюсь. Вони з війни повертаються, а не з нічного клубу, без реабілітації і тим більше везуть тіла загиблих побратимів, а це ще додаткові емоції.

По друге водій матюкав їх і показував не пристойні жести тобто провокував,це може не сподобатися будь-кому, а зважаючи на те що це можуть бути бійці які перед тим були в зоні бойових дій плюс супроводжують загиблих.

По третє його що там побили до напів смерті? вивезли в лісосмугу і там замучили до смерті? відрізали голову ?

Та блін отримав мужик пару раз по морді, не він перший, не він останній на дорозі по морді отримує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, перестань передьоргуавати.

А на Майдані якраз стояли за те, щоб не було бєспрєдєла (ні на дорогах, ні в кабінетах), щоб не було "хто сільнєє, тот і прав".

Так, хлопці сивіють поруч загиблих товаришів, але це не дає їм права перетворювати всю країну в зону війни! Якщо вони пішли воювати, щоб захистити нас від східного бидла, то після таких дій (як у відео) ЧИМ вони відрізняються від них?!

Були "данєцкіє браткі", а тепер, виходить, все дозволено "браткам айдарівцям"???

Ні, Діма, так не повинно бути. Те, що я бачу на відео - це не похоронна процесія! Це БЄСПРЄДЄЛ і махновщина!

Вони самі умисне створили цю ситуацію, самі спровокували інцидент! І вони добре розуміли, що вони порушують всі правила (я не тільки про ПДР). Потрібно було дійсно зробити колону, з початковою і заключною машинами, з проблисковими маячками. Щоб всі розуміли що діється! Ну хоча б чорні стрічки поцепити! Постав себе на місце водіїв - їдуть якісь машини з аварійками, виляють по трасі, махають автоматами, підрізають машини, ганяються за ними... Це ПОХОРОННА ПРОЦЕСІЯ?!?!???

Якщо вони хотіли дійсно з почестями поховати свого побратима, то для чого було перетворювати це в гидку демонстрацію сили? Для чого оці кардебалети на трасі?! Для чого ці автородео?! Ні, так шану не виражають, і тим більше, так до шани не примушують.

Хлопці прийшли з війни, і не можуть змиритися з тим, що тут існує мирне життя, і починають бачити у всіх мирних - своїх ворогів. А це вже недобре. Якщо перетворити всю країну в зону війни, то сенс тоді взагалі воювати?

Діма, я розумію твої почуття, я сам схиляю голову перед мужністю і самовіддачею цих людей, але в цьому випадку вони не праві, абсолютно не праві. І не потрібно все списувати на війну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливо, щоб у в будь-якій ситуації КОЖЕН з нас залишався ЛЮДИНОЮ - без цього ми ніколи не станемо цивілізованим європейським народом.

Звичайно, усякому бидлоттю потрібно давати жорстку відсіч, але робити це в рамках закону, не спаплюживши при цьому високе звання патріота України.

Інакше чим ми будемо відрізнятись від того самого бидла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />їдуть якісь машини з аварійками, виляють по трасі, махають автоматами, підрізають машини, ганяються за ними... <br />
<br /></p>

Крім аварійок все видумки.

А щодо "все по закону" вас коли хтось зматюжить, ви в спортлото заяву писати біжите? Як мінімум скажете пару гарячих слів у відповідь, а по закону мали б змовчати і викликати міліцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />їдуть якісь машини з аварійками, виляють по трасі, махають автоматами, підрізають машини, ганяються за ними... <br />
<br /></p>

Крім аварійок все видумки.

А щодо "все по закону" вас коли хтось зматюжить, ви в спортлото заяву писати біжите? Як мінімум скажете пару гарячих слів у відповідь, а по закону мали б змовчати і викликати міліцію.

Діма, якщо розбиратись вже по чесному, відео, що агресивно заблокували й побили є, відео як водій підрізав, матюжив й творив *беспрєдєл* нема. Знову ж таки, якщо повністю дистанціюватись від ідентифікації учасників подій й подати це відео на розсуд громади, то висновок буде один і категоричний. Знання - хто блокував й чому, ЗМЕНЬШУЄ провину айдарівців, але ніяк НЕ ЗАПЕРЕЧУЄ. Не можна НАСИЛЬНО заставити когось поважати та вшановувати памьять, можна лише заставити боятись, а чи є то самоціллю ? Їхала б собі колона скраєчку, зі всіма атрибутами похоронної процессії, хто поважає загиблих й захотів би вшанувати, сам би пристроївся позаду, хто ж перся б вперед, Бог їм суддя, чи ти думаєш, що псля цього інциденту в потерпілих зьявились повага і шана ? Тоді яка ціль була в цього інциденту ? І який результат в результаті був досягнутий ? Чи варта та ціль, яка ставилась на меті, того результату, що було досягнуто ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є у мене два знайомих. Яких я непогано знаю.

Так от перший дуже вихованна, вічли, толерантна людина яка за все своє життя мабуть мухи не обідила і не порушувала законів, ідел для соціума.

Другий босяк босяком, коли розповідав про свої пригоди у всіх волосся дибом ставало, тай я сам був свідком декількох "інцидентів", які громада би засудила і я в тому числі.

Так от питання до Вас. Як Ви думаєте хто з них зараз на сході, а хто сидить в теплому офісі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є у мене два знайомих. Яких я непогано знаю.

Так от перший дуже вихованна, вічли, толерантна людина яка за все своє життя мабуть мухи не обідила і не порушувала законів, ідел для соціума.

Другий босяк босяком, коли розповідав про свої пригоди у всіх волосся дибом ставало, тай я сам був свідком декількох "інцидентів", які громада би засудила і я в тому числі.

Так от питання до Вас. Як Ви думаєте хто з них зараз на сході, а хто сидить в теплому офісі?

й що це міняє в кінечному результаті ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11

В тому то і справа, що тих, хто бив водія просто хочуть повністю виправдати. Так, нюанси події зменшують провину нападників, але аж ніяк не повністю їх виправдовують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж просто так,теж не били!

Пропонуєте бити всіх, хто Вас або послав, або показав середній палець? Особливо, як я зрозумів двоє на одного, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є у мене два знайомих. Яких я непогано знаю.

Так от перший дуже вихованна, вічли, толерантна людина яка за все своє життя мабуть мухи не обідила і не порушувала законів, ідел для соціума.

Другий босяк босяком, коли розповідав про свої пригоди у всіх волосся дибом ставало, тай я сам був свідком декількох "інцидентів", які громада би засудила і я в тому числі.

Так от питання до Вас. Як Ви думаєте хто з них зараз на сході, а хто сидить в теплому офісі?

й що це міняє в кінечному результаті ?

не знаю. Мабуть осудим вчинок солдата, який базується не на правових нормах, а на поняттях справедливості, честі і поваги і все. Вони це почитають і я не знаю що подумають!

Мабуть що так гражданські праві, морди бить не можна, а може і стрілять не можна у людей це ж не гуманно, а давайте ми все кинемо тут і підемо будувати правову країну, тим більше шо в тих гражданських це мяко кажучи фігово получається. То хай вони всі із диванної сотні ідуть воювать, будуть робити на війні правильні вчинки, нести світло і людяність і будуть прикладом для всіх.

просто всі умніки, які все знають, все вміють і люблять всіх осуджувати сидять тут. А прості хлопці для яких дати по морді або получити по поняттям і потім не умнічати мабуть там.

І ще єдине що їм зараз не вистачає це осуд їхніх вчинків, які не базуються на понятті права (бо там такого поняття не має, вона забувається дуже швидко), а на поняттях справедливості.

Це все надто роздули, надто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть осудим вчинок солдата, який базується не на правових нормах, а на поняттях справедливості, честі і поваги і все. Вони це почитають і я не знаю що подумають!

Зайняти 4 полоси, нікого не пропускати, крім мажорів та машин типу мерседесів S класу (по словах свідка), їхати 40 км/год і це все на трассі міжнародного рівня - це справедливість, честь, повага? WHAT-WHAT?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж просто так,теж не били!

Пропонуєте бити всіх, хто Вас або послав, або показав середній палець? Особливо, як я зрозумів двоє на одного, так?

Спочатку пошлють,покажуть середній палець,плюнуть в лице,відіжмуть майно,а ви будете дякувати,і говорити шо так робити не можна?

В мужика борзометер зашкалив - получив,шо не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж просто так,теж не били!

Пропонуєте бити всіх, хто Вас або послав, або показав середній палець? Особливо, як я зрозумів двоє на одного, так?

Спочатку пошлють,покажуть середній палець,плюнуть в лице,відіжмуть майно,а ви будете дякувати,і говорити шо так робити не можна?

В мужика борзометер зашкалив - получив,шо не так?

Наступний крок буде - показав середній палець - отримай кулю в ногу у відповідь? А чого ж, борзометр зашкалив? Маю повне право? По понятіям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі читаю що всі панічно бояться закінчення війни і повернення хлопців додому. Бояться що їх буде клинити, що буде стрілянина, що будуть бити морди на дорозі. І я Вам скажу, що будуть ой як будуть. І не вони винні вони заручники тих обставин в які потрапили, здебільшого не по своїй волі. А винні ми !!! Бо не хріна не робимо для того щоб це не сталося. Я не знаю але чи є у нас реабілітаційні центри, спец програми для таких хлопців? Та ні не має! Та більшості на них пофіг! З вас багато хто підходив до солдати на вулиці і просто тиснув йому руку і дякував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі читаю що всі панічно бояться закінчення війни і повернення хлопців додому. Бояться що їх буде клинити, що буде стрілянина, що будуть бити морди на дорозі. І я Вам скажу, що будуть ой як будуть. І не вони винні вони заручники тих обставин в які потрапили, здебільшого не по своїй волі. А винні ми !!! Бо не хріна не робимо для того щоб це не сталося. Я не знаю але чи є у нас реабілітаційні центри, спец програми для таких хлопців? Та ні не має! Та більшості на них пофіг! З вас багато хто підходив до солдати на вулиці і просто тиснув йому руку і дякував?

Не треба всіх рівняти під одну грєбьонку і робити висновки про суспільство чи військовим по деяким його особам. На рахунок моральної адаптації військових - я про це тут писав вже пару сторінок назад. Я погоджусь, що так, в них зараз загостренне почуття справделивості, що з ними ніхто не працює в психологічному напрямку, або працює мінімально. Але, одна справа, якби вони просто признали свою провину, вибачились (як одна, так і друга сторона), зробили висновки, пообіцяли, що такого інциденту більше не повториться - все, питання було б закрите. Так ні, вони себе оправдовують і рахують таку поведінку за нормальну. Ну так жеш не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...