Перейти до змісту

Чи існує кохання?


Bit

Чи існує кохання?  

355 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

...хочется верить, что вас любят или полюбят без корысти и вы познаете чистую любовь ...без условностей...по крайней мере, желаю вам этого...

Верить бессмысленно... это невозможно... Но, всеравно спасибо...

А насчет корысти...она присуща не только некоторым женщинам, но и некоторым мужчинам...выгоду могут искать и они...

Не отрицаю, но "корысть" и "женщина" - два слова синонимы...

P.S."Кто сам не любит никого, того, кажется мне, тоже никто не любит. "(Демокрит)

К сожалению, он жестоко ошибался...

Если уже зашло дело об тех временах...

"Женщина" и "беда" то же слова синонимы. Вспомним Трою (изза чего началась война), историю из Библии про Самсона - был предан женщиной... Древние это понимали, и даже запрещали женщинам принимать участие в очень важных и опасных делах. Избавили от права голоса, запрещали подниматься на корабль... Можно перечислять долго... И т.д. В некоторых уверованиях считается что у нее нет души... Но перевод душа скорее всего напутан с понятием бездушна тоесть безчувственна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 240
  • Створено
  • Остання відповідь

К сожалению, он жестоко ошибался...

Если уже зашло дело об тех временах...

"Женщина" и "беда" то же слова синонимы. Вспомним Трою (изза чего началась война), историю из Библии про Самсона - был предан женщиной... Древние это понимали, и даже запрещали женщинам принимать участие в очень важных и опасных делах. Избавили от права голоса, запрещали подниматься на корабль... Можно перечислять долго... И т.д. В некоторых уверованиях считается что у нее нет души... Но перевод душа скорее всего напутан с понятием бездушна тоесть безчувственна...

Да уж...досталось нам от вас вас по полной программе,но тут у вас "смешались в кучу кони, люди..."и Библию вы сюда, и какие то верования, неизвестные и даже Трою... В Библии кроме Далилы, были женщины которые показаны в противоположном свете...Та же Сарра, которую Авраам готов был отдать в руки другого мужчины, лишь бы спасти свою жизнь...Ну да тема тут о любви, а не о подлых женщинах, может откроете отдельную...что то вроде Все женщины...кто?Даже не знаю кем вы нас считаете, при чем, как я понимаю, всех под одну гребенку...как то ну ооочень вы однобоко мыслите...

Любимому прощают то, что другим не прощают, и не прощают то, что прощают другим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж...досталось нам от вас вас по полной программе,но тут у вас "смешались в кучу кони, люди..."и Библию вы сюда, и какие то верования, неизвестные и даже Трою...

Думаю не важно откуда примеры... Старался выбирать исторически известные, т.е. неопровержимые...

В Библии кроме Далилы, были женщины которые показаны в противоположном свете...Та же Сарра, которую Авраам готов был отдать в руки другого мужчины, лишь бы спасти свою жизнь...

И правильно делал, если они все отдинаковые то чего еще из-за них умирать...

Ну да тема тут о любви, а не о подлых женщинах, может откроете отдельную...что то вроде Все женщины...кто?

Все здесь втему написано... Если есть ноша для двух человек (любовь), и если один из них отказывается ее нести, то ничего не будет... Т.е. я привожу доказательства, что любви нет...

Звичайно жінка хоче для себе і своїх дітей стабільного добробуту, це виправдано еволюцією.

Виходить це тваринний інстинкт... Але , насправді, вона іще гірша, вона шукає добробуту лише для себе... Жага наживи, це все, що вона може відчувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вірно підмічено... Чоловік любить серцем, він просто любить і все, а жінка обдумує яку вигоду вона буде мати від нього...

сміявсь

P.S. Не дала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найчастіше вигоду шукають особи жіночої статі... Мені взагалі смішно коли вони говорять про любов...

Ну посмійтесь, якщо вам дійсно з того смішно, а от мені б було б сумно. Невже у вашому житті (нехай не зі свого досвіду) немає прикладу жіночого кохання? Де ж ви живете? Що за світ вас оточує? Видно просто якась ваша рана ще кровоточить

"корысть" и "женщина" - два слова синонимы...

прикро що вам зустрічаються тільки такі жінки, а може ви самі таких притягуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

horlon, з ваших слів виходить, що жінки корисливі тварюки, а чолвіки кохають по справжньому і безкорисливо. З чого напрошуються 2 висновки: або хтось дуже вас образив або ви, розчарувавшись у жінках, шукаєте кохання "в тій стороні в якій стверджуєте, що воно є"

Якось то аж надто однобоко, вам не здається? Скільки людей стільки і характерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого поганого не бачу в корисливості жінок) діти мають бути в теплі і ситі. нормальний інстинкт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі, погоджуюся з думкою, що такі шлюби, які укладаються на основі 100%-вих почуттів, на основі повної відданості і любові, то є надзвичайна рідкість, але казати, що немає зовсім таких пар, було б грубою неправдою. Багато шлюбів сьогодення укладаються як матеріальні союзи. Бувають подружжя, котрих звело якесь спільне бачення певних проблем сьогодення, є й такі, котрі знайомі з малечку, одружуються, потім розбігаються. Якщо б я мав держстатистики по цьому питанню, то зміг би відповісти точніше.

Це на мою скромну думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого поганого не бачу в корисливості жінок) діти мають бути в теплі і ситі. нормальний інстинкт.

По-моєму інститут шлюбу існує не для того щоб задовольняти такі інстинкти. Шлюб на користливості - мертвонароджений "проект", який може існувати лише поки триває матеріальне забезпечення.

погоджуюся з думкою, що такі шлюби, які укладаються на основі 100%-вих почуттів, на основі повної відданості і любові, то є надзвичайна рідкість, але казати, що немає зовсім таких пар, було б грубою неправдою

Ніфіга не рідкість, не всі в нас аж такі багаті що можна було б стверждувати що шлюбів по розрахунку є хоча б половина. А в селах? Тут швидше можна сказати що шлюб укладено по любові, але зі сторони може здатись що по розрахунку, з огляду на те що матеріальний стан наприклад чоловіка сильно відрізняється дружини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM,чому тоді у нас так багато розлучень?

точної інфи на знайшов, пише різне.. від 20 до 30% від кількості шлюбів за рік.

Є ще таке "Статистика шлюбів та розлучень говорить про те, що на тисячу мешканців України доводиться 5, 3 розлучень проти 7, 6 шлюбів."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому тоді у нас так багато розлучень?

та варіантів багато: хтось сплутав справжнє кохання з легкою закоханістю, когось побут задавив, у когось рідня/друзі навсавляли палки в колес чим додали массу конфліктів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s, "і у любві у нашей сєєла батарєйка..." (с)

А взагалі вичерпна відповідь постом вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

horlon, з ваших слів виходить, що жінки корисливі тварюки

Ви забули додати: бездушні і безчуттєві. Саме на цьому я акцентую, а корисливість з цього й витікає, бо ж чого ж іще прагнути, якщо почуттів не існує.

, а чолвіки кохають по справжньому і безкорисливо.
Якщо кохають, то так.

З чого напрошуються 2 висновки: або хтось дуже вас образив або ви, розчарувавшись у жінках, шукаєте кохання "в тій стороні в якій стверджуєте, що воно є"

Я хвилин з 20 думав про що ви. Якби це було так, то, напевно, мені було б всеодно на них і на оцю тему. (Побільше б таких, може б дефіцит чоловіків на щось би вплинув, хоча, сумніваюсь... Як не здатна, то нездатна...)

Якось то аж надто однобоко, вам не здається? Скільки людей стільки і характерів

Думаю, характер це трохи інша тема... Але якщо про характер... Різниця в жінках тільки в ХАРАКТЕРІ випендрювання: я не така як всі... Інколи навіть віриш у це... А насправді: в неї сумочка синя, ні в кого такої нема, в неї ексклюзівний візерунок на нігтях, і чорт знає ще що не таке, як у всіх... Ножі теж різні але всі ріжуть боляче...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хвилин з 20 думав про що ви.

я теж думала над тим як можна м"якше висловити таку версію, щоб не образити вас)))

Різниця в жінках тільки в ХАРАКТЕРІ випендрювання: я не така як всі... Інколи навіть віриш у це... А насправді: в неї сумочка синя, ні в кого такої нема, в неї ексклюзівний візерунок на нігтях, і чорт знає ще що не таке, як у всіх... Ножі теж різні але всі ріжуть боляче...

Ну то ви у виборі жінок залізли у якусь таку "богему", де людське не має значення. лише матеріальні речі

спробуйте звернути увагу на простіших, скромніших дівчат, без подібного "випендрьожу" і тоді помітите, що вони вміють щиро кохати. Не у всіх в голові калькулятор для підрахунку грошей і долларові знаки в очах

Щиро бажаю, щоб через деякий час ми в цій темі побачили ваш пост зі зміненою думкою про жінок, хай вам зустрінеться взаємне кохання, хороша дівчина, ви тоді подобрієте))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то ви у виборі жінок залізли у якусь таку "богему", де людське не має значення. лише матеріальні речі

спробуйте звернути увагу на простіших, скромніших дівчат, без подібного "випендрьожу" і тоді помітите, що вони вміють щиро кохати. Не у всіх в голові калькулятор для підрахунку грошей і долларові знаки в очах

Я не вибираю кого любити... Окрім грошей можуть бути й інші вигоди, коли немає почуттів керуються вигодою... Іще раз: я акцентую увагу не на вигоді, а відсутності почуттів...

Щиро бажаю, щоб через деякий час ми в цій темі побачили ваш пост зі зміненою думкою про жінок, хай вам зустрінеться взаємне кохання, хороша дівчина, ви тоді подобрієте))))
Скоріше за все це буде в іншому житті і в іншому всесвіті...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо кохання, тепер чомусь все має свою ціну: починаючи з води і закінчуючи вірністю, дружбою і любов'ю. Рідко коли ти для когось - все на світі!

post-8046-0-57998000-1368796841_thumb.jppost-8046-0-70586900-1368796856_thumb.jppost-8046-0-58556700-1368796867_thumb.jppost-8046-0-39489600-1368796885_thumb.jppost-8046-0-11456000-1368796900_thumb.jppost-8046-0-06428000-1368796912_thumb.jppost-8046-0-25905200-1368796932_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

гроші і кохання - то несумісні речі. Зараз відносини дуже багато завязані на грошах, на поїсти, поспати, переночувати, тому мабуть так мало кохання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі наскільки я розумію скільки існував світ стільки і існувало все вище перераховане (не дарма кажуть про повій як про найстарішу професію). Просто в деякі часи (так як є зараз напевно) таких людей є більше ніж має бути звичайно, і головне як з одного боку так і з іншого. Просто якби не було одних то б і не було інших.

Також без сумніву є і те, що кохання "справжне" існує і без виключення всі до нього прагнуть правда для кожного воно є "своїм" за рахунок набутого власного досвіду, збитих колін, розбитих сердець і т. д.

Головне як на мою думку не зупинятись, вірити. І саме тяжке зрозуміти, що іноді те, що маєш вже є тим. яке для тебе є найкращим....

На підтвердження і для роздумів даю посилання на один цікавий випадок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі кохання це почуття, а почуття це певна реакція в організмі людини, або фізична або духовна, то звідси випливає що кохання це "суто конкретний процес" який повинен відбуватись. Вже все інше це або крізь терни до зірок і дійшов до того відчуття або маєш і від того задоволення і безпечності починаєш котитись до низу, а потім розумієш що було то все дійсно кльово.

Отже, Кохання - це елемент, який є тільки один і подібних або рівних йому нема. Відчув раз вже не перепутаєш з іншими відчуттями, але от що нема чіткого опису того відчуття, а наше людське образне поняття і назва кохання.

Хто має чітке визначення цього відчуття пишіть))) буде цікаво що це таке для нас кожного)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...