Перейти до змісту

Новини батальйону "АЙДАР"


ODZER

Рекомендовані повідомлення

"Погибло двое, ранены трое бойцов. Не четверо, а трое ранены. Была засада, была установлена силой, где обычно передвигается личный состав. Были поставлены растяжки, их ждали", - заявил Мельничук.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

В фейсбуке ходят "слухи" (прямо или косвенно) , что трагедия - это внутренние разборки в Айдаре, Люди из группировки "черных" расстреляли бойцов группы Динамита". http://society.lb.ua/war/2014/12/19/289951_schaste_aydarovtsi_rasstrelyali.html Потом проскакивает новость как Айдар защищает бывшего главу Укрспирта http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/19/7052683/ Все это плохие новости! В чем-то Аваков был прав, когда не давали добровольческим батальонам тяжелое вооружение! Люди приходят на войну разные и надо это прямо признавать! Помню интервью одного грузинского политика, как он рассказывал про первую грузинскую войну - многие кто вернулся с войны не нашли себя в гражданской жизни и просто превратились в вооруженные банды! Соблазн слишком большой! Надеюсь с нашими добровольцами такого не случится, хотя последние новости не очень утешительные!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айдар -- це міноборони . Причому тут Аваков ?

І важка зброя в них є . Бачив відео їх атак при підтримці танків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Речь про все добровольческие батальоны! Аваков, Порошенко, Турчинов .... да все руководство против! И причина, что они не могут полностью контролировать их! А хорошо это или плохо... вопрос сложный!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айдар -- це міноборони . Причому тут Аваков ?

І важка зброя в них є . Бачив відео їх атак при підтримці танків

танки ЗСУ, атака при взаємодії підрозділів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще їм треба чимось допомагати, суки вони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, та складна там ситуація. є біля 120-140 бійців які воюють, й воюють серйозно.

а є пару сотень дибілів, які й війни не бачили, але "я льотчік, я в танкє горел"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, та складна там ситуація. є біля 120-140 бійців які воюють, й воюють серйозно.

а є пару сотень дибілів, які й війни не бачили, але "я льотчік, я в танкє горел"...

один з коментарів під відео;

Олег Лучечко

2 минуты назад

Навіть покійний командир Айдару "Динаміт" сказав що і в Айдар потрапляють і негідні люди, але, якщо ви намагаєтесь обігнати похоронну колону з тілами загиблих героїв то за таке можуть і по голові настукати бо це можуть сприйняти як зневагу до побратимів. На відео добре чути що водій посилає і зневажає учасників колони, а ще чути як дівчина закликає водія заспокоїтись, а водію пофіг все. На відео видно що попереду їде фургон з ввімкненою аварійкою, а це і міг бути груз 200. А що, коли воєнні з машини витягували то не сказали за що бють? І ще, якщо ти був на Майдані то повинен сам нести добро, мир, толерантність і ввічливість на проїжджій частині, але якщо тебе підрізають декілька машин щоб притормозив, а ти всіх посилаєш і не хочеш навіть зрозуміти чому вони так роблять то хто тобі винен? Вчора в нас в Самборі хоронили бійця і ніхто не наважився обганяти похоронну процесію посилаючи всіх навколо, бо знають - так не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, та складна там ситуація. є біля 120-140 бійців які воюють, й воюють серйозно.

а є пару сотень дибілів, які й війни не бачили, але "я льотчік, я в танкє горел"...

є багато адекватних росіян, але раша гамно. тут той же принцип, а то в нас якісь подвійні стандарти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, так в нас й більшість українців гавно. може роздамо державу іншим народам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, та складна там ситуація. є біля 120-140 бійців які воюють, й воюють серйозно.

а є пару сотень дибілів, які й війни не бачили, але "я льотчік, я в танкє горел"...

один з коментарів під відео;

Олег Лучечко

2 минуты назад

Навіть покійний командир Айдару "Динаміт" сказав що і в Айдар потрапляють і негідні люди, але, якщо ви намагаєтесь обігнати похоронну колону з тілами загиблих героїв то за таке можуть і по голові настукати бо це можуть сприйняти як зневагу до побратимів. На відео добре чути що водій посилає і зневажає учасників колони, а ще чути як дівчина закликає водія заспокоїтись, а водію пофіг все. На відео видно що попереду їде фургон з ввімкненою аварійкою, а це і міг бути груз 200. А що, коли воєнні з машини витягували то не сказали за що бють? І ще, якщо ти був на Майдані то повинен сам нести добро, мир, толерантність і ввічливість на проїжджій частині, але якщо тебе підрізають декілька машин щоб притормозив, а ти всіх посилаєш і не хочеш навіть зрозуміти чому вони так роблять то хто тобі винен? Вчора в нас в Самборі хоронили бійця і ніхто не наважився обганяти похоронну процесію посилаючи всіх навколо, бо знають - так не можна.

для одних війна, для других мати рідна, повага завжди має бути, але й має бути якась відповідальність, а то зараз в одних автомати і а другі з голою попою, нагадує 90-ті.

як би то не було є люди якім дійсно треба й обігнати й колону... хто в пологовий спішить, а хто помирає або до когось на виклик...

SOAD, так в нас й більшість українців гавно. може роздамо державу іншим народам?

а причому зразу роздамо, чи це у вас "больна тема". з гамном треба щось робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а причому зразу роздамо, чи це у вас "больна тема"

ну й весь айдар списати й назвати це двойними стандартами - больна тема.

я просто вашу логіку показав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, та складна там ситуація. є біля 120-140 бійців які воюють, й воюють серйозно.

а є пару сотень дибілів, які й війни не бачили, але "я льотчік, я в танкє горел"...

один з коментарів під відео;

Олег Лучечко

2 минуты назад

Навіть покійний командир Айдару "Динаміт" сказав що і в Айдар потрапляють і негідні люди, але, якщо ви намагаєтесь обігнати похоронну колону з тілами загиблих героїв то за таке можуть і по голові настукати бо це можуть сприйняти як зневагу до побратимів. На відео добре чути що водій посилає і зневажає учасників колони, а ще чути як дівчина закликає водія заспокоїтись, а водію пофіг все. На відео видно що попереду їде фургон з ввімкненою аварійкою, а це і міг бути груз 200. А що, коли воєнні з машини витягували то не сказали за що бють? І ще, якщо ти був на Майдані то повинен сам нести добро, мир, толерантність і ввічливість на проїжджій частині, але якщо тебе підрізають декілька машин щоб притормозив, а ти всіх посилаєш і не хочеш навіть зрозуміти чому вони так роблять то хто тобі винен? Вчора в нас в Самборі хоронили бійця і ніхто не наважився обганяти похоронну процесію посилаючи всіх навколо, бо знають - так не можна.

занадто багато "спростувань" останнім часом від багатьох "громадських організацій"...

Вибачай, але не зрозумів до чого тут це...

Я просто вставив коментар з під відео, точніше один з багатьох коментарів,дуже різних по змісту.

Особисто я нічого не коментував, і не спростовував, і в коментарі цьому теж нічого не спростовується, це просто особистий вислов Олега Лучечко.

Різні ситуації можна по-різному побачити, якщо розглядати під іншим кутом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це неповне відео. Переконана, що на початку потерпілі вчворили якусь пакость на дорозі, за що й отримали по шапці. Потім оправдовувались 'ми просто спішимо'. Більше напевно так не будуть робити)) Були б гаішники на місці айдарівців, дали б пару рублів і пакостили б далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olun4ik, ну звичайно, зараз краще покарання - побити посеред дороги, ми ж не кращі за ЛНР та ДНР.... Щоб там не було перед цим, а я сумніваюсь, що спочатку потерпілий щось вчверив, а потім його перегнала уся ця колона... але я бачу на відео просто бидлоту, яка нічим не краща за лугандонів, але на яку я, можливо, навіть гроші передавав...

В Луцьк теж привозили загиблих воїнів, і я сумніваюсь, що колона займала усі полоси по дорозі від Києва до самого Луцька.

ПиСи: блін після перегляду цього відео в мене таке відчуття... що мені в душу насрали....і то купку таку не маленьку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, тим паче, що у авто їхала вагітна жінка, можливо сталося лихо і чоловік терміново віз її до лікарні. що і потрібно було доказати - бидлоття на геліку - дарма витраченні кошти на допомогу бійцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там багато такого бидлоття, але не може бути там все ідеально.

Скажу просто: зупиняли вони не фахово і реально ті всі "Айдаровці" могли перетворитись на "Фарш" якби водій своє авто не пожалкував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Немає слів. Двоякі почуття.

Мабуть погоджусь в Валеркою, нагадили.

Може й з патріотичних почуттів і загиблі товариші.

Але ж нагадили, і людям і собі.

Мотивація що до допомоги ВСУ та батальйонам після таких відео наближається до "0".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю варто почекати відповіді когось з айдарівців.

Але в любому випадку вони не праві і самі такими вчинками портять ситуацію вцілому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось одна з відповідей:

В руководстве батальона "Айдар" не могут опознать личности бойцов, устроивших беспредел на Бориспольской трассе

"На текущий момент лица, совершавшие беспредел, не установлены, сообщили нам в штабе «Айдара». Один из командиров батальона сообщил, что пока не опознали на видео своих бойцов, но если личности будут установлены - их ждет наказание, вплоть до исключения из спецбата.

В руководстве батальона не исключают, что это могли быть бойцы, которые воевали в зоне АТО этим летом.

Один из лидеров Автомайдана Коба, который ехал с айдаровцами на своем оранжевом Volkswagen - открещивается от своего вмешательства и уверяет, что просто проезжал мимо."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Знову брехня, чого і варто було очікувати.

Як з нами так і ми з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю варто почекати відповіді когось з айдарівців.

Але в любому випадку вони не праві і самі такими вчинками портять ситуацію вцілому.

ситуація далеко неоднозначна панове. на початку сюжету неодноразово чітко чути нецензурну лайку водія. з автівки зліва йому щось жестом показують, але чоловік ліється у відповідь і продовжує сам накручувати ситуацію. невиключено що і непристойні жести як і його "стильна мова" мали місце. а далі ми можемо собі уявити внутрішній стан людей, котрі супроводжують понівечені у шмаття тіла бойових друзів, котрих з кожним днем стає менше і менше, а тут з веселою музичкою в салоні "сильно поспішає жити" хамовитий водій. це лише варіант розвитку подій - все інше для нас залишилось за кадром... (уява багатьох малює криваву сцену у стилі жанру кривавого-хоррору, можливо там все було набагато пристойніше... час покаже).

P.S. під відео на ютубі є досить нормальний коммент Віталія Марчука, котрий досить схожий з моїм ставленням до цієї події.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю варто почекати відповіді когось з айдарівців.

Але в любому випадку вони не праві і самі такими вчинками портять ситуацію вцілому.

ситуація далеко неоднозначна панове. на початку сюжету неодноразово чітко чути нецензурну лайку водія. з автівки зліва йому щось жестом показують, але чоловік ліється у відповідь і продовжує сам накручувати ситуацію. невиключено що і непристойні жести як і його "стильна мова" мали місце. а далі ми можемо собі уявити внутрішній стан людей, котрі супроводжують понівечені у шмаття тіла бойових друзів, котрих з кожним днем стає менше і менше, а тут з веселою музичкою в салоні "сильно поспішає жити" хамовитий водій. це лише варіант розвитку подій - все інше для нас залишилось за кадром... (уява багатьох малює криваву сцену у стилі жанру кривавого-хоррору, можливо там все було набагато пристойніше... час покаже).

P.S. під відео на ютубі є досить нормальний коммент Віталія Марчука, котрий досить схожий з моїм ставленням до цієї події.

ви вигороджуєте те, що пацани вийшли й надавали по морді, бо це нормально й так має буди, в них поважна причина порушувати правила дорожнього-руху?

то давайте всі так будемо, айдару можна, то й хай всім буде можна

Рахую яка б не була ситуація, а вони не мали права займати всю проїзду частину, тим паче бити морду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vitaliy L,

1. вони зайняли усі дорожні лінії

2. кілька разів підрізали авто, до чого могли призвезти до аварій.

3. на автомагістралі на останній полосі (де дозволенна швидкість 140км/год) було зроблену повну зупинку кількох авто

4. якесь бидло у формі почало "бити морду/ламати ніс" водію, в авто якому сиділа вагітна жінка і поспішала в лікарню із можливим порушенням пліду чи ще чогось гіршого.

давай, кажи в чому ТЕ праве ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...