Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

23 годин тому, foma144 сказано:

з 08:00-09:00 щодня діагностика

халепа, зважаючи на характер теперішньої своєї служби, до них зможу попасти не раніше 10 год.

 

порадили  мені звернутись на сервіс на Мамсурова, 1.

хтось був там?

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.12.2022 в 12:40, Basil сказал:

Порадьте майстра/майстерню для проведення діагностики ходової.

Привіт Василь, мій сусід по гаражу робить підвіску тільки в Ківерцях, здається десь на виїзді біля ставків, каже найкращі спеціалісти. Можу принагоді дізнатися точніше

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Потребую поради
ЗАЗ Сенс 1.3, 2010 рік. Поміняв лівий внутрішній шрус - за півтора тижні він розсипався. Затягнув машину на інше СТО, поміняли на новий, виїхав перевірити - шрус вискакує з коробки. Хлопці перебрали ще раз, кажуть, що зібрано все правильно, але якесь штопорне кільце не фіксує (підозрюю, що на першому СТО теж не зафіксували, через що і розбило).
Що робити? Це проблема запчастин, чи проблема коробки, чи може в Сенсі є якийсь конструктивний секрет?
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SanjaProject сказано:
Потребую поради
ЗАЗ Сенс 1.3, 2010 рік. Поміняв лівий внутрішній шрус - за півтора тижні він розсипався. Затягнув машину на інше СТО, поміняли на новий, виїхав перевірити - шрус вискакує з коробки. Хлопці перебрали ще раз, кажуть, що зібрано все правильно, але якесь штопорне кільце не фіксує (підозрюю, що на першому СТО теж не зафіксували, через що і розбило).
Що робити? Це проблема запчастин, чи проблема коробки, чи може в Сенсі є якийсь конструктивний секрет?
 

 

Спойлер

 

Спойлер

 

на ютубі є все)
сумніваюсь що тут ти знайдеш спеца саме по твоїй машинці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
3 hours ago, Barkas said:

Доброго здоров'я. Порадьте нормальний розвал...

Самий толковий на Трункіна - https://goo.gl/maps/VxceXWwWLquiXqxi6

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, foma144 сказав:

Самий толковий на Трункіна - https://goo.gl/maps/VxceXWwWLquiXqxi6

Сергій поки не працює... А в мене гуму жере(

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Вітаю. Спільнота, підходить час заміни мастила та фільтрів, на якому надійному сто можна придбати/замовити та відразу замінити? Дякую

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

можу порадити майстерню. Добре ремонтують

312237542_110064431893661_3434043854709293823_n.thumb.jpg.4ace0af964b8c48a222282c3c6cf5ee1.jpg

WWW.FACEBOOK.COM

Pro Sto ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Pro Sto und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook gibt Menschen die Möglichkeit, Inhalte zu teilen und die Welt offener und...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Шановна спільнота. Порадьте СТО де піднімуть авто на підйомнику і якісно зроблять діагностику підвіски і всієї ходової вцілому. Плюс також бажано щоб могли оглянути двигун на предмет підтікань технічних рідин і стану обвіски.  Потрібно щоб це було по запису тобто на певну годину. Авто БМВ Е90 2л бенз. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин назад, Litovets сказав:

Шановна спільнота. Порадьте СТО де піднімуть авто на підйомнику і якісно зроблять діагностику підвіски і всієї ходової вцілому. Плюс також бажано щоб могли оглянути двигун на предмет підтікань технічних рідин і стану обвіски.  Потрібно щоб це було по запису тобто на певну годину. Авто БМВ Е90 2л бенз. 

я останній раз ходову дивився і міняв подушки мотора в цього. 0997583817 Сергій. Він на вишкові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, Dima4s сказав:

я останній раз ходову дивився і міняв подушки мотора в цього. 0997583817 Сергій. Він на вишкові.

А у нього підйомник чи тільки яма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин назад, Litovets сказав:

А у нього підйомник чи тільки яма?

підйомник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...