Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

Скульптуру Альонушки вже всі обсмоктали? Забудьте!

Ось з підмосков"я.

P1180914.JPG

Я б її назвав так: Натє вам рєптілоїди! На ваш трєзубєц єсть наш еротічєскій отвєт!

  • Ха-ха 2
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Volyniaka сказал:

Я б її назвав так: Натє вам рєптілоїди! На ваш трєзубєц єсть наш еротічєскій отвєт

Та навіщо ці високі матерії. Всьо гораздо прощє  - всі баби куріци.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитувати

Распоряжение Правительства РФ от 31.12.2020 N 3704-р <Об утверждении перечня российских программ для электронных вычислительных машин, которые должны быть предварительно установлены на отдельные виды технически сложных товаров>

В частности, на смартфонах и планшетных компьютерах появится, в том числе, ICQ, голосовой ассистент "Маруся", ВКонтакте, Одноклассники, MirPay, Госуслуги Российская Федерация, Kaspersky Internet Security.

В компьютерах (за исключением планшетных) появится программа "МойОфис Стандартный. Домашняя версия", а в телевизорах с цифровым блоком управления, имеющих возможность установки программ из магазинов приложений для операционных систем, на основе которых функционирует такое оборудование, - Wink, IVI, КиноПоиск, ОККО и т.д.

Настоящее распоряжение вступает в силу с 1 апреля 2021 г.

http://publication.pravo.gov.ru/Document/View/0001202101060012?index=0&rangeSize=1

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дебилы, бл#дь!"

image.thumb.png.3f1e540ea71e543f67cbdcf0209a47cc.png

 

Змінено користувачем Volyniaka
  • Ха-ха 3
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зображення може містити: 1 особа, дерево, рослина, взуття, небо та надворі

«Еще один шедевр современного искусства - памятник первой женщине-космонавту Валентине Терешковой в Челябинске. Издалека замысел гениального автора очевиден - женщина вернулась из космоса тяжело беременной..."

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навальний

Цитата

Возвращаюсь домой

Когда я только вышел из больницы, я делал такое упражнение. Самое сложное для меня. Надо стоять, потом лечь на пол, потом снова встать. Это было очень-очень сложно. Мой максимум был три раза. Потом приходилось отдыхать.

Сегодня утром я сделал отжимания, приседания и даже несколько "бёрпиз" (адская штука). После чего понял, что наступил момент, которого я так ждал - наверное я почти здоров и могу наконец-то вернуться домой.

Вопрос "возвращаться или нет" передо мной не стоял никогда. Просто потому, что я не уезжал. Я оказался в Германии, приехав в неё в реанимационной коробке, по одной причине: меня пытались убить.

Я выжил. И сейчас Путин, отдавший приказ о моём убийстве, верещит на весь свой бункер и велит своим слугам сделать всё, чтобы я не вернулся. Слуги действуют как обычно: фабрикуют новые уголовные дела против меня.

Но что они там делают мне не очень интересно. Россия - моя страна, Москва - мой город, я по ним скучаю.

Поэтому сегодня утром я зашел на сайт компании "Победа" и купил билеты.

17 января, в воскресенье, я вернусь домой рейсом "Победы".

Встречайте

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По прильоту в РФ Навального приняли мусора в кращих російських традиціях: дали його адвокату пройти паспортний контроль, а Навальному ні і відразу арештували за порушення режиму випробувального терміну. І судили прямо в відділені поліції, дали 30 діб арешту.

Навальний це передбачив, тому відразу кинув на Ютуб заготовлений фільм про Путіна. За два дні фільм переглянуло 40 000 000. Навальний круто використав свій арешт для реклами фільма.

 

 

Змінено користувачем nickel
  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Навальний це передбачив, тому відразу кинув на Ютуб заготовлений фільм про Путіна. За два дні фільм переглянуло 40 000 000. Навальний круто використав свій арешт для реклами фільма.

Заробить на монетизації?

 

Всего просмотров
41,492,076
Расчетный доход
$76,760
Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, case_l сказал:

Заробить на монетизації?

 

Всего просмотров
41,492,076
Расчетный доход
$76,760

Хєрасє, поки я подивився фільм, більше 2 мільйонів переглядів. Більше мільйона в годину. Крепкі серваки в Гугла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Alex S сказал:

Він справді комусь з вас цікавий як москальський політик?

як політик ні, а як бурлітєль говєн, т чому б і ні ? Чим більша жопа всередині кацапстану, тим меньше в них часу на зовнішню експансію

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Alex S said:

Він справді комусь з вас цікавий як москальський політик?

не

але коли москалі пиздяться то є добре

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Alex S said:

це спецпроект фсб для створення ручної опозиції

ще один варіант, що навальний це типу демократичний послідовник путіна, щоб змінити голову, але не систему, малоймовірно, що не могли отруїти до кінця.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пам'ятаю жодного москаля в історії, що хоч щось добре для нас зробив. Як і для інших їх сусідів певно. Тому для нас має бути абсолютно байдуже хто до влади дорветься там.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не можу зрозуміти як на такий надсекретний об'єкт, на який не можна потрапити ні по землі, ні з повітря, ні з моря, зміг залетіти дрон. Там що немає глушилок сигналу для такої техніки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Alex S сказал:

Він справді комусь з вас цікавий як москальський політик?

Глянь яка краса: кацапи пиздять кацапів. Здавалося при чому тут Навальний. :)

 

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, nickel said:

Глянь яка краса: кацапи пиздять кацапів.

в'яло якось :(

без інтузазізма

Quote

рука бойца колоть устала

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

В минулому році загадили дизпаливом Нлрільськ.

 

У цьому році - річку Об, нафтою.

Хана практиці.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15993598_original.jpg

 

На Росії, в двох годинах їзди від Москви, є село Сімбухово. Веде в неї грунтова дорога. У цьому селі частина населення періодично стріляє по водонапірній башті або просто дірявить чим попало, а друга половина періодично лагодить її чопиками. Зараз це протиборство набуло вигляду своєрідної гри. Чим більше чопиків ставлять на вежі, тим більше в неї стріляють.

  • Збентежений 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Volyniaka сказано:

На Росії, в двох годинах їзди від Москви, є село Сімбухово. Веде в неї грунтова дорога. У цьому селі частина населення періодично стріляє по водонапірній башті або просто дірявить чим попало, а друга половина періодично лагодить її чопиками. Зараз це протиборство набуло вигляду своєрідної гри. Чим більше чопиків ставлять на вежі, тим більше в неї стріляють.

умом, "роисю - не понять" (с) Ф.Тютчев

не всі там *бануті, але - більшість "хаває телебачення"  як дадуть...типу - "роися - вперде "))

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Volyniaka сказано:

На Росії, в двох годинах їзди від Москви

починається справжня роися... не знаю як живуть Сирійці (яким вофочка допомогає), але, ТАМ (де справжня роіся) - набагато гірше, там - ДНО...

P.S. Мож і в Україні таке - є, і воно - таки є, але, Україна не кричить на весь світ що тут так за*бісь...і "вєлікіє, і всє народы произошли от рузьких"

..

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Водій консула (!) РФ в Страсбурзі організував злочинну групу, яка викрадала велосипеди зі стоянок, ховала на території консульства РФ, і потім продавала. "Навелосипедили" більше 100 000 євро.

Прокололися, коли віце-мер Страсбурга домовився купити по оголошенню велосипед, і йому, прямо з консульства, винесли його ж велосипед!May be an image of велосипед, просто неба та текст «Le chauffeur d'un diplomate russe de Strasbourg soupçonné de recel de vélos volés Lundi 22 mars 2021 19:49 Par France Bleu Elsass France Bleu Alsace France Bleu Elsass France Bleu Un homme d'une quarantaine d'années de nationalité russe est soupçonné de recel de vélos volés. revendait des vélos volés sur le site Leboncoin. Il est cependant reparti en Russie depuis sa première garde à vue en février. GARE DE STRASBOURG STRASBOURG SNG Un vélo devant la gare de Strasbourg illustration © Maxppp Alexandre MARCHI»

  • Ха-ха 4
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...