Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

У Празі ,біля посольства раші,встановили пам*ятник пукіну на золотому унітазі з золотим йоршиком

putin.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, toj_tu сказал:

У Празі ,біля посольства раші,встановили пам*ятник пукіну на золотому унітазі з золотим йоршиком

putin.jpg

Чехи они такие, могут и постоянным такой памятник сделать.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, toj_tu сказал:

У Празі ,біля посольства раші,встановили пам*ятник пукіну на золотому унітазі з золотим йоршиком

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
4 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Вони вирішили певно, що математика не стосується питань свята, це святе

та ось собі і прикинув, мій прадід пішов на війну в 41-му коли йому було 30 років, тобто, зараз - було б 110 років )))

ну, хай хтось пішов у 15, тоді від 110-15=95 років мінімум.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну типу можна ж було піти в 45-ому на війну.... теоретично....  Так що має бути зараз якщо піти в 14 всього лиш 90 ! Ну можна повірити, що був такий час щоб йшли в 14 на війну. Ну але важко повірити, щоб піти в 45-ому в 14років, і щоб "вся грудь в ордєнах", це ж як воювати в 14-то треба ж було, щоб місця для нагород на грудях не можна було знайти ? Ну вибачте мені скептику, не хочу применьшувати подвиг тих людей, ну але не вірю ! В могилах давно лежать всі ті, хто той подвиг здійснив !

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комусь подобається Толкієн, комусь Наполеон, а комусь Друга Світова.

Коротше, хлопаки, це просто реконструктори котрі раз війшли в образ і вийти забули.:D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, SergLutsk сказал:

це ж як воювати в 14-то треба ж було, щоб місця для нагород на грудях не можна було знайти ?

А навіщо воювати. 76 років перемоги. Кожного року по ппм'ятній медалі - і усьо грудь мєдалямі расху..чена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як би вони "троха" суперечать самі собі: з однієї сторони створили такий собі образ супер-ветерана-переможця, образ якого є майже святий. А з іншої сторони не особо смущаються, що тупо, очевидно і безсовісно перевдягають якихось пенсіонерів обвішуючи їх тими медалями як новорічну ялинку ! Медалями і орденами, якими ніби-то всім навколо плюють в очі які вони герої, яке це все святе, але ж "забуваючи", що не можна незаслужено вішати ті медалі ! Це повний антипод суті того всього. Ну то давайте на мене вдягнемо і я пройдусь по площі, а чьо ?! Я такий самий маладєц як і ті віники що у них там красуються, тіко троха молодший !

Все це не що інше як - блюзнірство, але вони цього ніколи не визнають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SergLutsk сказал:

Ну як би вони "троха" суперечать самі собі:

Я вибачаюсь, але ви в Росії намагаєтесь знайти якусь логіку? А тим більше в побєдобєсії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Я вибачаюсь, але ви в Росії намагаєтесь знайти якусь логіку?

Я вже давно не намагаюсь, але мені цікаво - їм самим там нічого не коробить ? Їм не здається за кого їх мають ? Ну тобто мінімальне критичне мислення у населення є ? Тому населенню не сумно від того ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось недавно тут бачив картинку, де вони до свята на дитячому візочку написали 200. І підпис до картинки був, що ми не те що "нє адін народ", а що навіть не один біологічний вид. Так от я з цим на всі 200 % згоден, я не хочу мати нічого спільного з цими тварюками....

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Почитай сторінки цього поцієнка в соцмережах.

Не можу, я неправильний пацієнт, в соцмережах не состою, нє замєчєн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Cherman сказано:

Я теж не "состою", але це не мішає мені заходити туди, коли треба.:)

Як так ? Я, коли будь-де були посилання на соцмережі, і я в них тикав, то отримував фак, що типу я неавторизований мудак, і мене не пускало. А ти як заходив ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.05.2021 в 20:36, S30 сказал:

Комусь подобається Толкієн, комусь Наполеон, а комусь Друга Світова.

Коротше, хлопаки, це просто реконструктори котрі раз війшли в образ і вийти забули.:D

У нас теж таких реконструкторів вистачає, понашивали собі кашкетів з тризубами і купою значків з медалями обвішуються з блошиного ринку.https://popgun.ru/viewtopic.php?t=636645

Може це тому що УПА в підпіллі не мала можливості випускати свої нагороди і використовувала які попало?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, jurgen007 сказано:

У нас теж таких реконструкторів вистачає, понашивали собі кашкетів з тризубами і купою значків з медалями обвішуються з блошиного ринку.https://popgun.ru/viewtopic.php?t=636645

Може це тому що УПА в підпіллі не мала можливості випускати свої нагороди і використовувала які попало?:)

Де вони хоч є? Ні разу не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

На Волині, певно, мало таких персонажів. Їх більше десь у центральній Україні. 

Я допускаю що такі є, але ні вживу ні в новинах не бачив таких у нас. В той же час в Московії таких багато, судячи по темах, новинах, обговореннях, фотографіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...