Перейти до змісту

Чи існує кохання?


Bit

Чи існує кохання?  

355 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ага, і кавки посьорбать, папіроску викурити заодно. ))))

А деякі вправні господині напевне можуть ще в"язати, вишивати, чи там картопельки начистити ))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 240
  • Створено
  • Остання відповідь

......., і .подружці позвонити, на "однокласниках" подивитися фотки з ЮБК, бутербродіком яким перекусити...))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......., і .подружці позвонити, на "однокласниках" подивитися фотки з ЮБК, бутербродіком яким перекусити...))))))))

То типу як в анекдоті, коли приходить мужик додому пізно, на кухонному столі знаходить записку від дружини: "Борщ на плиті, котлети в холодильнику, будеш тр@x@ти - не буди" ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......., і .подружці позвонити, на "однокласниках" подивитися фотки з ЮБК, бутербродіком яким перекусити...))))))))

Две подруги болтают по телефону:

…..- Ага,... ага,... ну да,... ну да,... вот именно,... ага,... вот дура-то! ,... голубенькое с оборочками,... ага,... ага,... вот дурак-то! ,... на Черкизовском,... ага,... ложку соли на стакан,... ага, на стакан,... не бери в голову,... вот козлина-то! ,...36-й,... с подследником,... ага,... гони ты его в шею! ,... да,... да,.... вчера к маме,... ага,... что ты говоришь?! ,... ага,... да ты что?! ,... да ты что?!... , вот именно! ,... прямо так и сказал?!!! ,... да,... ага,... да,... красилась,... ага,... нормально,... да ты что?!!! ,... да ты что?!!!!!..... вот козел!!! ,.... записалась,... ага,... по 100 долларов,... ага,... ага,... на ночь смыть,... вот именно,... вот именно!... Ой!... Ааааа-а-а-а-а-а,... оооо-о-о-о-о-о-о-о,... йее-е-е-е!!!!!!.............................. Да не с ума!.... Это у нас с Васькой оргазм был!.... ага,... ага,... трезвый,... придем,... ага....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

"Брак - это узаконенная проституция" О.Бальзак

До фрази... Зайшов до одного знакомого був колись, його застати вдома тяжко, постійно в розїздах - гроші заробляє...

Не памятаю про що йшлося та й не важливо... факт в тому, що його дружина сказала "за все треба платити" - щось в нього випрошувала, ще й натякнула йому про ніч...

Я подумав, що не дай Бог в мене така буде... :0167: Чим не доказ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все-одно що запитати, чи існує Бог? Ми на 100% не впевнені,що він існує, але ми віримо у нього. Якщо мене запитають: "Чи вірю я в кохання?". Звісно ж вірю... Але коли запитають чи воно існує, напевне я відповім, що існує, але не з такою впевненістю, як я в нього вірю... Ось такий парадокс. Чим старшим ти стаєш, тим складніше тобі відповідати на такі запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя відповідь автору цього міні-фільму:

Yes, definetely, men and women can be friends. But only after they had sex.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канешно есть! Все зависит от человека насколько сильно он может полюбить и тут и время и расстояние не помешают, но вот будет ли это любовь взаимной это уже другой вопрос. Чаще всего у одного любовь у другого влюбленность, а потом один говорит "ну все давай до свиданья" а второй говорит давай и суицид. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Однозначно є! І я вам навіть більше скажу - воно (кохання) може з кожним днем посилюватись! Все залежить від ставлення один до одного. Якщо закоханість переходить в любов (а не в терпіння партнера) то з часом вона тільки посилиться (вибачайте за повтор).

Дуже дивно чути (особливо від хлопців), що дівчина "стрьомна" чи "не досвідчена". У кожного є свої недоліки: у когось зовнішність, а хтось гнилий з середини. Особисто я вважаю, що потрібно "зліпити" з свого партнера те, що ти хтів би в своєму житті. Приходити "на все готове" може любий дурень, а отже і ризик того, що отево "готове" замінить вас на шось краще - достатній для того, щоб подумати двічі.

Бажаю вам всім зустріти справжнє, взаємне кохання, міцненько його схопити і ніколи не відпускати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно є! І я вам навіть більше скажу - воно (кохання) може з кожним днем посилюватись! Все залежить від ставлення один до одного. Якщо закоханість переходить в любов (а не в терпіння партнера) то з часом вона тільки посилиться (вибачайте за повтор).

Дуже дивно чути (особливо від хлопців), що дівчина "стрьомна" чи "не досвідчена". У кожного є свої недоліки: у когось зовнішність, а хтось гнилий з середини. Особисто я вважаю, що потрібно "зліпити" з свого партнера те, що ти хтів би в своєму житті. Приходити "на все готове" може любий дурень, а отже і ризик того, що отево "готове" замінить вас на шось краще - достатній для того, щоб подумати двічі.

Бажаю вам всім зустріти справжнє, взаємне кохання, міцненько його схопити і ніколи не відпускати!

В общем соглашусь с вашими мыслями, но вот фраза

Особисто я вважаю, що потрібно "зліпити" з свого партнера те, що ти хтів би в своєму житті.

противоречит вашим же словам...любить, значит принимать человека таким как он есть...это и есть любовь...Менять кого-то,"лепить" из него....это уже любить себя...и это из области фантастики, мы люди и себя то изменить не можем...самостоятельно...

Подумай, как трудно изменить себя самого, и ты поймешь, сколь ничтожны твои возможности изменить других. (Вольтер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я вважаю, що ніякого кохання нема... і не було... принаймні по-за книжками і фільмами... А "кохання" жінок вимірюється вмістом кишень їх чоловіків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я вважаю, що ніякого кохання нема... і не було... принаймні по-за книжками і фільмами... А "кохання" жінок вимірюється вмістом кишень їх чоловіків...

Ох і наївне створіння :0165:. Спробую пояснити, що таке кохання: коли любиш людину так, що хочеться все їй віддати і вона так само любить тебе і плюс великий сексуальний потяг одне до одного..

А ось кохання жінок - це далеко не за гроші. Вистачить лазити по нічних клубах..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певно знаю людей з 5 знайомих (одружених), які зраджували(зраджують, мають постійних коханок) і не раз своїм жінкам, при тому і діти є. От після їхніх історій (сам перконувався що таки правда), я призадумувався куди ж в них подівалось те кохання після 5-10 років подружнього життя ? Хоча візуально зі сторони ніби і все гаразд було. Декого тримають діти, дехто каже що любить, але жінка "охолола", стала іншою, не в ту у кого закохувавсь, дехто нічого не хоче просто міняти, бо вже вік солідний та і довго прожили разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь всі втрачають інтерес дивлячись на людину напроти) а за себе подумати варто теж. Самому бути радісним і щасливим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мені випадково потрапила до рук одна газета, і я виключно заради цікавості переглянула оголошення про пошук другої половинки - цікаво стало, якими ж критеріями керуються люди у пошуках своєї долі. І так розвеселило мене це заняття :) Одна літня жіночка (65 років) вибирала собі обранця за знаком зодіаку, зокрема, вона зазначила, під якими ж знаками повинен бути її майбутній обранець. Ще інша чітко вказала бажане місце проживання потенційних кавалерів: із західних областей... окрім міста Львова. :)))

А щодо прочитаного вище, де зазначалось, що варто прийняти людину такою якою вона є... частково не погоджуюсь. Думаю, не буває такого. Всі ми трошки "підтесуємо" другу половинку під себе, але варто робити це непомітно, ніжно і лагідно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багатого/ту ніхто не шукав?) красивогО/ву?)

Красота - понятие относительное, для вас кто то красив, а для кого то совсем нет...Конечно, в 17 лет хочется красивого парня, но с возрастом, мне кажется, это отходит в сторону....А богатого...это прямо таки наоборот, наверное, чем женщина старше, тем больше обращает на это внимание...Но мы тут о любви, вообще то))))А не о корысти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багатого/ту ніхто не шукав?) красивогО/ву?)

Ты имеешь, что предложить? ;)

Вы одиноки?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багатого/ту ніхто не шукав?) красивогО/ву?)

Ты имеешь, что предложить? ;)

Вы одиноки?)

Нет. Я себя уже нашла ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...