Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

Євроітеграція України

http://youtu.be/_tmNrYaoJYY

все що завгодно - аби далі від Хуйла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

Бордівці готові до мобілізації?

С передовой пишешь?

Так я не приховую що не готовий Змінено користувачем Месник
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

Бордівці готові до мобілізації?

С передовой пишешь?

Так я не приховую що не готовий

Смысл поста тогда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

Бордівці готові до мобілізації?

С передовой пишешь?

Так я не приховую що не готовий

Смысл поста тогда?

КИЕВ. 9 января. УНН. Украина покупает уголь, добываемый на Донбассе за 1,1 тыс грн за тонну. Об этом сообщил первый заместитель министра энергетики и угольной промышленности Украины Юрий Зюков, передает корреспондент УНН .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

Бордівці готові до мобілізації?

С передовой пишешь?

Так я не приховую що не готовий

Смысл поста тогда?

гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КИЕВ. 9 января. УНН. Украина покупает уголь, добываемый на Донбассе за 1,1 тыс грн за тонну. Об этом сообщил первый заместитель министра энергетики и угольной промышленности Украины Юрий Зюков, передает корреспондент УНН .

Не улавливаю связи между этими событиями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

Бордівці готові до мобілізації?

С передовой пишешь?

Так я не приховую що не готовий

Смысл поста тогда?

гроші

дурнику, я з Луцька. Народився і живу. Тут мо таких як ти і більшість, проте це не означає що все населення міста з такими переконаннями як у вас.

КИЕВ. 9 января. УНН. Украина покупает уголь, добываемый на Донбассе за 1,1 тыс грн за тонну. Об этом сообщил первый заместитель министра энергетики и угольной промышленности Украины Юрий Зюков, передает корреспондент УНН .

Не улавливаю связи между этими событиями.

Торгуємо з тими з ким воюємо?

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніодного викладача ще не посадили і навіть не звільнили за хабарі в цілому вну

І садили, і звільняли, і не одного. Було таке що дядя СБУшник рішав із деканом сесію для племінника, і як викладача по судам совали за книжечки, котрі якщо не купив - то екзамен не здаси, він потім через суд повернувся на посаду. І це я знаю тільки за пару факультетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дурнику, я з Луцька. Народився і живу. Тут мо таких як ти і більшість, проте це не означає що все населення міста з такими переконаннями як у вас.

те що з Луцька нічого не міняє :(

Хуйло і Луцьк своїми засиляв автивно:(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у СНУ ще дипломи дешеві, в політехніці на технічних спеціальностях як мінімум у два рази дорогше.

Змінено користувачем VilanS
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і як викладача по судам совали за книжечки, котрі якщо не купив - то екзамен не здаси, він потім через суд повернувся на посаду. І це я знаю тільки за пару факультетів.

Пирога?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дурнику, я з Луцька. Народився і живу. Тут мо таких як ти і більшість, проте це не означає що все населення міста з такими переконаннями як у вас.

те що з Луцька нічого не міняє :(

Хуйло і Луцьк своїми засиляв автивно :(

Ех, тобі б соломяного бриля і постоли, хвайний був би хлоп, а то не відрізнити тебе від "мускаля"

  • -1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путін вже не хуйло?

https://www.youtube.com/watch?v=2epUXNmQXR0

https://www.youtube.com/watch?v=2epUXNmQXR0

Змінено користувачем Месник
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно дипломників!

Для того, щоб захиститись тре щось написати. Таке питання. "ВИ ДІЙНО реально можете самі написати диплом по тим знанням, що дають в унівеситеті???"

в більшості випадків, а це 75% студентів навіть не розуміють ЩО вони вчать в університеті. Так є якісь пари, так вчать формули і тд і тп.

Потім такі, мля, спеціалісти приходять на роботу і хапаєшся за голову, бо не знають елементарних речей! А понтів що капець і зарплату дай від 5к і вище! А питається за що?

Хто хоче написати диплом, отримати знання, той це доб'ється.

P.S. Свій диплом я написав сам, при цьому інтернету не було і приходилось довго сидіти у бібліотеці за підручниками та довідниками.

... А СТУДЕНТ хоче десь на стороні теж заробляти, ніж вчити те, що йому не потрібно! і не допомагає в заробітку потім...

Ви не повірите, не буває непотрібних знань. В житті все буде потрібно, просто Ви ще про це можете не знати.

Змінено користувачем Electronshik
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путін вже не хуйло?

https://www.youtube....h?v=2epUXNmQXR0

Чого це? Може нам зробив дешевшим газ?

Монтян нєвзначай завтикала що ціни на газ підвищують на вимогу МВФ задля зменшення дотацій Навтогазу. А електрику нам хуйло продає по внутрішнім цінам інакше Крим відключимо, і вугілля по тій же причині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене вчора вразила інформація про те, що за захист магістерської в нашому СНУ на трійку написаної власноруч потрібно заплатити 500 у.о., а хочеш більше доплачуй ще комісії. Куди котиться цей світ? Такі люди заслуговують на краще життя? Це на економічному факультеті, а на інших, мабуть, те саме.

Телефон міліції пам'ятаєш чи нагадати?

Ахах, да, що ви таке говорите, ви хоч знаєте хто там зараз в вну деканами є? на економічному , на юридичному, так люди з такими грошима і звязками в луцьку що їм ні міліція ні сбу не страшна, вчився там 4 роки назад і то таке було, а зараз то певно ще гірше, тому що чув хто там зараз декани. там своя територія бізнесу. ніодного викладача ще не посадили і навіть не звільнили за хабарі в цілому вну.

пані якій років 35 від сили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрiчайте

За допуск к работе без оформления трудового договора - штраф 36 540 грн

Змінено користувачем paksivatova
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрiчайте

За допуск к работе без оформления трудового договора - штраф 36 540 грн

Замітьте, не створюючи умов для полегшення ведення малого\середнього бізнесу, тільки затягують зашморги.

Ну невже ж не спростивши облік і не зменшивши податки за найманого працівника держава не отримала б більше і не легалізувала більше найманих працівників?

Влада нова, методи старі - "казнить, наказать"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замітьте, не створюючи умов для полегшення ведення малого\середнього бізнесу, тільки затягують зашморги.

Ну невже ж не спростивши облік і не зменшивши податки за найманого працівника держава не отримала б більше і не легалізувала більше найманих працівників?

Влада нова, методи старі - "казнить, наказать"

Так зменшила. Не помічаємо чи не хочемо помічати?

"Законом передбачається зниження навантаження на фонд оплати праці та приведення до фінансових можливостей дії положень окремих законів України. За словами прем'єра такий безпрецедентний крок дозволить вивести з тіні заробітну платню. Таким чином, у певних випадках єдиний соцвнесок буде зменшено з 41 до 16,4%."

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрiчайте

За допуск к работе без оформления трудового договора - штраф 36 540 грн

Замітьте, не створюючи умов для полегшення ведення малого\середнього бізнесу, тільки затягують зашморги.

Ну невже ж не спростивши облік і не зменшивши податки за найманого працівника держава не отримала б більше і не легалізувала більше найманих працівників?

Влада нова, методи старі - "казнить, наказать"

Ну а які б ти умови створив для малого і середнього бізнесу.?

Тільки конкретно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрiчайте

За допуск к работе без оформления трудового договора - штраф 36 540 грн

на фірми які працюють з офіційною ЗП це ж ніяк не вплине....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, це не вплине і на фірми які працюють з офіційним оформленням і зп у конверті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...