Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

17 годин тому, jurgen007 сказано:

У нас теж таких реконструкторів вистачає

Ну раз ти процитував мене, то теж відпишу, що не бачив таких ветеранів про яких ти пишеш. От перший раз побачив це з твого посилання на російський ресурс. Логічно можу допустити, що це ж такі самі ряжені для "їхньої картинки", як і попередні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, S30 сказал:

От перший раз побачив це з твого посилання на російський ресурс. Логічно можу допустити, що це ж такі самі ряжені для "їхньої картинки", як і попередні.

Можна знайти посилання і на Волинський ресурс, картинка мало чим відрізняється.https://volynonline.com/u-luczku-pryvitaly-veteraniv-oun-upa-iz-dnem-zahysnyka-ukrayiny/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Можна знайти посилання і на Волинський ресурс, картинка мало чим відрізняється.https://volynonline.com/u-luczku-pryvitaly-veteraniv-oun-upa-iz-dnem-zahysnyka-ukrayiny/

Сказав А, кажи і далі - що там не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, sergkots сказал:

Сказав А, кажи і далі - що там не так.

З усією повагою до реальних вояків УПА /в мене тітка була в УПА, розстріляна НКВДистами в 44му/, але до чого тут ці бутафорські пілотки на бабульках і ювілейні медалі, в схронах в лісі було не до медалей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, jurgen007 сказал:

З усією повагою до реальних вояків УПА /в мене тітка була в УПА, розстріляна НКВДистами в 44му/, але до чого тут ці бутафорські пілотки на бабульках і ювілейні медалі, в схронах в лісі було не до медалей.

И на 100лет не выглядят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, romanc сказал:

И на 100лет не выглядят.

Тітка була 1925р.н., в 44му їй було 18р. зараз би мала 96, ті бабульки в пілотках явно молодші - арифметика.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, jurgen007 сказано:

З усією повагою до реальних вояків УПА /в мене тітка була в УПА, розстріляна НКВДистами в 44му/, але до чого тут ці бутафорські пілотки на бабульках і ювілейні медалі, в схронах в лісі було не до медалей.

Це зрозуміло, що тоді не до медалей було. Але ювілейні медалі все ж їхні певно - не просто вчепили від балди.

Ну а форму вояків УПА коли ввели?

Якщо то все їхнє - то це геть не те що ряжені ветерани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, jurgen007 сказано:

Тітка була 1925р.н., в 44му їй було 18р. зараз би мала 96, ті бабульки в пілотках явно молодші - арифметика.

От це мене теж турбує, але їх там троє вроді тільки. Можна й по питати журналістів за них - зараз це не є проблема.

 

10 годин тому, romanc сказано:

И на 100лет не выглядят.

Я по вигляду не визначу вік старшої людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
1 час назад, Cherman сказал:

В Новосибірську пройшов чемпіонат по копанню могил.:ohmy:

Его хотели провести еще в прошлом году, но из-за пандемии перенесли. Организаторы тогда заявляли, что копание могил с соблюдением социальной дистанции "противоречит духу соревнований".

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.05.2021 at 12:12, Cherman сказано:

В Новосибірську пройшов чемпіонат по копанню могил.:ohmy:

Тими ж лопатами, що бліни роздавали...

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Святкову композицію зваяли на самій прибраній площі в цьому Мухосранську - коровячі кізяки після чемпіонату по мєтанію прибрали з калюж..:D

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате какая ігра очька ))))))

ПС Піду випю келих за успіхи українського кінематографа.

Змінено користувачем S30
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...

Сьогодні на базарах і в магазинах одягу жнива - батьки споряджають дітей в школу - костюм, взуття, вишиванка  і т.д. - пару тис.грн. , а в державі-агресорі президент розпорядився кожній сім"ї з дітьми 6..18років виплатити допомогу на дітей 10 тис.р. і проконтролювати щоб ці гроші були витрачені на дитину. Це що виходить - пробухати допомогу на дитину не можна?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, jurgen007 said:

Сьогодні на базарах і в магазинах одягу жнива - батьки споряджають дітей в школу - костюм, взуття, вишиванка  і т.д. - пару тис.грн. , а в державі-агресорі президент розпорядився кожній сім"ї з дітьми 6..18років виплатити допомогу на дітей 10 тис.р. і проконтролювати щоб ці гроші були витрачені на дитину. Це що виходить - пробухати допомогу на дитину не можна?

Там вибори на носі - треба задобрити лохторат. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, jurgen007 сказал:

Це що виходить - пробухати допомогу на дитину не можна?

Тепер пробухати можна свої, які планували на дитину витратити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось така вона путінська освіта.

В окупованому Криму дорожники у слові "діти" зробили 4 помилки.

 

 

dity.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від коронавірусу помер ярий поборник обов'язкової вакцинації і по сумісництву лідер одного з регіонів від КПРФ.

Screenshot 2021-08-30 110307.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...