Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
В 20.08.2020 в 16:45, Arden сказал:

Навальний впав в кому після отруєння.

 

Старими методами працюють?

https://www.pravda.com.ua/news/2020/08/20/7263568/

 

Вирішили не ризикувати на фоні Білорусії і прибрати можливе лице протестів?

Гарне розслідування Інсайдера, Беллінгкет і СНН

Лаборатория. Как сотрудники НИИ-2 ФСБ пытались отравить Алексея Навального

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те саме розслідування, але розписане Навальним. Доступніше і зрозуміліше написано.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна просто зателефонувати фсб-ешнику і поговорити про своє отруєння. Чи не найкраще відображає назву топіку.

 

https://youtu.be/ibqiet6Bg38

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel у спецслужбах кретини не працюють. У російських також.

Дзвонить хтось, вимагає щось, ну точно як у коментарях про РВСН.

Думаю що на такі випадки є інструкції про доступ до інформації і там нехай дзвонить хоч Папа Римський, але якщо в нього не буде доступа, або доступ є але процедура не дотримана, нічого він не взнає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Electronshik сказал:

@nickel у спецслужбах кретини не працюють. У російських також.

Дзвонить хтось, вимагає щось, ну точно як у коментарях про РВСН.

Думаю що на такі випадки є інструкції про доступ до інформації і там нехай дзвонить хоч Папа Римський, але якщо в нього не буде доступа, або доступ є але процедура не дотримана, нічого він не взнає.

То ти маєш на увазі, що фейк лише цей телефонний дзвінок, а не отруєння Навального? Цілком можливо. Я також вчора думав про таку можливість. Фейк - це основний елемент сучасної гібридної війни і пофіг хто з ким воює, сусідні держави чи сусіди між собою. Запустив фейк в вайбері в групу будинку, що сусідка Машка - бл*дь і все: Машкіна репутація тепер така, незалежно від того як відреагує Машка. Промовчить - значить точно бл*дь, бо немає чим заперечити, заперечить - ніхто не повірить, бо ще жодна бл*дь не сказала що вона бл*дь, ну а якщо підтвердить - то що вже тоді говорити, сама й підтвердила. Приблизно в такій ситуації зараз Путін (ФСБ, Пєсков, спецслужби), щоб він не сказав чи як би не відреагував, всі подумають що Путін - бл*дюга. До цього моменту, зазвичай, він використовував цей метод. І якщо це і фейк, то треба зняти шляпу перед його організаторами.

Але я більше схильний вірити, що це не фейк. І в їхніх спецслужбах працюють кретини. Кретини, яких беруть туди по блату, по батьківських зв'язках. В Росії належність до силових структур передається спадково, тому мізків в службах меншає, а тупих мажорів на Гєліках більшає. Та й час дзвінка вони ж вибирали спеціально - ранок, людина ще не розчехлилася і т.д. і хоча більшість поклало трубку, але один затупив і цього виявилося достатньо.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Electronshik сказано:

Щось це все на фейк схоже. 

з однієї сторони може бути і фейк. з іншої - якщо людині позвонити, і почати щось випитувати, паралельно вивалюючи зустрічно купу закритої інформації по тій справі - то та людина таки є шанс що сприйме "за свого". бо хто іще крім "своїх" може знати стільки про внутрішню кухню?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені вже навіть стан самого під'їзду багато сказав. Абсолютно звичайні люди, які і живуть як всі.

Це раніше спецслужба уявлялась чимось крутим із секретними літаками і продуманими багатоходовочками. По факту - прання нижньої білизни опозиціонера. Причому, подвійне прання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nickel сказал:

То ти маєш на увазі, що фейк лише цей телефонний дзвінок, а не отруєння Навального?

Звичайно що телефонний дзвінок, а не отруєння. І так думаю далі: дзвінок фейк.

 

4 часа назад, vampirich сказал:

з однієї сторони може бути і фейк. з іншої - якщо людині позвонити, і почати щось випитувати, паралельно вивалюючи зустрічно купу закритої інформації по тій справі - то та людина таки є шанс що сприйме "за свого". бо хто іще крім "своїх" може знати стільки про внутрішню кухню?

Ну за 45 хвилин можна повністю зрозуміти всю ситуацію. Особливо в плані доступу до закритої інформації. Не вірю що той це не зрозумів. Особливо якщо він брав у цьому участь.

Просте запитання: з якого телефону дзвонив Навальний? З мобільного? І вони ТАК ПРОСТО це обговорювали незахищеним зв'язком аж 45хв? Не вірю! 

Бо це явно порушення всіх можливих процедур. Сумніваюся що досвідчена людина це зробить. 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Electronshik сказал:

Звичайно що телефонний дзвінок, а не отруєння. І так думаю далі: дзвінок фейк.

 

Ну за 45 хвилин можна повністю зрозуміти всю ситуацію. Особливо в плані доступу до закритої інформації. Не вірю що той це не зрозумів. Особливо якщо він брав у цьому участь.

Просте запитання: з якого телефону дзвонив Навальний? З мобільного? І вони ТАК ПРОСТО це обговорювали незахищеним зв'язком аж 45хв? Не вірю! 

Бо це явно порушення всіх можливих процедур. Сумніваюся що досвідчена людина це зробить. 

Не збираюся доказувати, бо й сам не впевнений на 100%, але давай просто поміркуємо і глянемо на це під другим кутом. Навальний після отруєння і розслідування і так у всіх на слуху. Нащо йому ще й це? Хайпу не додасть, але якщо його підловлять на брехні, то світові медіа перестануть про нього писати взагалі, бо цінують власну репутацію і не захочуть вдруге її підмочити на тому Навальному. І саме гірше для нього, що йому перестануть вірити росіяни, він стане політичним трупом без шансів виграти навіть якісь місцеві вибори. Його опоненти йому до смерті тикатимуть тим фейком в ніс, як в анекдоті "но стоило мне один раз трахнуть козу". Не думаю, що Навальний настільки тупий, щоб поставити на кон свою майбутню політичну кар'єру (Путін то не молодшає і Навальний тому й не спішить, бо знає що в нього ще буде купа часу побути президентом) поширивши фейк.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Electronshik сказано:

Сумніваюся що досвідчена людина це зробить

бачив тих дебілів, що Скрипалів труїли?  

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Electronshik сказано:

 

Просте запитання: з якого телефону дзвонив Навальний? З мобільного? І вони ТАК ПРОСТО це обговорювали незахищеним зв'язком аж 45хв

Там акцентувалося на тому, що вони скористались послугою підміни номера. Тобто у кінцевого абонента висвітився номер комутатора "контори" (принаймні так я зрозумів пояснення), що дає іще якийсь плюсик до довіри. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

@vampirich ви знаєте що таке скремблер? Я сумніваюсь що "контора" будь-які внутрішні розмови веде без скремблювання.

Я не захищаю фсб, як тут хтось міг подумати.

Просто недооцінка ворога занадто багато потім коштує.

фсб колись внаглу траванула Літвиненка, причому так, що він в муках вмирав. І пох.. на всіх. Ось їх справжнє обличчя.

3 часа назад, nickel сказал:

Хайпу не додасть, але якщо його підловлять на брехні, то світові медіа перестануть про нього писати взагалі,

Навальному, поки він хоч якійсь опонент путлера, простять абсолютно все. І закриють очі. Потім можна роздути, щоб був більш покладистий. Але, що в росії що в нас, це не стане приводом до політичної смерті. В нас колись Кучму питались скинути за допомогою плівок Мельниченка і що? Да нічого...

3 часа назад, nickel сказал:

І саме гірше для нього, що йому перестануть вірити росіяни, він стане політичним трупом без шансів виграти навіть якісь місцеві вибори.

:0016:

Ви що, серйозно думаєте, що вони :0135:йому вірять? Да ніскільки. Я інколи думаю що Навальний, це проект кремля, щоб контрольовано випускати пару незадоволених росіян. Але часом такі фігури намагаються грати свою гру, коли отримують забагато уваги, грошей, тощо. І тоді стають не дуже зручними, починається возня...

 

Змінено користувачем Electronshik
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клас пам'ятник, ставиш напроти сортира і вуаля! Закреп точно пройде.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...