Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Unknown сказано:

це вартість роботи?

масло в двигуні і коробці  + три фільтри (масл., пов,  і салону) ?

чи інше щось у цій цифрі?

Це вартість масла, фільтра повітряного і масляного + робота.

Фільтр салону не міняли (сам заміню, там 10 хв роботи, якщо робиш сам і перший раз, відео є на ютубі).

В коробці також не міняли масла. Хоча, може, я не знаю чогось.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це вартість масла, фільтра повітряного і масляного + робота.

Фільтр салону не міняли (сам заміню, там 10 хв роботи, якщо робиш сам і перший раз, відео є на ютубі).

В коробці також не міняли масла. Хоча, може, я не знаю чогось.

 

 

щось дешево так...  Що за масло і яка к-ть? які артикули фільтрів ставив і  вартість кожного з них?

Там же і робота ще включена, то якісь геть дешеві розхідники виходять, як на мене.

 

А про коробку я подумав, бо ти написав "маслА", тобто мінімум 2 різних...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Unknown сказано:

щось дешево так...  Що за масло і яка к-ть? які артикули фільтрів ставив і  вартість кожного з них?

Там же і робота ще включена, то якісь геть дешеві розхідники виходять, як на мене.

 

А про коробку я подумав, бо ти написав "маслА", тобто мінімум 2 різних...

книжечка в машині. То не гляну.

В мене авто по розхідникам, в принципі,  не саме дороге, як жартували, на рівні Ланоса :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

книжечка в машині. То не гляну.

 

ти хотів сказати:

"гляну якось пізніше"

;)

бо ж дійсно цікаво

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Unknown сказано:

ти хотів сказати:

"гляну якось пізніше"

;)

бо ж дійсно цікаво

 

Пам'ятаю, що там лише вказано марку мастила. Типу 5W40.  Фірма, не пам'ятаю.

Фільтр, ніби, не зазначено.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zheny@ сказано:

вказано марку мастила. Типу 5W40

ну ти "темний"  :)

 

"5W40" -- то не марка, а клас в"язкості,  І під таким написом може бути ну дуже різне по якості мастило, навіть в межах одного виробника. Буде під рукою книжечка, то глянь, що саме вони записали туди (не тільки виробник, а й повна назва).

 

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Unknown сказано:

ну ти "темний"  :)

"5W40" -- то не марка, а клас в"язкості,  І під таким написом може бути ну дуже різне по якості мастило, навіть в межах одного виробника. Буде під рукою книжечка, то глянь, що саме вони записали туди (не тільки виробник, а й повна назва).

та пофіг. Клас вязкості / марка.  Маркування мастила.

Виробника не знаю, можливо і якийсь ноунейм.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Потрібне регулювання зазорів клапанів в авто KIA Cerato, 2013 р.в., мотор 1,6 л, бензин/газ.

Знаю вже точно, що регулювання здійснюється підбором/заміною натискних "стаканчиків", а для цього потрібно знімати розпридільчі вали і цеп.

Порадьте будь-ласка майстра, який знається на цьому і може швидко та якісно зробити таку роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть по такому питанні. На пассат б5 ремонтував кулісу, а саме міняв пластикове кільце - втулку, бо провалювалась ручка перемикання передач і замість першої можна було включити задню. Так от, після ремонту цього, парктроніки почали включались через раз. Помітив, що в дощову погоду вони працюють частіше, зараз уже майже не вмикаються, дууже рідко. Вогні заднього ходу вмикаються добре, завжди. 

Хто знає який принцип вмикання парктроніків і яка може бути причина, як вирішити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Cherman сказал:

Там, по їдеї повинен бути датчик заднього ходу, що при включенні задньої передачі вмикає парктронік. Можливо, при ремонті коробки його пошкодили. 

Я колись його міняв. Це зовсім в іншому місці, а ремонтував я з салону не глибоко під чохлом ручки перемикання передач. І вогні заднього ходу вмикаються і працюють. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Не світить поворот передньої фари. Skoda Octavia A5 (2006). Лампочку міняв - діло не в ній. Хто може оперативно глянути без записів і за адекватну ціну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MaestroA сказано:

Не світить поворот передньої фари. Skoda Octavia A5 (2006). Лампочку міняв - діло не в ній. Хто може оперативно глянути без записів і за адекватну ціну?

Я тобі в мордокнизі відписав, що відразу опісля заміни може і не світити. Тому на авто з блоком контролю освітлення- варто перевіряти лампочку на цілісність при демонтажі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, EleKtrik сказал:

Я тобі в мордокнизі відписав, що відразу опісля заміни може і не світити. Тому на авто з блоком контролю освітлення- варто перевіряти лампочку на цілісність при демонтажі.

В мене теж таке було  в Шкоді А5. Не світив правий передній поворот . Знайшов виходи з блоку контролю https://www.drive2.ru/l/3284283/ . Добрався до блоку під кермом. Вийняв роз єм ,продзвонив провід до поворотника. Провід цілий.вставив роз єм в блок і все запрацювало. Можливо не було контакту . Зараз через рік   перестав світити передній лівий габарит .

Змінено користувачем Kiolan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@EleKtrik @Kiolan дякую за відповіді!

Справа була в проводі. Обрив в районі крила.

Все зробили ще в п'ятницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 5/25/2021 at 12:43 PM, vladek said:

Потрібне регулювання зазорів клапанів в авто KIA Cerato, 2013 р.в., мотор 1,6 л, бензин/газ.

Знаю вже точно, що регулювання здійснюється підбором/заміною натискних "стаканчиків", а для цього потрібно знімати розпридільчі вали і цеп.

Порадьте будь-ласка майстра, який знається на цьому і може швидко та якісно зробити таку роботу.

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, знайшли такого майстра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

testuser, довелось комбінувати. ГРМ розібрали в одній майстерні (ПітСтоп в Струмівці), самостійно підібрали і купили нові стаканчики, віддали назад в ПітСтоп і там все назад зібрали з новими стаканчиками.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vladek said:

testuser, довелось комбінувати. ГРМ розібрали в одній майстерні (ПітСтоп в Струмівці), самостійно підібрали і купили нові стаканчики, віддали назад в ПітСтоп і там все назад зібрали з новими стаканчиками.

зрозумів, дякую дуже!) а не підкажете, де добирали стаканчики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, testuser сказано:

зрозумів, дякую дуже!) а не підкажете, де добирали стаканчики?

Інтернет-магазин Exist. Стаканчики йдуть по номерах з різною товщиною дна - для виставлення необхідного зазору. Я тим не займався, син вираховував скільки яких саме стаканчиків потрібно. Якщо потрібно детальніше - скинь в приват № телефону, передам сину, той може проконсультувати.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора! Шукаю майстра/майстерню/сто, де б якісно зробили антикор. Буду вдячний за наводки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де можна викрутити зламану свічку накала 1.6 тдсі, без зняття гбц?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Добрий вечір, просто перестали працювати передні двірники. Авто Citroen c4 picasso 2010 року . Хто може глянути чи підкаже де шукати причину, можливо можна самому поправити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, espert сказано:

Добрий вечір, просто перестали працювати передні двірники. Авто Citroen c4 picasso 2010 року . Хто може глянути чи підкаже де шукати причину, можливо можна самому поправити.

Спочатку глянь чи запобіжник не згорів

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щось застукало в підвісці (думаю або наконечник, або шарова), і заклацало в момент  втикання передачі і відпускання щеплення (грішу на подушку двигуна).  Був на Вулкані (бо близько) - нічого не знайшли. Підкажіть когось толкового по діагностиці ходулі. 

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...