Перейти до змісту

Новини батальйону "АЙДАР"


ODZER

Рекомендовані повідомлення

Бидло воно кругом є, питання в тому, як на нього реагує керівництво. Якщо спустять на тормозах, то нова система нічим не краща за стару, а люди (незалежно від ситуації правий-не правий) будуть просто відстрілюватись з вікон своїх автівок, щоб не постраждати від всіляких гопніків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

http://www.pravda.co.../12/22/7052911/

І знову намагання "автомайдану" вигородити своїх. Як це по Українськи :)

Також, близько 11:30 до Бориспільського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від члена громадської організації "Автомайдан" про те, що на автодорозі Бориспіль-Київ, поблизу села Велика Олександрівка, невідомий водій порушує Правила дорожнього руху та створює аварійні ситуації. За даним фактом проводиться перевірка, встановлюються всі обставини події.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю варто почекати відповіді когось з айдарівців.

Але в любому випадку вони не праві і самі такими вчинками портять ситуацію вцілому.

ситуація далеко неоднозначна панове. на початку сюжету неодноразово чітко чути нецензурну лайку водія. з автівки зліва йому щось жестом показують, але чоловік ліється у відповідь і продовжує сам накручувати ситуацію. невиключено що і непристойні жести як і його "стильна мова" мали місце. а далі ми можемо собі уявити внутрішній стан людей, котрі супроводжують понівечені у шмаття тіла бойових друзів, котрих з кожним днем стає менше і менше, а тут з веселою музичкою в салоні "сильно поспішає жити" хамовитий водій. це лише варіант розвитку подій - все інше для нас залишилось за кадром... (уява багатьох малює криваву сцену у стилі жанру кривавого-хоррору, можливо там все було набагато пристойніше... час покаже).

P.S. під відео на ютубі є досить нормальний коммент Віталія Марчука, котрий досить схожий з моїм ставленням до цієї події.

ви вигороджуєте те, що пацани вийшли й надавали по морді, бо це нормально й так має буди, в них поважна причина порушувати правила дорожнього-руху?

то давайте всі так будемо, айдару можна, то й хай всім буде можна

Рахую яка б не була ситуація, а вони не мали права займати всю проїзду частину, тим паче бити морду

ви такий пане гарячий! перечитайте ще раз мій пост! я нікого не "вигороджую". я небачу на відео початку події, небачу і побитої "морди", але я бачу що ви своїм правом "мінусувати" активно показуєте свою позицію. це вам не личить!

до Віталька - друже мені це також дуже не подобається. але здається що водій сам спровокував на себе агресію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю варто почекати відповіді когось з айдарівців.

Але в любому випадку вони не праві і самі такими вчинками портять ситуацію вцілому.

ситуація далеко неоднозначна панове. на початку сюжету неодноразово чітко чути нецензурну лайку водія. з автівки зліва йому щось жестом показують, але чоловік ліється у відповідь і продовжує сам накручувати ситуацію. невиключено що і непристойні жести як і його "стильна мова" мали місце. а далі ми можемо собі уявити внутрішній стан людей, котрі супроводжують понівечені у шмаття тіла бойових друзів, котрих з кожним днем стає менше і менше, а тут з веселою музичкою в салоні "сильно поспішає жити" хамовитий водій. це лише варіант розвитку подій - все інше для нас залишилось за кадром... (уява багатьох малює криваву сцену у стилі жанру кривавого-хоррору, можливо там все було набагато пристойніше... час покаже).

P.S. під відео на ютубі є досить нормальний коммент Віталія Марчука, котрий досить схожий з моїм ставленням до цієї події.

ви вигороджуєте те, що пацани вийшли й надавали по морді, бо це нормально й так має буди, в них поважна причина порушувати правила дорожнього-руху?

то давайте всі так будемо, айдару можна, то й хай всім буде можна

Рахую яка б не була ситуація, а вони не мали права займати всю проїзду частину, тим паче бити морду

ви такий пане гарячий! перечитайте ще раз мій пост! я нікого не "вигороджую". я небачу на відео початку події, небачу і побитої "морди", але я бачу що ви своїм правом "мінусувати" активно показуєте свою позицію. це вам не личить!

який би не був початок, є закон, да й кінець не важливо, бо знов ж таки в Україні діє закон, де чітко прописано, що можна, а що "нільзя", як тільки перестане діяти закон ми офіційно станемо Хохляндією, бо ніщо вже нас не вдікорінить від даунбаса. а що до слів про право), то у вас своє фе передбачене конституцією, у мене своє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в и кажете покращення плять!!!!!!!щойно теж переглянув відео,був неприємно шокований,знову є захисники цього формування,й знову тези---по декількох не можна судити всіх.....,

як варіант там не тільки груз 200 міг бути,а може просто вантажик якийсь побутовий,військовий,але те що зробили вояки,да це жесть реально,а з другої сторони хз як себе водій той вів,бо так просто військовим зірватись теж це тупість.....але в любому випадку це прикро--дійсно як вдушу насрали,там виправдовувались що знайти не можуть хтосьо й шосьо,тобто автівок не видно які були у колоні,хто їздить на авттівках тих не знають.....знову відгорожуюють.......бардак тільки починається!!!уявіть ще скільки буде драк по місту,по Україні--да я пля в АТО був а ти сцуко мохіто посавував!!!це трішки страшно,адже люди з АТО приходять з загостреним відчуттям справедливості,а тут аморальний вчинок,+ ні для кого не секрет що й купа бидла є у Збройний силах,тому що хлопцю з села не було можливості відкупитись у свій час від армії,от й мобілізували..... ( я ні в якому разі не хочу образити провінцію--адже сам є її представником,тільки статистика) так що такі виходки ще тільки попереду нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу, всетаки Айдар себе проявив в повній красі! Для мене тепер Айдар закрита тема, все з ними зрозуміло. Добре що хоч не вбили водія і жінку..

Не Айдар, а декілька його(можливо), представників. Я розумію, "картинка" не з приємних, але, чи вже треба весь Айдар під одну гребінку? Є ж там хлопці достойні, які не сидять в Києві попиваючи каву з "хенасями"....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Victor Tregubov

1 год. · Змінено ·

Ну капец. Вместо извинений:

"Заместитель командира батальона Айдар Сергей Граб подтвердил, что его бойцы устроили драку с водителем на трассе Борисполь-Киев. Об этом он сообщил в комментарии Корреспондент.net.

По его словам, силовики батальона, майдановцы из разных городов, в частности, из Харькова, Запорожья, Кривого Рога, представители Самообороны сопровождали рефрижератор с телами погибших бойцов в зоне АТО: командира разведки с позывным Динамит и гражданина Грузии, который воевал за Украину.

"Меня лично там не было, я ждал их на Майдане вместе с Саакашвили и комбатом батальона Сергеем Мельничуком ... Если идет похоронная процессия, нигде в Украине, даже в забитом селе, когда везут покойников, не только обгоняют, а также останавливаются. Он летел, ребята раз ему сделали замечание, мелькнули, что нельзя обгонять, а он не понял ", - сказал Граб."

Кстати, обсуждение конфликта вокруг айдаровцев и водителя на бориспольской трассе, по-моему, несет четкий оттенок конфликта местных этикетов.

Неоднократно наблюдал, что даже не на западной Украине в целом, а именно на Галичине, особый пиетет к погибшим. Ну как-то так исторически сложилось. Во Львове один из ведущих объектов культпрограммы для туристов - Лычаковское кладбище, да и траур в тех краях всегда обретает размах больший, чем в иных. Не берусь судить, хорошо это или плохо, но это есть.

В других краях нашей необъятной Родины этот пиетет проявлен послабее. То есть погибших здесь, конечно, уважают, но вдоль дороги на коленях вряд ли станут - просто как-то в голову не придет. И в объезде похоронной процессии оскорбления никто не увидит. Тем паче, в Киеве - ну город просто технически слишком большой, чтобы такая норма поведения могла сформироваться. Опять-таки, не берусь судить, хорошо это или плохо, но это так. То есть Граб категорически не прав, когда заявляет про любое село: в его родных краях, возможно, и так, но вообще - нет. Более того, трасса Киев-Борисполь - не проселочная дорога. Заставлять всех притормозить и бить морды отказавшимся, а потом заявлять, что сами виноваты - это малехо перегиб.

Учитывая, что у "Айдара" и так самая спорная репутация среди всех батальонов, надеюсь, какой-то втык им сделают. И рукомашцы таки должны ответить перед судом. Если закон един для всех, то он таки един для всех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав по новинам цю бійку,зайшов на борду - все ясно.

При вагітній жінці таке творити... нема слів. Круті перці! Якщо зникне повага до військових в населення - це буде піздєц... і їм....і нам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вистачає нормальних командирів, офіцерів. Тому війська погано окопані, тому присутнє п"янство, тому замість того, що б проходити вишколи (мінна справа, виживання у екстримальних умовах, медицина, військова інженерія, вивчення додаткових зразків зброї, техніки і т.д.) соціальні і психологічні тренінги солдати займають неправильними речами.

Був би нормальний командир - таких випадків не було б. Була б робота з особовим складом. Абсолютно некеровані були б відраховані з батальону, а решта розуміла б свою відповідальність.

Я так розумію, що 200-ті - це ті, що загинули врезультаті міжусобиць у полку.

І знову командири у Києві, знову вони не разом з бійцями...

Згідний з vetalforever, що такі випадки підривають взаємозв"зки військових і населення. Зі сторінок більшості волонтерів напрошується висновок, що допомога військовим від українців суттєво впала. Виручають закордонці. Кілька таких неприємних ситуацій і закордонці відвернуться (а вони ще чутливіші до такої дикої поведінки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я пам'ятаю ПДР, то є така штука як "колона". Організовуєтесь, вішаєте знаки і вперед - ніхто до вас жодного діла не буде мати.

Але займати на Київ - Бориспіль всі смуги і при цьому ще й кулаками махати це не просто "малехо перегиб". Це пздц.

Всі люблять кричати про революцію гідності. То де тут гідність? Де тут повага?

Доречі, на рефрижераторі була помітка "200"? Хтось помітив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, на рефрижераторі була помітка "200"? Хтось помітив?

Ні. Принаймні, на задній частині(явно).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон один для всіх і крапка. Друге питання - чому психологічним станом військовим ніхто не займається, та чому емоційно не стійким людям дали зброю та відіслали на війну.

Я бачу, всетаки Айдар себе проявив в повній красі! Для мене тепер Айдар закрита тема, все з ними зрозуміло. Добре що хоч не вбили водія і жінку..

Не Айдар, а декілька його(можливо), представників.

Все залежить від позиції керівництва батальйону, яку вони займуть позицію і чи будуть це рахувати за норму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зникне повага до військових в населення - це буде піздєц...

це не військові, це айдар.

попросив би не плутати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зникне повага до військових в населення - це буде піздєц...

це не військові, це айдар.

попросив би не плутати...

В чому кардинальна різниця між ними?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому кардинальна різниця між ними?

у всьому. айдар це таке собі "гуляй-поле", в гіршому розумінні слова.

це відео, далеко не найганебніший варіант. просто там є відсоток, невеликий, людей, які воюють. й тільки щоб їх не ганьбити, всі хто в курсі мовчать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у всьому. айдар це таке собі "гуляй-поле", в гіршому розумінні слова.

Та не всі там такі. Були принаймні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ця вся ситуація схожа на провокацію: одні здійснили (воділа з відео), інші ("Айдар") - повелись на цю провокацію.

Катерина Кувита

О! Зашибись! Нам на горячую линию Автомайдана Киев звонят какие-то люди и угрожают "разобраться" с нами. А все из-за видео с Бориспольской трассы, которое распространяется со скоростью света. Лучше бы вы видео с похорон ребят, которых везли в этой колонне, с такой скорость расшарили. Я никого не оправдываю. Просто учтите кое-что: - видео выложено не с начала, в только последние минуты конфликта

- левая полоса была свободна для проезда (даже на видео видно желтый микроавтобус, свободно обгоняющий похоронный кортеж)

- водитель зачем-то хамил на дороге, разрывал колонну, подрезал машины, что и вызвало реакцию (именно этот автомобиль тормозят, остальные спокойно проезжают мимо либо едут сзади)

- в грузовиках тела одних из лучших бойцов Айдара, с которыми прощались на Майдане в субботу

- мужчины практически рыдали на похоронах (это к психологическому состоянию бойцов)

ИМХО: очень похоже на провокацию, на которую мужчины увы повелись. Зато теперь какой повод отличный обгадить бойцов. Еще и Автомайдан зачем-то приплели. Теперь гуляет видео под названием "Автомайдан и Айдар избивает людей". Чувствую завтра появятся в этом списке все общественные организации и все батальоны, а в машине распятый мальчик, которого везли на самолет, чтобы спасти в московской клинике.

ПС: поговорили со знающими. Первичный разгон видео делался за деньги. Вот и делайте выводы ((((

Я теж на відео помітив жовтий бус, який безперешкодно проїхав по крайній смузі повз колону і йому ніхто не завадив.

Дійсно, в "Айдарі" не все так просто. Але не варто робити поспішних висновків, не знаючи всієї ситуації цілком (згадаймо ситуації з Сашком Білим). Погоджуюсь, розпускати руки не варто було. Але...

Пи.Си. Епічно, коли в кінці відео грала в машині пісня Ані Лорак - символічно.

До речі, Правий Сектор перестрахувався від подібних випадків:

Маруся Звіробій

УВАГА!

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ ПРО НЕЗАКОННІ ДІЇ ПРАВОГО СЕКТОРУ АБО ПРИМАР, ЩО ТАК СЕБЕ НАЗИВАЮТЬ або інших АТОшників у відпустці!

Провідником ПСу було офіційно заборонено членам Правого Сектору брати участь у вирішенні бізнес-конфліктів. За втручання в економічні й господарські розбори бізнесменів, членів ПСу буде виключено з партії. Через це вже було розформовано кілька обласних осередків.

Якщо ви стали свідком того, що за бізнесмена вписалися якісь правосекторівці, по-перше вам треба вияснити чи вони справжні та попросити номер телефона керівника групи, що приїхала від ПСу та тут при них зателефонувати тому керівнику та уточнити якого біса ці люди роблять у вашому районі. Надалі рекомендую подати скаргу до центрального штабу Правого Сектору, якщо керівник прикриває незаконні дії групи, яка представляється правосекторівською.

Ми максимально зацікавлені зберегти свою репутацію, тому до ваших скарг уважно прислухаються та перевірятимуть діяльність того осередку, про який ви повідомите.

Контакти тут: http://pravyysektor.info/contacts/

ПРО МАРОДЕРІВ ІЗ ЗОНИ АТО, що повернулися та мародерствують в тилу.

...З власного нещодавнього досвіду.

На тижні до сільради одного селища під Києвом приїхала група людей, серед них кілька чоловік в бронежилетах, зі зброєю та нашивками Айдару. Головний групи представився якоюсь всеукраїнською організацією, натякнув, що з ними треба дружити та надав рахунок для обов'язкових благодійних внесків. Голова селища зателефонувала нам. Питання було закрито в телефонному режимі. Мародери більше не вспливуть, принаймні в нашому районі.

Звідси кілька порад:

1. Візьміть усі дані кожного члена групи що приїхала та номери телефонів їх та їх керівників.

2. Телефонуйте в міліцію тут же при них, та попросіть аби вони почекали поки приїдуть правоохоронці.

3. Нічого не бійтеся, посилайте таких несознатєльних АТОшників на хер, якщо в них війна вже закінчилась то порадьте влаштуватися на роботу.

ДО КОЛЕГ З ІНШИХ СИЛОВИХ СТРУКТУР!

Шановні комбати, зрозуміло, що ви більшістю в зоні бойових дій, але приділяйте увагу тому, чим займаються ваші хлопці в тилу, коли їдуть додому, бо авторитет буде потім важко реанімувати, незважаючи на усі, кров'ю завойовані, медалі. Попереджайте хлопців про відповідальність за честь батальйону, виключайте з лав та наказуйте, аби в тилу люди не розчаровувались у вас та надалі надавали вам допомогу.

Тримайтеся громадяни, попереду важкі часи й купа роботи, яку повинен буде зробити кожен. Будьте пильними, активними та сміливими.

Командир ЗБАТу ДУК ПравогоСектору Маруся Звіробій

Переможуть тільки вперті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу, всетаки Айдар себе проявив в повній красі! Для мене тепер Айдар закрита тема, все з ними зрозуміло. Добре що хоч не вбили водія і жінку..

чисто по людськи заздрю, це ж наскільки легше жити, коли все зрозуміло й однозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж на відео помітив жовтий бус, який безперешкодно проїхав по крайній смузі повз колону і йому ніхто не завадив.

Дійсно бус вільно зміг обігнати колону. І наскільки я бачив по стрічці новин - першими підхватили гі**осайти (фокус здається).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля, куди не глянь - всі одіозні та неоднозначні. Генпрокуратура відкрила 27 кримінальних проваджень щодо 13 бійців "Айдару" (тут), на ПС також гонять. Йопа мать, а хто жене та з чиєї подачі? А може давайте спочатку розберемось з беркутятами з Майдану, суддями-"антимайданниками", голосувальниками за "закони 16 січня", охоронцями Ахметки, які нещодавно побили журналістів (до речі, як рацуха - нехай айдарівці "відтягнуться" на цих охоронцях, і наука кАзлам Ахметки буде, і люди позитивно сприймуть, коротше - повна реабілітація хлопцям буде), з приспішниками ВФЯ (а то вже Андрюша Портнов "погрожує" повернутись до України, бо до нього немає питань в наших правоохоронних органів), з Яремою, який немає питань до ВФЯ, з якого, в свою чергу, хоче Європа зняти санкції, а проведення реформ, тобто, жодної реформи за 9 місяців. Продовжувати можна довго.

Блін, та розкрийте очі, нас зіштовхують лобами. В нашій історії вже було таке - "ястрєбкі", а потім звинувачували бандерівців. Немає, як на вас, паралелей? Не наштовхує на роздуми - а почерк один і той самий?! Я для себе поставив знак рівності між пАпєрєдніками і цими, бля, "уміротворьоними міротворцами".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля, куди не глянь - всі одіозні та неоднозначні. Генпрокуратура відкрила 27 кримінальних проваджень щодо 13 бійців "Айдару" (тут), на ПС також гонять. Йопа мать, а хто жене та з чиєї подачі? А може давайте спочатку розберемось з беркутятами з Майдану, суддями-"антимайданниками", голосувальниками за "закони 16 січня", охоронцями Ахметки, які нещодавно побили журналістів (до речі, як рацуха - нехай айдарівці "відтягнуться" на цих охоронцях, і наука кАзлам Ахметки буде, і люди позитивно сприймуть, коротше - повна реабілітація хлопцям буде), з приспішниками ВФЯ (а то вже Андрюша Портнов "погрожує" повернутись до України, бо до нього немає питань в наших правоохоронних органів), з Яремою, який немає питань до ВФЯ, з якого, в свою чергу, хоче Європа зняти санкції, а проведення реформ, тобто, жодної реформи за 9 місяців. Продовжувати можна довго.

Блін, та розкрийте очі, нас зіштовхують лобами. В нашій історії вже було таке - "ястрєбкі", а потім звинувачували бандерівців. Немає, як на вас, паралелей? Не наштовхує на роздуми - а почерк один і той самий?! Я для себе поставив знак рівності між пАпєрєдніками і цими, бля, "уміротворьоними міротворцами".

І я не виправдовую дії окремих членів будь-якої організації. Але в останній час, дуже"БАГАТО" стало Айдару, ПС, СО.....Збіг, чи черговий злив "не бажаних"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збіг, чи черговий злив "не бажаних"?

І чим більше буде запитань до зайця, кролика і папєредніків - тим більше будуть гнати на

ПС і Айдар, а ще кожного незгодного будуть називати агентом кремля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, я для себе бачу логічний ряд: дискредитація добровольчих батальйонів - спільні патрулі наших та окупантів (ОМГ, це взагалі на голову не налазить) - непроведення реформ - відмова ЄС бачити ПОПа в Брюсселі - відмова у виділені коштів Європою і, як наслідок, зі слів тієї самої Європи - "втома від України" та "незрозуміла ситуація з реформами". Цей ряд, звичайно, неповний і кожен може його міксувати у довільному порядку. Але, що маємо, те маємо.

Я ще з лютого кажу - не можуть керувати країною в такій складній ситуації люди, які навіть на Майдані не знали, що робити з Майданом як явищем. Згадайте, як всі вимагали якихось дій? І про що вони надомовлялись з ВФЯ? Це СИСТЕМА та її діти.

а ще кожного незгодного будуть називати агентом кремля.

Так, 100%. От і ще одна тенденція - аяйай, не мона, війна в країні, а ти критикуєш, то ти фсбшник.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це СИСТЕМА та її діти.

Оце є головним. Не змінимо систему - не зміниться ніщо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...