Перейти до змісту

horlon

Учасники
 • Кількість зміста

  371
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

16 Байдужий

1 Підписник

Про horlon

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

4 814 перелядів профілю
 1. Існують перехідники VGA2HDMI (тільки не навпаки, бо є й такі). Середня ціна 350-400 грн.
 2. Ні, мій 300Мбіт/с. Коли я його купував, то рекламувався він, як потрійний роутер, в якому кожна з антен автономна і дає 100Мбіт/с, так що максимум 100Мбіт на підключення, а далі, якщо їх більше, швидкість ділиться. Але, скоріше за все, що це не правда, або, може я щось плутаю, але підключення було і 150Мбіт/с (n-стандарт). Враховуйте, що у Wi-FI ця швидкість хибна, бо великі об'єми службової інформації та радіоперешкоди. Так, я знаю, що модель змінювалась, тому й фото виклав.
 3. Ревізія, якщо добре Вас зрозумів, 1.5 Ото лише тільки руки дійшли замінити його на новий. Цей зняв і скинув на заводські налаштування. Ось фото, знімав на швидкоруч. Лише серійні і пінкоди замазав. Мій тел:
 4. Продам роутер TP-LINK TL-WR940N повна комплектація + коробка. LAN порти ще заклеєні заводською наклейкою - не було в них потреби і вирішив не відклеювати, щоб не збирали пил, користувались виключно WI-FI. Працює відмінно. Причина продажу - купив Mikrotik. Виглядає, як оцей (тільки модель TL-WR940N): При потребі викладу реальні фото. Ціна 400грн. торг.
 5. Продам перехідник HDMI2VGA ось такий: Ціна 200 грн. торг.
 6. Я з цим не згідний. Реальні фото є реальні фото. Стокові фото завжди відрізняються від дійсності. (Ключове слово "ЗАВЖДИ")
 7. Мені завжди було цікаво, навіщо кидати стокові фото, які й так можна знайти. Набагато ціннішим були б реальні фото. Цікавить, також, наявність кріплень під FM2.
 8. Всім дякую, тема закрита. Купив ось такі "перехідники": https://rozetka.com.ua/ua/agestar_smrp_black/p280030/
 9. Є кулер 120мм., такий же, як на такому радіаторі: https://hard.rozetka.com.ua/ua/zalman_cnps10x_optima/p194459/ 500грн. (новий, не використовувався).
 10. Цукор

  Ну й маячня... Чувак, ти, певне переплутав цукрову пудру з іншою речовиною. Досить вживати, викидай те гімно, бо то вже крайня стадія. Зменшення цукру в харчах приводить до поступового відмирання нейронів головного мозку, згущення крові (а в результаті й утворення тромбів). Може, ти якийсь сектант? Почитай дієти від сектантів всяких, вони в першу чергу вимагають від своїх постояльців відмовитись від цукру і тваринної їжі, як видумаєте, чому? Я поясню. Цукор - головне джерело енергії для мозку, а в тваринній їжі необхідні для його нормальної діяльності кислоти. Іще одне. Давно доведено, що цукровий діабет не від цукру, а від стресів і недосипання, коротше кажучи від виснаження організму, а все інше, то вже написане нодорозуміннями природи... До речі, колись були навіть "дієти" для в'язнів (мабуть, і зараз є), в яких було недостатньо цукру, що приводить до повільної в муках смерті (відмирання мозку, втрата імунітету, атрофія м'язів і т.д.).
×