Перейти до змісту

Чи існує кохання?


Bit

Чи існує кохання?  

355 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Як ви думаєте- Чи існує кохання? На мою думку, воно існує, проте відверто кажучи я його ще не зустрічав, а Ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 240
  • Створено
  • Остання відповідь

Перед тим, як дати відповідь на це питання, треба вияснити що таке кохання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На це питання нам і треба відповісти. Як ви уявляєте собі кохання? Походеньки в обнімку з дівчиною, чи високе моральне почуття, котре заставляє серце битися частіше?

Блін, народ голосує, та не коментує. Агов, люди, невже Вам не цікава дана тема. Давайте поговоримо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дык вроде вопрос заданный в голосовалке обсуждения не подразумевает ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто проти не проголосував. Якщо чесно, то радує.

Що таке кохання? Дати відповідь на це питання не так просто. Напевно, кожен сам для себе на нього мусить відповісти. Я дового не знав, що значить любити. Але коли зустрів ЇЇ, то зрозумів, хоч і не зразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, те, шо нікого проти нема, то вже радує. Я спеціально дав альтернативну відповідь "ше не зустрічав", бо й сам ше його толком не зустрічав. Але думаю шо скоро зустріну))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

радує, що не має жодної негативної відповіді.

В кожного кохання різне...і розуміють його по різному

але коли воно приходить це відразу зрозуміло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кажеться, какая-то подобнаяя тема уже была... только название не так как-то звучало!

Думаю, существует! Однозначно! Просто иногда люди бояться себе в этом признаться, а зря...

А вообще каждый понимает и чувствует это по-своему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, существует! Однозначно! Просто иногда люди бояться себе в этом признаться, а зря...

это как?

я еще понимаю, когда люди боятся себе признаться, что они алкоголики/наркоманы и пр.

но бояться признаться себе, что любовь существует...

э... что там писали про кокаин? как он на человека действует? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Існує кохання по-любому! Хлопці признаються частіше в коханні! Бо вони вони і кохають міцно і по-справжньому. Міф - що жінки люблять сильніше! Вони люблять багато говорити шо їх кидають, як вони любили, а мужикі в це время тихо страждають. Бо хто багато язиком тіліпає - в того нічого в душе незалишається :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, существует! Однозначно! Просто иногда люди бояться себе в этом признаться, а зря...

это как?

я еще понимаю, когда люди боятся себе признаться, что они алкоголики/наркоманы и пр.

но бояться признаться себе, что любовь существует...

Shura правильно пише. В мене саме так і було. Дійсно, я боявся визнати самому собі, що кохаю її. Коли це сталося, відчув полегшення, прийшло відчуття щастя, справжнього непідробного щастя. А спочатку була думка: "Ну все... Попав ти, хлопче..." :-) Не хотілося самому собі признаватися в тому, що вже немає тієї свободи. Що вже не можна просто піти з друзяками, просто обняти дівчину, просто пофліртувати, просто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я напишу в цю тему рочків так через 40-50. коли поділю з людиною долю і пройду з нею життя.

а зараз-- то все х**ня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я напишу в цю тему рочків так через 40-50. коли поділю з людиною долю і пройду з нею життя.

а зараз-- то все х**ня

ну чого ти так. Кохання ще буде обов'язково! Діло в тому, що воно проходить часом і пізніше, ніж ми думаєм. Хотя воно в житті не головне, є багато речей, якими можна увлікатися і не думати про те шо ти нещасна :) Життя по-любому прекрасне! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот я уже могу кое что сказать на эту тему авторитетно. Любовь - есть, точно знаю, сама любила по настоящему... раз пять... :smile-zachot:

И скорее я соглашусь с ФоревеОтем.

Можно сказать, что она и существует, и нет. Как на нее посмотреть. И поверте - нет такой сильной любви, которую не могло б вылечить время+расстояние. Все остальное - мания, отклонение (это я как психолог знаю точно).

А ради чего жить, спросите?

Есть более важные и необходимые человеку чувства, чем влюбленность. Любовь в моем понимании - это соцветие: уважение, дружба, физическая совместимость, а также - общность целей (не обязательно интересов) и пр.

Может - сумбурно. А как можно об Этом - в трех словах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чого ти так. Кохання ще буде обов'язково! Діло в тому, що воно проходить часом і пізніше, ніж ми думаєм. Хотя воно в житті не головне, є багато речей, якими можна увлікатися і не думати про те шо ти нещасна :friday: Життя по-любому прекрасне! <_<

ну то буде. і я про то. а у 16-20 кричати -- ааааа!!!! воно єєє!!!!!!!!! я його пізнаааав/ла!!!

тупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

** Кохання - це хімічний процес у мозку людини, як результат на зовнішнє подразнення ,а саме - протилежна стать!!,*** не у всіх випадках ....***

як казав один із учасників серіалу "Кадєтство" - це хвороба - іїї необхідно лікувати!!! (через грип ніхто собі вени не вскриває і через балкон не стрибає....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чого ти так. Кохання ще буде обов'язково! Діло в тому, що воно проходить часом і пізніше, ніж ми думаєм. Хотя воно в житті не головне, є багато речей, якими можна увлікатися і не думати про те шо ти нещасна :) Життя по-любому прекрасне! :)

ну то буде. і я про то. а у 16-20 кричати -- ааааа!!!! воно єєє!!!!!!!!! я його пізнаааав/ла!!!

тупо.

Мені 17 і думаю, що зустрів. При тому зовсім недавно.

Різниця між займатися коханням і займатися сексом?

Нууу, сексом треба займатися :) а з коханням просто жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені 17 і думаю, що зустрів. При тому зовсім недавно.

Эххх, молодежь...

Bit, мне хотелось бы, чтобы ты перечитал этот свой пост, когда тебе будет лет эдак 25 :)

ЗЫ. Сам таким был - знаю о чем говорю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не існує. А було є і буде. Тільки не у всіх і не завжди. Таке життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Любовь...она наверное, в понимании каждого разная........Но говорят или по крайней мере думают о ней все, значит..она существует....А уж какой именно она будет, постоянной или легкомысленной, преданной или корыстной, дающей или берущей, быстротечной или вечной....хм...все зависит только от нас самих. Что мы готовы за нее отдать, готовы ли мы бороться за нее.....Наверное такие вопросы ставить нужно.....Но, могу сказать еще, что мне жаль тех, кто никогда не был любим, а еще более жаль тех, кто никогда не любил.......это страшно...пусто...

Любить нужно учиться........работать над собой, и не искать только своего.......дарите любовь, но не раздаривайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...