Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

On 19.08.2021 at 10:29, Harddriver сказано:

Щось застукало в підвісці (думаю або наконечник, або шарова), і заклацало в момент  втикання передачі і відпускання щеплення (грішу на подушку двигуна).  Був на Вулкані (бо близько) - нічого не знайшли. Підкажіть когось толкового по діагностиці ходулі. 

По підвісці можу порекомендувати "Док АВТО Сервіс" (Підгаєцька, 3). (050) 440-43-65

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.08.2021 at 10:29, Harddriver сказано:

Щось застукало в підвісці (думаю або наконечник, або шарова), і заклацало в момент  втикання передачі і відпускання щеплення (грішу на подушку двигуна).  Був на Вулкані (бо близько) - нічого не знайшли. Підкажіть когось толкового по діагностиці ходулі. 

Володя в Жабці:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не так давно мав справу з Петром Адамовичем.

У нього бокси на Наливайка (24а).

 

Сьогодні загнав - завтра забрав.

Міняли ШРУС-и (кулаки / гранати), накончники рульової тяги,  сальники / пильники, масло в коробці. Поміняли свічки та набор кабелів.

Ніби все зробили добре, якісно. 

Єдиний недолік, що я скаржився на гул (підвивання) десь ззаду, а він каже проїхався і нічого не почув.

Поїздка в Карпати показала, що саме там треба робити.

Проїхав +-100км, і доторкнутися до диску заднього колеса уже важко. Гаряче!

 

І от  тут проявляється халатність майстрів у роботі.  Кажу щось не так - каже, я не бачу проблеми.

а потім привезу, і він скаже "а ви не казали!", а що я мав казати, як я сам не знаю що конкретно там не так. Я озвучив, що є проблема. 

Походу попадаю на 2 ступичних підшипника, разом із ступицею,  + гальмівні колодки / диски і що там ще вилізе.

 

Це якби мені принесли компа і сказали - не грузиться вінда.

Я б її переставив і сказав всьо. З вас ХХХ грошей.

 

А через 3 дня мені б подзвонили і сказали, що там ще якісь проблеми. А я такий "Ну ви ж не казали!"

Виходить, що мені впадло було подивитися. що там ще не так, і сказати. 

 

Вже якщо робити, то робити комплексно. передивився все, що можеш глянути і тоді кажи: тако, чоловіче, в тебе проблеми з тим, тим, тим і тим.  Це коштуватиме стільки то грошей все це замінити.

Вирішуй собі.  В першу чергу варто це і це, а оце і оце, ще може походити, але не довго, за стільки-то тисяч приїдь для заміни.

Прикро.

 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Zheny@ сказал:

не так давно мав справу з Петром Адамовичем.

У нього бокси на Наливайка (24а).

 

Сьогодні загнав - завтра забрав.

Міняли ШРУС-и (кулаки / гранати), накончники рульової тяги,  сальники / пильники, масло в коробці. Поміняли свічки та набор кабелів.

Ніби все зробили добре, якісно. 

Єдиний недолік, що я скаржився на гул (підвивання) десь ззаду, а він каже проїхався і нічого не почув.

Поїздка в Карпати показала, що саме там треба робити.

Проїхав +-100км, і доторкнутися до диску заднього колеса уже важко. Гаряче!

 

І от  тут проявляється халатність майстрів у роботі.  Кажу щось не так - каже, я не бачу проблеми.

а потім привезу, і він скаже "а ви не казали!", а що я мав казати, як я сам не знаю що конкретно там не так. Я озвучив, що є проблема. 

Походу попадаю на 2 ступичних підшипника, разом із ступицею,  + гальмівні колодки / диски і що там ще вилізе.

 

Це якби мені принесли компа і сказали - не грузиться вінда.

Я б її переставив і сказав всьо. З вас ХХХ грошей.

 

А через 3 дня мені б подзвонили і сказали, що там ще якісь проблеми. А я такий "Ну ви ж не казали!"

Виходить, що мені впадло було подивитися. що там ще не так, і сказати. 

 

Вже якщо робити, то робити комплексно. передивився все, що можеш глянути і тоді кажи: тако, чоловіче, в тебе проблеми з тим, тим, тим і тим.  Це коштуватиме стільки то грошей все це замінити.

Вирішуй собі.  В першу чергу варто це і це, а оце і оце, ще може походити, але не довго, за стільки-то тисяч приїдь для заміни.

Прикро.

 

 

 

Так он на подъемнике должен был услышать ступичный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, romanc сказано:

Так он на подъемнике должен был услышать ступичный.

Не факт.

Я читав, що не завжди підшипники отак одразу чути.  Крім того, якщо сказав, про гул чи шум, то зніми колесо і глянь, що там не так.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є хтось, хто може встановити до штатних магнітоли та дисплея підтримку Android Auto і камеру заднього виду?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мерседес а170, дизель 1.7

2002 р.в

При різкому натисканні педалі газу (коптить чорним) - зявляється помилка EPC і через кілька секунд авто переходить в аварійний режим і глохне 

Діагностика показала що помилка в регуляторі тиску палива на паливній рейці. Регулятор замінили, а проблема залишилася.

Шукаю майстра по паливній системі, який допоможе розібратися в проблемі.

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, msice сказано:

Мерседес а170, дизель 1.7

2002 р.в

При різкому натисканні педалі газу (коптить чорним) - зявляється помилка EPC і через кілька секунд авто переходить в аварійний режим і глохне 

Діагностика показала що помилка в регуляторі тиску палива на паливній рейці. Регулятор замінили, а проблема залишилася.

Шукаю майстра по паливній системі, який допоможе розібратися в проблемі.

 

 

 

 

 

Так при такій помилці можуть бути і регулятор і форси і тнвд... Навіть паливний фільтр може таке викликати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.08.2021 at 09:15, Zheny@ сказано:

Не факт.

Я читав, що не завжди підшипники отак одразу чути.  Крім того, якщо сказав, про гул чи шум, то зніми колесо і глянь, що там не так.

 

от після поїздки в Карпати, вияснив, що могло б давати гул / виття.

Стали на заправці. Дітвора (традиційно) всякі ніштяки, типу хот-доги та кава / пепсі.

підійшов швагро до машини, жінка жаліється на гул і підвивання.  той торкається заднього диска і відсмикує руку - гарячий, каже, що пздц.  Швидше за все, тормозна колодка прикипіла чи що, до диска / барабана гальмівного.

  Дивно, що майстер який робив машину, казав, що їздив трошки нею, для тестів, не перевірив цей момент! Чи гріється чи ні. Мав би знати, що щось там може бути не в порядку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.08.2021 в 08:46, Zheny@ сказал:

 

І от  тут проявляється халатність майстрів у роботі. 

Та ла ладно. Добре хоч так зробили. Раніше тільки одні Жигулі вміли ремонтувати. Балувані ви просто стали. Що вам не зробиш - все не так.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, volks сказано:

Та ла ладно. Добре хоч так зробили. Раніше тільки одні Жигулі вміли ремонтувати. Балувані ви просто стали. Що вам не зробиш - все не так.

 

Йопт, за своє бабло я маю право вимагати.

От прикинь прийшов до тебе сантехнік, ти кажеш, десь там протікає (прокапує) з під якоїсь гайки. Прийшов майстер - замінив, перестало капати, все норм.

А через 2 дня ти помічаєш ще якусь фігню, і телефонуєш до майстра ,приходить той самий чувак, і ти такий "а чого ви ще там не додивилися?", а він тобі, "так ви ж не казали!"

 

І до чого тут жигулі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

От прикинь прийшов до тебе сантехнік, ти кажеш, десь там протікає (прокапує) з під якоїсь гайки. Прийшов майстер - замінив, перестало капати, все норм.

А через 2 дня ти помічаєш ще якусь фігню, і телефонуєш до майстра ,приходить той самий чувак, і ти такий "а чого ви ще там не додивилися?", а він тобі, "так ви ж не казали!"

От прикінь. Зробили тротуари, а пониження до рівня дороги не зробили. А тут приходить @Zheny@  і каже "добре хоч так зробили. Раніше ще гірше було"

  • Ха-ха 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, volks сказано:

От прикінь. Зробили тротуари, а пониження до рівня дороги не зробили. А тут приходить @Zheny@  і каже "добре хоч так зробили. Раніше ще гірше було"

Я тобі казав, що ти упоротий?  то я повторюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zheny@ сказал:

Я тобі казав, що ти упоротий?  то я повторюся.

А шо такоє? Виявляється, що не "добре хоч так зробили"?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

А шо такоє? Виявляється, що не "добре хоч так зробили"?

нахуй ти це сюди приплів? 

за останніх кілька десятків твоїх постів я вже й перестав думати про тебе як про неадекватного.  Навіть перестав ховати для себе твої пости.

І тут на тобі!   Знову якийсь висер!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

нахуй ти це сюди приплів? 

Для наглядності.

2 часа назад, Zheny@ сказал:

за останніх кілька десятків твоїх постів я вже й перестав думати про тебе як про неадекватного. 

Хотів би відповісти взаємністю, але на жаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Хотів би відповісти взаємністю, але на жаль...

Та  ладно - не сци!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.08.2021 в 10:55, deluxkangoo сказал:

шукаю майстра по ремонту кузова. Тел. О9З ЧЗЧ 75Ч5, О98 З81 Ч59Ч.

ніхто не знає таких? Треба поміняти пороги. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, deluxkangoo сказано:

ніхто не знає таких? Треба поміняти пороги. 

що за авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...