Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

або працюйте зараз буде тяжко а потім буде все добре, це говорять кругом лише через те аби люди правди небачили і не збунтувалися, кругом нас одна ідеологія яка засіла у найвіддаленіший куточок нашого життя і за її межі можуть подивитися лише одиниці

Схоже цю фразу почали говорити ще 2000 років тому.

Аподивитися за межі ідеології то любий може.Мало хто знає ,що слід робити.А ще менше хоче щось робити.

Воліють жалітись і плакатись в жилетку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я таки вірив в те що нова влада зробить нам європейські ціни на авто (((

Власники авто з 1 січня будуть платити 4 нових податки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знайшовся би хтось розумніший і б цим стадом управляв, колись це були королі та фараони а тепер це влада і закони нею ж прописані

Нуот, апять. Всі винні :) Скільки вам років? Думаю, що небагато. Користуючись нагодою всетаки проясню дещо. Ми йдемо тяжкий шлях. Від "совка" (рабства, коли раби не вважали себе рабами, бо кожен мав "койку і пайку"), до часів, коли треба відповідати за себе, за країну, за владу, за вибір тої влади і в кінці-кінців за вибір бути вільним, як би банально це не звучало. МВФ сказав - бабла (халявного) не буде, допоки халява, у вигляді газу та електрики нижче собівартості, "льготників", "чорнобильців" всяких липових десь не подінуть, свиней від "корита" не приберуть, і таке інше. Поставила свою "смотрящу" (Яресько), і дещо таки зрушилось, хоча як каже прем'єр, зверху ми багато помінали, а внизу висять "гирі".

До нього (Яценюка) та пана Президента є багато питань, але, згадайте, Бальцеровича в Польщі теж не любили, саме за непопулярні реформи, а де поляки, і де ми?

Звісно, ринок відреагував, це динамічна система, тому маємо що маємо, в т. ч. голову НБУ, яка на моє переконання - засланий шкідник. Але... мені особисто не ма на то часу, маю свої проблеми, ними і живу, і вам раджу.. А народ наш - мудрий, він розбереться, з часом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так ніхто не забороняє йти в монастир, або на хутор.А жити в суспільстві та бути вільним від суспільства- неможливо.

Воно впливає на людину, людина впливає на нього.

Чим сильніша людина, тим сильніше впливає.

Під силою маю на увазі силу духу, розуму та волю перш за все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащо нам бабло мвф?

Щоб залатати діру в бюджері 100 ярдів. Витрати на війну зокрема, це завжди було дорого. Чи ви пропонуєте "розкуркулити" Ахмєтова, ну вже з Коломойським на пару, гулять так гулять! :)

бо прийдеться уже боротися з західними ворогами...

Польща "бореться", ага...

І говорите ви не своїми словами а словами які вам суспільсво через тєлік навязало,

Я не дивлюсь "тєлік". У кожного свої джерела інформації. Я знаю де шукати, в т. ч там де інсайди "спливають". Чомусь (і комусь) я вірю, а дещо сприймаю просто як істерику і пропускаю "повз вуха". У кожного своя правда (с).

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ви хочете в уряд? Ну то виставляйте свою кандидатуру на вибори, борда - чудова "площадка", а чому-б ні ?

Згадуються слова классика "у нас каждая кухарка может управлять государством". Погугліть, чиї ці слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю ту байку, але суть від того не міняється. "Кухарки" і керували, "взять и поделить", десь так...

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та от суть якраз в тому , що казав він якраз не так як байку кажуть, але ой як влучно щодо сьогодення.

Думаю повну цитату в змозі відшукати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В качестве компенсации роста налогов правительство отменило сбор за первую регистрацию автомобиля, который в зависимости от объема двигателя составлял от 3,82 до 69,99 грн за 100 куб. см.

На скільки подешевшають авто? Хто розбирається, дайте відповідь. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забрати 50 % фінансових активів усіх українських олігархів і усі фінансові проблеми України буде подолано

Якщо прийти до любого з нас і сказати ,,завтра ми забираємо 50% твоїх фінансових активів,,- що буде хто робити?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так саме це і роблять зараз.А без допомоги МВФ ми просто ніяк не виживемо.Який в них %?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забрати 50 % фінансових активів усіх українських олігархів і усі фінансові проблеми України буде подолано

Якщо прийти до любого з нас і сказати ,,завтра ми забираємо 50% твоїх фінансових активів,,- що буде хто робити?

якщо так зробити із середньостатистичним українцем, то йому не буде вистачати грошей на речі першої необхідності як от їжа наприклад.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фінансування та життєдіяльність любої екрноміки(навіть Росії з її океанами газу , нафти, лісу ,ролота,діамантів, нікелюб,урану і ще,ще , ще багато чого)-дуже залежить від фінансових вливань.

Про нас і говорити нема чого.Тому всі роскази про ,,особливий,,шлях , позаблоковість і тд-тупо і відверто шкодять.

То хто знає, під який %дає МВФ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба це не майже даром?

0,25% в місяць.

Я все кажу що це казочки розказують народу щоб тупо вірив, і рабами був, я вже на конкретних фактах переконався що все не так як його малюють,

А не приходить часом думка, що,, оце кругом всі такі дурні-один я все знаю, що ж я перед ними розпинаюсь, а вони все не вірять мені, а вірять владі,.?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є простіші способи знайти гроші.

Наприклад?

бо у давники ще до різдва христового розвивалися цивілізації без всяких кредитів і навіть

А ще раніше-коли ходили без одягу- то і грошей не було (ясно і кредитів).

Для цих знань не потрібна економічна освіта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не фізик і не генетик який реально якусь користь у прогрес вносить,я просто хочу щоб усі жили справедливо і по потребам

Ну так цим прогресом користуються в першу чергу багатії та владці. Ое Сахаров , Нобелівський лауреат, а саме завдяки йому Росія має ядерну зброю.

Хороший прогрес?

Ну і ще ? сам головне, хто буде і як точно чужі потреби визначати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у давнину були настільки потужні економіки які відповідали тому часу, що нам варто би було повчитися у предків своїх.

Та да, щоб завалити і переробити мамонта треба таки потужнішу економіку, ніж сьогодні дядьку заколоти кабанчика.

ну да хай буде вата, зате я буду зрячим

Знання без дії приносить сум та гіркоту і отравлює саме існування людське.

Напевно тому кожен інстинктивно вибирає сам собі саме той тягар знаннь, який може понести.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акведудів

:0161::_09:

маємо тільки 25 % реальних історичних фактів

Ладно, давай, факти в студію. "Вата" кажуть не лікується, а каша - можливо.

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. спростити до не могу податкове законодавство, припустимо: 15% платять до 100 тис, 17-до 1млн, 20 -от 1млн. але платять всі і з доходу і з роялті і з дивідендів. в нас зараз там написаний талмуд, толку 0., но поле для махінацій огооо... 2. навести жесткими методами контроль митниці. :_04: 3 . купівля- продаж машин, нерухомості і т.п. через банк в гривнях. 4. скоротити пільги, 45 млн населення, а пільги мають 20 млн....пенсії - всі нараховуються всім по однаковому......а то якась х*** получається ----хтось 30 р вкалував і має 1400 грн, а хтосб 10р і має 6 тис.....

Не повіриш-це вже робиться.Через рік ,два побачиш.

Різко і до нємогу відразу не получиться, порахуй яку суму лише на пенсії щомісяця потрібно десь взяти.А ще є освіта, медицина,війна в кінці кінців..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте но ви якийсь трошки баран, вже он з долларом напророкували,

Так , я напророкував , що долар до Нового року не буде вище 20(два дні ну ніяк не можна рахувати показником0 , і він так і є..І так і буде.

А ви що напроррокувати можете, з такогоаби перевірити.

Бо в Месопотамії ніхто не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік назад,кожен з нас мріяв лише про відставку Захарченка та про покарання винних у побитті студентів.

Сьогодні ми маємо іншу владу ,іншу країну. Хто міг би це передбачити? Є речі .які точно спрогнозувати важко.

Якби я міг точно вказувати курс на кожен місяць- напевно не знаходився тут на форумі, а займався би трішки іншим.

Проте я не відмовляюсь ні від жодного свого слова. І сьогоднішній мій прогноз правильний.

А що конкретно напрогнозуєте ви?

(мінус ставив не я).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прогнозую, що будемо ми в дупі ще більшій і доллар виросте до 25 , бізнес піде в убиток , обніщання неспроможність буде вести великі фінансові справи без зоовнішніх інвестицій, і тут прийде чудодійна мвф і всіх врятує але від того нам краще не буде, наші карти уже розіграли в євро нас ніхто не візьме, країну з конфліктною тереторією ніхто не візьме а вона буде дуже довго, будемо дешевим сировинним придатком. наша влада до того веде, навіть смерть хуйла і лібералізація російської політичної системи нічого не змінить.

Залишилось лише додати: "Мы все умрем" :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прогнозую, що будемо ми в дупі ще більшій і доллар виросте до 25 , бізнес піде в убиток , обніщання неспроможність буде вести великі фінансові справи без зоовнішніх інвестицій, і тут прийде чудодійна мвф і всіх врятує але від того нам краще не буде, наші карти уже розіграли в євро нас ніхто не візьме, країну з конфліктною тереторією ніхто не візьме а вона буде дуже довго, будемо дешевим сировинним придатком. наша влада до того веде, навіть смерть хуйла і лібералізація російської політичної системи нічого не змінить.

А в тайожний союз візьмуть і відразу життя налагодиться ,чи не так?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...