Юлямпочка

Учасники
 • Кількість зміста

  853
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

4 Байдужий

4 Підписників

Про Юлямпочка

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 31.12.1979

Контакты

 • ICQ
  280537074

Информация

 • Интересы
  книжки, троянди, хризантеми, діти, інтернет, мистецтво, хімія, материнство, журналістика, педагогіка, дитячі книги, казки, вірші, віршики для дітей, красиві дрібнички, розмови, спілкування, нові терміни, мандри, освіта і т.д., і т.п.

Останні відвідувачі профілю

8 929 перелядів профілю
 1. Як тут всьо по-новому. Але в мене питання і без вас ніяк. Чи знає хто, бува, перукаря, який готовий надати кілька (платних) уроків з заплітання довгого волосся моєї доньки різноманітними колосками. А то волосся до дупи, а в мами з такої ж дупи руки ростуть. Дякую. П.С. Прохання на ю-туб лінків не кидати. Точніше, можете кидати, звісно, але я їх надивилася, теорію знаю, а от з практикою не сплітається. Не схильна я до самоосвіти щодо плетення колосків. На сьому все. Ще раз дякую.
 2. ну і ше, стосовно "на волині нема". Скажемо чесно, на волині нема особливо і видавництв, які б так і билися за автора... З Фоліо чи Гранями домовитися легше, ніж з будь-яким волинським видавництвом.
 3. ну. Привіт. Не знаю, чи повноцінно волинським автором мене можна назвати, але кагби да...
 4. краще на захід в наших умовах. Швидше кудась добіжите. Бо на схід - то ше прийдеться долати Макєєвку і Горловку, ну його в баню, а на північ Ратно і Стара Вижва, а ше вище хіба Брест з Мурманском.
 5. тю, так якщо я вже в них хожу, то шо, викинути? Я ніколи не казала, шо "бідна", але і до "багатих" какати, перепрошую, і какати. На Луї в мене Ігрек заробляє . Про фірмові джинси я гіпотетично кажу, до речі.
 6. а чо не Луі Веттон?
 7. якщо чесно, я ходжу в джинсах і спеціально шитих під замовлення костюмах .
 8. Склалось враження, що робота в школі все ж таки Вам набридла. Прокоментуйте будь-ласка про яку роботу Ви сказали оце. Те оголошення писалося в період декретної відпустки (я ні разу не забирала трудову книжку зі школи, це легко перевірити), коли я щойно пробувала сили в журналістиці і хотілося попробувати саме того. А про "на фіга" питалося якраз, чи потрібна мені робота в редакції з 9 до 17 кожного дня, не встаючи з-за робочого столу. виявилося, шо не потрібна, я благополучно повернулася в школу з декретної відпустки, журналістом продовжую працювати, як позаштатник. П.С. В школі я працюю з 2002 року з трирічною перервою на декрет. Так, я багато вчусь, думаю, що школа - це не кінець моєї кар.єри, але поки що я там.
 9. ну, в мене "дядьки" - це свойське звертання . Тим більше, шо 21-річна людина теж не обов.язково студент.
 10. дядьки, в школі СЕМЕСТРИ. давно вже, років... вісім
 11. о, учні пішли. Дякую, хлопці.
 12. боюсь, це фізично не реально, але дякую .
 13. врємєнамі даже не латентні. Це я не про себе, канєшно
 14. Якщо ця інформація являється фактом, то явно не новим, зокрема про партійність ... та я, взагалі, про дитячих письменниць, а то мені ледь чи на від не поставили .
 15. нові факти про дитячих письменниць. Астрід Ліндгрен, кажуть, в 30-40 рр. була членом партії, аналогу НСДАП і прототипом Карлсона був Герінг. Так шо не треба розповідати про те, якими вони мають бути .