Перейти до змісту

Новини батальйону "АЙДАР"


ODZER

Рекомендовані повідомлення

Больше двадцати бойцов "Айдара" погибли при освобождении Лутугино (обновлено)

Точное количество погибших пока не известно.

Вчера при освобождении населенного пункта Лутугино в Луганской области погибло больше двадцати добровольцев батальона "Айдар". Об этом LB.ua сообщили бойцы батальона

Командир батальона Сергей Мельничук повел на Лутугино сотню бойцов. Они попали под обстрел, в городе их встретило гораздо больше террористов, чем ожидалось. Обстреливали в том числе из танков.

Точное количество погибших и раненых пока не известно. Как сообщает корреспондент LB.ua с места событий, на базу "Айдара" пока что доставили 12 тел, из них один - танкист-военнослужащий, 11 - "айдаровцы". Остальных убитых и раненых бойцы пытаются вывезти с поля боя.

Сейчас, по словам комбата "Айдара", населенные пункты Лутугино и Успенка под контролем сил АТО. В городах действует комендатура, назначены военные коменданты. Вскоре будет возобновлена работа водопровода, запущены пекарни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

як шкода хлопців...

земля їм пухом і слава героям

сподіваюсь це не підкосить бойовий дух тих, хто вижив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

айдарівці реально герої. за нашого Золу сєпарам обіцяно пів лімона, здогадайтесь, чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Римар Ігор Віталійович – (Сірко)

2) Алієв Іончу Афі Огли

3) Мінюк Станіслав Петрович

4) Куліш Іван Володимирович

5) Квач Орест Арсенович

6) Коврига Сергій Володимирович (Лялік)

7) Вербовий Михайло Вікторович (Лєший)

8) Давидчук Олександр Васильович

9) Топольський Павло Васильович

10) Шостак Сергій Олександрович (Шест)

11) Бойко Віталій Васильович

12) Василаш Ілля Євгенович

нажаль, список не повний. ще є біля десятка людей з "невизначеним" статусом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irina Zakatova

Я задолбалась молчать про комбата Айдара.

Последние смерти в Латугино 13 чел

Пришел комбат и сказал что Лутугино взяли и надо просто прийти и повесить флаг, якобы это приказ от генштаба (очень просил поехать как можно больше бойцов). Зашли в город, а там полно сепаратистов. Наших ребят расстреляли всех. Выжило 3ое.

Генштаб утверждает что такого приказа не поступало.

Ребята уже были готовы давать показание против комбата по другим эпизодам

МО и СБУ 3 недели как вкурсе. Есть приказ на замену комбата. Не дает Парубий

P.S. Писать про то, что 60% батальона не оформлены, не получают денег, оснащены только волонтерами, скучно и банально..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irina Zakatova

Я задолбалась молчать про комбата Айдара.

Последние смерти в Латугино 13 чел

Пришел комбат и сказал что Лутугино взяли и надо просто прийти и повесить флаг, якобы это приказ от генштаба (очень просил поехать как можно больше бойцов). Зашли в город, а там полно сепаратистов. Наших ребят расстреляли всех. Выжило 3ое.

Генштаб утверждает что такого приказа не поступало.

Ребята уже были готовы давать показание против комбата по другим эпизодам

МО и СБУ 3 недели как вкурсе. Есть приказ на замену комбата. Не дает Парубий

P.S. Писать про то, что 60% батальона не оформлены, не получают денег, оснащены только волонтерами, скучно и банально..

Там же в коментарях

Kyrylo Sergeyev Я боєць Айдару. Так ось, ці долбойоби, які ще місяць тому почали нарощування майданівських інтриг в умовах війни, і є винуватцями смертей, а не комбат, який є воїном, а не новомайданівським балоболом. Весь час операції по Георгіївці і по Латугіно, комбат був разом з хлопцями на передовій, а бочку на нього гнали ті, хто сидів в Половінкіно, в 100 км від місця подій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irina Zakatova

Я задолбалась молчать про комбата Айдара.

Последние смерти в Латугино 13 чел

Пришел комбат и сказал что Лутугино взяли и надо просто прийти и повесить флаг, якобы это приказ от генштаба (очень просил поехать как можно больше бойцов). Зашли в город, а там полно сепаратистов. Наших ребят расстреляли всех. Выжило 3ое.

Генштаб утверждает что такого приказа не поступало.

Ребята уже были готовы давать показание против комбата по другим эпизодам

МО и СБУ 3 недели как вкурсе. Есть приказ на замену комбата. Не дает Парубий

P.S. Писать про то, что 60% батальона не оформлены, не получают денег, оснащены только волонтерами, скучно и банально..

Там же в коментарях

Kyrylo Sergeyev Я боєць Айдару. Так ось, ці долбойоби, які ще місяць тому почали нарощування майданівських інтриг в умовах війни, і є винуватцями смертей, а не комбат, який є воїном, а не новомайданівським балоболом. Весь час операції по Георгіївці і по Латугіно, комбат був разом з хлопцями на передовій, а бочку на нього гнали ті, хто сидів в Половінкіно, в 100 км від місця подій.

На разі все потрібно перевіряти та не постити все підряд з мордокниг, однокласників,.....

Особливо враховуючи

29.07.14 21:57 Спецслужбы РФ пытаются дискредитировать и сорвать мобилизационную кампанию, - Минобороны

Российские спецслужбы пытаются дискредитировать и сорвать мобилизационную кампанию.

Це з цензора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На разі все потрібно перевіряти та не постити все підряд з мордокниг, однокласників

кого з вищеназваних коментаторів знаєш особисто? я обох. плюс ще з десяток людей з Айдара й не тільки волинян. Кирила в цей час не було в батальйоні, Іра написала інформацію, яку підтверджують учасники подій. в тому числі й ті хто вижив...

я розумію, що простіше все списувати на російську пропаганду й виглядати невєбаццо спєцом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На разі все потрібно перевіряти та не постити все підряд з мордокниг, однокласників

кого з вищеназваних коментаторів знаєш особисто? я обох. плюс ще з десяток людей з Айдара й не тільки волинян. Кирила в цей час не було в батальйоні, Іра написала інформацію, яку підтверджують учасники подій. в тому числі й ті хто вижив...

я розумію, що простіше все списувати на російську пропаганду й виглядати невєбаццо спєцом...

Я висловив свою точку зору, якщо ви іх знаете - отже вам видніше, можливо я і помилився.

Звісно хто там тому видніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те,що більшість айдарівців не оформлені належним чином-факт!!!!

В Камені-Каширському поховали бійця,який загинув в АТО,а по документам його там не було.Отримає родина компенсацію від держави?Ні! Тому ми,як громада,повинні вимагати належного оформлення наших бійців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто чим може, допомагає нашим Айдарівцям. Спонсоры купили "Айдару" три джипа http://lb.ua/news/2014/07/29/274457_sponsori_kupili_aydaru_tri_dzhipa.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені так хочеться щоб він повернувся додому до сімї, і сидів у мене на дивані і пив свою улюблену каву яку він називає "смола" ) Хоча розумію що він потрібен там.

Плюс трішки відео від Бьянки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до даного посту на fb був коментар сина Сергія Шостака:

Vlad Shostak : Вічна Тобі пам'ять татечко

Ти стільки пройшов, Тебе Бог оберігав і на Балканах і на Близькому Сході, а тут, на своій рідній землі, невберіг!

ми ще з Тобою так багато чого невстигли зробити...

Смерть Ворогам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчився з ним в одному класі. Дійсно гарна людина, добра, чуйна... До останнього моменту не вірив у страшну новину, - та і навіть зараз не віриться...

Вічна память тобі Серьога !!!

Герої не вмирають!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора хлопці, які були скажімо, на "вимушеному відпочинку".. поїхали знову на Схід. Шкода, що сам не зміг провести...((

Щасливої дороги вам, ГЕРОЇ УКРАЇНИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От би це фото лишилося без змін у кількості людей по закінченню війни!

Бережи Вас, хлопці, Небесна сотня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат Волиньради Недищук записався добровольцем у "Айдар"

Депутат Волинської обласної ради Євген Недищук записався добровольцем у батальйон "Айдар". Своє бажання взяти участь у військовому конфлікті на Сході України обранець пояснює необхідністю пришвидшити встановлення миру.

- Не треба думати, що коли ми живемо на Заході, то нас це не стосується, - каже Недищук. - Ця біда приходить в кожну родину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один з найбоєздатніших батальйонів "Айдар" розформовує Міністерство оборони, повідомляє "Спецкор". "Айдарівців" наказом із Генштабу повідомили, що їхній загін повинен бути розпущений у найкоротші строки. Тилові офіцери звинуватили "Айдар" нібито в мародерстві та насиллі над місцевим населенням, щоправда, жодного такого факту підтверджено не було.

Батальйон дуже прискорює всі найближчі події і комусь дуже це не вигідно, хтось хоче, щоб батальйон хоча б зупинився. З передової мене забирають на ці доповіді, на ці наради, а хтось сидить в тилу і клепає на батальйон липові справи", - повідомив телефоном командир батальйону "Айдар" Мельничук Сергій.

http://tsn.ua/ukrayi...yut-362133.html

P.S. Надіюся, що це файк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...