Перейти до змісту

Новини батальйону "АЙДАР"


ODZER

Рекомендовані повідомлення

3) Вишневский Олег Анатольевич (Вишня), 1978 г.р,

Знав Олега особисто. Ходили разом у садочок в одну групу. Потім вчилися на різних паралелях в одній школі.

Вічна тобі пам'ять Олеже! Спочивай з миром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Самооборона - проти звернення щодо потреб «айдарівців»

Сьогодні, 14:05

У Самообороні Майдану Волині вважають, що звернення до волинян від кількох організацій із закликом про допомогу батальйону "Айдар" - хибне.

Свою думку вони повідомили на сторінці Самооборони Майдану Волині.

Нагадаємо, 16 вересня це звернення оприлюднили представники ГО «Територія 2.2», «Автомайдан Волинь», УНСО-ВОЛИНЬ, «Правого сектору» та Волинської обласної організації інвалідів.

"Самооборона Майдану Волині, як відомо, постійно тримає зв’язок з батальйоном АЙДАР. Ми зв’язалися з виконуючим обов’язки командира першої роти батальйону « АЙДАР» Віктором «Бачою», в якій служать «афганці». Він сказав, що про це йому нічого не відомо.

Ми також зв’язались з командиром другої роти «Захід» Лапіним Ігорем (позивний «ЗОЛА») який теж спростував дану інформацію. За твердженнями командирів з перерахованих речей наразі їм нічого не потрібно, особливо враховуючи вказану вартість в інтернет виданнях. Також під зверненням підписний Сергій Власов (УНСО – Волинь), який також про це нічого не знає.

«Нам шкода волинян, які будуть викидати шалені кошти не зрозуміло куди і навіщо», – сказав Ігор Лапін.

Інформація не є достовірна", - вважають активісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22.09.14 16:28

Российские боевики допрашивают тяжелораненого украинского добровольца. 18+. ВИДЕО

Российские боевики проводят допрос тяжело раненного украинского добровольца из батальона "Айдар".

Как сообщает Цензор.НЕТ, запись допроса появилась в сети недавно, но сделана она, вероятнее всего, полторы недели назад. С большой долей вероятности, можно предположить, что допрос проводят российские наемники или военные. Аргументом в пользу этого служит вопрос одного из них о том, где находится город Луцк. Прозвучал он в конце видеозаписи. Источник: http://censor.net.ua/v303774

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинському корпусу добровольчого батальйону «Айдар» підприємець з Луцька подарував броньовану розвідувальну дозорну машину (БРДМ).

Продемонстрували «броньовика» на Театральній площі у четвер, 25 вересня.

Волинським айдарівцям БРДМ подарував луцький підприємець, який не вказав свого імені.

http://www.volynpost.com/news/39951-bataljonu-ajdar-podaruvaly-bronovyka-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Це якийсь феєричний пздць - краще б хлопці його там за законом воєнного часу. Мені це затримання нагадує як все відбувалося з Сашком Білим.

Зараз Аваков буде розказувати про якесь законне затримання і дотримання цього закону. Хоча сам і його підлеглі - ох як далеко від того закону, навіть, на його протилежній стороні.

Бойцы "Айдара" арестованы в Киеве при транспортировке экс-"замминистра" ЛНР

В 16:00 возле Министерства внутренних дел состоится пикет с требованием освободить бойцов.

Милиция задержала в Киеве группу бойцов батальона "Айдар", которые перевозили для передачи правоохранителям Павла Малыша, бывшего "замминистра здравоохранения" террористической организации ЛНР . Об этом сообщили волонтеры группы Saving Lives in Ukraine в facebook.

В числе задержанных "айдаровцев" - Андрей Ревуцкий, в прошлом - активист Майдана, волонтер, возивший посылки бойцам АТО, сообщили волонтеры. По их словам, сотрудники милиции арестовали бойцов по ложному обвинению, а Малыша при задержании отпустили.

"Ребят задержали по заявлению жены Малыша о похищении. Их ждали сотрудники "Сокола" и УБОПа. Жена явно координировала свои действия с милицией", - сказал в комментарии LB.uaодин из коллег Ревуцкого. По его словам, у "айдаровцев" при себе было достаточно доказательств того, что Малыш продолжал сотруднчать с ЛНР после переезда в Киев вместе с женой, в том числе, свидетельства переговоров по мобильному телефону.

Военнослужащие сейчас находятся в киевском СИЗО, против них возбуждено уголовное дело по статье 144 "Похищение человека". В 16.00 возле главного офиса МВД на улице Богомольца состоится пикет с требованием немедленного освобождения бойцов.

Напомним, подозреваемый в убийствах экс-беркутовец Садовник не вернулся домойпосле того, как его выпустили из зала суда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За інфою ГромадськогоТВ, Мельничука все ж таки звинувачують, а не як свідка допитують. Влада зараз грається з вогнем: "Айдар" - це герої, а влада - це продовження режиму ВФЯ, тіко трохи видозмінена. В прямому ефірі показували відео - в мене дежа-вю з часів Майдану, коли затримували активістів.

Комбат «Айдару» вже у військовій прокуратурі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Треба допомогти отримати землю хлопцям.

Хто допоможе?

Бо не хочуть давати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Треба допомогти отримати землю хлопцям.

Хто допоможе?

Бо не хочуть давати.

А хто конкретно не хоче давати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Володимир Литвак

18 листопада о 4:00 ·

ВАЖНО ЗНАТЬ ГЕРОЕВ.

Это тот парень, который просил воды, когда его раненого, умирающего снимали на видео "добрые" русские солдаты..."православные" небось....

Сегодня прощались со своим товарищем Ваней.

Он был и на майдане, возле профспилок, помогал варить есть. Ездил в захваченый Донецк, где на него набрасывались звери из-за того, что он плохо говорил по-русски.

Он был верующим. Когда он ехал с "Айдаром" в Металлист, я у него спросил: "ты будешь стрелять?", на что он сказал: "это последнее, что я сделаю".

Шакалы из батальона "Русич" под флагами Украины подло расстреляли бойцов Айдара.

Нам сказали, что Ваня умер, но через пару дней мне показали видео с допросом раненого, побитого, обгоревшего побратима.

Ваня верил, что Бог все может, а в тот день и я в это поверил..

Но звери из ополчения после интервью долго издевались над ним, а потом застрелили.. его труп до сегодня находился у сепаров. Месяц и 10 дней.

Как сказали, его убили потому, что он так и не захотел говорить то, что они из него пытались выбить.

Ваня, ты для меня Герой! И как ты сказал, на все воля Божья... Этот человек не хотел воевать, но он стал настоящим Воином.

Я горжусь, что знал его и что он так и не предал свою страну и боевых собратьев.

Герои не вмирають!!!! Слава Герою Украины!!!

https://www.youtube.com/watch?v=Z27Em3WWvio

10629685_342350372611373_4161723711980619306_n.jpg?oh=7dca7d0e6d78aca4c91e6e1dd2220b4f&oe=5515492D

Вічна пам'ять!

Поранений солдат Іван Ільницький зі Львова так і не допросився води в російських найманців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відео з ФБ

https://www.facebook.com/video.php?v=500995390042453&set=vb.478473855627940&type=2&theater

Sergii Ivanov поширює відео від Новости "Айдар".

14 год · Змінено ·

Помимо трупиков оккупантов батальон "Айдар" начал изготавливать собственные новостные ролики. Казалось бы, что такого - обычный кустарный продукт, примерно то же, что делают сепарские каналы, только с диаметрально противоположным посылом. А вот и нет.

Далеко не то же, совсем не то. И ты четко понимаешь это, когда на 3:20 мин. вдруг слышишь фортепианный пассаж из Rabbit In Your Headlights Джеймса Лавеля (UNKLE). Я думаю, любой вменяемый человек признает очевидное: по сравнению с любимым певцом всех "новороссов" Кобзоном, больше похожим на геморроидальную шишку, чем на человека, этот фрагментарный "айдаровский" Лавель ох как выигрывает.

Как и наш "не страдающий перееданием" солдат, который, тем не менее, привёз еду жителям постоянно обстреливаемой Трёхизбенки, выигрывает у карликового гиббона Моторолы, жрущего сытную солянку в голодном Донецке.

Культура и человечность. Два главных свойства, которые отличают нас от колорадского быдла, дорогие украинцы. Культура и человечность.

UPD: Друг-"айдаровец", подогнавший видео, только что прислал сообщение: "Мы же утончённые каратели". Чуваки, я вас обожаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після Нацгвардії ми з другом поїхали в "Айдар", подумали: "От нарешті повоюємо".

Він привів мене до своїх старших. Вони сказали: "Поїдете на передок, покажете, що в вас залізні яйця, потім візьмемо до себе". Ми поїхали на Металіст. Там я зрозумів, як невміло воюють хлопці: окоп у "секреті" за місяць вирили лише на 15 сантиметрів, поряд посадка, з якої зробили смітник, тобто там їдять і викидають сміття; в бінокль добре видно, що там хтось живе. Між посадками в "секреті" стоїть БРДМ, брдмщик не пристріляв свій кулемет. Я йому його зняв, після того, як він вже 200 набоїв витратив. Ми його розібрали, а він з консервації виявився нечищеним, тобто ще в смазці. Я витер йому цю смазку, кажу: "Чувак, а давай я навчу тебе його збирати". А він мені: "Та для чого? Я ж водій". Підходжу до пацанів, які там валяються, наче тюлені, кажу: "Пацани, там ПКТ (кулемет, - ред.) можна повчитися розбирати". А вони: "Та зачем нам". Коли нам видали АКСУ (Автомат, - ред) ми вирішили їх пристріляти. Один хлопець почав стріляти і каже

- Щось попасти не можу.

- А як ти цілишся?

- Ну як - ствол наводжу і стріляю.

- А ти чув таке: цілик-ціль?

- Та що ти розказуєш, тіпа ти щось знаєш.

Тобто найбільша біда, що вчитись ніхто не хоче. Ми на Металіст мали їхати на добу, а просиділи 2 тижні.

"Айдар" вирішили покинути теж, тому ще мені не подобається підхід: сидіти і жерти тушонку за Україну. Сидіти в окопі, нічого не робити. Я кажу тільки за цей взвод куди я потрапив, не за весь батальйон. Якби я попав в групу, яка пішла на штурм і загинула, мені б було комфортніше. Напередодні від'їзду мій друг загинув, він там на якусь вилазку поліз. Їм дали непристріляний міномет. І з 15 чоловік взводу загинуло 13. Це були хлопці, які вміли воювати, які проходили гарячі точки. Источник: http://censor.net.ua/r313380

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розрахунки айдарівця з Луцька допомогли знищити блокпост сепаратистів і 8 «ГРАДів»

Розвідка батальйону «Айдар», яку очолює лучанин Ігор Рицко, за останній тиждень провела кілька вдалих операцій, які дозволили завдати значних втрат сепаратистам.

28-го листопада українська артилерія за кординатами, наданими розвідкою «Айдару», точним ударом знищила 8 установок БМ-21 «ГРАД» у місті Кіровськ.

http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/regions/volyn/rozrakhunky-aidarivtsya-z-lutska-dopomogly-znyshchyty-blokpost-separatystiv-i-8-gradiv/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пораненому в АТО лучанину необхідна допомога

Сьогодні о 18:20:00

big-dfefbdf728d96cad06328fdabd0b5ef4.jpg

Лучанину, який отримав поранення в АТО, потрібні кошти на лікування. Про це йдеться в листі дружини бійця, який опублікували у мережі Фейсбук.

«Звертаюсь до Вас з великим проханням допомогти Луцюку Роману, жителю м.Луцька. Роман народився 25.08.1976 року у селі Шклінь, Гороівського р. Волинської обл., закінчив ВДУ ім..Лесі Українки, у 1999-2000 працював у Муніципальній дружині міста Луцька, потім був приватним підприємцем. З перших днів Майдану їздив у Київ. У травні пішов добровольцем до Збройни Сил України, був стрілцем-санітаром у Айдарі, позивний «Лисий»; 21 липня отримав перше вогнепальне наскрізне поранення лівої кисті при виконання бойового завдання в с.Георгіївка Луганської обл.; другий раз отримав поранення 5.11.2014р. в м.Щастя, Луганської обл. під час виконання завдань в ході АТО - вогнепальне осколкове сліпе проникаюче поранення черевної порожнини з пошкодженням тонкої та товстої кишки, великого сальника, заочеревинна гематома, сторонні тіла черевної порожнини та за очеревинного простору.

Роман одружений, має дві доньки 14 і 7 років. Зараз всі рідні буквально борються за його життя! Зараз він знаходиться у реанімації у відділі хірургії у Військовому госпіталі ЗСУ у Києві, вже пережив п’ять операції, але й досі не працюють як треба кишечник і шлунок, він не може їсти. Роман у реанімації, але надія на одужання є, потрібен час для лікування й реабілітації, шукаємо можливість для відправки Романа за кордон. Допоможіть врятувати життя людини, яка віддала своє здоров’я заради нас!! Звертаюсь до всіх небайдужих людей, дуже сподіваюсь на вашу допомогу», - йдеться у листі.

Рахунок Приватбанка на ім'я дружни Луцюк Тетяни:

МФО 305299, ОКПО 14360570, Р/Р 29244825509100, номер картки 5168755403987122, Луцюк Тетяна Олександрівна.

colwidth-13bfdc1f8be8db96e2c81c3d043b5fef.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"г.Счастье Луганск Передовая батальона "Айдар""

http://youtu.be/-xoMQca_uoU

"Передовой штурмовой батальон ВСУ "Айдар" Трехизбенка Луганск"

http://youtu.be/6VJAMlrI69U

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Касьянов

51 хв ·

Диверсанты напали на бойцов «Айдара», охраняющих больницу в Счастье. У нас трое погибших, двое раненных. Бандиты – их было пятеро - уничтожены. На территорию больницы они въехали на санитарном автомобиле, который угнали в соседнем районе, убив врачей…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по новинах казали , що троє загинули з "Афдара". Вже відомо хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мінімум два імені назвали.

чорні айдаровці з звичайними щось не поділили. цього слід було очікувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...