Перейти до змісту

Чи існує кохання?


Bit

Чи існує кохання?  

355 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

багатого/ту ніхто не шукав?) красивогО/ву?)

Ты имеешь, что предложить? ;)

От воно! Нема що запропонувати?! Пішов геть! :0037:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 240
  • Створено
  • Остання відповідь

багатого/ту ніхто не шукав?) красивогО/ву?)

Ты имеешь, что предложить? ;)

:_07: ні, я бідний, не гарний.

та і самому не погано живеться.

на рахунок наявності кохання..

- Видишь суслика?

- Нет

- И я не вижу. А он есть.

- Понял

(фильм «ДМБ»)

вірю що воно є, але сам не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Много интересного по этой теме узнал в книге о Корее.

Выбирая мужа, кореянка выбирает не только человека, с которым ей предстоит жить до самой смерти, но и кормильца, материальные успехи и общественное положение которого будут ее успехами, ее положением. Таким образом, выбор мужа — самое важное решение в жизни, и ошибка в этом ответственном деле может иметь катастрофические последствия. Отсюда — и тщательное отношение к подбору супруга, тот рационалистичный подход, при котором такое понятие как «любовь», не играет особо серьезной роли, а куда больше внимания уделяется происхождению, здоровью, перспективам карьеры.

в Корее почти невозможно встретить неженатых мужчин старше 30–32 или незамужних женщин старше 28–30 лет

Если в развитых странах разводом оканчивается без малого половина браков, то в Корее — чуть более одной десятой.

«Говорят, что любовь слепа. Когда мужчина и женщина любят друг друга, они в состоянии замечать у своего возлюбленного только хорошие черты, и, наоборот, не видеть недостатков, так что тем людям, которые ищут своего супруга, руководствуясь лишь чувствами, легко ошибиться. Поэтому желательно, сначала встретиться с рекомендованным друзьями или родственниками вероятным женихом или невестой, познакомиться, спокойно все обдумать и принять решение. Организацию подобных встреч берет на себя посредник»

По данным опроса даже среди корейцев с высшим образованием только 35 % нашли будущую жену или мужа сами, а остальные же остановились на подобранном для них кандидате (среди людей с начальным образованием доля самостоятельных браков еще ниже, всего лишь 20 %).

Не со всем я, конечно, согласен, но тем не менее...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

а як на мене, варіант "не існує" взагалі зайвий. Бо той, хто це відчував з впевненістю скаже що існує, а той хто ні - не може стверджувати що не існує виходячи лише з того що ще поки сам цього не відчув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на мене, варіант "не існує" взагалі зайвий. Бо той, хто це відчував з впевненістю скаже що існує, а той хто ні - не може стверджувати що не існує виходячи лише з того що ще поки сам цього не відчув

Кохання це взаємне почуття тому той хто це відчував і невзаємно, з впевненістю може сказати. що його нема...

Це щось на кшталт "Чи є життя на Марсі?"... Одні кажуть що його там нема, інші - є (наприклад, мікроби)... По-суті й ті й ті праві, але, як на мене мікроби це не життя... Мій висновок - кохання немає, а те що є, ніби є воно насправді є з якоюсь вигодою (здебільшого, матеріальною)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохання це взаємне почуття тому той хто це відчував і невзаємно, з впевненістю може сказати. що його нема...

Мій висновок - кохання немає, а те що є, ніби є воно насправді є з якоюсь вигодою (здебільшого, матеріальною)...

Дивний висновок - раз невзаємне значить нема.. хм... якщо я кохаю, то кохаю, я це відчуваю зсередини, і до того взаємно це чи ні аж ніяк відношення не має. А щодо вигоди, то якщо вам не дано когось кохати без якихось корисливих мотивів, то ще не значить що і всі шукають в стосунках для себе вигоду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я просто процитирую классика:

Любовь сильнее смерти и страха смерти. Только ею, только любовью держится и движется жизнь.

И.С. Тургенев

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохання це взаємне почуття тому той хто це відчував і невзаємно, з впевненістю може сказати. що його нема...

Мій висновок - кохання немає, а те що є, ніби є воно насправді є з якоюсь вигодою (здебільшого, матеріальною)...

Дивний висновок - раз невзаємне значить нема.. хм... якщо я кохаю, то кохаю, я це відчуваю зсередини, і до того взаємно це чи ні аж ніяк відношення не має. А щодо вигоди, то якщо вам не дано когось кохати без якихось корисливих мотивів, то ще не значить що і всі шукають в стосунках для себе вигоду

Найчастіше вигоду шукають особи жіночої статі... Мені взагалі смішно коли вони говорять про любов...

Дивний висновок - раз невзаємне значить нема...

Це не висновок, це - аксіома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені просто цікаво, що за криса намінусувала мені в темі про кохання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я просто процитирую классика:

Любовь сильнее смерти и страха смерти. Только ею, только любовью держится и движется жизнь.

И.С. Тургенев

Класик помиляється. На перших місцях у людини інстинкт насичення(їжі), потім безпека і лише на третьому місці інстинкт розмноження.

P.S. В багатьох народах і культурах поняття любов не існує в принципі. Немає навіть такого слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класик помиляється. На перших місцях у людини інстинкт насичення(їжі), потім безпека і лише на третьому місці інстинкт розмноження.

Нет, классик абсолютно прав. Любовь почти ничего общего с инстинктом размножения не имеет, ну может совсем чуть-чуть и в саааамую последнюю очередь.

Человек без любви становится похож на животное и тогда у него первые места занимают, то что вы описали выше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохання це взаємне почуття тому той хто це відчував і невзаємно, з впевненістю може сказати. що його нема...

Мій висновок - кохання немає, а те що є, ніби є воно насправді є з якоюсь вигодою (здебільшого, матеріальною)...

Дивний висновок - раз невзаємне значить нема.. хм... якщо я кохаю, то кохаю, я це відчуваю зсередини, і до того взаємно це чи ні аж ніяк відношення не має. А щодо вигоди, то якщо вам не дано когось кохати без якихось корисливих мотивів, то ще не значить що і всі шукають в стосунках для себе вигоду

Найчастіше вигоду шукають особи жіночої статі... Мені взагалі смішно коли вони говорять про любов...

Дивний висновок - раз невзаємне значить нема...

Це не висновок, це - аксіома.

Мне не хочется спорить и доказывать что-либо в этой теме, потому как вопрос-название темы риторический. Но хочется поделиться фото, которые иллюстрируют женскую любовь без выгоды...

4.jpeg1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохання це взаємне почуття тому той хто це відчував і невзаємно, з впевненістю може сказати. що його нема...

Мій висновок - кохання немає, а те що є, ніби є воно насправді є з якоюсь вигодою (здебільшого, матеріальною)...

Дивний висновок - раз невзаємне значить нема.. хм... якщо я кохаю, то кохаю, я це відчуваю зсередини, і до того взаємно це чи ні аж ніяк відношення не має. А щодо вигоди, то якщо вам не дано когось кохати без якихось корисливих мотивів, то ще не значить що і всі шукають в стосунках для себе вигоду

Найчастіше вигоду шукають особи жіночої статі... Мені взагалі смішно коли вони говорять про любов...

Дивний висновок - раз невзаємне значить нема...

Це не висновок, це - аксіома.

Мне не хочется спорить и доказывать что-либо в этой теме, потому как вопрос-название темы риторический. Но хочется поделиться фото, которые иллюстрируют женскую любовь без выгоды...

4.jpeg1.jpg

Женская любовь без выгоды несомненно существует... На фото... Но на нем существуют и снежный человек и НЛО... И много чего еще... Но на самом деле невозможно сказать правда это или нет... Это всего лиш фото, это всеравно что посмотреть на тучу и закричать - дракон!!! Она просто отображает что-то похожее, но его на самом деле нет...

P.S. Эти фото совершенно ничего не доказывают... Выгода есть везде... Особенно женская...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выгода есть везде... Особенно женская...

Чим же вас ті жінки так образили?.. :))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выгода есть везде... Особенно женская...

Чим же вас ті жінки так образили?.. :))))))

Тим що вони всі корисливі! ВСІ!

P.S. "Лучшие друзья девушек — это бриллианты"... А інші істоти дуже люблять вугілля... І то і то вуглець... Навіює на деякі думки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим що вони всі корисливі! ВСІ!

P.S. "Лучшие друзья девушек — это бриллианты"... А інші істоти дуже люблять вугілля... І то і то вуглець... Навіює на деякі думки...

Ох, як же Ви помиляєтесь!.. :) Мабуть, ще просто не прийшов Ваш час - не дозріли Ви до цього :0081:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не всі корисливі. Звичайно жінка хоче для себе і своїх дітей стабільного добробуту, це виправдано еволюцією.

Такий вам приклад із життя. Молода дівчина накривала одіялом в саду спавшого молодого лейтенанта, який приїхав в гості до її брата. "Ось би так завжди було" - подумала вона. І так сталось, що вони одружились. Почалась Друга світова війна і чоловік в танку втратив обидві руки. В госпіталі вона сміялась від радості, бо він вернувся ЖИВИЙ, коли всі навколо получали похоронки. А могла поступити корисливо і відмовитись від нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, як же Ви помиляєтесь!.. :) Мабуть, ще просто не прийшов Ваш час - не дозріли Ви до цього :0081:

Я можу помилятись в чому завгодно, але в цьому я не помиляюсь...

Та не всі корисливі. Звичайно жінка хоче для себе і своїх дітей стабільного добробуту, це виправдано еволюцією.

Такий вам приклад із життя. Молода дівчина накривала одіялом в саду спавшого молодого лейтенанта, який приїхав в гості до її брата. "Ось би так завжди було" - подумала вона. І так сталось, що вони одружились. Почалась Друга світова війна і чоловік в танку втратив обидві руки. В госпіталі вона сміялась від радості, бо він вернувся ЖИВИЙ, коли всі навколо получали похоронки. А могла поступити корисливо і відмовитись від нього.

Тоді й часи не такі були... Не ті цінності... Та й чоловіки були на вагу золота, скільки їх загинуло на війні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От вам затравка - думайте

песочница-139154.jpeg

Як вірно підмічено... Чоловік любить серцем, він просто любить і все, а жінка обдумує яку вигоду вона буде мати від нього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От вам затравка - думайте

Як вірно підмічено... Чоловік любить серцем, він просто любить і все, а жінка обдумує яку вигоду вона буде мати від нього...

Мда...не хочу смахивать на психоаналитика, но и Dorothy это подметила, вас кто то сильно обидел или же променял...на кого? на что?Жаль, нет не вас, думаю, вы как мужчина не терпите жалости к себе, жаль, что с вами такое случилось, хочется верить, что вас любят или полюбят без корысти и вы познаете чистую любовь ...без условностей...по крайней мере, желаю вам этого...

А насчет корысти...она присуща не только некоторым женщинам, но и некоторым мужчинам...выгоду могут искать и они...

P.S."Кто сам не любит никого, того, кажется мне, тоже никто не любит. "(Демокрит)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...