Перейти до змісту

Чи існує кохання?


Bit

Чи існує кохання?  

355 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

не інує кохання! і ті хто вважають, що закохані просто дуже вірять в це і не хочуть думати по іншому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 240
  • Створено
  • Остання відповідь

Бажання любити і бути любимим приходить раніше а вже тоді підшукується обєкт любові.

Людина часто хоче замістити інші почутя аля похоть, бажання продовжити рід, страх самотності ітд і назвати їх якось гарненько щоб звучало, ато якось виходить грубовато коли речі називати своїми іменами. Для цього і придумали любов, ну + ще для того щоб продавцям квіточок, шоколаду і плюшевих ведмижат було на чому заробляти :)

ІМХО вся ця мішура про кохання ет лажа і людина це сама хитра із тварин в якої є така річ як сором та бажання здаватися кращою за звірів які живуть лише інстинктами. Але для того щоб це зробить потрібно якось облагородить і замаскувати правду.

PS Да вот така я безсердечна сволота gallery_7_30_7028.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш різницю між займатися коханням і займатися сексом?

+1

-1

шо такоє? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажання любити і бути любимим приходить раніше а вже тоді підшукується обєкт любові.

Людина часто хоче замістити інші почутя аля похоть, бажання продовжити рід, страх самотності ітд і назвати їх якось гарненько щоб звучало, ато якось виходить грубовато коли речі називати своїми іменами. Для цього і придумали любов, ну + ще для того щоб продавцям квіточок, шоколаду і плюшевих ведмижат було на чому заробляти :)

ІМХО вся ця мішура про кохання ет лажа і людина це сама хитра із тварин в якої є така річ як сором та бажання здаватися кращою за звірів які живуть лише інстинктами. Але для того щоб це зробить потрібно якось облагородить і замаскувати правду.

PS Да вот така я безсердечна сволота gallery_7_30_7028.gif

жорстоко чи не жорстоко, але доля правди тут є. і немала.

наша викладач в академії, котра певний час спілкувалась з якимись видатними психологами США колись дуже "порадувала" своїх 3тєкурсників тим, що відкрила очі на мотивацію одруження.

виявляється, вчені прийшли до висновку, що люди одружуються з метою продовження роду, щоби надалі це продовження взяло на себе відповідальність дбати про своїх батьків. щоб не залишатися немічними і самими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохання - це коли я "віддаюся" (не обов"язково фізично) людині цілковимо-і-повністю, у всьому!!!! Протягом 5-ти років я отримувала неймовірне задоволення від побачення і просто насолоджуватися кожною хвилиною проведеною разом. Тепер же я маю унікальну можливість радувати свого коханого ЧОЛОВІКА ранковим поцілунком, тоді сніданком!!!... далі робота (від якої ніде не дітися...) В 18.00 я підриваюся зі свого робочого місця і лечу додому, щоб зготувати щось "смачненьке" (не обов"язково їстивне!) і у черговий раз порадувати свого коханого. І це хочеться робити КОЖЕН день, а не лише на святах!!!! а часом просто хочеться тихенько на вушко (щоб ніхто не чув) прошепотіти йому "Зайчику, я люблю тебе більше всіх на світі!!! <_< "

P.S. Дякую тобі, Боже, за все, що ти зробив для нас! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохання - це коли я "віддаюся" (не обов"язково фізично) людині цілковимо-і-повністю, у всьому!!!! Протягом 5-ти років я отримувала неймовірне задоволення від побачення і просто насолоджуватися кожною хвилиною проведеною разом. Тепер же я маю унікальну можливість радувати свого коханого ЧОЛОВІКА ранковим поцілунком, тоді сніданком!!!... далі робота (від якої ніде не дітися...) В 18.00 я підриваюся зі свого робочого місця і лечу додому, щоб зготувати щось "смачненьке" (не обов"язково їстивне!) і у черговий раз порадувати свого коханого. І це хочеться робити КОЖЕН день, а не лише на святах!!!! а часом просто хочеться тихенько на вушко (щоб ніхто не чув) прошепотіти йому "Зайчику, я люблю тебе більше всіх на світі!!! :D "

P.S. Дякую тобі, Боже, за все, що ти зробив для нас! :D

аминь! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохання - це коли я "віддаюся" (не обов"язково фізично) людині цілковимо-і-повністю, у всьому!!!! Протягом 5-ти років я отримувала неймовірне задоволення від побачення і просто насолоджуватися кожною хвилиною проведеною разом. Тепер же я маю унікальну можливість радувати свого коханого ЧОЛОВІКА ранковим поцілунком, тоді сніданком!!!... далі робота (від якої ніде не дітися...) В 18.00 я підриваюся зі свого робочого місця і лечу додому, щоб зготувати щось "смачненьке" (не обов"язково їстивне!) і у черговий раз порадувати свого коханого. І це хочеться робити КОЖЕН день, а не лише на святах!!!! а часом просто хочеться тихенько на вушко (щоб ніхто не чув) прошепотіти йому "Зайчику, я люблю тебе більше всіх на світі!!! <_< "

P.S. Дякую тобі, Боже, за все, що ти зробив для нас! :D

А тепер я знову вставлю свої 5 копійок щоб розрушити едилію gallery_7_30_7028.gif

Скажи що ти робиш це все за просто так ? ) По любому людина шукає вигоди в любих своїх вчинках, навіть якщо сама собі не хоче про це зізнаватись. Вигода може бути різною, не хочеш щоб тебе полишили, хочеш такої ж увагі у відповідь, хочеться відчувати що ти така хороша тощо...

Ну і сюда дуже підходить цитата

"Если вы начинаете с самопожертвования ради тех кого любите, то закончите ненавистью к тем, кому принесли себя в жертву"(Бернард Шоу)

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У відповідь достатньо його чарівної посмішки!!!))) чи просто доброго слова - це найкраща "вигода" для мене, я ні в якому разі не вимогаю якихось матеріальних винагород. Я не каліка, і на всі свої "прихоті" можу заробити самостійно. Мій чоловік не схожижий ні на кого, він унікальний!!! Це найдорожчий скарб - можливо це і є моя винагорода!!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи ти наївна мрія любого чоловіка, чи просто хочеш такою здаватись <_<

"Человек любит в итоге лишь свои желания, а не желаемое"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба для кохання потрібна "вигода"???

Достаньо просто насолоджуватись коханням....

Хто шукає щось ще крім цього, просто не знає що то таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова зводиться до того що кохання нема в природі а люди щось інше, якісь почуття чи потреби, хочуть виставити в гарненькому світлі <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про вигоду я заговорила лише після того як silia сказав наступне:

"Скажи що ти робиш це все за просто так ? ) По любому людина шукає вигоди в любих своїх вчинках, навіть якщо сама собі не хоче про це зізнаватись. Вигода може бути різною, не хочеш щоб тебе полишили, хочеш такої ж увагі у відповідь, хочеться відчувати що ти така хороша тощо..."

Тому я і зробила припущення, що можливо з точки зору silia це і є вигідним для мене.

Бо не має іншої людини, яка б зрозуміла мене так, як він! Яка підтримує мене настільки ж щиро, як він! Яка кохає мене так віддано і щиро, як він!

І я в свою чергу роблю все можливе, щоб і йому було добре зі мною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про вигоду я заговорила лише після того як silia сказав наступне:

"Скажи що ти робиш це все за просто так ? ) По любому людина шукає вигоди в любих своїх вчинках, навіть якщо сама собі не хоче про це зізнаватись. Вигода може бути різною, не хочеш щоб тебе полишили, хочеш такої ж увагі у відповідь, хочеться відчувати що ти така хороша тощо..."

Тому я і зробила припущення, що можливо з точки зору silia це і є вигідним для мене.

Бо не має іншої людини, яка б зрозуміла мене так, як він! Яка підтримує мене настільки ж щиро, як він! Яка кохає мене так віддано і щиро, як він!

І я в свою чергу роблю все можливе, щоб і йому було добре зі мною.

нууу Tani4ka це лямур :) просто приклад для всіх:)тобто якщо любити то тільки так інше це не кохання а терпіння одне одного ИМХО правда сьогодні це одиничні випадки такого "взаємно-шаленого" кохання;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fiore, дякую за підтримку! :)

Можливо я і говорю надто романтично, але так воно і є!!! Саме такими вони і є - наші стосунки!!! І це вже не просто "закоханність", це стосунки перевірені часом (трохи більше 5-ти років) і різними випробуваннями.

Нам добре разом! Так було до весілля і так є зараз.

Я ВВАЖАЮ, ЩО ЦЕ І Є КОХАННЯ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fiore, дякую за підтримку! :)

Можливо я і говорю надто романтично, але так воно і є!!! Саме такими вони і є - наші стосунки!!! І це вже не просто "закоханність", це стосунки перевірені часом (трохи більше 5-ти років) і різними випробуваннями.

Нам добре разом! Так було до весілля і так є зараз.

Я ВВАЖАЮ, ЩО ЦЕ І Є КОХАННЯ!!!

Респект! +1 ;)

Ну ось я проголосував за варіант №3 Незустрічав, хоча кожен день кажу "Я тебе люблю... :_26: " і щось відчуваю, але... Вона мене інколи роздражає, інколи стає нудною, інколи просто набридає, але через деякий час при одному погляді на її - серце рветься!.. Ось це кохання? Та ну... Невірю) Просто вона мені подобається і в мене пристрасть. Я це розумію, але всерівно приховую... Може в мої 17 ще рано? :) Нерозумію... Тому дуже часто приходить думка "Яка нах любов? Шо ти собі сам тюхаєш ебсь?" Ось така ситуація :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ыыы, круто виразився. Впевнений що твоя дєвушка не читає цей форум. :-)

Інакше ти б цього не сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогана підбірка "Про любовь" кожний знайде щось близьке собі :wacko:

"Про любовь"

*****

Любовь можно заслуженно

назвать трижды вором - она не спит,

смела и раздевает людей догола.

*****

В любви самое интересное,

особенно для мужчин, -

это победа и разрыв;

все остальное - канитель.

*****

Любовь - битва двух полов.

Женщине надо защищаться сперва,

мужчине надо защищаться после,

и горе побежденным!

*****

Если не любишь слишком,

значит, любишь недостаточно!

*****

Если кричит гордость,

значит, любовь молчит.

*****

Женщины в любви подобны смерти:

они являются незваными

и не приходят, когда их зовут.

*****

Любить... друг друга люди

перестают только потому,

что прежде слишком сильно любили.

*****

Любовь - это язык Бога,

поддерживающий нашу душу.

*****

Уметь высказать,

насколько любишь,

значит мало любить.

*****

Существуют разные лекарства от любви,

но нет ни одного надежного.

*****

Любовь часто отнимает разум у того,

кто его имеет, и дает тем, у кого его нет.

*****

Все страсти вообще заставляют

нас делать ошибки, но самые смешные из

них заставляет нас делать любовь.

*****

Души встречаются на губах влюбленных.

*****

Любовь всесильна: нет на земле ни горя -

выше кары ее, ни счастья -

выше наслаждения служить ей.

*****

Любовь должна прощать все грехи,

только не грех против любви.

*****

Быть любимым - это больше,

чем быть богатым, ибо быть любимым

- значит быть счастливым.

*****

В мире чувства есть лишь один закон -

составить счастье того, кого любишь.

Ангелы зовут это небесной отрадой,

черти адской мукой, люди - любовью.

*****

Если хочешь, чтоб тебя любили, - люби.

*****

Тот, кто любит, отбрасывает

на другого свет своего внутреннего

"Я" и надеется увидеть отблеск этого света.

*****

Подлинная любовь связует двоих,

и надо уметь ставить другого превыше себя.

*****

Любовь подобна лихорадке,

она родится и гаснет без малейшего участия воли.

*****

Любовь - одно из тех страданий,

которые невозможно скрывать; одного слова,

одного неосторожного взгляда и даже

молчания достаточно, чтобы выдать его.

*****

Первый вздох любви - это последний вздох мудрости.

*****

Рассуждать о любви - это терять рассудок.

*****

В мире зла, глупостей, неуверенности и сомнений,

называемых существованием, есть одна вещь,

для которой еще стоит жить и которая, несомненно,

сильна, как смерть: это - любовь.

*****

Пришла любовь - каникулы у разума!

*****

Любовь - самая сильная из страстей, -

она одновременно завладевает головой,

сердцем и телом.

*****

Любить - значит перестать сравнивать.

*****

Любовь это светлое созданье,

но любит темный уголок!

*****

Любовь - восхитительный цветок,

но требуется отвага, чтобы подойти

и сорвать его на краю ужасной пропасти.

*****

Любовь как война... Легко начать...

Тяжело закончить... Невозможно забыть...

*****

Любовь - это болезнь, которая

требует постельного режима.

*****

Любовь - спектакль, где антракты

немаловажные, чем акты...

*****

Всякая любовь истинна и прекрасна по-своему,

лишь бы только она была в сердце, а не в голове.

*****

И любить и быть мудрым невозможно.

*****

Любовь подобна удаче: она не любит,

чтобы за ней гонялись.

*****

Во сне и в любви нет ничего невозможного.

*****

Любовь, которая не обновляется вседневно,

превращается в привычку, а та,

в свою очередь, - в рабство.

*****

Любить - это находить в счастье

другого свое собственное счастье.

*****

Любовь проходит с голодом,

а если ты не в силах голодать,

петлю на шею - и конец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво, а шановні панове одружені теж так думають?

Нема кохання, є тільки вигода, людина любить тільки свою любов і т.д.?

Ех, народ, мені вас шкода. Нє, не так, було б шкода, якби не позьорство. Бо цинізм - це позиція пораненої людини, яка під жартами і грубістю приховує поранену душу.

судячи з результатів голосування, таки, більшість думають, як я. А відмічались в коментах невизначені і опоненти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На всякий случай, если чего вдруг кто не понял в моих комментах - я голосовал "однозначно!" :P:rolleyes:

А вот что это такое - уже загадка (по крайней мере для меня ;)). Болезнь? Были здесь такие предположения... Гм... А все может быть :) Душа - штука деликатная...

Тогда главное, чтобы болезнь эта взаимной была :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить! Ніколи любов не перестає!" Біблія

Оскільки Бог є любов, то той, хто знає Бога, вміє по справжньому любити.

Бажаю всім справжнього кохання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не путайте "кохання" та "любов", шановний. :lol:

Любов є, була, і буде. А от про кохання якраз тут і обговорюється. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не путайте "кохання" та "любов", шановний. :lol:

Любов є, була, і буде. А от про кохання якраз тут і обговорюється. :)

расскажите нам разницу, а-то мы все тут неучи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво, а шановні панове одружені теж так думають?

Нема кохання, є тільки вигода, людина любить тільки свою любов і т.д.?

Ех, народ, мені вас шкода. Нє, не так, було б шкода, якби не позьорство. Бо цинізм - це позиція пораненої людини, яка під жартами і грубістю приховує поранену душу.

судячи з результатів голосування, таки, більшість думають, як я. А відмічались в коментах невизначені і опоненти.

Женат уже 11 лет, всяко бывало, но говорят "От любви до ненависти один шаг" - и на оборот. Любовь была в годы встреч, потом она переходит в другую фазу, которую я признаться ещё до конца не распознал. Привыкаешь один к одному... в конце концов без этого уже нельзя. А вот своих детей люблю по настоящему, здесь любовь - может это и есть другая фаза?

Проголосовал что любовь есть. Ведь она действительно есть. Даже вспоминая прошедшие годы где было хорошо от любви... согреваешь свою душу от этих воспоминаний, где совершал глупые романтические поступки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не путайте "кохання" та "любов", шановний. :)

Любов є, була, і буде. А от про кохання якраз тут і обговорюється. :)

расскажите нам разницу, а-то мы все тут неучи :)

Гм... Любити можна борщ із пампушками, а от кохати його - то вже занадто.. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...