Перейти до змісту

Новини батальйону "АЙДАР"


ODZER

Рекомендовані повідомлення

Наступний крок буде - показав середній палець - отримай кулю в ногу у відповідь?

А ви хочете сказати шо зараз не так?Не кулю,но люлєй відхватити,шо два пальця об асфальт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Наступний крок буде - показав середній палець - отримай кулю в ногу у відповідь?

А ви хочете сказати шо зараз не так?Не кулю,но люлєй відхватити,шо два пальця об асфальт.

Ви мене, мабуть, не до кінця зрозуміли. Я про те, що грань між "понятіями" важко провести. Для цього і існують закони. Тому отримати кулю за показаний середній палець - таке може бути наступним кроком, який будете підтримувати? Різниця тож яка між цим? Ніякої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво,чому це відео(власне в основному тільки кінцівка) розкрутили в інтернеті майже за кілька годин.А відео,де ахмєтовські охоронники фігачать громадян і журналістів майже ніхто не бачив? А чому так швидко всі забули,як фігачили студентів і громадян беркутята? То,за логікою декотрих шановних бордівців, треба зараз засуджувати не беркутят,а тих,хто кидав у них каміння,бо ж за законом моралі і держави треба було з беркутятами ввічливо поговорити і все вони зрозуміли б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво,чому це відео(власне в основному тільки кінцівка) розкрутили в інтернеті майже за кілька годин.А відео,де ахмєтовські охоронники фігачать громадян і журналістів майже ніхто не бачив? А чому так швидко всі забули,як фігачили студентів і громадян беркутята? То,за логікою декотрих шановних бордівців, треба зараз засуджувати не беркутят,а тих,хто кидав у них каміння,бо ж за законом моралі і держави треба було з беркутятами ввічливо поговорити і все вони зрозуміли б.

Стоп-стоп, водій застосовува фізичну силу до айдарівців? Чи я щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво,чому це відео(власне в основному тільки кінцівка) розкрутили в інтернеті майже за кілька годин.А відео,де ахмєтовські охоронники фігачать громадян і журналістів майже ніхто не бачив? А чому так швидко всі забули,як фігачили студентів і громадян беркутята? То,за логікою декотрих шановних бордівців, треба зараз засуджувати не беркутят,а тих,хто кидав у них каміння,бо ж за законом моралі і держави треба було з беркутятами ввічливо поговорити і все вони зрозуміли б.

Стоп-стоп, водій застосовува фізичну силу до айдарівців? Чи я щось пропустив?

А ви будете стверджувати що водій до того вів себе вічливо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво,чому це відео(власне в основному тільки кінцівка) розкрутили в інтернеті майже за кілька годин.А відео,де ахмєтовські охоронники фігачать громадян і журналістів майже ніхто не бачив? А чому так швидко всі забули,як фігачили студентів і громадян беркутята? То,за логікою декотрих шановних бордівців, треба зараз засуджувати не беркутят,а тих,хто кидав у них каміння,бо ж за законом моралі і держави треба було з беркутятами ввічливо поговорити і все вони зрозуміли б.

Стоп-стоп, водій застосовува фізичну силу до айдарівців? Чи я щось пропустив?

ми пропустили все,бо нас там не було.А загалу дали картинку і крикнули "Дєржи вора!"Загал підтримав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво,чому це відео(власне в основному тільки кінцівка) розкрутили в інтернеті майже за кілька годин.А відео,де ахмєтовські охоронники фігачать громадян і журналістів майже ніхто не бачив? А чому так швидко всі забули,як фігачили студентів і громадян беркутята? То,за логікою декотрих шановних бордівців, треба зараз засуджувати не беркутят,а тих,хто кидав у них каміння,бо ж за законом моралі і держави треба було з беркутятами ввічливо поговорити і все вони зрозуміли б.

Стоп-стоп, водій застосовува фізичну силу до айдарівців? Чи я щось пропустив?

А ви будете стверджувати що водій до того вів себе вічливо?

Ні, але реакція мала бути на таке адекватною, а не силовою.

От мені цікаво,чому це відео(власне в основному тільки кінцівка) розкрутили в інтернеті майже за кілька годин.А відео,де ахмєтовські охоронники фігачать громадян і журналістів майже ніхто не бачив? А чому так швидко всі забули,як фігачили студентів і громадян беркутята? То,за логікою декотрих шановних бордівців, треба зараз засуджувати не беркутят,а тих,хто кидав у них каміння,бо ж за законом моралі і держави треба було з беркутятами ввічливо поговорити і все вони зрозуміли б.

Стоп-стоп, водій застосовува фізичну силу до айдарівців? Чи я щось пропустив?

ми пропустили все,бо нас там не було.А загалу дали картинку і крикнули "Дєржи вора!"Загал підтримав.

Питання в тому, що якби водій мав з собою зброю - при нападі на нього айдарівців - він би мав повне право стріляти у відповідь. Ви розумієте, що б там тоді почалось? І це все було б через середній палець. От тому і є закони, щоб потім не казали, що "ой щож то так вийшло погано".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво,чому це відео(власне в основному тільки кінцівка) розкрутили в інтернеті майже за кілька годин.А відео,де ахмєтовські охоронники фігачать громадян і журналістів майже ніхто не бачив? А чому так швидко всі забули,як фігачили студентів і громадян беркутята? То,за логікою декотрих шановних бордівців, треба зараз засуджувати не беркутят,а тих,хто кидав у них каміння,бо ж за законом моралі і держави треба було з беркутятами ввічливо поговорити і все вони зрозуміли б.

Стоп-стоп, водій застосовува фізичну силу до айдарівців? Чи я щось пропустив?

ми пропустили все,бо нас там не було.А загалу дали картинку і крикнули "Дєржи вора!"Загал підтримав.

Питання в тому, що якби водій мав з собою зброю - при нападі на нього айдарівців - він би мав повне право стріляти у відповідь. І це все було б через середній палець. От тому і є закони, щоб потім не казали, що "ой щож то так вийшло погано".

Так от я ж і кажу-Беркут діяв за законом,стріляючи у тих,хто кидав каміння і палив шини? Так чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk, Деколи воно так не виходить!В світі не було б воєн,як би всі були адекватні)))

А виходить на оборот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво,чому це відео(власне в основному тільки кінцівка) розкрутили в інтернеті майже за кілька годин.А відео,де ахмєтовські охоронники фігачать громадян і журналістів майже ніхто не бачив? А чому так швидко всі забули,як фігачили студентів і громадян беркутята? То,за логікою декотрих шановних бордівців, треба зараз засуджувати не беркутят,а тих,хто кидав у них каміння,бо ж за законом моралі і держави треба було з беркутятами ввічливо поговорити і все вони зрозуміли б.

Стоп-стоп, водій застосовува фізичну силу до айдарівців? Чи я щось пропустив?

ми пропустили все,бо нас там не було.А загалу дали картинку і крикнули "Дєржи вора!"Загал підтримав.

Питання в тому, що якби водій мав з собою зброю - при нападі на нього айдарівців - він би мав повне право стріляти у відповідь. І це все було б через середній палець. От тому і є закони, щоб потім не казали, що "ой щож то так вийшло погано".

Так от я ж і кажу-Беркут діяв за законом,стріляючи у тих,хто кидав каміння і палив шини? Так чи ні?

Не рівняйте питання "панятій" та законів. Я говорю про те, що по "панятіям" різниці між "дав у вухо" та "вистрілив у ногу у відповідь на середній палець" немає. А у закона різниця є.

seolutsk, Деколи воно так не виходить!В світі не було б воєн,як би всі були адекватні)))

А виходить на оборот.

Розумієте, вже як вийшло - так вийшло. Мене найбільше виморажує те, що це рахують за норму! Тобто якщо я буду їхати трассою, спішити, в мене, наприклад, буде жінка родити і мушу її терміново везти у лікарню, побачу похоронну процесію, яку я мушу буду обігнати, то мене підріжуть і в кращому випадку отримаю у вухо, у гіршому - прострелять ногу. Ось у чому суть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво,чому це відео(власне в основному тільки кінцівка) розкрутили в інтернеті майже за кілька годин.А відео,де ахмєтовські охоронники фігачать громадян і журналістів майже ніхто не бачив? А чому так швидко всі забули,як фігачили студентів і громадян беркутята? То,за логікою декотрих шановних бордівців, треба зараз засуджувати не беркутят,а тих,хто кидав у них каміння,бо ж за законом моралі і держави треба було з беркутятами ввічливо поговорити і все вони зрозуміли б.

Стоп-стоп, водій застосовува фізичну силу до айдарівців? Чи я щось пропустив?

ми пропустили все,бо нас там не було.А загалу дали картинку і крикнули "Дєржи вора!"Загал підтримав.

Питання в тому, що якби водій мав з собою зброю - при нападі на нього айдарівців - він би мав повне право стріляти у відповідь. І це все було б через середній палець. От тому і є закони, щоб потім не казали, що "ой щож то так вийшло погано".

Так от я ж і кажу-Беркут діяв за законом,стріляючи у тих,хто кидав каміння і палив шини? Так чи ні?

Не рівняйте питання "панятій" та законів. Я говорю про те, що по "панятіям" різниці між "дав у вухо" та "вистрілив у ногу у відповідь на середній палець" немає. А у закона різниця є.

Якби ми,в тому числі і хлопці-майданівці,які зараз в Айдарі,все робили за законом,то президентом в нас сьогодні був би Ялинкович. Беркути гамселили журналістів і лікарів за законом? Я знаю,що на Кавказі,якщо хтось висловився непристойно про матір,навіть чужу,то може залишитись і без язика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ми,в тому числі і хлопці-майданівці,які зараз в Айдарі,все робили за законом,то президентом в нас сьогодні був би Ялинкович. Беркути гамселили журналістів і лікарів за законом? Я знаю,що на Кавказі,якщо хтось висловився непристойно про матір,навіть чужу,то може залишитись і без язика.

Так я згідний. Але, треба вміти признавати свої помилки. На помилках вчаться, ну або не вчаться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично сам видел и слышал,когда девушка с коляской вынуждена была выйти на проезжую часть из за того,что автомобили правого сектора тупо стояли возле своего (офица) и стоят по сегодняшний день-на тротуаре.На замечание бойцы улыбались улыбкой улыбчивой,выпуская кольца дыма из уст дымящихся.Не хочу показаться неправильным,но именно этими ситуациями пугали рос.сми народ Крыма,когда началась вся катавасия.Факт таков,что это далеко не первая и не последняя ситуация.Но думается мне,что всё нормализуется со временем.А пока,что будьте нереально "вежливы" с людьми в форме.

Вот и выходит,что от патриотизма до пидор...цизма -один шаг.

p.s. нахрена расформировывать даи и формировать какие то патрульные службы."Бойцы" поставят всех на место по законам военного времени.Пардон за сарказм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично сам видел и слышал,когда девушка с коляской вынуждена была выйти на проезжую часть из за того,что автомобили правого сектора тупо стояли возле своего (офица) и стоят по сегодняшний день-на тротуаре.На замечание бойцы улыбались улыбкой улыбчивой,выпуская кольца дыма из уст дымящихся.

Фото б глянути. Ато я теж можу багато чого сам асабіста від когось почути і побачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично сам видел и слышал,когда девушка с коляской вынуждена была выйти на проезжую часть из за того,что автомобили правого сектора тупо стояли возле своего (офица) и стоят по сегодняшний день-на тротуаре.На замечание бойцы улыбались улыбкой улыбчивой,выпуская кольца дыма из уст дымящихся.

Фото б глянути. Ато я теж можу багато чого сам асабіста від когось почути і побачити.

Постараюсь.Но если увидят,что фоткаю их офиц и самоходы-могут начать задавать вопросы :_03: не взирая на женевскую конвенцию(правила поведения при допросах с пленными) :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу коментувати цей випадок, нехай краще все що я думаю залишиться при мені. можу собі уявити, який вброс ця ситуація зробила в суспільство, якщо в мені досі всі ангели і демони не можуть спокою знайти.

Думаю просто потрібно зробити висновки для обох сторін і зрозуміти, що нам потрібно більше розуміння, терпіння, мудрості і співчуття один до одного. Не важливо чи ми цивільні чи ми військові Всі ми прості Смертні Люди зі своїми проблемами і тараканами. Всі ми різні. Хтось живе війною, а хтось ще навіть далеко від свідомості що це війна. Такі ситуації тільки збільшують це провалля нерозуміння і агресії. вони змушують сваритись між собою людей, які ще вчора мали одинакові погляди. Думаю зараз відповідальність лежить на плечах кожного українця не залежно від того чи він військовий чи мирний громадянин. На нас дивиться весь світ. Ми зараз перед величезним мікроскопом світового суспільства. Думаю Варто задумуватись над своїми вчинками і бути відповідальними перш за все перед собою. Ми не здатні повернути тих хто пішов у небуття, але ми здатні підтримувати мир і спокій серед живих і це є найбільша шана і повага по відношенню до тих хто за цей мир і спокій поклав своє життя. Не дозволяйте розсварити себе брати, одна іскра може викликати пожежу. Не спалюйте мости між світами. Війна закінчиться і по цим мостам ще сотні і тисячі людей повернуться до дому у той світ де панував мир і спокій і вони ще довго звикатимуть до простого спокійного сну і буденних проблем.

Будьте терплячими, будьте милосердними

Даруйте оточуючим більше тепла і любові

Щоб Господь, явив свою благодать і обдарував нею всіх хто її так потребує. У ці дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій сусід, який був на сході, вийшоі з-під Ілловайська і прийшов цілий і неушкоджений, хоча двічі його речі згорали повністю.

Він коли прийшов мені сказав про Айдар одне, найбільше чим займався Айдар це мародерство. Я його нічого не питав ні до того ні після, але він так сказав і знаючі в які сраки він там попадав і як з них виходив, я йому вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, що думати, але багато чула всього на жаль негативного про Айдар, від хлопці, які там воюють. Не хочу коментувати, не хочу у все це вірити.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієте, вже як вийшло - так вийшло. Мене найбільше виморажує те, що це рахують за норму! Тобто якщо я буду їхати трассою, спішити, в мене, наприклад, буде жінка родити і мушу її терміново везти у лікарню, побачу похоронну процесію, яку я мушу буду обігнати, то мене підріжуть і в кращому випадку отримаю у вухо, у гіршому - прострелять ногу. Ось у чому суть.

Ви бачили,як їздив екскорт азірова чи ялинковича?Машини просто скидали з дороги! Часто водіям,які просто зловили гаву, розбивали і машиину і обличчя! І чомусь такі відео не розкручували за годину,а примусово видаляли. Зате тут,кинули костомаху і ми гриземось.Ось в чому суть.

І,те що сталось, за норму ніхто не вважає.Це називається "коли всі аргументи вичерпано".

Чомусь я впевнений,що якби "постраждалий" не бикував,а підїхав би і спитав чи можуть його провести поза колоною,бо в нього специфічні обставини,то його навіть супроводили б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієте, вже як вийшло - так вийшло. Мене найбільше виморажує те, що це рахують за норму! Тобто якщо я буду їхати трассою, спішити, в мене, наприклад, буде жінка родити і мушу її терміново везти у лікарню, побачу похоронну процесію, яку я мушу буду обігнати, то мене підріжуть і в кращому випадку отримаю у вухо, у гіршому - прострелять ногу. Ось у чому суть.

Ви бачили,як їздив екскорт азірова чи ялинковича?Машини просто скидали з дороги! Часто водіям,які просто зловили гаву, розбивали і машиину і обличчя! І чомусь такі відео не розкручували за годину,а примусово видаляли. Зате тут,кинули костомаху і ми гриземось.Ось в чому суть.

І,те що сталось, за норму ніхто не вважає.Це називається "коли всі аргументи вичерпано".

Чомусь я впевнений,що якби "постраждалий" не бикував,а підїхав би і спитав чи можуть його провести поза колоною,бо в нього специфічні обставини,то його навіть супроводили б.

Зі всією повагою, zaHARE. Часи ялинковича, щиро у це вірю - минули. Скидали, били, "віджимали" бізнес, все це було. Ну от ситуація, їхали не "ДаНеЦкИе", їхали люди( не акцентую на Айдарі), заради яких майже вся Україна збирає копійки, щоб їм там було хоч трохи безпечно, не голодно, і не холодно. Повірте, я не менше Вас обурений ситуацією, вважаю, що дупоцілувальники хула, використають будь-яку інформацію, аби посіяти розбрід між людьми. Але, на жаль, як виявилось подібні ситуації не новина... Ніяких пояснень від хлопців немає, і це погано. Було б не погано, що би вчора на "громадському", разом з тими потерпілими сказали своє слово і ті, хто приймав участь в тих подіях. Не праві - скажіть, праві-теж скажіть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айдар дав офіційну інфу: вони засудили недостойну поведінку і підкреслили, що перед законом усі мають бути рівні. Таку саму позицію висловило МВС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден,признати свою лажу це також подвиг. Але,пам'ятаймо-"хто без гріха,той хай кине камінь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден,признати свою лажу це також подвиг. Але,пам'ятаймо-"хто без гріха,той хай кине камінь"

А давай без "але"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби водій вихопив би по морді на дорозі від простого селянина на жигулях - цього відео ніхто і не побачив би. Ніхто з нас не ховав бойового товариша і не був в тому психологічному стані в якому був айдарівець, тому не нам судити. Нормальний чоловік, отримавши по морді, встидався б отак викласти відео без предісторії а потім ще й прийти в студію скаржитись. Повівся на провокацію - вигріб по морді. Я не раз в житті виправдовував людей, які у відповідь на усні провокації б'ють по морді, і не раз в житті був в такому тяжкому психологічному стані що готовий був на усну провокацію бити морду. Тому розумію їх, хоч це і не "по-європейськи". На фоні п'яних мажорів які в'їзджають в толпу і суддів які за це дають умовно, айдарівець який дав по морді - янгол во плоті.

Винні обидві сторони, хтось більше хтось менше, але результат - синяк під оком - не трагедія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...