Перейти до змісту

Чи існує кохання?


Bit

Чи існує кохання?  

355 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

На підтвердження і для роздумів даю посилання на один цікавий випадок

Ну й про яке там кохання йдеться? Як на мене це те, про що я й писав вище... вона навіть не знає що таке кохання... Той, хто знає ні на які гроші б його не проміняв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 240
  • Створено
  • Остання відповідь

справжнє кохання - це поняття, описане в художній літературі. При цьому, у авторів здебільшого це кохання було або до жінки, яку вони раз побачили, або якесь дуже не щасливе.

а проблеми поспати, переночувати і так далі - ісували, існують і будуть існувати. і це не відносини на них зав'язані, а життя на тому базується (оскільки то первинні людські потреби). вот мейбахи і вілли невідомо де - це інше питання.

але ніякого кохання на довго в шалаші і невпевеності в завтрішньому дні не вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, я любив людину, а людина любила мої бабкі - вот такая сука любоф

не смішіть...а може треба дивитися трохи глибше...

А то таке враження. що тут одні мільйонери (так у вас багато грошей)...і Вас, бідненьких та таких щирих і відданих хлопчиків, безжалісні дівчата лише використовують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вірно підмічено... Чоловік любить серцем, він просто любить і все, а жінка обдумує яку вигоду вона буде мати від нього...

сміявсь

P.S. Не дала?

пане Толіку, нє проєцируйтє Ваше міровоззрєніє на неокрєпшу дитячу психіку, і згадайте свої власні юнацькі піздастраданія =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, я любив людину, а людина любила мої бабкі - вот такая сука любоф

не смішіть...а може треба дивитися трохи глибше...

А то таке враження. що тут одні мільйонери (так у вас багато грошей)...і Вас, бідненьких та таких щирих і відданих хлопчиків, безжалісні дівчата лише використовують...

Всьо вже давно де треба розписано, у всіляких літературах, про то шо чого і нашо жінки вибирають таких-то і таких мужчинок. Ну то всьо канєшно доступно тим, хто шука і кого в Гуглі не забанено. Однако ж ремарочка: на всіх женщін самцов з мілльонами і 22 см не фатить, а жить-то якось треба все ж, да і она уже нє такая молодая, і уже дважди 16 лет стукнуло, от у мужчінок калібром поменьше і шанси з’явились ВНЄЗАПНО. Ну і + не всі ж баби таки дурні, є й ті, які ще в 16ть розуміють, чого вартий покладистий хлопець, а не нарцисік чоловічої статі з альфа-качєствами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, я любив людину, а людина любила мої бабкі - вот такая сука любоф

не смішіть...а може треба дивитися трохи глибше...

А то таке враження. що тут одні мільйонери (так у вас багато грошей)...і Вас, бідненьких та таких щирих і відданих хлопчиків, безжалісні дівчата лише використовують...

Всьо вже давно де треба розписано, у всіляких літературах, про то шо чого і нашо жінки вибирають таких-то і таких мужчинок. Ну то всьо канєшно доступно тим, хто шука і кого в Гуглі не забанено. Однако ж ремарочка: на всіх женщін самцов з мілльонами і 22 см не фатить, а жить-то якось треба все ж, да і она уже нє такая молодая, і уже дважди 16 лет стукнуло, от у мужчінок калібром поменьше і шанси з’явились ВНЄЗАПНО. Ну і + не всі ж баби таки дурні, є й ті, які ще в 16ть розуміють, чого вартий покладистий хлопець, а не нарцисік чоловічої статі з альфа-качєствами.

це просто кому що в житті треба, кому тряпочка-мужчинка в 16 років для задоволення власного бажання влади від неможливості реалізувати це іншими шляхами, а кого і в двічі по 16 років вистачає розуму не шукати такого тягара на свою голову. і вік жінки взагалі не визначає шанси того чи іншого мужчини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люді хто ж вам попадався на життєвому шляху, а?

в адекватних чоловіків і так шансів вистачає. і навіть в 2 рази по 16 набагато простіше бути одній, ніж що-небудь під боком тримати!

тим більше в нашому світі - в якому пріоритети явно змістились з інституту сім'ї та шлюбу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ми лише обговорюємо жіночу сутність...точніше навіть не обговорюємо..а осуджуємо...чоловіки. ви хоч трішки задумувались, що насправді треба жінкам (просто якщо не склалося, то легше списати на матеріальні цінності) ???

особливо зацепила фраза "чоловік любить серцем. а жінка шукає достатку"...ось так Ви віддаєте всього себе (і ніяких вимог Вам не потрібно), а жінка лише питає скільки заробляєте. що маєте і чим володієте?...аж гидко(((

Всі кохають душею незалежно від статті...(а тут вже кому як щастило кого зустріти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люді хто ж вам попадався на життєвому шляху, а?

в адекватних чоловіків і так шансів вистачає. і навіть в 2 рази по 16 набагато простіше бути одній, ніж що-небудь під боком тримати!

тим більше в нашому світі - в якому пріоритети явно змістились з інституту сім'ї та шлюбу!

Просвіти мене ,сонце, куди ті пріоритети здвинулись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз це модно називати Самореалізацією, тобто до віку двічі по 16 багато хто із жінок займається власним розвитком, кар'єрою і так далі і тому подібне. і якщо вже говорити про цей вік, то Європа в 30 лише починає задумуватись про шлюб. а тут вже так розписали, що в 2 по 16 жінки на кидаються на будь-яку особу чоловічою статі. схаменіться! це не є реальною картиною життя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому Європа і вироджується. перетворюється на помісь арабів і негрів. Самореалізуються самоліквідуються європейці))

оффтоп)

по темі..

Кидатись не кидаються, але таким жінкам батьки частенько нагадують що пора вже сім"ю мати...

а якщо чисто по темі: то тут вже пішла підміна понять. Кохання і шлюб різні речі.

кохання, самореалізації не заважає.

на рахунок 16, 2х16 , тряпок і тд. Це була йог оособиста думка. яку не обов"язково оспорювати)

Люди різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ніякого кохання на довго в шалаші і невпевеності в завтрішньому дні не вистачить.
От про що я й кажу. І про що ми говоримо? Ви взагалі знаєте що таке кохання?
тим більше в нашому світі - в якому пріоритети явно змістились з інституту сім'ї та шлюбу!
Пріоритети змінились. Ахах! Не смішіть!
особливо зацепила фраза "чоловік любить серцем. а жінка шукає достатку"...ось так Ви віддаєте всього себе (і ніяких вимог Вам не потрібно), а жінка лише питає скільки заробляєте. що маєте і чим володієте?...аж гидко(((
І не говоріть гидко але:
але ніякого кохання на довго в шалаші і невпевеності в завтрішньому дні не вистачить.
що насправді треба жінкам
І чого ж? Не просвітите?
Любовь есть. Её не может не быть.
Хто шукає той знайде! Якщо її нема то шукай не шукай... А, як я міг забути... Хто хоче знайти - шукайте в книжках та фільмах, "Ромео і Джульєту почитайте"! Там її повно...
зараз це модно називати Самореалізацією, тобто до віку двічі по 16 багато хто із жінок займається власним розвитком, кар'єрою і так далі і тому подібне. і якщо вже говорити про цей вік, то Європа в 30 лише починає задумуватись про шлюб. а тут вже так розписали, що в 2 по 16 жінки на кидаються на будь-яку особу чоловічою статі. схаменіться! це не є реальною картиною життя!
Да це не є реальною картиною життя. Як може кидатись на когось самодостатня самозакохана жінка (себе любити вона добре вміє), якщо вона нічого не відчуває ні до кого, окрім себе, звичайно, "саморозвивається" же ж. Ну хіба що тапочки нема кому принести. Не заздрю я її чоловікові, який не раз почує закид в ствою адресу, що ти мій хліб їсиш, я більше за тебе заробляю і т.д.

Мене дуже зачепило слово "Самореалізація". Однго разу я хотів продати свій старий телефон, було давно, і телефон можна було використовувати в ролі тарана для штурму замку в середньовіччі, але важлива лише суть історії. Мені за нього пропонували всього 20 грн. іто на реалізацію, мені за нього знайомі 50 грн. давали, але я не продав його, а просто подарував дідусеві. Так от про самореалізацію, жінки все життя самореалізовуються хто більше дасть - той забрав і ні прояке кохання тут не йдеться. Їх не "душить" самотність, особливо, якщо в руках коштовні речі. Вони "прикрашаються лише, щоб похизуватися перед подругами" (це була цитата, шкода, що не можу зіслатися на кількох осіб, бо це не одна таке казала) та що я ще буду казати. До речі таку фразу:

але ніякого кохання на довго в шалаші і невпевеності в завтрішньому дні не вистачить.
я чую не вперше і не востаннє...

Думаю коли є любов, то закохані будуть разом не дивлячись ні на що... Ну хіба не так? Допустим "любила" одного, взнала, що в нього "шалаш" і "розлюбила". То це є любов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше - необхідність у почуттях (серед яких безумовно є і кохання) виникає лише після задоволення потреб у безпеці ( це не я придумала а А.Маслоу і з ним погодились всі практики і науковці). так вот, кохання безумовно виникає і без матеріального підгрунття, проте щоб воно надалі лишалось саме Коханням, а не звичкою потрібно якось підтримувати певний життєвий рівень.

я знаю, що таке кохання. проте як на мене воно не може бути в незмінному стані протягом тривалого часу. десь промайнуло таке слово "закохані будуть разом не дивлячись ні на що", але закоханість це хімічний процес організму, коли він перебуває в стресовому стані, і саме в ці моменти людям байдуже все і вся. він проходить (доведений науковий факт і знову ж не мою, а світовою науковою спільнотою). і лишається побут, поганий настрій з роботи і так далі, і просто слів "я тебе люблю" не вистачає, щоб повернути все так як було, а якщо до цього приєднуються і проблеми матеріального характеру, то взагалі лихо.

"чоловік любить серцем, а жінка шукає достатку" - що за бред. Які виявляється безкорисні чоловіки айайай. аж смішно.

фраза "кидатись на когось самозакохана жінка" - це взагалі абсурд. просто кидась і навязуватись комусь навіть для не самодостатньою і самозакоханої жінки, але з проблесками якихось мозгів в голові - буде неприйнятно.

тому любов вона звичайно є, но не довго. те що далі - це титанічна двостороння співпраця партнерів. щасливі ті кому це вдається!

а самотність насправді не "душить" надзвичайно обмежену кількість людей. а дівчат самотність душить особливо гостро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА ЦЮ ТЕМУ ДОВОЛІ ДОВГО МОЖНА СПЕРЕЧАТИСЯ...

Кохання існує. а наскільки довго воно протриває залежить від кожного з нас...Тому що перші миті закоханості, пристрасті і так званий букетний період всеодно мине...Ось чому всі хепіенди про щасливе кохання закінчується лише весіллям)))

А що кому потрібно, щоб його зберегти як найдовше, то досить детально розписано у книзі "Пять языков любви" Гэри Чепмен (рекомендую)...

І дійсно кожен керуюється власними орієнтирами і принципами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Leksa, Ви все ж-таки стараєтесь оправдати матеріальну частину, мені навіть коментувати нема що, а любов у Вас зводиться до хімічних реакцій.

До речі, в стресовому стані (а в мене досить часто таке, бо то є життя) я завжди думаю, "якби пригорнутися до коханої, то забув про все хоч на мить"... Зі сторони ж жінок це звучить: "в мене тут таке, вобщому мені не до тебе...", фактично, як "іди геть". Саме в стресовому стані злітає "маска" з людини і вона показує яка вона є насправді... Це теж не я сказав, і хоч не на всі 100, але я з цим згідний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому любов вона звичайно є, но не довго. те що далі - це титанічна двостороння співпраця партнерів. щасливі ті кому це вдається!

а самотність насправді не "душить" надзвичайно обмежену кількість людей. а дівчат самотність душить особливо гостро.

ага. значить кохання = договір про те, як "титанічно" жити разом. І якщо один з титанів поїхав на заробітки, скажемо надовго, то другий титан буде надто "задушеним" і його потрібно зрозуміти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Leksa, Ви все ж-таки стараєтесь оправдати матеріальну частину, мені навіть коментувати нема що, а любов у Вас зводиться до хімічних реакцій.

До речі, в стресовому стані (а в мене досить часто таке, бо то є життя) я завжди думаю, "якби пригорнутися до коханої, то забув про все хоч на мить"... Зі сторони ж жінок це звучить: "в мене тут таке, вобщому мені не до тебе...", фактично, як "іди геть". Саме в стресовому стані злітає "маска" з людини і вона показує яка вона є насправді... Це теж не я сказав, і хоч не на всі 100, але я з цим згідний...

не любов зводиться до хімічних реакцій, а закоханість.

і я не стараюсь виправдати матеріальну частину, а кажу що вона вносить багато коректив. ну а про стресовий стан - Ви мене зовсім не так зрозуміли.

тому любов вона звичайно є, но не довго. те що далі - це титанічна двостороння співпраця партнерів. щасливі ті кому це вдається!

а самотність насправді не "душить" надзвичайно обмежену кількість людей. а дівчат самотність душить особливо гостро.

ага. значить кохання = договір про те, як "титанічно" жити разом. І якщо один з титанів поїхав на заробітки, скажемо надовго, то другий титан буде надто "задушеним" і його потрібно зрозуміти?

це не кохання, Ви якось не правильно трактуєте мої слова. це реалії життя, якщо поїхав на заробітки значить вдвох до цього морально готові, і я мала на увазі не те, що на даний момент кохана людина не з тобою, а те що вона відсутня в просторі і часі загалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, в стресовому стані (а в мене досить часто таке, бо то є життя) я завжди думаю, "якби пригорнутися до коханої, то забув про все хоч на мить"... Зі сторони ж жінок це звучить: "в мене тут таке, вобщому мені не до тебе...", фактично, як "іди геть". Саме в стресовому стані злітає "маска" з людини і вона показує яка вона є насправді... Це теж не я сказав, і хоч не на всі 100, але я з цим згідний...

а не в стресовому стані до коханої пригорнутися не хочете? згадуємо лише коли погано?

а жінка по моєму ще більше хочуть моральної підтримки від чоловіка, щоб її пригорнули і вона забуде про все на світі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не любов зводиться до хімічних реакцій, а закоханість.
Ну якщо придиратися до слів, то я мав на увазі кохання. Судячи з Вашого контексту:
десь промайнуло таке слово "закохані будуть разом не дивлячись ні на що", але закоханість це хімічний процес організму, коли він перебуває в стресовому стані, і саме в ці моменти людям байдуже все і вся. він проходить
Ви мали на увазі те ж саме. Я думаю, що хімічна реакція в мозку не є коханням, а лише його симптомом/наслідком. Якщо все так відомо науковцям, то чому іще не створено штучного інтелекту? Змоделюйте мозок і все вийде!
і я не стараюсь виправдати матеріальну частину, а кажу що вона вносить багато коректив.
Які іще, нафіг, корективи?!!! Чи б я кинув кохану дівчину тільки тому, що в неї немає грошей? Чи говорячи Вашими словами "шалаш"...
ну а про стресовий стан - Ви мене зовсім не так зрозуміли.
Все я так зрозумів...

1. Кто это?

2. Ах, мать моих детей, ты больна?

3. Я люблю тебя.

4. И что теперь? Что случилось с автомобилем снова?

5. Я не понимаю, чего ты хочешь?

6. Что ты уже сделала сейчас? Я не прощаю тебя на этот раз.

7. ?! ?

8. Не ходи по кругу, просто скажи мне, сколько тебе нужно?

9. Мне это снится?

10. Если ты не скажешь мне, кому это сообщение на самом деле, кое кто умрет.

11. Я просил тебя не пить больше. Я удалюсь, если ты устала от меня.

12. Чего бы ты не хотела, ответ — нет.

Замітьте це не я написав. Жінка говорить, що любить тільки, коли їй це треба, бо в іншому випадку - нема сенсу... Я спостерігаю подібне кожного дня...
а не в стресовому стані до коханої пригорнутися не хочете? згадуємо лише коли погано?
Давайте не будемо іронізувати! Причому тут не в стресовому стані?! Я мав на увазі, що і в стресовому стані ТАКОЖ, бо дехто казав, що в ньому все і вся пофіг.
а жінка по моєму ще більше хочуть моральної підтримки від чоловіка, щоб її пригорнули і вона забуде про все на світі...
Ага, скоріше матеріальної, а не моральної. Ну буває, що й треба "носова хустинка" в яку можна поплакатися і висякатися, а потім "викинути"...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі звичайно так. ЛИШЕ ЧОЛОВІКИ здатні безкорисливо кохати. куда уж нам жінкам, нам же і накормити чоловіка і дитину треба, і лад в житлі навести і взагалі купа мізерних буденних побутових проблем. де вже там нам кохати. нам тільки грошей і вигоди давай.

А мужчин, які кинули дівчину, бо в неї немає житла і одружились на іншій -я знаю. Маю живі наглядні приклади з життя. так що не одні ми - жінки - шукаємо вигоду.

про стан стресу - вибачте, але Ви мене взагалі не зрозуміли. Сама закоханість - це стан стресу, і там байдуже є в нього матеріальні блага чи ні, на очах рожеві окуляри, він ідеальний, найкращий чоловік і так далі. а потім це проходить і приходить сіра буденність і ось там вже і починаються проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди схаменіться!!!!!!!!!!! по моєму. тут одні чоловіки говорять про гроші....

невже у вас немає більш чим зацікавити і привабити жінку? Тоді це дійсно у вас проблема? І взагалі напрошуюються один висновок, якщо всі чоловіки такі чуйні і щирі. а жінки справжні стерво, то кохайте один одного і будьте щасливі!!!

І взагалі всі люди різні (незалежно від статті) і серед чоловіків хватає альфонсів!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ніякого кохання на довго в шалаші і невпевеності в завтрішньому дні не вистачить.

В шалаші можливо і ні, а от на 8 квадратах комуналки, ще й у ворожій країні - воно живе :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...