Перейти до змісту

Чи існує кохання?


Bit

Чи існує кохання?  

355 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Люди схаменіться!!!!!!!!!!! по моєму. тут одні чоловіки говорять про гроші....

бо вони ці ж гроші тратять на жінок :) Я то в принципі вважаю що так має бути :D Але коли фінансову складову типу жінки ставлять не на одне з приоритетних місць при виборі "достойного" партнера на все життя, то це просто смішно. Такі є, але їх одиниці (принаймні в нашій країні). Це ще в років 18 для жінок не є таким важливим, але десь від 22 одразу помітно на що жінка кидає погляд :)

P.S. Ну і темку підняли з 5-7 ранку O_o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 240
  • Створено
  • Остання відповідь

якщо всі чоловіки такі чуйні і щирі. а жінки справжні стерво, то кохайте один одного і будьте щасливі!!!

ооо!!! Вот!!! вот звідки воно береться!!усі ці гей-паради, ЛГБТ-сообщєства!!!

ги-ги, знову баби у всьому винні.. :)

horlon, по ходу ти латентний коє хто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо всі чоловіки такі чуйні і щирі. а жінки справжні стерво, то кохайте один одного і будьте щасливі!!!

ооо!!! Вот!!! вот звідки воно береться!!усі ці гей-паради, ЛГБТ-сообщєства!!!

ги-ги, знову баби у всьому винні.. :)

канешно баби, хто ж і ще))) ми вже зрозуміли, що ми - це вселенське зло)))

але ніякого кохання на довго в шалаші і невпевеності в завтрішньому дні не вистачить.

В шалаші можливо і ні, а от на 8 квадратах комуналки, ще й у ворожій країні - воно живе :_02:

Вам пощастило. вітаю та бережіть його:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сперечайтесь. Ось, думаю, в тему буде:

Идеальный мужчина. Идеальный мужчина. Да кому он нужен? Каждая любит своего раздолбая!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабки против сисек или гендерный шовинизм.

Всегда крайне забавно наблюдать за тем, как под влиянием некой информации женщина меняет свой взгляд на тебя с равнодушно-невнимательного на заинтересованно-возбуждённый. Особенно смешно, если это происходит в течение одного вечера или даже получаса.

Вы можете находиться в одной компании, за одним столом, сидеть друг напротив друга и даже о чём-то говорить, но при этом она совершенно не будет замечать тебя. Не замечать до тех пор, пока не услышит о тебе нечто такое, что превратит тебя в её глазах из статиста в потенциального претендента на сердце и ряд сопутствующих органов, идущих в комплекте.

Для кого-то это - строительство собственного дома. Для кого-то - наличие бизнеса. Для кого-то некие иные атрибуты, косвенно подтверждающие статус (машина, широкая география путешествий). Для кого-то тупо - бабло.

И вот она широко открывает глаза и ты понимаешь: тебя заметили. И вот она уже мысленно ощупывает тебя, ловит твои слова и вовсю хохочет над сальными шутками, даже если пол часа назад морщила от них нос. И вот она обратила внимание и на чарующую улыбку, и на атлетическую фигуру, и даже на такие твои достоинства, о которых ты не подозревал. За тридцать минут беседы в её глазах ты эволюционировал из серенького "васька" в рыцаря на белом коне.

И вот подумалось мне: если девушка ищет себе богатого мужа (и при этом ещё осмеливается открыто об этом заявлять) - это считается чуть ли не проституцией. А если, например, мужик ищет себе подругу с большими сиськами - это считается вполне нормальным.

Почему?..

И мужчина, и женщина в данном случае преследуют одинаковую цель: комфортно прожить свою (на секунду - единственную) жизнь. Женщина - в достатке (она не только о себе, она и о будущих детях думает), мужчина - в компании шикарных сисек. Откуда же этот шовинизм?

Единственный аргумент приходящий в голову (мужик деньги заработал, а сиськи у женщины от природы) не выдерживает никакой критики: деньги у мужика могут быть от мёртвой бабушки, а сиськи у женщины - от предыдущего любовника.

Ну и банальное: на счёт меркантильности женщин переживает всего две ущербных категории мужчин.

Первая (и это девяносто девять процентов) - нищеёбы, считающие что за неимением способности заработать прожиточный минимум, женщины обязаны любить их за богатый внутренний мир. При этом то, что они склонны считать "миром" размером обычно максимум с пивной ларёк, но они не в курсе.

И вторая (один процент) - лузеры, которым даже бабло не помогло преодолеть ворох внутренних комплексов. Такие склонны к монументальным рассуждениям, сводящимся всегда к одному: "она со мной из-за денег".

Для нормального, вменяемого мужика это никак не может являться проблемой. Ревновать женщину к собственным деньгам (положению и т.д.) - то же самое, что ревновать к собственному двадцатипятисантиметровому члену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі звичайно так. ЛИШЕ ЧОЛОВІКИ здатні безкорисливо кохати. куда уж нам жінкам, нам же і накормити чоловіка і дитину треба, і лад в житлі навести і взагалі купа мізерних буденних побутових проблем. де вже там нам кохати. нам тільки грошей і вигоди давай.

Хто кого кормить то це питання...

А мужчин, які кинули дівчину, бо в неї немає житла і одружились на іншій - я знаю. Маю живі наглядні приклади з життя. так що не одні ми - жінки - шукаємо вигоду.

Я їх розумію. Якщо для жінок
Сама закоханість - це стан стресу
який проходить з часом, то я, думаю, різниці немає з ким жити. Принаймні та, в якої є квартира, може менше акцентуватиме увагу на матеріальному. Не можу не додати, що мені одна теж пропонувала переїхати до неї, але я її не люблю, і вона мене ні, то я не бачу в цьому сенсу... Підозрюю, це через те, що вона не працює, а треба ж, щоб хтось гроші приносив. Краще взагалі вже нічого ніж отаке "нічого"... Але ж не всі так думають... Як нема ніяких почуттів тоді й вступає в силу "матеріальна тяга".
Люди схаменіться!!!!!!!!!!! по моєму. тут одні чоловіки говорять про гроші....
відповідь в точку:
бо вони ці ж гроші тратять на жінок
я, в принципі, не проти, ЯКЩО ЦЕ НЕ НА ПЕРШОМУ ПЛАНІ...
невже у вас немає більш чим зацікавити і привабити жінку?
Отакої! Зацікавити! Як не зацікавиш чимось то вона й не зацікавиться. А чим можна зацікавити?! Її ж нічого не цікавить, окрім матеріального...
Тоді це дійсно у вас проблема? І взагалі напрошуюються один висновок, якщо всі чоловіки такі чуйні і щирі. а жінки справжні стерво, то кохайте один одного і будьте щасливі!!!
Це вже не кохання, а збоченство. Але, думаю, ніхто не вибирає кого любити, а кого ні.
і серед чоловіків хватає альфонсів!!!
Я не заперечую. Якщо немає кохання на перше місце одразу стає матеріальна частина. Але бачите! Це виходить "ненормально", що навіть аж термін є. Спробуйте знайдіть такий же термін для жінки! Якщо він і є, то ніхто ним не користується, бо це повсякденна річ, коли жінка на шиї у чоловіка:
Але коли фінансову складову типу жінки ставлять не на одне з приоритетних місць при виборі "достойного" партнера на все життя, то це просто смішно.
в компании шикарных сисек
Мені здається ми залізли не туди. Іще раз повторюсь. Ми не вибираєм кого любити. А любити за великий бюст це вже не любов, хоча на що жалітись дівчині, в якої він є її ж не за гроші люблять...

Первая (и это девяносто девять процентов) - нищеёбы...

***

И вторая (один процент) - лузеры...

Скоріше за все це писала лицемірка, якій не дістався "лузер". Хочу звернути увагу, що для бідних чоловіків навіть категорія виділена окрема, що як мокрою печаткою підтверджує зажерливість автора/жінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше за все це писала лицемірка, якій не дістався "лузер". Хочу звернути увагу, що для бідних чоловіків навіть категорія виділена окрема, що як мокрою печаткою підтверджує зажерливість автора/жінки.

Сходити по ЛІНКУ не судьба і глянути, що автор даного тексту - чоловік? :_09:

Ну і да, перехід на особистості завжди виглядає жалюгідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше за все це писала лицемірка, якій не дістався "лузер". Хочу звернути увагу, що для бідних чоловіків навіть категорія виділена окрема, що як мокрою печаткою підтверджує зажерливість автора/жінки.

Сходити по ЛІНКУ не судьба і глянути, що автор даного тексту - чоловік? :_09:

Ну і да, перехід на особистості завжди виглядає жалюгідно.

Ви мене не зрозуміли. Мені байдуже хто автор. 1. Погодьтесь, що підписатись можна будь-ким. 2. Не факт, що він сам написав цю статтю. 3. Сам писав, тоді.

Якщо й так, тоді він не може себе рахувати "нищеё..." чи "лузером"... Якщо автор чоловік, то його лицемірству немає просто меж... Я, думаю, будучи багатим я б став таким же: БО Я НЕ ХОЧУ ЩОБ МЕНЕ "ЛЮБИЛИ" ЗА МОЇ ГРОШІ. Ось і замкнулось коло. Якщо я багач мене "люблять" за гроші, якщо ні то "не люблять". "Бідненький", напевно писав статтю для себе, що заспокоїти, що якщо його люблять за гроші, то люблять і його... А ще щоб отримати підтвердження оточуючих і заспокоїтись. Не заздрю я його жінкам... На "простушку" він і не гляне, а "понтовим" так і треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проста аставлю ета здєсь

Чтобы они нам не говорили, их конечная цель — разрушение семьи. Чтобы успокоить естественный инстинкт самосохранения народа и каждого отдельного человека самые разрушительные идеи заворачиваются в весьма симпатичные обёртки. Ювенальная Юстиция преподносится как забота общества о детях. Разрешение на однополные браки как стремление ко всеобщему равенству и отсутствию препятствий для «любящих сердец». Но на самом деле конечная цель всех этих «толерантных нововведений», идущих с запада, — разрушение института семьи как такового. Об этом, совершенно откровенно, рассказала гомоактивистка, а по совместительству совестливая журналистка, директор русской службы «Радио Свобода», Маша Гессен.

Істочнік, чітать далєє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю-читаю і не розумію про що тут сперечатись: жінки доводять що кохання є, чоловіки що тільки з їх боку. Як би там не було відповідь на питання теми дана - кохання є, а взаємне воно чи ні то вже як кому пощастить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається що тих, котрі намагаються довести що кохання не існує, просто ніколи не кохала жінка. Особливо покоробила фраза

Жінка говорить, що любить тільки, коли їй це треба, бо в іншому випадку - нема сенсу...

ти не виключав імовірність що їй просто треба це говорити, що вона цього потребує? В обмін вона хоче лише взаємності. В мене просто живий приклад тут, кожен день це каже, і нічого "такого" взамін не вимагає. Ну хіба щоб шкарпетки по хаті не розкидав :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот она лубофф беззаветная и самая что нинаесть настоящая, шо вы панимаете :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається що тих, котрі намагаються довести що кохання не існує, просто ніколи не кохала жінка. Особливо покоробила фраза

Жінка говорить, що любить тільки, коли їй це треба, бо в іншому випадку - нема сенсу...

ти не виключав імовірність що їй просто треба це говорити, що вона цього потребує? В обмін вона хоче лише взаємності. В мене просто живий приклад тут, кожен день це каже, і нічого "такого" взамін не вимагає. Ну хіба щоб шкарпетки по хаті не розкидав :D

не розкидай! гарно клади! то тут то там)

Dr.Martenz

Люди різні! і ідіотів вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...